[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - SR: Vaimude Vere muljed

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


SR: Vaimude Vere muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

SR: Vaimude Vere muljed

PostitusPostitas Ghostwizard 11:28 9. Juul 2012

Tänud kaasgemmidele, NPCdele ja mängijatele. Tänud selle eest et tänu teie kõigi osalusele selles sai ära tehtud üks tore üritus ning alustatud uue Saatuse Radade seeriaga. Loodame et jäite kõik üritusega rahule.

Muidugi jah, üritusel oli ka omi nõrku kohti, ei õnnestunud sisse tuua igat plotiliini ja moodulit, ning oli ka veel enne mängu omajagu muutusi asjade osas. Samuti jäi ka sedelisüsteem veel korralikult rakendamata (kuigi panime seda niipalju siise kui jõudsime).

Ning kõik Eestis leiduvad sääseliigid (mõlemad vist) võivad maha kärvata, ning ilm võinuks ka olla tsipake jahedam.

Aga jah, outro tuleb mängust varsti, samuti ootame mängijatelt erinevat tagasikaja nii mängu enda kui ka reeglite osas. Viimaste puhul eriti kui arvate et midagi võiks teisiti või paremini olla või on idee mingisuguse huvitava oskuse jaoks, siis andke teada.

Ning kuna mängujuhid pole kõike teadvad siis oleksime väga rõõmsad ka tagasivaadete üle, neilt kes soovivad neid saata, kuna see võimaldaks meil saada paremat ülevaadet mängijate tegevusest kui ka aitaks meid tegelasepunktide jagamisel. lisaks iga tegu mida tegelane ühe üritsue jooksul sooritab ei lähe tühja, vaid võib tulla kuidagi tagasi või mõjutada tegelase tulevikku, nii et antdu teabe omamine võimaldaks meil pakkuda huvitavamaid elamusi nii tagasivaate saatnud mängijatele kui ka neile kelle tegemistest seal juttu võib olla.

Aga jah tänud kõigile osalejatele, varaseim võimalik aeg järgmsieks on kusagil sügisel.
Viimati muutis Ghostwizard, 16:39 9. Juul 2012, muudetud 1 kord kokku.
Ghostwizard
Arhimaag
 
Postitusi: 1408
Asukoht: Saatuse radadel

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere murjed

PostitusPostitas Azurah 13:19 9. Juul 2012

Minu jaoks oli see mäng teistsugusest žanrist, kui ma seni mänginud olen, nn action-seikluslarp (kui Magnuse sõnu kasutada) mistõttu oli mul algul paranoia, et ma saan siin vist küll surma... :P Tegelt läks kõik aga hästi ja oli väga lõbus. Tänud GM'idele, enparitele ja kaasmängijatele :)

Momente:
* tsiribiribimm (ebatsensuurne inglisekeelne sõna) sääsed!!! Ükskõik, palju liike neid on, vähendaks arvu nulliks, aitäh.
* parteitu (mitte kuhugi partysse kuuluv) olles on päris hea omavahel mittesuhtlevate partyde vahet käies erinevaid infokillukesi kokku panna.
* lõksud olid lahedad. Veelgi lahedam oli see, et minu tegelase eest astusid neisse teised :P.
* ärikad. Alkeemikud, aardekaardimüüjad, muidu teenusepakkujad. Raha eest sai osta kõike - hauakaevamisest ravimiseni, teenindav sektor on maailmas võimas :)
* saunarituaal. "Teil on kõigil võimalik küsida üks küsimus enda kohta." Eeldad, et seesugused eepilised tegelased teavad kõike, aga vastuseks saad häma. Aga kui mõelda, siis nad ju ei lubanud, et vastus (kõigile) kasulik on :D.**
* lahingus ei tasu joosta nõgesepõõsastesse, sest vastane võib su sinna juurutada.
* vaimude vaheline sõda. Vähemalt mul ei olnud pikka aega kerge aru saada, kes on nn hea, kes paha või mis oleks parim viis asjade lahendamiseks. Tõsiselt meeldib selline realistlikuna mõjuv arusaamatus.
* Tammehoidja ja Laanevardja (sain vist nimed õigesti?) vaheline eepiline võitlus oli awesome.

Arvamused on nagu p....augud, igaühel on oma.
Azurah
Tõeotsija
 
Postitusi: 176
Asukoht: Eesti maffia sünnipaik

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere murjed

PostitusPostitas Ghostwizard 14:44 9. Juul 2012

Ghostwizard
Arhimaag
 
Postitusi: 1408
Asukoht: Saatuse radadel

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere muljed

PostitusPostitas Hellera 1:53 11. Juul 2012

Mul oli väga tore! Ilm vedas muidugi katastroofiliselt alt, aga õnneks jäime kõik ellu ja punase triibuga autoga ka minema ei sõidutatud kedagi. Vahepeal mul oli tunne, et oleks võinud rohkem tegevust olla, aga siis mõtlesin, et NPCd on ka ainult inimesed ja tahavad puhata. Samas siis ehk mingit omaette ringi hiilimist ja avastamist? Äkki oligi ja ma lihtsalt ei märganud, poleks esimene kord. XD

Mulle väga meeldisid meie võrratud noormängijad ja ma loodan, et me näeme teid veel ja veel ja veel! Eriti Allerial ja Gillianil olid tüüpidena väga hästi välja peetud. Vaatasin teid ja mõtlesin, et olen vanaks jäänud. Ma ütleks, et mängisin endale kirjutatud rolli üpris hästi välja, aga kuidagi mingi tüdimus on kontides. Kõike on juba proovitud ja raske on sädet äratada.

Kostüümid olid ka väga head kõigil seekord. Silm puhkas. (Protip: parme meelitab erksinine värv!)

Ma olen way liiga sooda praegu, et midagi tarka öelda, aga see teema oli nii kurvalt muljeteta ja ometi oli tegu väga toreda mänguga, nii et ma pidin midagi ütlema.

Ma arvan, et kõigi poolt hea töö. Nii mängijate kui korraldajate poolt. Kõik andsid oma parima ja nii see asi peakski olema.

Jama, et ma ise enne lõppu ära vajusin. Päev otsa entukalt ringi kapanult ei jaksanud lõpuks enam. Nii jäigi mõõga ja needuse saladus lahendamata.

Juuni needmise (neetute hulka arvamise?) moodul oli muide minu jaoks mängu parim hetk üldse. See oli nii ettemääratult lihtne ja selge ja kaunis.

Kohtume kusagil külmemal maal?
Juuni, seiklev printsess, vabakutseline
"Minu jaoks on ta jätkuvalt kehastunud mässulisus." - Märt
Hellera
Haldjate sõber
 
Postitusi: 305

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere muljed

PostitusPostitas Magnus 23:45 11. Juul 2012

Mäng täitis ilusti ära selle augu, mis larbimaastikul viimasel ajal oli. Ootan suure huviga järgmist osa.

NPC'de stseenid olid väga stiilsed ja nägid head välja.

Sedelid olid antud oskustesüsteemi juures päris kaval mõte, effektiivne meetod vastavalt oskustele informatsiooni jagada, ilma, et peaks iga asjaga GMi juurde jooskma.

Meeldib ka turvisesüsteem. Et turvise eest saab vähem punkte kui mõnel pool, aga need taastuvad, tähendab, et saab täie hooga nautida kaklust ühtlaselt kogu mängu jooksul.

Maailma kirjeldus ja 4 rahvast on kah päris huvitav.

Kahjuks tuli mul päikest ja kuumust kartva varju rolli mängimine liiga hästi välja.

***
Sündmustele vahetult järgnenud pidustustel annab Afaláted teada, et otsib endale maagist rännukaaslast ja lahingpartnerit. Nõutud on mõnede teatavate loitsude oskamine.
Peab olema nõus liikuma öösiti või kui päeva ajal, siis vähemalt paksus metsas.
Magnus
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 80
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere muljed

PostitusPostitas Ghostwizard 15:33 12. Juul 2012

Ghostwizard
Arhimaag
 
Postitusi: 1408
Asukoht: Saatuse radadel

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere muljed

PostitusPostitas dragoe 13:55 14. Juul 2012

Oli tore ja mulle meeldis väga ,sildikeste süsteem oli väga lahe.
dragoe
Vandersell
 
Postitusi: 3

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere muljed

PostitusPostitas Iardacil 1:17 15. Juul 2012

Mulle mäng väga meeldis. Selline tore seiklus mäng. Noo, võib-olla oleks võinud aare ka olla ning metsas rohkem tegemist aga..

Mis mulle väga meeldis:
*kõigi mängijate kostüümid (ilusad). Ja see, et teatud rasse/punte oli puhtalt peale vaatamise järgi ära arvata, kes või mis nad on
*see, et GM-id viitsid meile süüa teha (ma ei mäleta eelmist mängu, mis oli koos toitlustusega aga soe toit on metsas hea)
*Kogu see plot saunaga: selle avamine, need asjad/lõksud ja rituaal
*Porgandid.. ausalt, kui esimene kord too NPC porgandi taskust võttis, olin ma valmis noaks mis minu suunas tuleb... porgandit ma küll ei oodanud
*See, et oli seiklust, asju mida lahendada/uurida

Ja pildid ka: http://www.dragon.ee/gallery/main.php/v ... imudeveri/
(ehk teised fotograafid: palun jagage ka teie oma pilte)

Super vahva mäng.. super lahe seltskond kellega koos mängida (siin kohal erilised tänud teel minuga liitunud vanale sõdalasele (kelle nimepildis ma ei ole kindel Hans? Ants?)). Oh, ma olen sellisest klassikalisest seiklusmängust puudust tundnud :)
Iardacil
Tõeotsija
 
Postitusi: 173
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere muljed

PostitusPostitas Hellera 15:48 15. Juul 2012

Oi, Kats, aare oli täitsa olemas. XD See aare oli imeliselt hästi peidetud, me leidsime ka tänu juhusele. Või noh, olgu-olgu, MINA ei leidnud.
"Minu jaoks on ta jätkuvalt kehastunud mässulisus." - Märt
Hellera
Haldjate sõber
 
Postitusi: 305

Kasutaja avatar

Re: SR: Vaimude Vere muljed

PostitusPostitas k2rts 10:29 27. Juul 2012

akna taga sajab vihma ja kuu on kõrgel kõrvade kohal
k2rts
Tõeotsija
 
Postitusi: 201
Asukoht: vana hiiemetsa suure tamme all


Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6