Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Erieni muljed

Päris elus rollimäng

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Gregik, Aweron, Priist, Bernard

Kasutaja avatar

Erieni muljed

PostitusPostitas Tanel 19:04 10. Aug 2008

Teeme siis otsa lahti.

Kõigepealt tahaks öelda et täiesti super korraldus oli. Koht, toidud, meelelahutus, kõik lõi illusiooni päris peost. Ei olnud papptaldrikuid ja plastikkahvleid, muusikat ei mänginud kellegi vana makk kusagil nurgas, ei olnud peaaegu üldse näha kusagil maailma ja/või rolliväliseid asju jne jne. Ehksiis olustik ja õhkkond oli viimasepeal. Lisaks, vähemalt niipalju kui mina nägin, olid rollid hästi kirjutatud, kõik tundus sujuvat ja mängujuhid olid ka äärmiselt operatiivsed ning igalpool saadaval. Väga meeldis ka see et oli vaeva nähtud taustaga ning et kõrgaadlil oli ressursse mida kasutada ja millega kaubelda.

Enese mängukogemusest ehk hiljem, aga väga meeldis peale mängu kuulata teiste muljeid ning aru saada et nii palju toimus ümberringi mida mängusiseselt vaid silmanurgast märkasid kui üldse.

Midagi negatiivset ei olegi nagu meeles, isegi mängu hilinemine oli positiivne sest see tähendas seda et turiste mängualguseks enam ei olnud :)

Muljeid ja pilte paluks! ;)
Lugege Jaanus Põldaru imepärastest seiklustest koduvabariigis

Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija
 
Postitusi: 798
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas hoarmurath 19:15 10. Aug 2008

"Oeh," ütleb Erregela ja mõtleb et nüüd on ta vist teinud kas midagi väga geniaalset või midagi lolli.

Erregela al-Kabir on nüüd kamba hullude meeste (ja ühe neiu, kui ma õigesti mäletan) allilmas ning üritab vist ikka veel maailma päästa. Hämmastav oli see et kuidas mingi hetk läksid lihtsalt asjad selliseks et kogu aeg oli miskit teha (või rääkida) ja kellelegi seletada ja käske mitte kuulata ja ringi joosta ja üldse.

Väliselt oli kõik ka väga ilus, toitu ei jõudnud kahjuks palju nautida sest oli vaja jälle joosta kuhugi miskit rituaali tegema või midagi muud. Ise tegelesingi põhimõtteliselt siis kas turvameeskond olemise või maailmapäästmisega (ja vahepeal sai ka natuke inimestele seletatud et mis toimub ja muid lollusi tehtud). Isiklikud vabandused nendele, keda ma kas kuskilt välja lükkasin või headel eesmärkidel uimastasin või ringi tirisin või piinakambrisse viisin - teha oli vaja ja vahendeid eriti valida ei olnud.

Tean et on küll Erieni muljed, aga tahaksin öelda et Juunior ja Erien olid omavahel väga hästi kokku viidud, kuigi alguses mängusiseselt pidasin paljusid hulludeks ja eks lõpetas ka vaene prints selle pärast piinatavana et me teda üldse mitte ei uskunud. Huvitav, et kas oli siin tegu hea koostööga erinevate GMide vahel või läks mängul lihtsalt nii hästi. :D

Lõpp oli ka väga hea, ja ma loodan et nendest müntidest ka ikka kasu oli.

Eriline tänu Sauronile, Ghostile, Mimicule, Iardacilile (oh sind vaesekest küll, et sul kogu aeg sellised nägemused olid) ja kõikidele teistele, kellega ma rohkem kokku puutusin aga kelle nimesid ma kas ei tea või hetkel ei mäleta. Tänu ka tublidele teenijaneiudele, kes hoolimata oma kurjadest salaplaanidest alati ilusti toitu pakkusid ja/või juua tõid.

Seitsmendat tahaks, ilgelt. Teete ju, eks. Tehke. :D

Tänan ka Flo'd, kellega küll väga mängida ei saanud, aga kes mind ilusti mängule tõi ja tagasi koju ka viis.

Lisaksin ka seda et minu must villane keep läks kaduma. Kui keegi leidis ja kaasa võttis, siis palun PSige mulle, oleksin väga tänulik.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija
 
Postitusi: 832
Asukoht: Fyerellal

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas chloe 20:12 10. Aug 2008

Tänan kõiki mängujuhte ja osalejaid.
Tänan Lendyat dekoratsioonide eest.

Vabandan teenijannade ees, et teil nii ränk mäng oli, ma pole veel sellist agarat sebimist näinud. Enne mängu kuukus hulk inimesi ära ja seepärast vähenes teenijate hulk, niiet teie tegite topelttöö. Tõesti vaimustav.

Vabandan ka Balori ees, kellele jäi roll saatmata mingi imeliku juhuse läbi. Roll oli olemas, justkui saadetud, nii kindlalt, et ei taibanud üle küsida. Ilmselt avaldas väsimus mõju. Hästi kahju igatahes.

Erieni gm-e oli liiga vähe ja seepärast jäi aja puuduse ja väsimuse tõttu palju tegemata, mis plaanitud. Kahju.

Rakvere linnus on äge koht. Mulle oleks meeldinud, et samal territooriumil oleks liigelnud 200 inimest, siis oleks rohkem melu olnud, praegu oli kuidagi tühjavõitu.
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1312
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Irve 20:45 10. Aug 2008

Mul on alati see häda, et ei viitsi kijra panna pärast mängu oma muljeid -- siis luban mõttes, et kirjutan muljed üles ja seda momenti ei tule. Seega hästi lühidalt: väga hea näide et kuhu võib olustiku ja keskkonnaga sihtida omadega ja et nii kah saab. Isegi valvemeeskond tegeles suuresti lossi valvamisega. Tubli töö.

Negatiivne osa olid muidugi need kalanägudega igavlejad, kel endale keerluline tegevust-suhtlust leida -- neid oli samas tunduvalt vähem kui ma kartsin.

Mängu algset ideed vaadates oli tunne, et appi-appi, siin on puhas rollimängublokkide armee. Kõigepealt aadel + lihtrahvas = see et aadel püüab oma elitaarsust ülbusena välja mängida ja ei suhtle poolte mängijatega ega saa seda teha isegi kui tahaks. Siis see, pulmapidamine mingigi kava järgi tähendab, et vägivalda tuleb väga ohjes hoida ja ohutunne on iseenesest ju huvitav, aga teisalt on bofferlarbis ikka väike verepulm sisse kirjutatud ja siis on konflikt nende kahe asja vahel ja hübriid on veel hullem kui üks või teine eraldi võetuna. Võib-olla peaks mõtlema rohkem sellistele (verd valavate) põhiseltskonnast eristuva vaenlastega mängudele, kus ongi NPCd, kes selgelt eristuvad ja ongi pahad ja vaenlane omade seas on pigem suur erand kui reegel. Meil praegu on vist kippunud mängude stiil sinna serva, et kõik segatakse ühte potti kokku ja suheldakse mingites väikestes usaldusgruppides ja...

Heietama hakkasin.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Lalaeth 23:43 10. Aug 2008

Fantastiline
Suured tänud kõigile osavõtjatele ja tormiline aplaus korraldajatele!

Mis siis muud kui et ... PILTE !!
Lalaeth
Asjatundja
 
Postitusi: 43
Asukoht: Pärnumaa/Tartu

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Aweron 0:13 11. Aug 2008

Olen laisk ja kopeerin siia pisut muudetult oma blogiposti :)

Eile õhtul, kui jalad olid all ringisibamisest ümarad ja vere asemel voolas energiajook soontes, oli küll väga “wtf?” tunne, kuid täna, puhanuna on isegi tunne, et läks asja ette kogu see üritus. samas oli näha et neli Erieni Gmi kogu selle massi peale oli vähe, seega järgmine mäng tuleb maksimaalselt 60le inimesele, kui ta tuleb. Kunagi. Äkki. Siiski saime suhteliselt hästi hakkama, kuigi mõned pangepanekud jäid hinge närima. Acrata ja Arcanar, me uued kaasorgunnijumalad, said ka väga hästi hakkama, ilma nendeta poleks seda mängu tulnud. Muidu tänaks Rakvere lossikõrtsi kokandustiimi, kes meid kenasti aitas ja talus, Dymust ja tema tulejumalatest kaaslasi, me elavmuusika gruppi ja kõiki, kes võtsid vaevaks kohale tulla ja mängida. Tänkjuuverimeni :)
Afroparmpeder ru-laga
Aweron
Võlur
 
Postitusi: 974
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Ghostwizard 5:36 11. Aug 2008

Väga lahe oli! Suured tänud nii Erieni kui Juuniori korraldajatele ja kaasmängijatele.

Rakvere linnus, pulmamelu, kõik lossis toiminud segasudes ja muu muutsid mängu ülilahedaks. Muidugi jah, infotulv ja erinevate jamade liitumine/kombineerumine ähvardasid lõpptulemusena hulluks ajada, mingi hetk kui sai taas püütud mingile asjale lahendust või vähemasti Sauronit leida, sai küll jõutud crashimise äärele, mingi hetk lihtsalt tekkis tahtmine oma pead pikalt ja põhjalikult müüriga tutvustada.

Aga jah, antud peol oli Kõrmiku kahele põhiametile (maag ja maailmapäästja) olemisele lisandunud ka valvemeeskonna liige olemine. Vahepal toimunu oli teda ka omajagu upgreidinud. Vanade ja uute sõprade ilmumine, maailmade segunemine ning probleemide lahendamine viisid kõigi kolme ameti segunemise ja ohtra koguse töökohustuste tekkeni. Kuigi jah, nagu öeldud, mingi hetk polnud enam selge, et mida me teeme.

Meeldiv oli ka muidugi see kui suht tahtmatult sai Erieni tegelasega täidetud ka need eesmärgid, mis oleksid olnud mu juuniori tegelasel. Lihtsalt oli vaja lohe vabastada ja see sai tehtud... Omajagu laheda tunde tõi endaga kaasa ka peale oma elu lahedama/võimsaima loitsu tegemist alla sööstmine, et allilma minna.

Sauron, Hoarmurath, Iardacil, Ularie, Mimic ja Sauroni väesalk... suured tänud kas siis hea seltskonna, vestluse, lahedate mänguelamuste või kõige mainitu eest. Oli tore teiega koos mängida.

Austusega, Kõrmik
Õhumaag ja Damieni salga liige.
Erien ei olnud turvaline mäng, Erien oli väga tõhusa turvakontrolliga mäng. - logerin
Ghostwizard
Arhimaag
 
Postitusi: 1408
Asukoht: Saatuse radadel

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas chloe 10:32 11. Aug 2008

Irve kirjutas:Mängu algset ideed vaadates oli tunne, et appi-appi, siin on puhas rollimängublokkide armee. Kõigepealt aadel + lihtrahvas = see et aadel püüab oma elitaarsust ülbusena välja mängida ja ei suhtle poolte mängijatega ega saa seda teha isegi kui tahaks. Siis see, pulmapidamine mingigi kava järgi tähendab, et vägivalda tuleb väga ohjes hoida .Ma pole kunagi aru saanud, miks aadelt mängudel kõrgilt vaikib, suu kinni ja lihstalt ei räägi...ülbust ja kõrkust annab mitmel viisil välja mängida. Aadel teab, et ilma madalama kihita hakkama ei saa. Lihtsalt rääkides, hääletoonist näitab välja, kes mis pulgal. Aadlik võib väga hästi "armulikult" suhelda teenriga vms-ga, kui tal vaja, või leiab et see kasulik, võlts huvitatud nägu, kui mats räägib või pilkav naeratus...
a)kas inimestel vale ettekujutus või/ja nad ei oska välja mängida. Ma lihtsalt pakun, pikalt jaurata ei viitsi.

Kaos pulma ajal- Logerinil kukkus hea hulk valvureid, sõdalasi ära, see andis tunda.


Tänan ka veel zonglööre ja Kaiet(Elanor), kes meid tantsuga välja aitas ja muusikuid.

PILTE!!!!
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1312
Asukoht: Tartu

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Inxu 11:01 11. Aug 2008

Tänud korraldajatele.
Lõbus oli - tõeliselt lõbus.
Mina küll veetsin suurema osa ajast vahelduva eduga piinakambris ja vangikongis. Aga korda 5-6 käisin sealt lühemalt või pikemalt "värsket õhku hingamas". Ja kuna ma selleks ajaks olin silmini seda narkootikumi täis, millega "mügitamise" tõttu mind esimest korda üleüldse sinna piinakambrisse viidi (sest piinamise puhul minu aadliseisus ega sugu midagi ei tähendanud, aga läbi otsima ei vaevunud mind keegi ja käekotis peitus igasuguseid huvitavaid asju narkotsist kuni pistodadeni), siis olin ma ka suhteliselt hulljulges tujus... Mistõttu õnnestus üks trepist alla viskamine - kahjuks küll ohver raviti kohe terveks... ja üht teist veel.
Mäng lõppes minule nii, et hulkusin piinamise käigus ära raiutud varbad kotis ringi ja otsisin mõnda vaba preestrit (mustlanna jutu kohaselt olevat need suutelised mu varbad külge tagasi panema - mingi kaheksavarbalisena poleks ju lootusekübetki, et kuningas minust kunagi veel huvitatud võiks olla), aga kõik oli ametis mingi nõmeda maailma päästmisega ja minu tähtsast varbaprobleemist ei tahtnud keegi midagi kuulda...
Ahjaa - väga kaval oli kellestki lasta lendu kuulujutt minu surma koha, milletõttu perekond lakkas pingutamast minu päästmise nimel ja mina oleks võinud jäädagi sinna vangikongi mädanema, kui mul omal piisavalt pealehakkamist poleks olnud...
Inxu
Rändur
 
Postitusi: 12
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Crata 11:17 11. Aug 2008

Ma tänan kohe alguses kõiki kaaskorraldajaid ning abilisi. Aitäh!
Ja loomulikult ma tänan mängijaid. Olite suurepärased. Ma nägin mitmeid väga huvitavaid hetki ning kuulsin huvitavaid vestlusi. Aitäh teile ka!
Ka see ei ole veel kõik, eraldi tooksin välja ja tänaksin ära meie muusikud ja vaimustava(te) tuleetendus(t)ega esinenud žonglööride seltskonna - aitäh õhustiku loomise eest. Teid oli tore kuulata-vaadata!

Ma olen kindel, et unustasin midagi. Kokkuvõttes, mängueelse kerge kaose tekitatud negatiivsed emotsioonid tehti tasa mängu jooksul ja järgselt positiivsete asjadega.

Ja väike avalik kommentaar järgmisel teemal:
chloe kirjutas:Vabandan ka Balori ees, kellele jäi roll saatmata mingi imeliku juhuse läbi. Roll oli olemas, justkui saadetud, nii kindlalt, et ei taibanud üle küsida. Ilmselt avaldas väsimus mõju. Hästi kahju igatahes.

Roll läks meie gmaili kontolt välja 31.07 kell 02:03, põhjusena, miks see kohale ei jõudnud, kahtlustan isiklikult pisut hot.ee spämmi/junkmeili filtrit. Lihtsalt teadmiseks, et tegelikult me siiski ei unustanud :)

Sellega seoses ka teistele edaspidiseks palun väike märkus, et küsige oma (puuduvate) rollide kohta ise, see lihtsustab asja GMide jaoks oluliselt. Mängijaid on tavaliselt kordades mängujuhtidest rohkem, seetõttu on segadused kerged juhtuma :)
my inner child is a mean little bastard - anon

ACrata
Crata
Mistress
 
Postitusi: 508
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Tanel 12:48 11. Aug 2008

Esimene, kuigi äärmiselt kasin, pildirull on üles laetud

http://www.dragon.ee/gallery/main.php/v ... en6/tanel/
Lugege Jaanus Põldaru imepärastest seiklustest koduvabariigis

Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija
 
Postitusi: 798
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas stuart 12:51 11. Aug 2008

Oooo, mul lööb siiamaani adrenaliini lakke, kui ma laulatuse lõpule mõtlen 8-) . Miuke tulesammas, onju. :1: :D
Adrenaliini ja eufooria hulga koha pealt pole mul tõesti paremat mängu olnud, ainuke miinus ehk oligi GM-ide vähesus, mille tõttu mul endalgi palju asju viibis, sest tuli GM-e mööda lossi taga otsida :5:
Vastuseks mitmele küsijale, see avalik Baalile pühendamine ja seejärel kadumine ei olnud absoluutselt ette planeeritud, vaid see idee tekkis umbes tunnike enne tseremooniat, kui ma Baali poole palvetades (seda oli tunda, ainult maagialiik anti vist vale ;) ) sain Chloe käest teada, et mul oleks selline võimalus. Mõtlesin veidike ja seejärel hakkas see üha parema ideena tunduma, eriti just mängu "huvitavamaks" tegemise koha pealt :rolle: Kohusetunne, onju ;) Seejärel kulus enamus aega pürotehnika ja tule otsimisele ja mõtlemisele, kuidas seda kõike efektsemalt teha.
Aitäh Chloele kannatlikkuse eest, Altonile pürotehnika eest (ja selle eest, et ikkagi ei pannud seda suurt ilutulestikku minu selja taha võlvkaare alla :P ) ja muidugi tuleneelajatele, kelleta poleks kogu see kupatus pooltki nii efektne olnud.
Ja ei, ma ei kuulanud kogu aeg kõiki pealt, see oli vale mulje ;) Ma kuulasin ainult aeg-ajalt ;)
Imestama pani see, et hiljem kuulsin mitmelt poolt, KUI paljud tegelikult teadsid või kahtlustasid, et ma Baali preestrinna olen... ja mitte keegi ei võtnud mitte midagi ette, keegi isegi ei vihjanud ega küsinud selle kohta (kui ehk see küsimus väe olemasolu kohta välja arvata). Tahaks hea meelega teada, et miks siis ometigi, ma ei olnud ju niiii hirmuäratav ;)
Hea et kabelis laulatuse proovi ajal pime oli, ma läksin vist näost üsna valgeks, kui keegi sisse tormas ja teatas, et isand Amronth olla ainult Baali ettur.... jajah.

Igastahes, sõbrad, kohtumiseni allmaailmas! ;)
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
stuart
Valguse hoidja
 
Postitusi: 299
Asukoht: Tartu-Tallinn-Tartu

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Angelic 15:26 11. Aug 2008

Inxu kirjutas:Ahjaa - väga kaval oli kellestki lasta lendu kuulujutt minu surma koha, milletõttu perekond lakkas pingutamast minu päästmise nimel ja mina oleks võinud jäädagi sinna vangikongi mädanema, kui mul omal piisavalt pealehakkamist poleks olnud...

Ehh. MA arvan, et see oli minu viga... Vabandan. Kuna lossitagant müüriäärest leidsin teie saladusega pärija ja hunniku muud rahvast, keda ma tuvastada ei suutnudki, siis väideti mulle ka vahepeal, et sinu surnukeha seal vedeleb. Aga kuna sa sellel hetkel silmapiiril ka polnud ei saanud ma küsida:D. Tagastasin ka teie perekonna isandale mõõga, mille endise vuntsidega neiukese küljest leidsin.

Kõigepealt tänaksin GMe, kes lahendasid Balori puudumise probleemi üpriski kiiresti - õigemini nii kiiresti kui võimalik arvestades briifide hulka ja muud korraldamist:D. Söök oli ka vägaväga hea. Esinejad olid huvitavad - vahepeal tekkis ainult küsimus, et kas nad iseennast või kedagi teist põlema ei pane:D

Avastasin, et üllatavalt lihtne oli panna alamrahvast endale infot andma/koguma - tänu sellele jõudis minuni enamik sündmusi enne kui üldsus sellest teatavaks sai. Küsitavaks jäi Kadunud hertsogkonna emanda ja tema seltsidaami nö Surmajumala nägemine - täiesti kindel olen, et see toimus, kuid millepärast just nendega? Võib olla ilmus roiskuv ja mädanev surmajumal just sinna, sest just sealt olid müürilt alla lükatud hunnik isikuid.

Tänaksin ka oma vaprat ihukaitsjat, kes suri väga kummalistel oludel (tükkideksrebituna tornikambris), kuid tapja oli juuhmakas, et teda mitte läbi otsida.:D Pidusöögi alguseks oli täidetud Tuultemaa hertsogi soov teha mind oma pärijaks. Aga ihukaitsjast oli natukene kahju - ta oleks võinud umbes 45 minutit hiljem surra:D Nüüd tuleb kasutusele võtta potentsiravimid ja südamekahjustajad.

Tänaksin veel ka Kadunud hertsogkonda, kauge maa printsi, informaatoreid ning oma tulevasi salakavalaid kasulapsi.:D
*tahab järgmist mängu ja PILTE!!!*

Tänan kõiki väga toreda õhtu eest!!

Teie Tuultemaa hertsogi kihlatu Bonnie Enan.
Armastus on hõbeniit kõigi meie vahel...
Angelic
Meister
 
Postitusi: 116
Asukoht: Birmingham

Kasutaja avatar

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Florian 15:57 11. Aug 2008

Inxu kirjutas:Mistõttu õnnestus üks trepist alla viskamine - kahjuks küll ohver raviti kohe terveks... ja üht teist veel....


Kuule jah :))) Sa vaata ka, keda sa järgmine kord alla tõukad. Hoolimata mälukaotusest ei tulnud mul oma vaenlast kaugelt otsida.. arvasin kohe, et Airellide-mutt. Mingi preester seisis täpselt trepi kõrval nagu oleks oma jumalatelt juba pikemat aega palunud, et nood kellegi talle jalge ette viskaksid ja siis ta saaks natukenegi ravida. Õnneks meil Gradystel raha on (erinevalt Airellidest muidugi) ja preestrile sai viisakalt tasutud.

Mul oli üks väga ninakas vennatütar (Terry, tervitused sulle), kelle ma imearmsate Rabassaare valitsejate perre mehele panin (aitäh suurepärase mängu eest teile Kevadlilleke ja teised Rabassaarlased!)

Siis oli mul üks tiba totu vennapoeg, kes oli hullu käki maha keeranud ja keda ma siis naisetada üritasid, aga no kes sellist tahab? Aga noh, raha meil on, ehk läheb Metsa Hertsogkonnaga jutuks. (Aitäh Heru ja Elanor!)

Siis muidugi leedi Airell.. (aitäh suurepärase mängu eest), kes oli piisavalt rumal, et oma positsiooni kuninga juures kaotas (no kes siis kokaga magab?????) ja muidugi veel rumalam, et ta mind nii ilmselgelt mürgitada üritas, mistõttu ta häbiposti pandi ning kõrge kaarega oma suguvõsa maine täis lasi. Mistõttu polnud mul seda teha enam vajagi.

Ma pean ütlema, et mul kui aadlikul küll kordagi alama rahvaga probleemi polnud rääkida, sisistasin kõrgilt ja mõnitasin, kui mõni ette jäi :) Nina tuli ka tihti kinni suruda kui mõni primitiiv möödus :))

Oma questi - leida kuninga potsentsiaalne vandenõu organisaator - lahendasin esimese 15 minutiga. (aplausi pole vaja, ma tean ise ka kui andekas ja ilus ja .. :p Kõige rohkem oligi jamamist sellega, kuidas Rabassaarega sõbraks saada. Siis muidugi leidis vennatütar mingi puusliku, mis olla Baaliga seotud ja mässis mu mingisse suuremasse jamasse kuskil keldris, kus püha rituaali tehti puusliku hävitamiseks, mistõttu luhtus mu viiest questist ainult üks - pulmade takistamine. Aga noh, aega on, elu pikk (või siis mitte ;)

Aitäh korraldajatele ja kerge, kuid siiras kummardus Arcanarile, kes mulle oma keepi laenas, mistõttu ma ilmselt põiepõletikust või millestki taolisest pääsesin (kes siis laseb mängijatel 4 tundi õues oodata, urjuhh!).

Igatahes, väga tase mäng oli, eriti minu personaalküsimuse mätta otsast, kes ma olin juba sisuliselt oma südames ära otsustanud, et enam larpidel rolli ei mängi, kuid otsustasin larpimaailmale viimase võimaluse anda. Üle ootuste .. täiega! Aitähhhhhhhhh!
Natuke pilte on siin: http://lillepidu.blogspot.com/2008/08/halli-kantsi-pulmad.html
(vabandust kvaliteedi pärast, aga need on mobiiliga tehtud)

PS: Tänud ka Angelicule ja Monale, kes mind sõidu ajal üleval hoidsid ja muidu nunnud olid :)
Viimati muutis Florian, 16:12 11. Aug 2008, muudetud 2 korda kokku.
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi
 
Postitusi: 745
Asukoht: Tallinn

Re: Erieni muljed

PostitusPostitas Arcanar 16:01 11. Aug 2008

Suured tänud kõigile mängijaile. Olite pingutanud ning end korralikult üles löönud - suur osa ajastukohasusest oli otseselt teie teene. Teenijad - te olite uskumatult lahedad. GM'id - teiega oli väga tore koos sellist üritust luua.

Esitan ka palve kõigile, kel on mängu kohta arvamusi, hinnanguid ja seisukohti: Me tahame neid kuulda. Mida detailsemat tagasisidet me korraldajatena saame, seda parem. Kirjutage palun, mis jättis soovida, mis vastas teie ootustele täpselt, ning mis ületas ootusi, kui selliseid asju ka oli. Selline tagasiside on esiteks kasulik teave meile mängu analüüsimisel. Samuti aitab põhjalik ja detailne tagasiside inimesi motiveerida oma saavutusi kordama ja/või ületama.
What doesn't kill us, makes us stronger.
Arcanar
Meister
 
Postitusi: 105
Asukoht: Tartu

Järgmine

Mine Larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6