Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

urus toimus lööma?

Tartu rollimängukeskuse toimetused sisaldab ka vana Kivitsõõri foorumi sisu.

Moderaatorid: surra, Priist, Portaali Minimudel, Frugo

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 12:39 11. Okt 2005

Nebukadnetsar kirjutas:Järgmine kord, kui keegi norima tuleb, siis võiks keegi võtmega rahulikult välja minna ja uks väljastpoolt lukku kerata ja kutsuda politsei. Ei saa aru, miks kellegil ei tulnud üldse pähe kohe politseisse helistada, kas sellel oli mingi diskreetne põhjus?

kas sa ise pole siis kunagi noriva päti ohvriks langenud? mina olen, ja võin öelda et "vabandage hetkeks, mul on vaja üks tähtis kõne teha!" ei kuulu lausete hulka millelel kaak kuuletuks.
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 13:20 11. Okt 2005

Paar mõtet...

Politseisse tuleb igal juhul avaldus asja kohta teha... on sellesse siis usku, või pole. Kui tegu on sama kaagiga, siis mingil hetkel saab tüübile kasvõi rikkumiste koguhulga pärast kammi turja lüüa...

Idee pättidele kambakas teha on muidugi tore, aga inimesed võiks pisut ka selle peale mõelda, et pätid on alati valmis kaklema... tavaisikud mitte... reeglina kannatavad sellise vägikaikavedu läbi just need kõige nõrgemad... või tahategi hakata Urgu minema ja sealt lahkuma rivikorras ja vähemalt 20-kesi..?

*

Ning aru ma ei saa, et mis ohvri psüühika see rollimängurite hulgas moes on... nagu ma aru saan taheti juhtunu maha vaikida... idee on muidugi ilus, et räägime Urust ainult head... kuulujutud siiski levivad ning parim on siiski asjaosalistel ise asjust rääkida, kui lasta teistel inimestel oletusi teha... pressiga tasub muidugi ettevaatlikum olla (eriti sõnnikulehega), sest seda keegi kontrollida ei suuda, et mida leheneeger lõpuks kokku kirjutab... teised rollimängurid võiksid siiski asjast teada, siis ei tuleks mõni järgmine selline intsident üllatusena...
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 13:38 11. Okt 2005

Ulmeguru kirjutas:Ning aru ma ei saa, et mis ohvri psüühika see rollimängurite hulgas moes on... nagu ma aru saan taheti juhtunu maha vaikida... idee on muidugi ilus, et räägime Urust ainult head... kuulujutud siiski levivad ning parim on siiski asjaosalistel ise asjust rääkida, kui lasta teistel inimestel oletusi teha... pressiga tasub muidugi ettevaatlikum olla (eriti sõnnikulehega), sest seda keegi kontrollida ei suuda, et mida leheneeger lõpuks kokku kirjutab... teised rollimängurid võiksid siiski asjast teada, siis ei tuleks mõni järgmine selline intsident üllatusena...

Väga õige, ma mõtlesin täpselt sama asja peale, aga ei viitsinud kirjutada.
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uzbad 13:51 11. Okt 2005

Mida juttu, et 2K kuus. See ju absurd.

Tavaline Falcki koduvalve 365.-

Juhtpuldil ka paanikanupp.

Muidugi võite ka Pronto numbri kiirvaliku korras mobladesse sisestada.......
uzbad
Paadunud tolkienist

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 14:19 11. Okt 2005

uzbad kirjutas:Mida juttu, et 2K kuus. See ju absurd.

See vist on erakorteri valve... järsku Urgu peetakse firmaks ning seal peaks teised tariifid olema...
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Altair 14:23 11. Okt 2005

uzbad kirjutas:Mida juttu, et 2K kuus. See ju absurd.

Ma juhiks su tähelepanu sellele, et sa räägid hetkel ERAklientidele mõeldud KODUvalvest. Ma kardan, et Kivitsõõri ei annaks kuidagi määratleda ERAkliendina ega Urgu KODUna. Seega on see 2k kuus jutt täiesti usutav kuna Kivitsõõri käsitletaks tõenäoliselt ÄRIkliendina kellele kehtib teine hinnakiri (kuutasu sõltub objekti riskiastmest)
God has left the building
Altair
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 14:29 11. Okt 2005

Ütleme nii, et kõik ei ole must-valge. Uru eelised on, et see on MTÜ (onju?), tegeleb noortega jne. Ma pakun, et läbirääkimised võivad imet teha. Ja mis risk? Üks lauaarvuti ja hunnik rollimänguvarustust? Võrreldes firmaga kus salajased andmed, arvutipargid, kallis mööbel jne jne... risk ju märksa väiksem, et kedagi huvitab sisse murdmine. Kuigi jah.. kahjuks elu näitab muud.

Siiski - soovitan Falckilt (on neil üldse sellise asja monopol?) soodust küsida. Ikkagi heategevus. Noored ei tee narkootikumi jne :)
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kriku 14:46 11. Okt 2005

Tegelikult on mulle probleem arusaamatu... St kas seda enesedistsipliiniga ei anna lahendada? Uks lihtsalt lukku ning uksesilm ja -kell ja kõik. Kui tihe voorimine seal ikka käib?
Kasutage BAAS-i, rahvas!
Kriku
Deaktiveeritud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 14:48 11. Okt 2005

mingi kahtlane kõhutunne mu maksa ja kopsu vahel ütleb, et sellega tegeletakse/on juba tegeldud.

ja falckil ei ole monopoli. valveteenust osutab isegi STV (kuigi kodulehelt ei ole aru saada, kas ainult tallinnas või ka mujal). lisaks skorpionile, securitasele jt.
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shalaya 15:18 11. Okt 2005

Ma ei ole küll Tartu asjadega nii hästi kursis, aga kas Falck on ainukt valik?
Maine ja isiklike kogemuste põhjal soovitan K-Gruppi. Uurige, kas see Tartus tegutseb.
Shalaya

http://urbaanika.blogspot.com/
Shalaya
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 15:19 11. Okt 2005

Kell oli - taoti puruks. Võrest jäid järgi jupid peale selle rammimist miski kõva puitesemega.

Ja ohtlik on sageli olnud ka Urust väljudes. Ning end sissepiiratuna leida ei ole ka sugugi tore.

Die,

endine Urukääbik
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Pool 15:32 11. Okt 2005

Celestial kirjutas:Niih kallid sõbrad. Valgustan omaltpoolt toimunut.

Urgu vajus tõesti seltskond ilmselges alkohooli ja narkojoobes inimesi, kes
asusid meiega tüli norima. Üritasid meilt kraami sisse vehkida, mis neil
aga alguses ei õnnestunud.

Kuna norisime neile vastu, sain kordi kolm vastu vahtimist. Rusika, Botase ja
Tanksaapaga. Õnneks polnud sissetungijad teadlikud, et aastad larpi on mu
peakolu tugevaks muutnud :D . Sain ainult kerge sinaga kulmu peale. Ei
tulnud verd ega midagi.

Asja suhtes on algatatud kriminaalmenetlus ja tundub, või vähemalt ma loodan et nende pealikul seisab ees raske vangipõlv.

Sellised asjad enam Urus korduda ei tohiks ja seepärast peame leidma probleemile lahenduse. Nüüd ja KOHE!

Muidu kõik korras, inimesed elus ja Urg endiselt ilus.

P.S Vastuseks küsimusele, kas keegi neist ka kannatada sai vastan jaatavalt. Ühe paremsirge näkku ja minu tüdruk(Foorumis liisbet) virutas enda lõikeservadega hõbesõrmusega ründajale üle tahi,
Naiste vaprus, mis muu!

Parimat soovides,
Celestial

Whoa! Hakka või asju pakkima, et Tartu tulla ja korda luua seal...

Igatahes, Celestial, vanamees, tore kuulda, et sul pea endiselt seal, kus ta olema peaks. Njaa, sellise kamba vastu ole jah raske...

Kahjuks veel võib seda öelda, et ei tasu mingit suurt karistust neile loota - selle kohaselt, mis siin kirjas saab neile KarS §121 (kehaline väärkohtlemine) ja § 263 p 1, 2 (yay Celestial!) ja 4 süüks panna kuid tõenäosus, et neile mingi reaalne vanglakaristus pannakse, on väga väike. Nende süüdileidmine pole probleemiks, kuid tõenäoliselt läheb asi lühimenetlusega kohtusse ning karistust vähendatakse 1/3 võrra. Tõenäoline, et asi lõppeb nende jaoks rahatrahvi või tingimisi karistusega on IMHO üpris suur. Kui just too jõmm, kes seal ninamees paistis olevat, mingit aegumata karistust ei oma - siis võib tema küll kardinate taha sattuda.

Kurb tõsiasi on see, et grupis inimesed ei tegutse kõige kõrgemal IQ tasemel grupis, vaid kõige madalamal. Grupi mentaliteet - kurb psühholoogiline tõsiasi inimkonna kohta.
"Unless one of you happens to carry Yoda in his pocket I highly doubt that."
Pool
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 16:05 11. Okt 2005

Die kirjutas:Ja ohtlik on sageli olnud ka Urust väljudes.

No vot kuhu on välja jõutud selle "ärme kellelegi räägime, jääb parem mulje" strateegiaga. Probleeme, nagu ma aru saan, on olnud juba varem ja pikema aja jooksul (ja sageli). Mahavaikimine on kabajantsikutele ainult hoogu, julgust ja jultumust lisanud. Ärge jamage, andke teada kui liiga tehakse (ja omadele ja politseile ja üleüldse) mitte ärge varjake seda.

PS. Issand halasta, PAREM MULJE?!?
Läbipekstud ja pidevalt hirmul aga selle eest jätan parema mulje... !?!

PPS. Kuulge, Uru puhul on tegemist täiesti avaliku ja ametliku noorsookeskusega ja selliste probleemide lahendamine on ametivõimude ja pädevuses ja prioriteet. Juhul kui ei ole, siis see tehakse prioriteetseks avaliku survega. See ei ole kuigi keeruline. Aga kui te seda niimoodi "peenelt" varjate siis... tõesti, mul ei ole sõnu... loll saab kirikus ka peksa. Ma muide kahtlustan (kogemused, kogemused, kogemused), et seda jõuku saab seal kandis veel näha ja nad tõenäoliselt üritavad veel. Isiklikud ja omaalgatuslikud "korrapidamised" võivad aga ei pruugi positiivseid tagajärgi anda. Igasugune tülitamine tuleb järjepidevalt politseile teada anda. Lõppude lõpuks on just kodanikud politseis need, kel on aega ja ressurssi selle kõigega juurteni tegeleda.
Viimati muutis uuk, 16:44 11. Okt 2005, muudetud 1 kord kokku.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 16:36 11. Okt 2005

Midagi ei ole varjatud Uuk, lihtsalt seltsi liikmed nägid seda infot privaatfoorumis ja kuna intsident toimus laupäeval, siis jõudis info siia esmaspäeva hommikul Aja abil, kes selle leidis. Keegi ei olnud jõudnudki varem eriti reageerida ja asja avalikuks teha. Puhkepäevad jne.

Pealegi, tänu "heale aitajale" meie siseringist, teab nüüd ka press ja püüame asja nendega koostöös objektiivselt kajastada.

Samuti tänu "aitajale meie siseringist" loeb seda foorumit ka ajakirjanik, niiet olge valmis kui teie siinset sõnavõttu kasutatakse.

Loodan vaid, et pärast homset artiklit Tartu PM-is julgeb keegi veel Urgu tulla ja et Urg saab tänu artiklile selle, mida praegu on kõige rohkem vaja - turvasüsteemid.

Igal mündil on kaks külge.
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 16:51 11. Okt 2005

Florian kirjutas:Midagi ei ole varjatud Uuk,

Ei ole või? Tõesti või?
Aga miks siis ma loen siit teemast järgnevaid asju?

Die kirjutas:Arvestades oma kevadisi-suviseid töökogemusi Urukääbikuna (üritused näiteks rammiga uksest sisse joosta ja õhtused tülinorimised (ja mitte ainult õhtused)...siis mnjah.

JA

Die kirjutas:Ja ohtlik on sageli olnud ka Urust väljudes. Ning end sissepiiratuna leida ei ole ka sugugi tore.

Die,

endine Urukääbik

Kas meil on praegu kevad? Ma saan aru, et mingi ilgus on tsirka pool aastat käinud. Vaikselt. Samaaegselt on kõigil kõigest väga hea mulje olnud. Parandage mind kui ma millestki valesti aru saan.
Viimati muutis uuk, 16:55 11. Okt 2005, muudetud 1 kord kokku.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane

EelmineJärgmine

Mine Nurg

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll