Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Öö kulg

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Re: Öö kulg

PostitusPostitas Irve 1:21 29. Veebr 2012

Mina teadsin ka et Buldog oli üks päev läind olnud ja siis olin tõsises hämmingus et kust see kuramuse nädal välja ujus...
Irve
paranoik

PostitusPostitas Pahandus 14:39 29. Veebr 2012

Irve kirjutas:Mina teadsin ka et Buldog oli üks päev läind olnud ja siis olin tõsises hämmingus et kust see kuramuse nädal välja ujus...

Ilmselt meeltesegadus. Imo kuskil rännaku ajal jäi kõrvu, et Buldogi kaotasime juba mõnda aega tagasi, nii umbes nädal või nii. Kadus teine auku ja lännu oligi. See oli story mille juurde mina stickisin.
Samas, see Buldogi paranoilisus tegi asja ägedamaks ja ka ennast paranoilisemaks, et kuna käitusime üksteise suhtes kõik pisut kahtlustavalt, siis lisas see minu jaoks isiklikult vürtsi juurde. Eriti äge oli see moment, kui palusin Lenal Buldog üle vaadata, et äkki veel mõni parasiit vms, ning Buldog selle peale relva haaras. Õnneks endal oli ka kogu aeg SMG kaasas ja sai Buldog kenasti maha rahustatud, et ei ole hullu, lihtsalt vaja üle vaadata jne. Äge esitus ühesõnaga. Minu jaoks oli see esimene nö "päris" larp ja jättis üsna kustumatu jälje (heas mõttes)
Pahandus
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Crata 13:24 2. Mär 2012

Paganarh kirjutas:- Fromhold, väga äge rollisooritus kui parasiit sinuga ära sõbrunes. Erakordselt nauditav oli seda pealt vaadata

Ära sõbrunes?! Appi-appi, paranoia sai uued tuurid üles :5:

Paganarh kirjutas:- Konföderaatide koodimurdjad Alton ja Crata- liiga tõhusad olite, mõtlesime, et seda koodi jätkub oluliselt kauemaks

Lihtsama koodi murdsime küll lahti, aga sisuliselt jäi enamus ikka arusaamatuks, nii et selles plaanis jätkus arutelu veel hilistel öö-/varastel hommikutundidelgi.
my inner child is a mean little bastard - anon

ACrata
Crata
Mistress

Eelmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll