[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - Fyerellal VI muljed

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Fyerellal VI muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas hoarmurath 16:27 4. Sept 2011

Tere.

Ma ei oska midagi muud öelda peale selle, et ma teen teile muljete teema (ja palun väga muljeid kuna enamus lahkus nii vara) ja et minu käes on vist hunnik teie asju.

Aitäh kaasgemmidele.

Aitäh mängijatele.

Aitäh NPCdele.

Aitäh meie autotranspordile.

Järgmine mäng on novembri alguses, täpsem kuupäev selgub umbes septembri lõpus (paari mängija välisriigist kohalelendamise klapitamise tõttu).

Isiklikud pikemad muljed hiljem.

Ning siin on outro:

Surmailm, tasandite ja füüsilise ilma sild laiub teie ees. Valguse Emand on end teile ilmutanud, ja lahkunud. Tee viib edasi, ja kuskil kaugel kostub laul...

**

Kuus kalliskivi, kuue tasandi essentsid. Must amulett, kuldne sõrmus. Peidupaik aegade ja ruumide vahelistes käikudes, läbipääsmatu kõigile peale tema. Varsti see enam nii ei ole. Sellega on ta arvestanud. Ta alustab loitsimist. Hiljutiseni nõudis see ainult kujutlusvõimet, ent nüüd kui kõik ilmad on rünnakute küüsis vaevlemas, peab isegi tema pingutama. Viimane vägi tuleb temast, ja annab aluse, kuhu joonistub aeglaselt kaart.

Tera välgatab õhku, ja langeb alla, et purustada esimene kristall. Vägi voolab sellest välja, ja leiab oma koha. Temale järgnevad teised, kuni tühjal lõuendil on värvid ja tähendus, välja joonistunud kohad, tundmatud ja tuttavad kontuurid, mandrid ja mered. Kaugemal tasandid, nende ilmatu üüratus, ja kahe isanda losside väravad, sest suurimast mustrist ei saa puududa ka nemad.

Viimane kinnitus ja see on valmis.

**

Vardja Naom seisab Lainesau käes, musta kivi ees. Tema taga seisavad kõigi tasandite väed. Siin on viimane takistus, ja sellegi on ta ületanud, leides võtme, mis kaua aega tagasi neetud ja peidetud.

Nad on valmis.

Naom lööb Lainesaua kivisse, ja kivi puruneb kildudeks, avanemise vägi pühib maha kõik sõdurid. Naom aga ei vangu ja seisab, oodates kuni värav vormub. Siis ta astub edasi. Tema järel lähevad kõik teised, edasi, viimasesse ja seitsmendasse allikasse.


PS: Kõik ideed, arvamused ja soovid viimase mängu kohta on väga oodatud, et saaksime järgmise mängu teha teile kõigile võimalikult hea. Päriselt ka. Kui miskit pähe tuleb, öelge mulle ja me võtame selle kaalumisele. (Samuti võib meelde tuletada kõiki liine, mille lahendusi te kindlasti selles mängus tahaksite.)
Viimati muutis hoarmurath, 2:23 5. Sept 2011, muudetud 1 kord kokku.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Werewolf Took 21:44 4. Sept 2011

Fyerellal! :5: :love:

Suures larpipohmellis ja äärmuslikus vaimustuses Gemm vol 3 raporteerib:
http://stormandstrife.blogspot.com/2011 ... picus.html
Sisaldab hunnikut muljeid, otsimisteadet ja leitud-teadet.

(Jah, peaks foorumisse postitama selle pika hunniku, aga gemm leidis, et blogi peaks ka millekski kasutama.)


Aitäh kaasgemmidele, mängijatele, NPCdele, transpordile... kõigile ja kõigele.

*masskallistus*


//Birgit offline
"As everyone knows, there are three ways of doing things. The right way, the wrong way and the Top Gear way. Although, on reflection, that's usually just the wrong way, but faster and with more shouting."
Werewolf Took
Seikleja
 
Postitusi: 18
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Hellera 22:30 4. Sept 2011

Ma tegin täna põlve otsas teile midagi.

a capella
Pühendusega esmalt Sahelisele, Delnonile ja Niemarile, sest see nagu olekski meie laul.
Pühendusega Dyrienile, Trelacile, Sasharale, sest nüüd on see ka meie laul.
Pühendusega Rathele, Miraile, Tharele ja Eshonile, sest meie laul see tegelikult ka.
(Kõigile teistele asjaosalistele pühendan OG, sest te olete seda väärt.)

Väga vaba tõlge sõnadest, sest neid on võimatu lauluks tõlkida ilma ilu hävitamata:

Maga, mu tuhmunud hõbe
Las veel üks kord su sära summutan
Ja lõppegu me võitlus
Maga, mu lumeta talv
Las ma soojendan sind enne, kui lähen
Ära muretse, küll teesklen, et ma tean ja aru saan

Maga, mu langenud mänd
Las ma hoian su räsitud uhkust
Kui sa liitud mu ahtra maaga
Maga, mu sihitu jõgi
Las puhkab su vool mu kaldail
Ja jätab mulle kõik, mis varem minema sai uhutud

Aeg on sinuga, mu arm, olnud hell
Nii nagu maailm seda iialgi ei olnud
Õrnem kui minuga
Veidrad on asjad, mida kahetseme
Tol korral, kui soovisid mu lahkumist
Leidsin endas jõudu seda sulle anda

Maga, mu hämardunud tempel
Las ma põlvitan su ees nii nagu varem
Väärituna nagu alati
Maga, mu leegita vari
Las ma jahutan vanu hõõguvaid tulesid
Ja kannan oma hinges ainult tuhka

Maga, mu tuhmunud hõbe


ja saade

Mõlema video juures on ka sõnad, samuti link päris õigele esitajale. Nad teevad seda kõvasti paremini, kui mina, aga mulle tundus, et asi on liiga isiklikuks läinud, et nendega leppida. Kannatage ära.

Aitäh. Kõige eest.
H

"Minu jaoks on ta jätkuvalt kehastunud mässulisus." - Märt
Hellera
Haldjate sõber
 
Postitusi: 305

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Vincent 20:16 5. Sept 2011

Servus,

Viivitanud olen vast juba piisavalt selle postitusega ning nüüd ongi sobiv aeg samuti sõna sekka öelda. "Mida mõelda seiklusest mis oli seekordne Fyerellal?" - on vahest parim küsimus mida endale esitada suudan ning järeldused pole isegi rasked tulema. Mängu tegi mulle põnevaks eelkõige kõikehõlmava poole pürgiv ülevaade mis alles nüüd pärast mängu kohale jõudis. Olin vahest vaid ühe viiendiku mängust koos mängijatega ja nõnda juhtus, et mängu kulg ning aeg kadusid vahel täielikult silmapiirilt hoolimata sellest kui palju paberit ma eelnevalt olin printinud. Saaks ma vaid rollimängu samuti ülalt eemalt jälgida nagu malet või mõnd strateegiamängu...

Kiitus Fyerellali emale, kes irregulaarse tempoga mängu algusest lõpule suunas ning toe ja sõelana moodulid tööle pani. Austus Stuartile, kes oli korra saadik npc'dele samavõrd kui oli Mirju mängijatele. Ning ära muretse, ma sõin veel pisut kui koju jõudsin...

Mind huvitab mis olid teie kõigi jaoks mängu erinevad tipphetked?
Mulle jäid eelkõige meelde Nira, Naom ning kambrikülastajate katsumused alkeemia ja lõksudega... hoidke alt - mulle hakkas lõksude seadmine meeldima. Aga hästi tabatud, Iti...
Ma loodan lisaks, et suudan järgneval mängul kõik mille eest vastutan ilusamaks ja paremaks teha - rekvisiidid on mu lemmikud...

Ma teen siinkohal ka nüüd ühe üleskutse kõigile kohalviibijatele postitamaks entusiasmi ja muretult kriitilise hoiakuga. Usun, et räägin kõigi eest kui ütlen, et meid huvitab kriitika miljon korda rohkem kui lahked poliitiliselt korrektsed sõnad.

"Thou shalt have to worry naught, for a camel we have obtained."

Olen õppinud, et Fyerellali parim omadus on tema mängijate ja mänguliste parimad omadused.
Vincent
Vandersell
 
Postitusi: 9

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Azurah 21:34 5. Sept 2011

Kummardused kõigile, kellega mul oli au koosviibida: sündivale NPC-de ametiühingule; PC-dele, kelle erksad hüüded - viis! viis! viis! - kõrvus kajama jäid ja loomulikult gemmidele, kes seda kõike endast parimat andvalt valitsesid :)

Nüüd siis ütlen paar sõna, sest kui küsitakse arvamust, siis on mul loll komme seda ka teha tahta :P Disclaimer: arvestades minu vähest larbikogemust ei ole tegemist ekspertarvamusega.

Ma ei ole ka täiskompetentse kritiseerima, sest ma teatasin mänguletulekust viimasel hetkel ning tulin kohale ka alles teisel päeval, nii et ilmselt osaliselt ka selle tõttu vaevlesin kroonilises infopuuduses, kuigi viimane tundus olema ka üldisem probleem. Lugesin kuskilt, et Fyerellal olevat üks paremini läbimõeldud larbimaailmu üldse - tahaks sellest siis ka rohkem teada, sest tõesti väga põnev tundus! Ja rollimängukvaliteedile ei teeks see ka paha.

Teise asjana tekkis mul vahepeal kerge kahtlus enda vajalikkusest, sest ka lihtsalt kolle mängivaid enpareid oli mitme mooduli puhul pea alati üle (kaks golemit, kolm elementi mosaiikidega; terve hulk inimesi saunas...), kuigi jah - lõpus kulus kogu plejaad jälle ära.

Minu IG kõrgpunktiks oli ilmselgelt pimedas varjuelukana põõsastesse kadumine ja siis kui PC-d juba pahaaimamatult kokku said ja vestlesid, arvates, et akna taga ulgunud ja kriipinud vaimud on juba kõik maas - hüppasin välja ja lajatasin kellelegi ootamatult selja tagant :D. Njahh, siis te reageerisite kiiresti ja saoledhalvatudviisviisviis... :P

Enpari vabadust improviseerida soovitan kindlasti soosida :)

Saunas istuda oli mõnus tšill ja väga lahe oli, Stu ja Tali, teiega koos laulda :D. Siis jah, pidime laulu küll korraks pooleli jätma, sest IG jõudis liiga lähedale, mistõttu me need Transvaalid aftekal korralikult lõpuni laulma pidime, kuigi ülejäänud teise tuppa põgenesid...

Ja loomulikult oli palju toredaid mõtteid - jogurt, mis oli kapis nii kaua seisnud, et pöördus islamiusku jt.

Ja me leidsime Stu ja Ediga teeäärest jaaniussi!



Teie kahtlane must olend toas (üks rahulikum), mosaiigiga tulevaim, golem, akna taga kriipiv varjuvaim, esimene küsija: "Mis on austuse varjupool,", lendav mõõk, ja [sisesta PC nimi, keda Maarja mängis, siia] vastane duellil,

Getter


PS. Soojas magamine oli tõesti mõnus :)
Arvamused on nagu p....augud, igaühel on oma.
Azurah
Tõeotsija
 
Postitusi: 176
Asukoht: Eesti maffia sünnipaik

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Sorontur 23:22 5. Sept 2011

Sorontur
Lohede sõber
 
Postitusi: 1739
Asukoht: St Andrews

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Iardacil 9:49 6. Sept 2011

Oh.. raske on kirja panna seda emotsiooni peale mängu. See oli super mäng: Fyrellal oli lihtsalt selline mäng, mille puhul saab alati kindel olla, et see on põnev, eepiline jne.. aga seekord.. eepilisust oli suurelt. Ilmselgelt tuleb sellest mängust üks minu üldine larpide võimsaim hetk: "Flöödimäng.. Naomi siluett sauaga.. need suured kollid tema selja taga.." See oli lihtsalt kirjeldamatu.. Võiks eeldada, et peapaha saabub teistsuguse muusika saatel aga niimoodi oli see lihtsalt super eepiline.. ning need sõnad.. Üldiselt tuleb mainida, et Printsess/Naomi rollimäng on lihtsalt super.

Kiitused GM-idele lahedate moodulite eest - nagu mängulgi mainitud kellegi poolt sai: poleks iial oodanud, et lapril matemaatikat vaja läheb. Aga läheb (ja see oli vahva). Kogu see kamber.. mida ma vaid vilksamisi nägin ja teiste käest kuulsin.. ning see allee ning need küsimused.. (see oli väga võimas moment.. kahju, et mu mõistus tol hetkel nii väsinud oli ja ma vist ainult ühe küsimuse õieti vastasin..)

Ning need propid.. Tõsiselt lahedad.. meie "ehted".. "medalid".. see kivi oli eriti vägev.. sellest võis eeldada, et seal midagi sees on aga, et see "avaneb" niimoodi.. see oli wow. Ühesõnaga suur suur kiitus meeletu töö ja pingutuse eest kõigi nende lahedate asjade eest, mis meid mängul ootasid...

Ja suur aitäh kaasmängijatele, kes mind välja kannatasid (Thare ei olnud seekord ilmselgelt väga talutav..) eriti kahju on mul Eshonist, kes kogu Thare paranoia ja "ebaadekvaatse reageerimise" kaela sai..

Ja Nira.. oh.. loodetavasti on tema hing nüüd rahu saanud.. sest seda ma küll ei oodanud leida.. See peegel oli lahe.. Loits Nirale.. peegeldub tagasi.. loits endale.. ei peegeldu Nirale.

Üldiselt.. me kõik olime hullult lahedad. Printsess on lihtsalt üliäge.. Hisinarhia maagiaduell veevaimuga oli lahe.. Need peekrid ning "uued poollohed".. Hingetu olend kartmas hingesööjat jne..

Aitäh super mängu eest.. :)
(ja minu pildid on põhimõteliselt valmis üleslaadimiseks aga mingil põhjusel ei tööta dragoni galeriis thumbnailid ja ma loodan, et keegi parandab selle peagi)
Iardacil
Tõeotsija
 
Postitusi: 173
Asukoht: Tallinn

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Meryle 22:03 6. Sept 2011

See oli kaunis. *kummardab*

See oli pikk ja väsitav ja ootamatusi täis, aga see oli ka meeletult huvitav ja eepiline ja ootamatusi täis. Ja ilus. Kõik see oli ilus. Kõik need tegelased, kõik need olendid, kõik need stseenid. Kirjeldada on keerukas, kuid nii see oli.

Oh, Nira. Kui ma oleksin olnud Ledilien, oleksin ma ilmselt joonelt tema juurde tormanud ja tema ees põlvili langenud. Või teda tappa üritanud. Mirai hoidis lihtsalt oma mõõgast kõvemini kinni ja lootis, et ta varsti vaiki jääb. Printsess oli suurepärane igast kandist. Nii tema "Ärge nuusutage mind!" kui ootamatus lõpus. Thare... näitas oma igasugustest asjadest mõjutatud külge, mis pani Leedi tema pärast muretsema, kuigi see mure vist rohkem järjekindla "teiega on midagi lahti" lausena avaldus.

Teisedki olid toredad. KaasPCd, NPCd ja last but certainly not the least gemmid.

Ja mõistatusi sai lahendada. :D Kuna see mulle OG ka väga meeldib, oli laua taga nende kallal pusida meeletult tore. Oleks tahtnud ka korra maagiat proovida, aga kuidagi jäi see tegemata. Ehk õnnestub tulevikus.

Leedi kirjutas Miraile pika ja nõudmisi täis kirja. Ma mäletan ikka, et te olete mulle kallid. Isegi kui sõna 'kallis' enne defineerida tuleb.

Leedi/Mirai
(hetkel nähtavasti väga poeetilises meeleolus) Maarja
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Bell 15:34 7. Sept 2011

Täiesti kirjeldamatult hea tunne oli jälle Fyerellali-sarja sukelduda. See on nii GMidele kui mängijatele südame külge kasvanud ja iga mäng tõestab seda aina rohkem.
Raske uskuda, et järgmine mäng ongi viimane...see on hirmutav teadmine.

Seekord vaatasin mängu NPCde seisukohalt. Tegelikult olin meeletult kade ja ka kurb, et ei saanud PCna jätkata, kuid eks see oli paratamatus. Andke andeks, et jälle jälgi segada püüdsin, väites, et ei tule kindlasti tagasi sama(de) tegelas(t)ega....aga mängijate ilmed/reaktsioonid pimedal väljal Nira-zombit nähes olid seda väärt.

Kokku sain mängida 5 rolli (millest üllataval kombel ükski polnud 25-sekundi roll XD) ning see andis piisavalt vaheldust. Pikk ootamine NPCde majas võis alguses küll natuke tüütu tunduda, aga me tegime selle ise endale lõbusaks ja võin väita, et kohati oli meil seal palju lahedam olla =D Sain vahepeal mõnusalt soojas pesas magada (Kaaditi ja Stu külakuhi), meeletult hea peamassaaži (aitäh selle eest, Ilmar) ja end korduvalt kõverasse naerda, alustades tangot tantsiva põõsa teooriatest kuni...

"Aga tead, kui Kaos genereeribki mingeid ootamatuid ja random elemente, võiks kellegi vastane viimases duellide lahingus olla pesumasin."

Reede öösel mürki sülitavat mõistatustega madu mängida ja pimedal väljal oma lips-piitsaga ringi joosta (lemmiksõnaks "Põiklemine!") oli üllatavalt vabastav. Ka Korra saadiku rolliga sain hakkama (olenemata eelnevatest kõhklustest), loodan, et minu abist oli ka mingit kasu.

Mängijate edusamme ja pingutusi vaadates tundsin suurt uhkust ja arvan, et ükskõik mis raskused nende teele ka seitsmendal mängul satuvad, koos saavad nad nendest üle. Nüüd, kui suurem pilt hakkab vaikselt paika langema, on igaüks neist läbinud suure sisemise arengu, pidanud tegema raskeid valikuid ja paljust ka loobuma...ilma nende tegelasteta poleks Fye maailm see, mis ta on. Ma usun teisse ja teen kõik, mis on minu võimuses, et te kogu sellele segadusele lahenduse leiaksite.

Mängu kõige erilisem hetk minu jaoks oli laupäeva öösel seal väljal tähistaeva all. Zombi!Nira rolliga andsin endast kõik ja veelgi enam. Aitäh minu kehatutele mõõkadele (Sõrmusevaimud XD) ja Siimule valgusefektide eest.
Polnud Nira valik sellisel piinatud kujul teie juurde naasta ning kogu see valu, kannatus ja kurbus lihtsalt voolas minust välja nende oiete, ohete ja pisaratega. Loodan, et see tekitas teis piisavalt kõhedust ja õudu. Näib, et Naom ei kohku tõesti mitte millegi, isegi hauarüvetamise ees tagasi. Üli-emotsionaalne kogemus. Tundsin iga keharakuga kergendust ja teie armastust, kui taas rahus lahkuda sain.


Aitäh veelkord mängijatele, NPCdele ja loomulikult GMidele, kelle ühise tööna õnnestus taas luua midagi erilist. Aitäh, et lubasite mul siia tagasi tulla.
Tore oli üle pika aja näha kalleid inimesi ja tutvuda lähemalt ka uutega. Ootan põnevusega meie järgmist kohtumist.

...kogu see seeria mõjutab mind ehk rohkemgi, kui ma tunnistada julgen.


Maavaim/maovaim/Korra Isanda Saadik/zombie!Nira/Valguse Emand Ilan
Mirju
If today was perfect, there would be no need for tomorrow.
Bell
Seikleja
 
Postitusi: 19
Asukoht: teisel pool reaalsust

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas hoarmurath 20:20 7. Sept 2011

Ma vabandan kõigi ees, kes minu vigade pärast kannatama pidid. Olid need siis tegevusetud PCd, kauakaua järjest saunas munevad NPCd, tegelased kelle mängimine kannatas infopuuduse all, jne. Närvid ja madal veresuhkur on peamängujuhile hävitav kombinatsioon. Luban enda eest järgmine kord paremini hoolt kanda, et asjade hilinedes/venides pead ei kaotaks. (Iseenesest plaan kõigile Snickersi batoonid anda et nad neid möödajooksvale/tormavale/uitavalt gemmile suhu torkaks, omab jumet.)

Teatud hetkel sai teha otsus mäng võimalikult väheste segajatega lõpule viia. Sellest ka tingitud igavus teatud seltskonnale. Pärast mängu peetud jutuajamised on viinud mind mõistmisele et ühe suure vea olen kogu aeg teinud. Seerias on paar fundamentaalset viga, mida ei anna enam välja võtta. Neid võib aga püüda vähemalt osaliselt korvata ja seda plaaningi seitsmendal teha.

Järgmise mängu osas võtan meeleldi vastu ideid, soove ja arvamusi sellest et milline mäng võiks olla. Nii mängutehniliselt, kui ka isiklikus plaanis ja kasvõi lihtsalt seda, et mis teile meeldiks. Kõige sisseminemist ei saa loomulikult garanteerida, aga püüame. Eelistatavalt võiksite neid asju saata mulle enne 18. septembrit, mis ajaks püüame järgmise mängu ploti valmis saada.

Nagu juba mõista antud, algab järgmine mäng kohe pärast eelmise lõppu. Seetõttu ei tule ka rolliuuendusi, kuigi teil on lubatud sellest hoolimata kroonikaid kirjutada, sest need meeldivad mulle ja on üldse toredad.

Isiklikult leian et emotsionaalselt ja stilistiselt oli väga palju õnnestumisi, kaasmängujuhid olid tublid ja valmistasid hästi ette. Samas oleme praegugi liigselt kaootilised, peame õppima organiseerima oma rekvisiite ja mooduleid, peame õppima reageerima situatsioonidele ja üldiselt püüdma olla ploti koha pealt paindlikumad.

Kõige suurema tänu tahaksin anda Sillele, kes võttis meid vastu oma suvekoju, lasi meil seal olla, ei pahandanud isegi siis kui me siiberdasime saabastega igal pool ja kes lõpuks ikka ütles et tuleb minu telefoni otsima minna (ja me leidsimegi selle põllult üles) ning organiseeris meile ka inimese, kes meid sõidutas. Lisaks siis veel väsimuse kiuste printsessi ja Naomi esitamine. Ja üldse see et sa tulid viiendast mängust sarjale ja võtsid endale kanda rolli millel juba nii palju ajalugu otsas oli.

Suur-suur aitäh kõikidele NPCdele, kes tulid ja vastu pidasid, kuigi te ei saanud palju mängu näha ja üldse polnud vist asi eriti roosiline. Oleks kõik plaanid käiku läinud, oleksite tõenäoliselt sauna pikali ära nõrkenud mängu lõpus, aga elu tegi omad korrektuurid. Kahjuks kannatavad selle all just kõige rohkem npcd.

Aitäh PCdele. Ilma teieta poleks Fyerellalit.

Aitäh minu kaasmängujuhtidele. Teie olemasolu on lasknud mul arendada mängu piire palju kaugemale kui üksi oleksin jõudnud või tahtnud.

Ma võiksin tõenäoliselt terve romaani siia kokku kirjutada, aga ma tahaksin piirduda lihtsalt sellega, et me oleme lõpusirgel ja mul on vaja teie abi et sellele kõigele üks korralik punkt panna. Mulle on mitmed öelnud, et sarja praegusel kulgemisel pole midagi viga olnud, aga siiski ma sooviksin asju võimalikult parandada. Alati saab paremini. Ma ei olnud seekord tasemel, ja see ei tähenda et mulle oleks vaja tulla ütlema, et olin. See on lihtsalt fakti konstateering, mis ei tee seda loomulikult vähem piinlikumaks või valusamaks.

Järgneb väike nimekiri toredatest asjadest:

* Mirju! Nagu päris Mirju Eestis ja üldse. Maovaim, Korra Saadik, Nira ja Ilan. Jah. See on hea, et sa tagasi oled.

* Rahva reaktsioon Nirale, Naomile ja lõpulahingus jaotumisele. Eriti need hääled mis tulid kui ma deklareerisin et kes täpselt Ghosti ja Raidi vastane on.

* Hanna reaktsioon kui saabusid kolm puslet.

* Delnoni saabumine. Impro mis sündis sellest et moodulid lükkusid edasi ja et Arnol oli raamat mida ta põlema tahtis panna.

* Arno üldse. Et sa viitsisid tulla mängule nõnda. :D

* Mängijate reaktsioonid Vaatlejatele ehk Nokamaskidega tüüpidele.

* Sille tulek üle põllu flöödimängu ja äärmiselt hästi asetatud valguse saatel. Oh my god, mis sest et mina olin ainult gemm ja mitte mängija.

* Kamber! Kuigi lõpus vajus asi kõigi väsimuse pärast ära veidi, oli ikkagi lahe.

* Hanna ja Sille ootamine duelliringis ning eriti sitasti võitlemine. Ja et nad märkisid et neil on külm aga mul võib veel külmem olla. Tegelikult mul isegi ei olnud eriti külm.

* Lohesortside omavaheline bondimine.

* Dyrien ja teised lahendasid oma probleemid! Eal ei arvanud et see juhtuks. Aga see pagas oli võimas (see Crauni värk) ja on ka üks minu suuri lemmikuid asju pika sarja juures, et on mingeid probleeme, mis kanduvad nii kaugele edasi.

* Et kõik istusid laua taha puslesid tegema. (Ja me üritasime ausalt kergemad pusled teha seekord).

* Kadri versus Xan väga suures pimeduses. Ja siis Kadri versus kuus jorssi väga suures pimeduses. Ja siis mina.

* Mängijate reaktsioonid kui ma neile briifide ajal nodi andsin.

* Peekrid ehk Matrix. Red pill, blue pill. Või siis red goblet, blue goblet. Point oli sama.

Ka minu jaoks on asi isiklik. Vägagi.

Ja ma arvan et sellega ma praeguseks lõpetan.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Shirotoki 0:05 8. Sept 2011

Aitäh järjekordse mängu eest. Kuigi see osa polnud nii tasemel, kui näiteks kaks viimast, tegi selle siiski tasa lõpus Naomi ilmumine ning lahing. Xani oma vastaseks saamine oli väga suur rõõm, sest juba eelmise mängu lõpust saadik oli tahtmine tema tegelasega võidelda.

Ootan huviga järgmist mängu ning loodan, et Fyerellali sari lõppeb tõeliselt eepiliselt ^^



Taasärganud poollohe Rathe Alathe Zerin.
Viimati muutis Shirotoki, 15:00 8. Sept 2011, muudetud 1 kord kokku.
Shirotoki
Seikleja
 
Postitusi: 21
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Herwen 11:51 8. Sept 2011

Ma ei ütleks, et see oleks vähem tasemel olnud? Muidugi olen käinud ainult eelmisel mängul ja oskan vaid sellega võrrelda, aga mulle tundus, et üldist tegevust oli rohkem. Minu jaoks oli tegevust mingil hetkel pigem liiga palju... Näiteks kell on 2 öösel ja ikka on veel mingi kambrikatse vaja läbida!!! Võib-olla tundus see mulle ainult seetõttu, et mõlemal päeval kestis mäng väga hilise kellaajani ja seda mängijate venimise tõttu... Aga mul oli üldiselt väga tore.
Esimene suurepärane hetk oli siis, kui ma mingisuguse laeka luku suutsin päriselt juuksenõelaga lahti muukida! Ja Dyrien, selgituseks, miks ma nii rahulikult järgnevasse suhtusin: kui ma poleks olnud nõus seda tegema, oleksin ma surnud lõpuks ja noh, surnud Printsess pole ikka seesama, mis elus...
Teine suurepärane hetk oli siis, kui ma teada sain, et korra maagia kasutamiseks on vaja matemaatikat! Oooojaaa, muidugi ma tahan teda korra maagiaga hullusest ravida... Muidugi on vaja talle maagia tunnetamine tagasi anda! Muidugi ma sätin Crauni hinge ilusti tagasi tema sisse!!! See oli väga :7: !
Kolmas oli: Sa muutud kullaks, ära laamenda!
Ja muidugi Kamber ja enda tõestamine oli WOW! (Muidugi palun GM-id, ärge eeldage kunagi, et teie mängijad on kromatograafiaga kokku puutunud või midagi taolist.) See, mis seal kõigiga koos toimus, liitis meid väga ja ma loodan, et te ei unusta kunagi Printsessi...
Natuke võib-olla pani mind mängu ajal tagasi hoidma teadmine, mis pärast juhtub. Olin päris pinges Naomi mängimise tõttu, aga tundub, et vähemalt sisenemine oli efektne ja te saite pisut rohkem telgitagustest teada. Nii et kohtume Seitsmendas Allikas!

Printsess Sashara/Naom
Sille

P.S. Aitäh gemmidele ja mängijatele ja enparitele, mulle meeldis selle mängu tulemus!
Herwen
Asjatundja
 
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Iardacil 15:19 8. Sept 2011

Minu pildid: http://www.dragon.ee/gallery/main.php/v ... /yrellal6/

Neid thumnaile ei ole näha aga kui panna järgmine, siis näitab pilte..
Iardacil
Tõeotsija
 
Postitusi: 173
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas hoarmurath 21:22 9. Sept 2011

Leitud asjad:

* Ghosti loor (jälle)
* Must villane (vms) vest
* Hele kreemjat värvi kangas (mis ei ole minu oma)

Kätte saab Tartust minu käest. Aega kolm kuud, pärast mida läheb ärakasutamisele/äraviimisele.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: Fyerellal VI muljed

PostitusPostitas Hellera 22:03 11. Sept 2011

"Minu jaoks on ta jätkuvalt kehastunud mässulisus." - Märt
Hellera
Haldjate sõber
 
Postitusi: 305

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6