Leht 1 koguhulgast 1

"Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 21:50 10. Juul 2008
Postitas Randiel
No nii...näib, et kõik ülejäänud mängijad alles magavad pärast eilset vägevat larbi õhtut ning mina istun ainsa tööinimesena juba ineternetis. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Ma tahtsin veel veidi muljetada meie ülipõnevast mängust. Selles oli tõesti kõik olemas -- ekstreemsed ilmaolud, suurepärased kaas mängijad ja mängujuhid, põnev plot, üks SUPER TORE vanaema, juugendstiilis ajutine peatuspaik ja isegi üks nerd contest. Mida sa hing veel tahad?

Tuli välja, et postapokalüptiline tulevik pole üldse üks tore koht -- kõik kohad on täis kahtlaseid tüüpe ja oma varanatuke tuleb tihedalt enda ligi hoida. Kõik kahtlustavad kõiki ning näib, et sageli täiesti põhjusega. Ja lõpetuseks ilmub välja antikristus ja sa saad labidavarrega pähe, jeebus. Mitte et ma viimase üle väga kurdaks, minu jaoks oli koljuluu mõra mängu seisukohast väga, väga kasulik. See tähendas, et keegi ei vaevunud mind lõpumadinas tapma (küll langeasid surnud minu peale ja paar agarat vastast jõudsid väga lähedale mulle peale astumisele :)).

Dialoog (mille ajal ma peaks suutma neutraalse näoga maas edasi lamada ning edasi anda oma kohutavat peavigastust): "Mis ta siin vedleb teil maja ees maas? See näeb natuke ebaesteetiline välja..."
Ja: "Kas viime ta sisse? Ei tea...veeretame parem sinna põõsa alla."

Ja eritänu Pärnakate grupile ning meiega liitunutele, Goblinile eriaplaus selle suurepärase ossi rolli eest, mis sundis teda maad mustaks ajavalt ropendama 24/7 :) ;)

Ja veel kestev aplaus meie äraaetud GMidele, kes suutsid asja lõpuni läbi viia, läbi vihma ja liiva ja toimumiskoha muutumise.

PS! Kadunud pruun boffernoa tupp. Kui keegi on näinud teist võiks minuga ühendust võtta :(

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 23:36 10. Juul 2008
Postitas Erlessa
No kui juba muljetamiseks läks, siis peaks ka vist seda tegema.

Aga alustuseks ma tahan tänada GMe, kes olid nii vägevad, et kartuses, et mängijad jäävad haigeks, lükkasid mängu edasi. Teise geograafilisse punkti nimelt. Nojah, ainult kuus km edasi, aga arvestades, et kaasa sa võetud vist kõik peale ploti, oli tulemus absoluutselt super.

Äärmiselt tore oli lõpuks päriselt tr00 3v1l grupis olla ning oma CN alignment NEks liigutada. Anti ja sõbrad - teiega oli väga tore. See oli nii armas, kuidas me esimese mänguminuti jooksul suutsime leida ühe uitava tüübi (mille peale Mialee mulle sosistas, et ärge teda kohe alguses ära tapke), kelle me esiteks vägistasime ning siis lõikasime häälepaelad läbi. Ära me teda ei tapnudki, suri ise, kuna ei saanud oma narkootikume, nagu hiljem selgus.

Mind tegelikult väga huvitaks, nii puhtteoreetiliselt, kui paljud esialgsetest rollidest üldse ellu jäid?

Ootan väga väga järgmist mängu.

Ja pilteee!

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 16:40 11. Juul 2008
Postitas Mary
Wipiii, mäng oli lahe, tänan GMe, kellel kardetavasti ei olnud nii lahe kui mängijatel. :D

Aga Antikristus (või Anti või Eeva, ükskõik kuidas mind parasjagu kutsuti) oli üli-üli lahe olla. :nike: Tahaks tänada kõiki, kes mu grupis algselt ja ka lõpuks olid, teie kõigiga koos mängida oli super. Tänan ka kõiki, kes peale mängu minu ja mu asjade eest hoolitsesid. Ajahh mu punane vihmakeep jäi kuhugi majja kuivama.

Peale mitmeid mõrvakatseid suutsin ma siiski lõpuks ellu jääda, ilma Antikristuseta oleks ju maailm liiga ilus :D , mis siis, et maailm oli postapokalüptiline.

Jään ootama pilte ja kindlasti ka järgmist mängu!

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 22:43 11. Juul 2008
Postitas elisabeth
http://uk.youtube.com/watch?v=JV6LxG3GOWk - Nerd contest
http://www.ruunikivi.ee/larp - pildid, ma unustasin osad pildid õigeks pööramata kunagi teen korda. Eriti pilte teha ei jõudnud - Lohe tegi muidu pilte Olevi kaameraga, need peaks ka kunagi ülesse tulema.

Muidu tahaks tänada GM'ina mängijaid mõistva suhtumise eest. Tänan.

Teie Mialee

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 15:02 12. Juul 2008
Postitas Olaf
Lohe tegi tõepoolest minu kaameraga pilte ja nüüd on need ka kõigile soovijatele kättesaadavad.
Siit: http://public.fotki.com/olev/toimumised ... incognita/

Jään isegi järgmist mängu ootama...

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 20:05 12. Juul 2008
Postitas Emeriel
Täielik vaimustus! Fantastilised inimesed, kõik ihu ja hingega rolli juures, sobiv olustik ja muidugi Anti. Ma pole üle tüki aja nii head mängu saanud, olgugi, et enamus oli impro. Sellegipoolest oli väga kiiduväärt.

Pildid on nii ägedad! http://www.ruunikivi.ee/larp/00107.jpg eriti see. :D *self-promotion*

Kas me järge ka saame? ^^

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 23:57 12. Juul 2008
Postitas Dani
Mängukohta muutmine poole briifamise pealt, paar tundi enne mängu, et lausvihma kätte jäänud mängijad, kelle viimased riided olid läbimärjad, ei külmetuks, oli üpris uskumatu. Närvid olid küll pingul, plot tuli ümber teha, logistika uuesti korraldada...
Aga kokkuvõttes tuli see ilmselt kasuks. Kõik said kuivas magada, keegi ära ei surnud, vastupidiselt sellele, mida Goblin ütles. Maja olemasolu tekitas mängijatele hoopis teistsuguseid probleeme, kui muidu ette oleks tulnud. Sauna oleks ka saanud, kui keegi oleks tahtnud ja mõned õnnelikud inimesed said heinalakas magada ja oma kogemustepagasit laiendada.
Minul pole mängujuhina siiamaani aimu, kui paljudel õnnestus surma saada, aga neid oli ikka palju. Kroonikaid tahaks kindlasti üle lugeda, saaks midagi toimunust aru kah =P

Igatahes, suur tänu mängijatele, olite väga tublid, ma ei oska öelda, kui suur maailmatunnetus teile tekkis, aga mina vahepeal juba natukene uskusin :)
Ja väga suur tänu Mialeele ja Lohele gemmamise ja logistika ja muu abi eest, ma ei tea, mida ma ilma teieta teinud oleksin.

Järg on võimalik.

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 22:27 14. Juul 2008
Postitas Katzenminze
Lisaks noatupele peaks lakas leiduma ka üks Šveitsi taskunuga, keda omanik hea meelega taas enda käes näeks :]

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 3:24 18. Juul 2008
Postitas Keara
Ehh. Mulle meeldis. Alguses oli pisut imelik, ei saanud päris täpselt aru, mis toimub ja oli tunne "ei oska mängida, mis ma teen, appi!", kuid lõpupoole läks ära ja nautisin täiel rinnal. See oli minu jaoks hea tunnistus, et larp on tõepoolest hea ja mõnus asi. Natuke häiriv oli/on vaid see, et olen üsnagi noor võrreldes teiste mängijatega. Noh, enamus ei märganud mind x)

Prantslastega suhtlemine oli lõbus. Mina küll otseselt seda ei teinud, aga seda oli teiste peal mõnus vaadata. Veresaun oli ka huvitav, kuigi pisut masendav, et jõudsin ära surra. Enamus tegid vist seda. Ning see kuidas Anti enda mustas rüüs ringi tormas ja kõrisid läbi lõikas oli võimas. Või noh, midagi taolist.
Järje vastu poleks küll midagi :)
Kohe vastupidi.

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 13:36 19. Juul 2008
Postitas Dani
Omanikku ootab ikka veel üks nuga, igasuguste põnevate lisanditega, mustas... taskumoodi asjas.
Šveitsi taskunuga ega noatuppe pole välja ilmunud, aga nad võivad ikka veel lakas olla.

Tuletaksin meelde, et kroonikate tähtaeg on pühapäeval. Pühapäeval!

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 3:51 22. Juul 2008
Postitas Dani
PÜHAPÄEVAL!

Sellel, mis oli juba mitu päeva tagasi!
Me teame, kus te elate (te ei tea, et me ei tea).


Aga tegelikult ka, mängujuhid tahavad ka teada, mis juhtus ning idee on selles, et kui te kroonikat ei esita, ei saa te tõenäoliselt järgmisele mängule.

P.S. Kui te saite pärast surma uue tegelase, kirjutage ka temast. Need, kes tahtsid uue tegelasega jätkata, võiksid ka selle ära mainida. Aitäh.

Re: "Terra Incognita" muljed

PostitusPostitatud: 12:34 24. Juul 2008
Postitas Katzenminze
Dani kirjutas:/.../ Aga tegelikult ka, mängujuhid tahavad ka teada, mis juhtus ning idee on selles, et kui te kroonikat ei esita, ei saa te tõenäoliselt järgmisele mängule. /.../


Haa! Tõestus, et järg tuleb! :P