[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas hoarmurath 23:23 2. Juun 2010

Fyerellali mänguseeria III mäng toimub 25.-27. juuni Soontagana metsaonnis ja selle lähistel, Pärnumaal.

Ootame seekord vanu PCsid, eriliselt teretulnud on NPCd.

Mängumaks on seekord kõigile 50 EEK (rekvisiitide ja eepika jaoks). Tasuda tuleb see hiljemalt 20. juuniks Mona Hakomaa arvele nr. 221022729740. Olles selle tasunud, saate oma rolli/rolliuuenduse/rollilehe/vastused kõikidele küsimustele/mida iganes hing veel ihkab.

Registreerumiseks on vaja saata järgnev ankeet aadressile fyerellal@gmail.com

Nimi:
Tegelase nimi, kui on:
PC/NPC:
Kõikvõimalikud terviseprobleemid ja kõik muu mida sinu turvalisuse huvides teadma peaksime:
Millal plaanid mängukohale saabuda ja mängu siseneda (aruta kindlasti oma grupiga läbi) ja millal plaanid lahkuda (meil on vaja teada seda mängu planeerimiseks):

Vanadelt PCdelt ootame lisaks: isiklikke plaane/soove (kui on) ja selget kirjeldust oma grupi tegemiste kohta II ja III mängu vahel.

Registreerumise kinnitab lõplikult maksmine. Palun tehke seda kõike võimalikult kiiresti, nõnda saame teile teha parema mängu.

Seekord on oma toit, oma nõud. Saate teha lõkke peal süüa. Selline otsus mängu formaadi tõttu.

Ööbimine telkides, võib juhtuda, et saate magada ka metsaonnis.




Austusega,
Fyerellali tiim

PS: Logistika, täpsemad juhised ja kogunemisajad varsti.
Viimati muutis hoarmurath, 17:10 6. Juun 2010, muudetud 1 kord kokku.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas hoarmurath 15:12 6. Juun 2010

Enne mängu lisandub (ja on juba lisandunud) lisainformatsiooni rasside omainfodesse.

Kui keegi tunneb, et mingit üldist informatsiooni maailma kohta on puudu, või neil on maailma kohta küsimusi, palume need esitada (eelistatavalt siis privas).
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas hoarmurath 23:42 17. Juun 2010

Kohale saamine:

Vabalt valitud linnast bussiga Pärnu, sealt edasi Koongasse. Koongast korjame teid üles.

Tagasi käib asi samamoodi. Bussiliiklus Pärnu ja Koonga vahel on üpriski hõre, nii et kui teil on vaja jõuda pühapäeval kindlaks kellaajaks kuhugi, soovitame enesele autotranspordi organiseerimist.


Kohale võiks jõuda reedel umbes 16.00-17.00. Mäng on planeeritud lõppema pühapäeva lõunal. Öösel on magamispausid (mille jooksul GMid aktiivset tegevust ei organiseeri), ärkvel olles on kõik IG. Laupäeval saabujad, kes vajavad transporti, võiksid sellest GMidele teada anda, teame arvestada.

Samuti ootame veel registreerimisi ja mängutasusid. Rolliuuendused lähevad kõik välja selle nädala jooksul.

Ootame veel ka NPCsid.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas hoarmurath 3:03 20. Juun 2010

Kõikidele reganutele oleme rolliuuendused saatnud. Kui keegi pole enda oma kätte saanud, palun andke teada.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Keara 13:23 20. Juun 2010

Mis kell Koongast inimesi üles korjatakse?
Oma suuri must-valgeid tiibu
kannan läbi aastate öö.
Vastu akent, õnnetu, liibu!
Sinna tahta - su elutöö.
Olen raske ja libisen alla.
Jälle ründan ja vapustan.
Selja taga on pimedad ajad.
Surma valgus on see, mida vajad.
Keara
Seikleja
 
Postitusi: 15

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas hoarmurath 21:19 21. Juun 2010

Nelja-viie ajal. Bussid peaksid mõlemad jõudma nelja paiku. Pühapäeval viiakse bussiga sõitjad Koongasse ka ilusti tagasi.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Telc 21:21 21. Juun 2010

Telc sõidab reedel Tallinnast mängupaika. Stardin suht päeval. Autos on neli vaba kohta neile, kes soovivad sõidukulusid jagada. Pühapäeval saab tagasi ka. Homme lõunast alates netis juhuslikult. Abiks sideloits 56252642 või e-tuvi tanelj[ä]aacomm.ee
hik
Telc
Haldjate sõber
 
Postitusi: 311

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas hoarmurath 21:18 22. Juun 2010

Mängukohas on olemas kaevuvesi. Metsaonn on suht pisike, nii et ikka oma telgid-asjad kaasa. Need, kellel tõesti ei anna maas magada, saavad ka onni, muidugi.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Erlessa 16:01 24. Juun 2010

Olles igatpidi igimuretsev inimene ja lugedes teatavalt määral enda kohustuseks mängujuhina ka mängijatele üsna elementaarseid asju meelde tuletada (sest hei, ka minul vahel juhtub!), tahaksin mainida järgmist:

Mäng toimub Eesti suvel. See tähendab, et võib sadada vihma ja võib terve päev lõõsata päike. Võib olla jahe ja võib olla palav. Praegu küll vihma ei luba sinnakanti, aga mine tea.
Seega soovitan kindlasti kaasa võtta vihmakeebi või muu asja, mis vihma peab, kottide pärast muretseda vast pole vaja, kuna need saab panna sinna metsaonni arvatavasti, aga ma ei usu, et teil läbimärjana tore mängida oleks. Kui teil on telk, siis ka sellel peaks olema pealmine kate vettpidav igaks juhuks (isegi kui vihma ei saja, võib kaste telgi üsna märjaks teha).
Samuti tuleks ette valmistuda päikeseks - kui te vähegi päikesepistet kardate, siis soovitan kaasa võtta peakatte, samuti ei maksa end väga paksult riidesse panna, tekib jällegi kuumarabanduse oht (õhtul või kehva ilmaga aga võib olla jahe, seega parim variant on kihilised riided - saab juurde panna ja ära võtta). Õrnema ja heledama nahaga inimesed - soovitan igaks juhuks päikesekreemi kaasa võtta, sest isegi ainult katmata nägu võib päev läbi päikese käes olles ära põleda.

Toidu osas soovitan lähtuda Liilia kirjutatud artiklist Sisalikus: . Arvestage sellega, et paljud asjad lähevad soojas halvaks (ja isegi kui sajab, ma ei usu, et eriti külm on), mängukohas millegi külmas säilitamise võimalust eriti ei ole.

Ma loodan, et ma midagi ära ei unustanud. ^^
Bosom Friends Productions // real-world GM
Erlessa
Meister
 
Postitusi: 109
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Irve 17:31 28. Juun 2010

Kas mäng oli nii kurnav, et keegi ei kommenteeri?


Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Iardacil 22:02 28. Juun 2010

Väga vahva mäng oli :D Tõesti.. Ma ei oska öelda, mida Gm-id teevad aga mida iganes nad ka ei teeks, see on nii õige ja see kuidas see lugu areneb. See kuidas nüüd kolmandal mängul hakkab selguma see, mida me vaikselt vihjetest oleme esimest mängust teadnud või arvanud teadvat. Kuidas kogu see lugu on seotud tegelastega ning me kõik oleme "erilised" ning tegelased on need, mis lugu edasi viivad. Lihtsalt super mängijad ning see kuidas neid rolle välja mängitakse. Minu täielik imetlus kaasmängijate suunas. Fantastilised rollisooritused. Fantasilised olukorrad GM-ide poolt, mis meile loodud on ning kogu see eepilisus.

Ja mida enam neid pabereilipikute süsteemi kasutatakse, seda enam see mulle meeldib. Need mõistatused meil. Need olid ülimalt geniaalsed. Eriti see, kui mõned meist nägid nendega nii palju vaeva, sest vastus oli liiga lihtne. Aga jälle näide ühest geniaalselt toimivast ploti liinist.

Ning need "eelmised elud". Ohh... Kahjuks jäin ma oma "vangistuse" tõttu enamikust infost ilma ja need "vangistajad" ei olnud eriti aldid oma suuri teadmisi jagama, nii et ma pean ilmselt suur järelejõudmist tegema, et teistega ühe pulga peale saada aga.. ei.. see oli tõsiselt vahva mäng.

Ma ei teagi.. tavaliselt on sellised paar inimest, kellega kipub rohkem koos mängima aga seekord.. ma lihtsalt istusin seal "vangistuses". Teised tulid ja läksid.. ja me vahepeal rääkisime aga Hanna ja meie meeleheitlik üritus rituaali vältida.. ning Poogna kahvanägu.. päris omapärane moodus sõbralikult suhtlemist alustada aga.. :P Ning need viis kellega me seal künka otsas kõige kauem istusime... printsess ja tema vastuhakkamine.. Tyrien ning kogu tema olemus. Tegelane, kes mind kõrvalt vaadates kõige enam võlub.. sest.. kes ta on, mida ta teeb... ja väga hästi mängitud.. ja Leedi ning tolle hetked seal barjääri ees...

Ning samuti aitäh "vangistajatele" või kuidas me teid nimetama peaksime. Te olite minu vastu väga vastutulelikud ning mingismõttes tegite teie minu mängu selliseks nagu see oli... Aga vahva oli.. (sääsed välja jättes)

Ehk siis.. suur aitäh kõigile kaas mängijatele ja veel suurem aitäh meie kallitele ja vapratele GM-idele :)


Ja pildid ka:
http://www.dragon.ee/gallery/main.php/v ... fyrellal3/
Iardacil
Tõeotsija
 
Postitusi: 173
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Shirotoki 23:14 28. Juun 2010

Väga hea larp oli. Kogu Fyerellali maailma olemus ja plot on lihtsalt niivõrd hea ja huvitekitav.

Sellel larpil ei olnud vb nii müstilist õhkkonda, kui eelmisel, aga see eest eepikat sai kõvasti rohkem. Lõpus toimunud raid party, seda sõna otseses mõttes tekitas ikka vägeva elamuse.
Kõik mängisid oma rolle väga hästi välja ning loodan näha neid ka järgmisel Fyerellalil.

Tänan GM-e ja kõiki PC-sid ja NPC-sid hea mängu eest.
Shirotoki
Seikleja
 
Postitusi: 21
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Erlessa 23:34 28. Juun 2010

Ma ei jäänud küll nii rahule kui eelmise mänguga, samas mul isiklikult oli seekord ka kõvasti vähem aega ette valmistuda.

Mängijad ja npcd oli hästi vaprad ja vahvad, eriti tõstaks esile neid, kel õnnetus oma mänguaega kulutada minu suhteliselt improviseeriva käe otsas künka peal (kuna mu telefoni aku tühjenes ootamatult, oli peaGMi käest abiküsimine raskendatud). Trotsisite kõiki neid sääski ja parme, palavusest rääkimata, ja suutsite sealjuures teha head rollimängu (olgu, laupäeva õhtust ma siinkohal ei räägi).

Järgmise mängu teeme jahedamas ja loodetavasti putukavabamas keskkonnas (tuntud ka kui Sise Ruum, kui see vähegi õnnestub) ja loodetavasti paremini!

Teie Erlessa
Bosom Friends Productions // real-world GM
Erlessa
Meister
 
Postitusi: 109
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Tindome 23:58 28. Juun 2010

Minu tugevamad mälestused on avalikuks jagamiseks liiga intiimsed =)

Kuni ma mäe pealt ära läksin, meeldis mulle mäng hästi. Kui ma aga ihukaitsja-lapsehoidja rollis mujal ringi kõndisin, käis vedru üsna väga maha, sest noh - see ikkagi ei sobinud tegelikult. Oli moraalselt vale! Minu väärikusega sobimatu pealegi - vist.
Ja edasi oli keeruline uuesti ree peale saada, kuigi Adanati hoolikas ja põhjalik veenmine oli kah mul päris rollis veel.
Sügaval õhtul ikka teadvustus väga see npc-roll ehk "me oleme siin selleks, et neil tore oleks" juba.
Ja plotist ning lojaalsustest, mis meil olid, sain korralikult aru alles pühapäeva hommikul kõiki sündmusi teades ja siis uuesti rollikirjeldust lugedes :)

P.S vabandust telgi pärast ja aitäh öömaja eest!
P.P.S ma pidasin Ülost juba varem lugu, aga nüüd pean ikka väga lugu kohe. Ilma sinuta oleks kogu see mäepealne täiesti traagilisel määral koomiline olnud. Improvisatsioonivõime ja emotsiooniesitamine nii et ohh!
P.P.P.S kogu vangidegrupp oli samuti hurmav.

Ja aitäh mängu tegemast, lugupeetud korraldusmeeskond!
Plixi kreem on muuseas üllatavalt tõhus sääsetõrje, aga parmude vastu võinuks ka midagi head olla :(
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija
 
Postitusi: 716
Asukoht: vahel maa ja vahel taeva

Re: LARP: Fyerellal III: Leeki Külvad, Leeki Lõikad - 25.-27.06

PostitusPostitas Meryle 12:46 29. Juun 2010

Fyerellal on endiselt täiesti omaette klassist.

Mänguala oli suurem kui eelmine kord ja võib-olla seetõttu tekkisid minul vahepeale pisikesed pausid, kui läksin kedagi otsima või kedagi ootasin. See polnud aga üldse halb, saigi natuke ennast koguda ja mõelda (või mediteerida) ning pauside vahepeal... tunded, eepika ja intriig kaugel läbi lae. Kui ikka meeleheide, siis raputav ja põhjalik.

Kõige eepilisemaid stseene on vist üsna raske välja tuua. Igal juhul minu väga ebakompetentne võitlus vangla ees. Samuti lõpp, kolmele tundmatu päritoluga ja neetult tugevale olendile kambaga kallale minna ja võita oli imeline.

Suured tänud kõigile mängijatele ja gemmidele. Eriliselt tuleb ära märkida isand Vereleek. Kui keegi mulle lähemate päevade jooksul pahaselt ja valjult "Vale!" ütleb, hüppan ilmselt ehmatusest päris kõrgele õhku...

Austusega teie,
Ledilien 'Leedi' Daerran
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6