Leht 1 koguhulgast 2

LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 22:21 11. Juul 2011
Postitas hoarmurath
Järgmisel hommikul pärast Hingelehtede radade katseid hakkasid sau ja kuul tuksuma, juhatades teed viimase kadunu poole. Teekond viis lõunasse. Maailma tulevane häving muutus iga päevaga aina ilmsemaks, nähtamatu tavasilmale, ent vägi kõneles sellest iga öö ja päev.

Saua viimase osa kutse muutus iga päevaga aina tugevamaks.

Althea lõunaosa oli linnadest väljaspool vähe asustatud, ja üldiselt seltskond vältis althealastega kokku puutumist, aga järgmiseks peatuskohaks valiti siiski Trelacile pikka aega tuttava althealase kodu.

**

Kuju, mis unedes viirastus, erines igaühe puhul, aga oli alati nende mineviku mina. Hääletu, ja viimane märk sellest, mille oma valikuga olid ära andnud mitmed rännuseltskonnast. Rada, mis jagunes kaheks, ja praeguse elu sammud viisid eemale sellest, kes nad kunagi olnud olid.

Ent seda und ei näinud kõik.

**

Mängulaud oli must ja valge. Iga käik oli ilmaruumis peetud lahing, tuhanded käsilased andmas oma elusid oma isandate eest. Ent nad ärkasid igal päeval uuesti ja võitlesid taaskord, surid ja tapsid. Nii oli see alati olnud, aga ainult hiljuti hakkas see võitlus imbuma ka nende unedesse, kes kõndisid metsades ja linnades ning polnud kunagi teadnud midagi sõjast mis kestis korraga nii kaugel ja nii lähedal.

**

Iga uus pilk andis rohkem kinnitust lagunemisest ja neist aplatest olenditest, kes tema ilmade radu õgisid. Nad ei lasknud end peatada isegi tema kohalolust, ja kuigi neid oli lihtne tappa, oli neid nõnda palju. Ja väge oli ju vaja nii paljudeks muudeks asjadeks. Ta taandus, ja vaatles oma viimast loomingut, mis polnud veel päris valmis.

Ta teadis, mis tulemas oli. Ent ta teadis ka paljut muud, ja peidetud nägemusi, mida keegi teine aimatagi ei osanud.


**

Fyerellali mänguseeria kuues mäng toimub 2.-4. septembril Koogis, Jõgevamaal (30 km Tartust).

Ootame seekord vanu PCsid, eriliselt teretulnud on NPCd.

Mängumaks on seekord PCdele 5 EUR, NPCdele tasuta. Tasuda tuleb see hiljemalt 20. augustiks Mona Hakomaa arvele nr. 221022729740. Hiljem tasumine on samuti võimalik, aga palume sellest GMidele aegsasti teada anda.

Mängumaksu eest saate majas magada, mängu ja transpordi. Toitlustus on ka seekord isiklik.

Registreerumiseks on vaja saata järgnev ankeet aadressile fyerellal@gmail.com

Nimi:
Tegelase nimi, kui on:
PC/NPC:
Kõikvõimalikud terviseprobleemid ja kõik muu mida sinu turvalisuse huvides teadma peaksime:
Millal plaanid mängukohale saabuda ja mängu siseneda (aruta kindlasti oma grupiga läbi) ja millal plaanid lahkuda (meil on vaja teada seda mängu planeerimiseks):

Vanadelt PCdelt ootame lisaks: isiklikke plaane/soove (kui on) ja selget kirjeldust oma grupi tegemiste kohta V ja VI mängu vahel.

Avalik tutvustus
Reeglid

Austusega,
Fyerellali tiim
(Hoarmurath, Siim, Birgit ja Ilmar)

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 15:52 23. Juul 2011
Postitas hoarmurath
Täiendasime algset postitust intro ja maksuinfoga.

Logistikast:

Hetkel on plaanitud alustada kogunemist reedel 17.00 paiku. Kellaaeg võib veel nihkuda. Mängijatel tuleb jõuda omal käel Tabiverre, kuhu sõidab Tartust buss. Sinna tuleme vastu, võtame teid asjadega peale ja viime mängukohta. Pühapäeval viime teid Tabiverre tagasi ka.

Bussiajad tulevad üles siis kui kogunemisaeg täpsustub. (Ja see täpsustub olenevalt sellest et kui kiiresti te meile oma tulemisest teada annate).

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 18:46 23. Juul 2011
Postitas Hellera
Kooli- ja tööinimestel on pea võimatu jõuda Tallinnast Tartusse ja sealt edasi kella 1700ks. Oleneb muidugi, milline on graafik/tunniplaan, kuid see on siiski üsna kahtlane.

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 13:24 4. Aug 2011
Postitas hoarmurath
Kogunemisaeg on hetkel suhteliselt õhus ja laheneb selle järgi et kuidas rahvas üldiselt tulla saab. Nii et, nihkumine on väga tõenäoline.

**

Uuendasime reegleid, uuendused on märgitud punasega. Tegu on osaliselt eksperimentaalsete lisanditega, ja sellises vaimus palume neid ka võtta (ehk siis me ei garanteeri situatsioonide koheset paranemist).

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 19:01 15. Aug 2011
Postitas hoarmurath
Hetkseseisuga on kõikidele PCdele ja jätkuNPCdele rolliuuendused ja rollilehed välja saadetud. Palun vaadake need üle, andke igasugustest ebakõladest/probleemidest/segadustest teada. Need, kes pole veel maksnud, võiksid ka seda teha.

NPCde info saabub nädala lõpus, ja NPCks on veel võimalik registreerida.

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 21:05 25. Aug 2011
Postitas hoarmurath
Lohesortside omainfo sai täienduse elementaalkuju reeglistiku näol. Palun see üle vaadata ja meelde jätta.

Saabuma võib hakata kella 18.00st. Kogunemise ja valmistumise sooviks teha seekord võimalikult kiirelt, nii et kui aeg on probleemne, palun andke teada.

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 15:51 28. Aug 2011
Postitas G-force
Tere, on taaskord pakkuda üks tsiklikoht Tallinnast mängule ja tagasi.
Hakkan liikuma reedel, siis kui töölt lahti saan, mis ilmselt on kusagil 6 paiku, ehk õnnestub ülemused ära rääkida ja saan üldse vaba päeva. Tagasi pühapäeval kui tuju tuleb. Bensuraha on 10 €. Arvestada ka sellega, et vägapalju nänni kaasa ei mahu, võibolla saan pakkuda poolt ühest sadulakotist. Kuna ma siin foorumis väga ei liikle, siis email elernaeh(at)gmail.com või telefon 53302053.

Päikest, Gert.

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 12:11 29. Aug 2011
Postitas Dani
hoarmurath kirjutas:Bussiajad tulevad üles siis kui kogunemisaeg täpsustub. (Ja see täpsustub olenevalt sellest et kui kiiresti te meile oma tulemisest teada annate).


Jaaaa? :)

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 15:47 29. Aug 2011
Postitas Katzenminze
Mina olen reedel täiesti vaba, nii et jõuan siis, kui vaja. Eks siis mingi õhtuse bussiga?

Pisike IG-OG segaküsimus ka: kui kedagi minu puustumine sportlikel või vähem sportlkel põhjustel huvitas, siis andsin ma lahke loa ennast nii väeliselt kui mitteväeliselt uurida. Andke märku, kui keegi selline on olemas, rääkige GM-idega asi läbi ja siis palun öelge mulle ka, mis te minuga tegite ja mida avastasite. Vastutasuks nt kasvatan teile maasikaid või midagi.

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 16:29 29. Aug 2011
Postitas Hellera
Jaaaa, ma teadsin, et midagi unustasin ära. Räägin kohe Monaga, ma usun, et ta võtab siis sinuga ka ühendust. Ja mul on samuti reede vaba, ilmselt hääletan Tlnast Tartusse ja siis bussiga edasi.

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 20:34 31. Aug 2011
Postitas hoarmurath
* Reedel tuleb bussiga tulijatel jõuda Tartust kell 17.55 Tabiverre sõitva bussi peale. Sinna tuleb teile transport vastu. Veidi hilisem variant Tartust on kell 18.32 rong, peatus Tabivere LÜH.

Tallinnast saab Tabiverre 15.10 mineva rongiga, nii et tallinlastel on oluliselt mõttekam sellega tulla (buss läheks samal ajal aga oleks oluliselt kallim).

Järgmine buss läheb alles 20.00, nii et palun ärge maha jääge. Kui te ei jõua emma-kumma sõiduvahendi peale, andke meile juba eos teada ja püüame midagi organiseerida. Pühapäeval on lahkumine enne lõunat, ja Tabiverre minejad viiakse loomulikult enne ära.

* Ööbimine on köetavas majas. Magamisvarustus kaasa. Voodeid on, aga mitte kõigile.

* On olemas kaevuvett, aga see on joodav alles pärast läbi keetmist. GMid toovad omalt poolt igale inimesele umbes liitri jagu joogivett, nii et kui te tunnete et teil läheb rohkem vaja, võtke ise kaasa.

* Söögitegemine on puupliidiga. Kohapeal on nõusid üsna vähe, nii et omad nõud kaasa, ja kui kohapeal midagi kasutate, tuleb see enne lahkumist puhtaks pesta. (Mitte nagu eelmine kord).

* Kuna me mängu ajal püüame elektrivalgustust mitte kasutada, tooge võimalikult palju kaasa laternaid, küünlaid, vms. Igaüks vastutab oma valgusallikate turvalisuse eest ise, loomulikult.

* Palun võtke kaasa oma uuendatud rollilehed. Meil on need arvutis olemas, aga kui te kuskil põõsas loitsida tahate ja oma loitse ei mäleta, pole see meie probleem.

* Samuti vaadake reeglid üle (eriti uuenenud surmareegeldus lohesortside omainfos), need saavad ka briifatud enne mängu.

* Mängule jõudes tuleb koheselt kostümeeruda, maalingud teha ja briifil ära käia (jah, kõik vajavad erabriifi seekord ;)), et saaks võimalikult kiiresti alustada. Teie OG asjadele on samuti olemas eraldi koht.

* Küsige kõik küsimused ära, mis teil enne mängu pähe tulevad, et mängul saaks briifid kiiresti tehtud.

* Need, kes pole maksnud või kellel pole erikokkulepet, makske oma mängumaks ära!!!

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 21:30 31. Aug 2011
Postitas kuujapuu
ja kõigile kes tulevad autoga siis mängukoht asub
SIIN :)

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 0:30 1. Sept 2011
Postitas hoarmurath
* Reeglitesse tuli uut infot esmaabi, ravitsemise, haavade ja tervisepunktide kohta. Vaadake see kindlalt üle.

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 5:14 1. Sept 2011
Postitas hoarmurath
Ja kuna topeltpostimine on gemmide erilõbu...siis.

* Kui oled NPC ja sul on fotokas, võta iga hinna eest kaasa ja tee pilti. Palju.

* Kui oled PC ja sul on fotokas, mida usaldaksid GMidele laenata ning mis on ilusti laetud/patareidega, too see kaasa ja me teeme nendega pilti.

* Kui ma ütlen et vaadake reeglid läbi, mõtlen ma seda tõsiselt. Just need punased kohad.

Re: LARP: Fyerellal VI - Ilmadehämarik 2.-4. september 2011

PostitusPostitatud: 11:53 1. Sept 2011
Postitas narmer
Ma panin eelmise mängu pildid jälle üless. http://nagi.ee/photos/Narmer/sets/326971/205702/