[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Meryle 1:29 25. Mai 2010

Ta ootab kannatlikult, nagu veel vaid kivid oodata võiksid. Pimeduses võib kõik välja mõelda ja suuremale osale küsimustest vastuse leida. Mõnele siiski mitte. Ta tõuseb püsti ja vaatab ringi.
Suvine tuul kõigutab puude latvu ning on nii rahulik kui üldse võib olla.
Ta teab, et see ei jää kestma. Veri ei unune.

***
On tuuline ja külm ilm. Taevas ja meri on vaid vaevu heledamad kui kaks kogu, kes kivi otsas seisavad. Lained üritavad nende jalgu märjaks kasta, ent nii kõrgele need siiski ei ulatu.
"Torm tuleb."
"Ma tean."
Nad vaatavad veel kord üle vee, nagu otsiks silmapiirilt lootust, ning pööravad siis merele selja.

***
Läbirääkimised Catilea ja Thoreioni vahel pidid toimuma kevadel. Nüüd on sellest kuupäevast möödunud peaaegu neli kuud. Miks rahulepet ei sõlmitud, on ebaselge. Catilea saadik Annalea Stearra haigestus küll raskelt, ent ometi saatis ta enda esindaja Egella Stearra thoreionlastega kohtuma. Keegi ei ole aga naist enam näinud ega temast midagi kuulnud. Ta oleks kui õhku haihtunud.

Keegi ei tea, mis Celdia Ordiali majas täpselt juhtus, isegi mitte emand Ordial ise. Räägitakse igasuguseid jutte, nagu alati. Levinuim neist on, et valitsused mätsisid kõik kinni. Ka see ei ole midagi uut.

Partisanisõda Catileas kulgeb endiselt raskelt. Thoreionlased on ülekaalus, kuid catilealased võitlevad oma kodude eest, järjekindlad nagu nurkaaetavad ikka. Paistab, et viimasedki deemonid on Alumistest Maadest lahkunud. Ehk on jutud Thoreioni rünnakutest Beriahile siiski tõesed. Õhus on ootust ning kes teab, millal ja milliste tagajärgedega raju vallandub.

Esceluinis on otsustanud, et kuna keegi ei taha sõja ajal nendega kaubitseda, aga majandust peab aitama, langeb lepitamise raske ülesanne just nende õlule. Pärast mitmesuguseid diplomaatilisi nõkse on jõutud kokkuleppele. Uued läbirääkimised toimuvad suvel Esceluini ja Beriahi piiri lähedal väikeses Tearili linnas.


Tiairi seeria kolmas mäng toimub 10. juulil Kilingi-Nõmmel, Pärnumaal.

Ootame kõiki vanu tegelasi ja ka uued mängijad on teretulnud. Palun registreerida 22. juuniks. Hilisemaid soove võidakse arvesse võtta, kuid ei maksa selle peale kindel olla.

Saatke email aadressile meryllion@gmail.com järgneva infoga:
Nimi:
Fooruminimi:
PC/NPC (seekord oleme paarist NPCst huvitatud, aga PCd on siiski soositumad):
Senine mängukogemus:
Allergiad jms:
Soove/ideid tegelase kohta:
Kontakt (eelistatavalt msniaadress):

Vanadel tegelastel palun ära saata kroonika või muu mängul juhtunut nende vaatepunktist kirjeldava kirjatüki. Vastutasuks saate te õiguse esitada mulle ühe soovi, mis kuulub igal juhul täitmisele, kui see a) ei lähe vastuollu maailmaloogikaga b) ei anna teile omnipotentsi c) ei tekita gemmile rohkem kui neljapäevast plotmigreeni stiilis 'kuidas pagan ma selle sisse panen?' Mida kiiremini te kroonika ära saadate, seda suurem on tõenäosus, et teie soov sujuvalt plotti sisse läheb.

Mängumaks on PCdele 100 krooni, NPCdele 75 krooni. Palun kanda see 3. juuliks Maarja Lutsari arvele 17001935222, selgituseks Tiair 3 ja nimi, mille järgi teid ära tunda.

Palun võimalikult aegsasti teatada probleemidest maksmisega või tulemisega.

Mängul saab ühe korra IG süüa, läbirääkimistele sobivat toitu. Kui kardate, et kõht jääb tühjaks/ on gemmide kokakunstist südamest kõrini/ olete (IG) liiga paranoilised, et kellegi teise tehtud roogasid süüa, võtke palun oma toit kaasa. Otse loomulikult saab süüa ka hommikul pärast mängu.

Mängualal on maja, kus saab kuivas magada. Varustage end magamisasjadega ja palun võtke omad nõud kaasa.

Nagu eelmisel korral, oleme kostüümide osas üsna liberaalsed. Ilus kostüüm teeb muidugi gemmi meele rõõmsaks ja rõõmus gemm on heatahtlik gemm.

Isiklikel põhjustel on üks gemmidest selle larbi korraldamisest natuke taandunud, seega kui midagi on segane, esitage igaks juhuks küsimus. Esitage kolmkümmend.

Infot hakkab lisanduma ka .

Teie GMid, Maarja ja Liisi
Viimati muutis Meryle, 1:05 26. Mai 2010, muudetud 1 kord kokku.
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Katzenminze 15:40 25. Mai 2010

Ahnii. Et siis Beriahi Rääkija nõudmist Thoreioni juhtkonnale kohtumise osas kuskil Beriahi ja Esceluini piiril pisikeses sookülas ignoreeriti? Ššššelge...
Katzenminze
Haldjate sõber
 
Postitusi: 316

Kasutaja avatar

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas hoarmurath 18:13 25. Mai 2010

Mis nõudmist? :P

Thoreioni saadik Isolis Harten on igatahes kohal, ning soovib teada, et miks ei vasta intros olev läbirääkimiste asukoht mängukohale. ;)
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Meryle 1:11 26. Mai 2010

Anun andestust. Teil mõlemal on õigus, läbirääkimised ei saa Sterras toimuda.

Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Meryle 3:09 3. Juul 2010

Meenutan, et mäng on nädala pärast. Palun mängumakse (ja kroonikaid). See teeb gemmi elu natuke lihtsamaks. Aitäh. :)
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Meryle 1:30 5. Juul 2010

Ühe mängija ärakukkumise tõttu otsime naissoost PC-d.

4. juuli hommikuse seisuga oli maksnud (või GMiga ses osas kokku leppinud) neli inimest. Palun makske mängumaks ära. Päriselt. Te ju tahate süüa saada.

Logistika osas: palume kohale jõuda umbes kella kaheks. Mäng peaks algama umbes kell viis. Siis on teil kenasti aega kostüümid selga panna, ööseks magamiskohti jagada ja kakskümmend viimast küsimust esitada. Mängu alguse venimine tähendab selle lõppemist jumal ise teab millal öösel ja selleks ajaks oleme me kõik kapsad.
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Meryle 1:40 9. Juul 2010

Gemm on homse päeva jooksul arvutist peamiselt eemal ning asub kell kolm pärastlõunal teele mängupaiga suunas, kadudes seega lõplikult võrgust.
Telefon 5049527.

Tuletan meelde, et kaasa tuleb võtta magamisasjad ja sööginõud.
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas tralayn 9:09 9. Juul 2010

Kas kuidagi saaks teada orienteeruvat mängu lõpuaega (ehk kas me pühap ka mängime?)
Mmm something-something... /sisesta tark ent humoorikas lause siia/
tralayn
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 225
Asukoht: Lageda välja kohal

Kasutaja avatar

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Iardacil 15:00 11. Juul 2010

Oh.. nii, esimesed muljed.

Mängu korraldusliku poole pealt.. meeletult vahva. Tegu on väga omanäolise mänguga ning väga julge ettevõtmisega ning see mäng tegelikult tõestas, et hoolimata nii polariseeritud olukorras on normaalsetes tingimustes võimalik mingi probleemi lahenduseni jõuda.

Minu suur kiitus GM-ile, kes elas üle kogu selle infotulva, mis me talle kirjutasime. Luban, üritan end edaspidi ohjeldada. Aga tõesti.. meeletult suur aitäh sellise rollipakumise eest, mis ilmselgelt on once-in-a-lifetime roll. Mul on kahju, et ma omaltpoolt ei pannud kõike mängu ja ei riskinud mängida seda rolli nii nagu ma tegelikult oleks tahtnud. Ja öeldakse, et LARPis ei hoolita oma tegelastest? Hoolitakse küll ja kuidas veel. Aga jah.. supper võimalus oli, supper olukord oli ja supper GM koos supper mängijatega.

Aitäh kõigile vahvatele kaasmängijatele. Esiteks Annale, sest tema teab, mida mina tean ja teab, mille eest ma teda tänan. Ilma sinuta ei oleks (ma usun) rahulepingut ega paljut muudki. Teiseks Thonoliale, kes oli minu jaoks päästja ja viigistas olukorra 3-4. Aiäth :) Raske on nii hilja rolli hüpata aga sa andsid endast parima kogu selles poliitilises supis, mis seal oli.

Ja ei saa jätta mainimata kogu ülejäänud seltskonda, kes muutsid meie olemise väga huvitavaks. Esiteks Isolis... ma arvan, et ma kummutasin Catilea müüdi, et temaga ei saa rääkida. See moment seal õues kus me üritasime veenda läbirääkimis jätkuma... see oli päris huvitav. Ja Cailtin ilmselgelt tahab tänada Thoreioni esindajat väga mõistva suhtumise eest ja loodab, et kahe riigi sõbralikud suhted jätkuvad ka tulevikus.

Ning Deemon.. mm.. kas peaks nüüd paranoiliseks muutuma või? Igatahes päris huvitavad loo arengud... huvitavad..

Ning aitäh Gerdile, kes meid väga täpse ajastusega bussile viis :)

Ootan pilte..

Meeletult hea toit oli :)

Jääge lainele. Peagi (st 3 päeva pärast) järgneb Catilea poliitilise korpuse ametlik pressiteade seoses relvarahuga.

Catlin Coileain (nüüd ameti kõrgendusega :D wiiii)
Iardacil
Tõeotsija
 
Postitusi: 173
Asukoht: Tallinn

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Meryle 21:12 11. Juul 2010

Pildid tulevad siis, kui fotoka venna käest kätte saan. Ehk lähipäevil.

Suur-suur aitäh kõigile mängijatele. Taaskord suutsite te taluda mind gemmina koos kõige kohatise infopuuduse, oma segadusesoleku ka teile laiendamise ning õigel ajal vales kohas olekuga. Te olite ka märksa sündsamalt (st soojemalt) riides kui mina... ja suutsite kuumusest hoolimata head rollimängu teha.

Olen kahe mänguga mõistnud, et tiairlastel on kõrgelt üle nende pea käivatest krüptilistest probleemidest täiesti ükskõik... edaspidi te Kuningannaga tegelema ei pea (kui just ise ei taha :)). Tema mängutoomine nii hilja oli ilmselgelt teie kannatuse kiusamine.

Hmm... keegi ei saanud surma, sõlmiti vähemalt mingi rahuleping ja kaks tegelast said lõpliku happy endi. Tundub, et Tiair on nüüd positiivne.

*kallistab kõiki*

Teie gemm Maarja
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas hoarmurath 16:25 12. Juul 2010

Khm, sõlmisime täieliku rahu siiski. ;)

Mäng oli frustreeriv, sest mul oli palav ja peavalu ja ma pidin vaidlema, asi, mida ma pole kunagi hästi teha osanud, ja kui mu oma partei mu peale og pahaseks sai, oli veel nõmedam. Sel hetkel kui väljas üksi istusin ja Catilea saadik välja ultimaatumeid karjus (khm), vaatasin mingi hetk alla ja nägin, et kogu keha värises.

Ehk siis ma tõenäoliselt keeldun ühtegi diplomaati mängimast kuni ma umbes 10 aastat vanem olen ja seda värki paremini oskan.

Leping sai sõlmitud, kedagi ei tapetud (me olime küll valmis seda tegema), ja kuigi mõned müstilised vihjed tekitavad probleeme, saab ka neist üle.

Ning jah, müstilistest väikestest tüdrukutest piisab. Eriti neile, kes neid juba varem kohanud on.

Ootan huviga, kuidas GM suudab meid jälle kokku tuua, nii et see loogiline on. Ja et mängijad ei pea IG põhjustel minema jooksma.

Aitäh ka.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Re: LARP: Tiair III: Tormise taeva all 10-11. 7. 2010

PostitusPostitas Meryle 1:20 19. Juul 2010

on üleval.

Tormise taeva all: epiloog

On varane hommikutund. Tõusev päike heidab Tearilile pikki varje. Kõik magavad, kõik peale kahe inimese. Theonus ja Aleria Es-Eilian astuvad aeglaselt kodu poole. Nad ei tea, mida leida võiksid. Ehk on läbirääkijad veel seal.
Kuid maja on tühi ning Catilea ja Thoreioni esindajad kodu poole teele asunud. Ka Esceluini vaatleja Carius Es-Athal on lahkunud.
Midagi kummalist välgatab hetkeks Aleria silmis ning siis on see kadunud, jäädes märkamatuks talle endalegi.

***
Kaks tumedais rõivais kogu on taas oma kivil - kui nad sealt üldse liikunud on. Ilm on palavam ja tuulevaiksem.
“Ta on liiga ohtlik. Isegi meile.”
“On meil õigus midagi teha?”
“Ta üritas tüdrukut üle võtta, kohmakalt, kuid kas ta ebaõnnestub mitu korda? Veri ei unusta.”
“See oli lollus.”
“Kelle poolel sa oled?”
“Inimeste.”
“Kuninganna peab surema.”
Kivi otsa seisma jäänu vaatab mõnd aega oma kaaslasele järele. Ta küsib midagi, peaaegu kuuldamatult, kuid vastust ei tule ning nii suunab ta pilgu uuesti merele. Oma unistustesse.
Meryle
Vanem õpipoiss
 
Postitusi: 77
Asukoht: Tallinn


Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6