[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas Bernard 22:03 4. Sept 2011

Registreerumiste ja maksmiste nimekiri uuendatud. Hetkeseisuga on mängule registreerunud 98 osavõtjat.


Tuletan kõigile meelde, et toitlustuse nimekirja saamiseks on täna ja homme viimane aeg registreeruda JA MAKSTA.


Mängul saab ka kohapeal ja ilma registreerumista maksta ent siis tasute osalustasu (5 EUR) ainult mängu, mitte toidu eest. Kõik kes õigeks ajaks makstud ei saa - veenduge, et teil on isklik toidumoon kaasas sest ühsitoidu nimekiri läheb lukku.
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Bernard
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 2957
Asukoht: Tallinn, 55 632 698

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas Bernard 3:47 6. Sept 2011

Järjekordne registreerimisnimekirja uuendus:



Ja veidi statistikat

Registreerunud on kokku 141 osalejat. Keskmine vanus 18,18.

Pimeduse leeri on registreerunud ~70 osalejat, keskmine vanus 17,95
Valguse leeri on registreerunud ~40 osalejat, keskmine vanus 18,87
Palgasõduriteks on registreerunud ~20 oslajeat, keskmine vanus 17,46

Loomulikult tuleb arvesse võtta, et tegemist on eelregistreerumistega ning lõplikud numbrid ja täpsed jaotused selguvad kohapeal.

Samas kui leeride/grupeeringute juhid arvavad, et see jaotus on ebaõiglane siis on teil asjade korrigeerimiseks veel 2-3 päeva aega värbamisega tegeleda ;) sest:

Mängule võib ka registreerumata tulla ja väravas osalustasu maksta, kuid toidunimekiri on suletud!

***

Kiire KKK sellega seoses:

Ma olen registreerunud aga pole veel maksnud!

Siis sa paraku enam ühistoidu nimekirja ei saa. Pole midagi hullu, võta kaasa isiklik toit ja 5 EUR'i sissepääsuraha, mille maksad kohapeal.

Ma ei ole veel registreerunud aga tahan ikkagi tulla (või otsustan viimasel hetkel)!

Aga palun! Tule lihtsalt kohale ning võta mängule kaasa isiklik toit ja 5 EUR'i sissepääsuraha, mille maksad kohapeal.

Ei, ma tahan ikka kindlasti ühistoitu! Olen nõus kasvõi rohkem maksma!

Kahjuks ei ole see võimalik. Köök peab oma asjad ja toidukogused eelnevalt hankima ja läbi arvutama. Praegu on juba liiga hilja seda numbrit muuta. Järgmisel aastal pead lihtsalt varem maksma. Maksetähtaeg on olnud kõikides infokanalites üleval kuu aega.

Ma ei ole ühistoidu nimekirjas. Kas ma joogivett (k.a. toidu valmistamiseks) ikka saan?

Jah, saad. Joogi- ning isikliku toidu valmistamise vesi on kõigile vabalt kättesaadav. Ning kui köögis võimalik on saab seda vett seal võibolla ka mugavalt soojaks lasta.

***

Kui kellelegi kes toidunimekirjas pole, see 5 EURi suurune sümboolne osalustasu (mis ikkagi maksta tuleb) tõesti problemaatiline on siis võite minuga ühendust võtta, oma rasket elu kurta ja sellest vabastus saada. Aga peame ikka meeles, et toit pole kaugeltki ainus kulutus mis Pööripäeva korraldajad tegema peavad. ;)
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Bernard
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 2957
Asukoht: Tallinn, 55 632 698

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas Bernard 0:06 8. Sept 2011

Minu viimane postitus enne mängu ja viimane (lõplik) registreerimisnimekirja uuendus.

Sõidan juba täna (neljapäev 08.09.11) kassinurmele, jõuan sinna küll õhtul suhteliselt hilja ent seda mõttega, et hommikul varakult alustada. Kõik abilised või mängijad kes on nõus aitama ja reedel (09.09.11) varakult või varem jõuavad - helistage mulle kui kohal olete - 55 632 698.

Viimased asjad mida mängijatele tahan südamele panna:

Alkohol ja alaealised - ei taha näha ega kuulda purjus alaealistest sellel üritusel. Kui te olete alla 18a. vanad siis ärge võtke alkoholi kaasa ning ärge plaanige joomist Pööripäeval! Ma tõesti ja päriselt saadan purjus (ka kerges joobes) alaealised ürituselt koju ära. Grupijuhid - ootan teie koostööd selle vältimisel!

Alkohol ja täiskasvanud - teie kohus on jälgida, et teie jooming läbuks ei muutuks. Kui teie seltskonnas on alaealisi siis ärge andke neile alkoholi, kui need alaealised on purjus siis teavitage mind sellest kohe. Kui ma satun peale seltskonnale kus on joobes alaealisi siis saadan ma terve seltskonna koju.

Ma ei taha kehtestada Pööripäeval kuiva seadust aga veel vähem tahan ma probleeme Jõgeva politseiga. Seega minu avaldus on järgmine: "Kui sina, sinu grupp või selle liikmed tulevad Pööripäevale selleks, et ennast õhtul purju juua, pole te teretulnud!"

Kuna tegu on suurema üritusega, ON kohale oodata õhtust/öist politseivisiiti - ja neid ei huvita kes te olete või miks te purjus olete. Korraldajad ei hakka seisma ega vastutama ühegi purjutaja eest!

Ma eeldan ja ootan selle probleemi ennetamisel/lahendamisel kõigi grupeeringute juhtide ja muude autoriteetsete isikute igakülgset koostööd ja abi!

***

Alla 16 aastased mängijad - palun võtke kaasa paber, kus on kirjas, teie nimi, lapsevanema või hooldaja nimi ning lapsevanema või hooldaja telefoninumber. See ei ole vajalik kui lapsevanem või hooldaja või tema poolt määratud täiskasvanu on teiega üritusel kaasas.

Korraldajad ei võta endale vastutust alaealiste eest mängul. Kui teiega midagi juhtub või kui te seadust rikute siis lasub kogu vastutus lapsevanemal kes teid üksinda sellele üritusele lubas.

***

Need karmid sõnad möödas, soovin kõigle suurepärast ja lõbusat Pööripäeva, ilm on reedel küll kergelt vihmane ent laupäev-pühapäev tõotavad tulla ilusad:



Võtke kaasa piisavalt sooje riideid kuna õhtud on juba jahedad. Isegi müts, kindad ja sall pole kurjast ning muudavad olemist kindlasti mugavamaks.


Kohtumiseni Kassinurmes.
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Bernard
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 2957
Asukoht: Tallinn, 55 632 698

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas chloe 12:33 9. Sept 2011

Tere,
Tartust Vanemuise alumisest parklast reedel kell 21.00 väljuvale bussile on 3 vaba kohta, maksab 2 euri. Võtke kiirelt ühendust: Johanna, 53 035 616.
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1312
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas Henzu 17:56 11. Sept 2011

Nice.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur
 
Postitusi: 995
Asukoht: Tartu, 58581678

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas Batu 19:22 11. Sept 2011

Batu
Valguse hoidja
 
Postitusi: 269
Asukoht: Le Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas janmarkus30 23:03 11. Sept 2011

Täitsa lahe oli:),aga krt ma mõtlen ikkagi mis keelt need VG-d rääkisid:D??
janmarkus30
Meister
 
Postitusi: 101
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas chloe 12:04 12. Sept 2011

Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1312
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas Attila 17:09 12. Sept 2011

Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1261
Asukoht: Ugala

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas Katzenminze 17:22 12. Sept 2011

Esiteks, suur-suur aitäh GM-idele!

Teiseks. Alustame siis positiivsest:

+ Toit. Imeline.
+ Väga Valge Vennaskond, nende lipp ja kapuutsid.
+ Vibulask selga müürikaitsest lahkumisel. Ilus lask, Arno, väga ilus lask.
+ Stsenaariumite valik.
+ Portaalikollid!
+ Sildade level up.
+ Lapsed. Tore on näha, et järelkasvu nimel tehakse tööd.
+ Alguse- ja lõpurituaalid ning rollimäng Palgasõduritega.
+ Lapse ärapeitmine linnusestsenaariumis.
+ Veresaun.

Ja viimaseks. Negatiivne.

- Pimeduse Avatari küürutamine. Üks kaotus ei tohiks võtta selga küüru ning sammu lohisevaks. Õlad taha, selg sirgu, samm kindlaks.
- Fakt, et strateegia, taktika ja võit(ärapanemine?) on muutunud tähtsamaks kui mäng ise. No tõesti, vabandust nüüd, aga Valguse leeri mölutamine sildade lahingu ajal oli lihtsalt hale, kurb, igav ning vihaseks ajav. Miks rikkuda mäng nii endale kui teistele mingi 100 punkti pärast (ma kahtlen, et valguse poolel oli väga lõbus see aeg. Või kas ma eksin?)? Teiseks, ma saan aru, et metsas istumine stsenaariumite ajal, kus surmade arv on sisse loetud, on väga meelitav idee, kuid.... jälle, kas tund aega põõsas istuda on siis tore? Sõjamasinate ajal tundus küll, et ringi liikus vaid Väga Valge Vennaskond ning paar viikingit. Meie sõjamasin ei kohanud peaaegu mitte kedagi, kuigi käis ka eriti tagused rajad läbi. Võit võib ju nii tulla, kuid mina eelistaks lahingut natuke teisel maastikul kui seda on avamaa. Isegi kui see tähendab võimalust, et oh taevas küll!, me võime selle stsenaariumi kaotada!
- Trollipalli polud.
- Pimeduse leer on endiselt pmst ainult VG. (aga see on vist pigem inimpuuduse viga).
Katzenminze
Haldjate sõber
 
Postitusi: 316

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas paadikapten 18:09 12. Sept 2011

paadikapten
Loitsija
 
Postitusi: 673
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas glikorgo 18:32 12. Sept 2011

Mulle üritus meeldis ja kindlasti tulen veel.
Sillalahingu kohta ütleksin ma ainult seda, et valgusel polnud mõtet peale minna, sest pimedusel oli arvuline ülekaal ja see oleks olnud 99,9% kindel kaotus.

Ainuke asi mida ma GMidelt sooviks, oleks lipu püüdmise reeglite täiendamine või parandamine, sest see ei ole ju normaalne, et tehakse suur lahing, üks pool võidab ja saab kohe kolm lippu endale. Pluss lipud oleksid võinud üksteisest kaugemal olla. Muidu oli kõik lahe ja tore.
glikorgo
Asjatundja
 
Postitusi: 41
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas kaval rebane 19:44 12. Sept 2011

I'll kill you so hard, you will die to death.
kaval rebane
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 69
Asukoht: Tallinn-Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas kaljukotkas 19:48 12. Sept 2011

Larbi- ja võitlustreeningud üle Eesti: .-.
kaljukotkas
Tõeotsija
 
Postitusi: 199
Asukoht: tallinn

Kasutaja avatar

Re: LARP: Põhjala Pööripäev 2011 - 09.-11. September

PostitusPostitas Sorontur 21:06 12. Sept 2011

Kui mingil üritusel osaleb 141 inimest (ning korraldajad), tähendab see 141 erinevat arusaama ja ootust nii mängu olemuse kui selle tulemuste suhtes. Kui kõik tagantjärele kõige osas nõus oleksid, tuleks ühiselt maha istuda ning järele mõelda, et mis, paganas, see nüüd siis valesti läks.

Mida ma tahan öelda: kelle jaoks lahinglarp, kelle jaoks taktikaline kostüümipidu, kelle jaoks rollimäng rohke verevalamisega. Korraldajad on andnud mängijatele suurepärase - ning Eestis hetkel ainulaadse - mängusüsteemi koos asjakohase taustaga. Diskussioon on hea, sest ehk koorub sellest edaspidiseks midagi ühtsemad ja ühendavamat välja.

Esmalt, enne jätkamist: suur-suur tänu kõigile korraldajatele; teie tööd hinnatakse. Ettevalmistus, söök, stsenaariumid, lapsehoid - kõik oli püsivalt tasemel. Aitäh!

Lisan omapoolsed kommentaarid juba välja käidud mõtetele. Kuna minu isiklik kogemus ürituselt jäi seekord pigem negatiivsesse suunda, vabandan juba ette võimaliku põhjendamatu kriitika eest.


Üldine

Kirjutan kahe käega alla Johanna, Iti ning Elini kirjutatule. Leian, et nende tõstatatud küsimused näitavad üsna selgesti, et just mängijad ise peaksid enda jaoks selgeks mõtlema, mida nad - ühiselt - ürituselt ootavad.

Seda just liialt silma hakanud ärapanemise-mentaliteedi osas. Minu enda mängunauding langes jooksvalt koos sellega, mida tähtsamaks said punktid ning lõhe "meie" ja "nende" vahel. Valguse käitumine esimese stsenaariumi ajal oli taktikaliselt igati õigustatud, kuid: ma ei ole selleks Pööripäeva oodanud, et kolmveerand tundi põõsa all unega võidelda. Mingil hetkel leidsin oma kõverdatud põlve otsast teo - ning teatavasti need elukad just kõige kiiremad ei ole. Pikk jutt lühidalt: taktikalise realismi otsimiseks on pakub kasvõi Kaitseliit paremat võimalust, ka ajateenistuses ei tunne sellest kaugeltki mitte puudust.

Pööripäeval on kahepäevastesse raamidesse surutud tegevus, mis "reaalsuses" kestaks nädalaid, kui mitte rohkem. Venitamistaktika, varjumine ning kontakti vältimine on õigustatud, kui selleks on olemas ka piisav ajavaru - Pööripäeva lühiduses läheb aga sel moel kaduma mängunauding. Minu käsitluse järgi on tegemist konsentreeritud võitlusega; arvamus, mida toetab ka kodulehel avaldatud mängu taust - sõdalased surevad ja ärkavad taas, et uuesti võidelda. Võitmine on teisejärguline.


Valgus

Palgasõdurina võitlesin enamuse ajast Valguse poolel ning nägin seeläbi ka antud leeri tegemisi rohkem. Mis jäi silma:

- väejuhatuse ja distsipliini totaalne puudumine. Tuleb au anda: väikesed võitlusgrupid toimisid efektiivselt (ning eriti kiidaks rõngassärkide, kiivrite ja muude turviste olemasolu, muutis pildi palju ilusamaks), kuid väga selgelt andis tunda koordinatsiooni olematus. Kasvõi kilbirivi korraldamisel on vaja ühte inimest, kes ütleb, milline ja kuhu: kui seda teevad kuus inimest, on tulemuseks kuus ühemehelist kilbirivi.

- sillalahing oli minu jaoks isiklikult üks kõige alandavamaid kogemusi üle väga pika aja. Pimeduse leer tegi kõik, et natukenegi mängu liikuma panna - korduvad, kasutud rünnakud meie liinidele oli selge kutse, et "Tulge, mängime, meie ka ei taha siin üksinda passida!" Kui Pimedus meile ühiselt selja keeras, tekkis minul tahtmine kilp põõsasse visata ning minna ja vabandust paluda. Stsenaarium, millest kadus igasugune mänguilu. Unustage punktid, nautige võitlust, eepilisust ning, vajadusel, silmapaistvat kangelassurma!

- Valguse nooremvõitlejate (kuid ka teiste) poolt jäi kõrvu küllaltki suurel määral ebatsensuurseid väljendeid nii Pimeduse kui VG suunas. Mõelge natuke, kellele ja mida te ütlete. Olles olnud päris mitmeid aastaid VG hingekirjas tundsin ka ise end teatud hetkedel puudutatuna, kui kõik kunagi VG värvi kandnud inimesed ühte patta visati. Palun, tehke üks asi endile selgeks: kui teilt tabardid seljast võtta, olete täpselt samasugused inimesed, mängusisesest poolest olenemata. Võidelda Valguse leeris oli teie endi vaba valik, mis oleks võinud samahästi ka Pimeduse kasuks otsustada. Kui teil on kellegagi mingi isiklik probleem, klaarige see konkreetse inimesega ise ära.


Pimedus

- läbirääkimised ning pakkumiste tegemine ei ole alandus. Eskordi-stsenaariumi ajal ootasime pikisilmi Pimeduse poolset pakkumist tasakaalustamaks Valguse oma, kuid seda ei tulnud. Mängige ikka teistega ka, mitte ainult omavahel.

- ilus oleks näha ka Pimeduse leeris teist värvi seltskondi, kuid see on täiesti parandatav viga ning saab järgmisel aastal ehk ka ette võetud.



Lõpetuseks tahan vabandada kõigi nende ees, kelle löökidest ma teatud hetkedel õigeaegselt ei kukkunud. Õigustusi tooma ei hakka, olete ise lahingus olnud ning teate, kuidas asjad käivad. Püüan ennast parandada ning ootan sama ka teiste poolt.

Kokkuvõttes, mängigem üksteisega koos, mitte üksteise vastu! Niimoodi võidavad kõik.
Sorontur
Lohede sõber
 
Postitusi: 1739
Asukoht: St Andrews

EelmineJärgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6