Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

urus toimus lööma?

Tartu rollimängukeskuse toimetused sisaldab ka vana Kivitsõõri foorumi sisu.

Moderaatorid: surra, Priist, Portaali Minimudel, Frugo

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 16:54 11. Okt 2005

Flo, Aeg - jõudu teile! loodan et suudate objektiivsuse eest hoolitseda. pole midagi parata, ajakirjandus ongi selleks et sündmusi kajastada. mingit paanikat külvata pole mõtet, samas teha nägu et midagi pole juhtunud, ei ole samuti mõtet. mina lapsevanema asemel küll ei jätaks oma last Urgu sellepärast saatmata. loodan sama mida Flo - võibolla saab Urg just selle artikli abil tähelepanu ja seeläbi ka abi!
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 16:56 11. Okt 2005

Ma ei tea, kes Died seal sisse piirab, mõned austajad ehk ;) Ma olen pargi tänava kaudu 3 aastat koju läinud ja keegi pole piiranud.. tea, äkki olen nii kole, et keegi ei taha :cry:
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 17:04 11. Okt 2005

Florian kirjutas:Loodan vaid, et pärast homset artiklit Tartu PM-is julgeb keegi veel Urgu tulla

Eks ole!? Äkki võiks ajakirjandus ka kodanike poliitikute kahtlaste tehingute kohalt suu pidada - jätab viimati meist välismaal halva mulje.

Tank, ma kahtlustan, et objektiivne toon on ajakirjanike puhul viimane valik - "müügi" jaoks on vaja ikka võimalikult krõbedat ja värvikat materjali. Kõige leebema variandina läheks minu arvetes näiteks läbi midagi "Bandiitide ja retside jõugu noaterror noortekeskuses, on vigastatuid!!!" stiilis.
Viimati muutis uuk, 17:12 11. Okt 2005, muudetud 1 kord kokku.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 17:11 11. Okt 2005

Florian kirjutas:Ma ei tea, kes Died seal sisse piirab, mõned austajad ehk ;) Ma olen pargi tänava kaudu 3 aastat koju läinud ja keegi pole piiranud.. tea, äkki olen nii kole, et keegi ei taha :cry:

Jätaks nüüd selle kõrvale, et kes on kole ja kes ilus ning kes ise on süüdi, et pätid ligi tulevad... see oli vist öeldu mõte...

Samas ei saa ju normaalseks pidada, et uksekell lüüakse puruks ning miski raske esemega rammitakse ust (või oli see uksevõre)... mingi jama ju siis ikka toimus. Mõte selles, et polnud see viimane juhtum miski esmakordne intsident.

Florian kirjutas:Pealegi, tänu "heale aitajale" meie siseringist, teab nüüd ka press ja püüame asja nendega koostöös objektiivselt kajastada.

Samuti tänu "aitajale meie siseringist" loeb seda foorumit ka ajakirjanik, niiet olge valmis kui teie siinset sõnavõttu kasutatakse.

Sellest võib aga vist välja lugeda, et ka siseringis on juurdlus käimas, et kes viis tüli perest välja... või kui «head aitajad» teada, siis läheb aadrilaskmiseks... õige, omad kõigepealt, siis vaatame, et kas pättidele ka aega jääb...

*

Ahjaaa, kui valvet saada ei õnnestu, siis hankige vähemasti kusagilt ESS-i kleepsud (noh, need kollased)... palju juhuslikku kaadrit peletavad juba need eemale... seda enam, et Urus pole miskeid suuri klaaspindasid, et mille kaudu kiirelt sisse/välja saab...
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 17:16 11. Okt 2005

uuk kirjutas:Kõige leebema variandina läheks minu arvetes näiteks läbi midagi "Bandiitide ja retside jõugu noaterror noortekeskuses, on vigastatuid!!!" stiilis.

Äh, ei ole nii. See on PM, mitte 1 teine leht. Täitsa rahuldav tulemus on mumeelest. Homme loete.
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 17:39 11. Okt 2005

Florian kirjutas:Loodan vaid, et pärast homset artiklit Tartu PM-is julgeb keegi veel Urgu tulla ja et Urg saab tänu artiklile selle, mida praegu on kõige rohkem vaja - turvasüsteemid.

Mulle näib, et paanikaga pingutatakse veidi üle. Ülaltoodud loogika kohaselt ei peaks enam keegi julgema tänavatelgi käia, kuna iga päev saab keegi mõnel tänaval peksa, mitu korda nädalas kirjutavad sellest ajalehed ning pealegi hiljuti sai üks plika suisa kooliteel kuuli.

Minu arvates mitte ainult et võiks, vaid lausa PEAKS sellest juhtumist kirjutama - see annaks lootust, et ametivõimud midagi lõpuks nende kaakidega ette võtavad. Kui kõik maha vaikite, ei aita teid kah keegi.

Lisaks võiks artiklis sisalduda info, mida tulevikus ette kavatsetakse võtta selliste jamade vältimiseks (uksekell, turvamees, kuulipilduja?)

Pargi tänava kohta - olen mina seal ka öösiti ikka päris palju jõlkunud ja mingiks seisuks pole kordagi läinud. Minu kogu Tartus veedetud aja ainuke seis oli Vallikraavi tänavas, kui mul oli käsi kipsiga kaelas ning 5 alaealist tulid korraga tüli norima. Siis ka midagi erilist ei juhtunud.
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tanel 18:58 11. Okt 2005

Kõik Urglased Kaitseliitu! Urg riikliku tähtsusega valveobjektiks!! Ööpäeva ringselt uru ette Galiliga laiguline!!!

Uuk tabas asja sisu, noortekeskuses ei saa sellist asja lubada, ja kui politsei suurt midagi ette ei võta ja sellised juhtumised korduma hakkavad siis saab selle ümber kõvasti kisa ja kära tõsta.
Lugege Jaanus Põldaru imepärastest seiklustest koduvabariigis

Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas stuart 19:39 11. Okt 2005

Mmm, kuulipilduja tundub hea m6te olema. K6veraks taotud v6ret saab asendada vastu tykk maad j2medama ja tugevama v6rega. Keevitada oskajad, uu? Lukus ukse, luugi ja j2mmeda v6re puhul j22b t6esti ainukeseks probleemiks kuidas isik, kes seal ukse ja v6re taga on, sisse saab. R2me koputi? Ainult omadele teadaolev nupp, mille kaudu helilained sinna liiguvad kuhu vaja? Telefoninr ukse k6rval kirjas, mis oleks siis see Urus asuv lauatel. nr. ?
stuart
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas oinasz 22:27 11. Okt 2005

Väga kurb juhtum. Poleks osanudki arvata, et midagi sellist veel juhtuda võib.
Ise ma Uru territoorimile veel kahjuks sattunud pole, kuid teemat lugedes vilksatas pähe üks mõte. Nimelt meenus mulle, et kas mingisugustes turvaseadmekauplustes või sarnastes kohtades oli kunagi saadaval niinimetatud "libakaameraid" - plastmassist valvekaamera imitatsioone. Endal kodus võõraste eemalhoidmiseks nägemisulatuses needsamad mänguasjad üleval ja ütleks, et kui ei teaks, millega tegu, siis petaks ära küll. Juhul kui neid veel saadaval peaks olema, ei tohiks nad väga kallid olla. Põhimõte neil ongi üldjuhul hirmutamine, sest näevad nad välja täpselt nagu iga teine valvekaamera pankade juures, ning mingisuguse joobes või narkouimas kaagi peaks selline asi ära küll peletama.
Kärbitud!
oinasz
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 22:37 11. Okt 2005

jään ootama, millise tulemini jõuab priisti kokkusaamine politseijuhiga ...

võib tekkida situatsioon, kus 1-2 tegelast saavad karistada mingil moel; ja kelle 12 sõpra hakkavad kätte maksma vms. turvafirma/aed/automaagilised valgustid jms lahenduseks oleks ehk piisavad, aga selleks pole keskusel hetkel lihtsalt raha.
ehk aitab selles osas linnavalitsus ...
ootap' ää ...

seniks tuleb hoida ust lukus.
Viimati muutis surra, 23:56 11. Okt 2005, muudetud 3 korda kokku.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 23:02 11. Okt 2005

Moderaatorid (kui midagi sellist siin üldse tegelikuses eksisteerib)!
Teate, me mõtleme, ja täiesti tõsiselt, et oleks ÜLIMALT MÕISTLIK KOGU SEE TEEMA SIIN TÄIELIKULT ÄRA KUSTUTADA. NII TÄIELIKULT KUI SEE INTERNETIS ÜLDSE VÕIMALIK ON. JA KOHE!!!

Siiralt teie.
Uuk ja Pecike
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 23:11 11. Okt 2005

Ettepanek osaliselt vastu võetud ja täide viidud.

Siinkohal on see teema jõudnud momendini, kus arutelust on saanud lahmimine ja lahmimisest läbu.

Vahel on mul tunne, et dragoni forumandid on liiga agarad ise rääkima, et eelnevalt teiste postitusi läbi lugeda.

Ausalt öeldes ei ole mul midagi lisada oma viimasele postitusele.

Praegu aga läheb see teema lukku.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Eelmine

Mine Nurg

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll