Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

SILT

Tartu rollimängukeskuse toimetused sisaldab ka vana Kivitsõõri foorumi sisu.

Moderaatorid: surra, Priist, Portaali Minimudel, Frugo

Kasutaja avatar

SILT

PostitusPostitas Florian 16:31 4. Okt 2005

Paneks esimesse PR to do listi sellise asja nagu uru silt.

Surra arvas, et tuleks sepistada.
Mina arvan veel, et Uru esine tuleks valgustada sensorvalgustiga (või liikumisanduriga valgustiga maakeeli), et seal igast narkarid ja pätid ei kondaks nii mõnusalt ja seda silti ei hakkaks maha kiskuma esimesel võimalusel.

Seega kiri "URG", keski võtab enda peale prioriteediks?
Surra arvas, et rääkima peaks kunstikooli seppadega.

Miks silt - sest sellest toredast pargi tänava majast läheb iga nädal mööda sadu inimesi, kelle suu läbi info levib + elementaarne teavitus ühest kohast.

Esimesed tegevused: Projektijuht uurib mõnelt kunstikooli sepalt, kas too on nõus ja küsib hinda. Kas seal kunstikas on algajaid tudengeid, kes palju pappi ei küsiks, küll aga on nõus kursusetööd tegema vms.

surra says:
tuleb teha mingi kunstiliselt kujundatud tekst

Tänud.
Flo
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karmus 18:39 4. Okt 2005

Aga teeme parem nii, et las Surra teeb kujunduse ja keegi seltsiliikmetest(või kasvõi kamba peale) taob ise valmis (ntx minu juures, vaja vaid ennem kokku leppida ja kohale tulla) tuleb odavam, ma arvan, ja pealegi veel ise tehtud.
Mis arvate?
Karmus
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 19:32 4. Okt 2005

Igati väärt mõte. Kui mulle aeg sobib siis võin ka taguma tulla. Võikski ju seda töötoa korras teha ;).
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 21:24 4. Okt 2005

To do listis on see silt pikalt olnud, aga nagu paljude teiste asjadega, nää pole jõudnud. Seega igasugune abi oleks fantastiline.

Ise kujutasin ette fassaadi keskel suurt seltsi logo ja selle kohal teksti "URG" Metallist, suurte poltidega seina küljes kinni, seinast ca 10 cm eemal ning tagant, seina seest valgustatud.

On välja pakkuda ka varjendi aegadest jäänud ca 3mm paksune metallplaat (ca 1,5x2m), küll võrdlemisi roostes, kuid äkki kasutatav.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 10:26 5. Okt 2005

Suured aitäh ideede eest!

Seega jääb esimeseks real actioniks Surral teha kujundatud tekst, mis toimetatakse Karmuse kätte, kes otsib sepistajad ja leiab enda juures aja.

Ka meeldib mulle väga Priisti idee silt tagant valgustada, kuid sensorvalgusti peaks Uru ees siiski olema, et võõrad inimesed end seal väga mugavalt ei tunneks ja omad seevastu väga.
Kas Urul on selle jaoks eelarves raha?

Olge siis valgel, ma hakkan teid kõik sel teemal ükshaaval peksma :love:

Tänud!
Flo
Elul on ilusa une nägu
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karmus 12:51 5. Okt 2005

Florian kirjutas:Suured aitäh ideede eest!

Seega jääb esimeseks real actioniks Surral teha kujundatud tekst, mis toimetatakse Karmuse kätte, kes otsib sepistajad ja leiab enda juures aja.

Juba tehtud.. esialgsed kavandid Surra juba eile saatis. Kenad, üks raskemini teostatav kui teine aga küll me hakkama saame! ;) Olgu ära öeldud, et üksi ma seda tegema ei hakka.. muud tööd liiga palju aga materiaalse küljega (tegemiskoht/võimalus +materjalid) saan suurelt toetada.

NB kaasaLÖÖMISE huvilised: Võimalus asjaga(valmistagumisega) maha saada juba sel nädalivahel minu juures Metsatalus, Saku vallas. Olen seal nii laupä kui ka pühapä päikesevalguse aja. Laupä õhtu teen sauna kah ;).
Materjal, ääs, alas ja tagasihoidlikud tööriistad on minu poolt. Kaasa tuleks võtta tööriided, leibakot ja kindad ning magamismant (koht olemas). Kui pädevamat sepatöö asjapulka ei leidu saan nõuga kah ehk abiks olla.

Niietsiis töötuba!

Andke PSiga hiljemalt reede(7.10.05) lõunaks teada, kes tulemas.
Karmus
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 13:06 5. Okt 2005

Florian kirjutas:Ka meeldib mulle väga Priisti idee silt tagant valgustada, kuid sensorvalgusti peaks Uru ees siiski olema, et võõrad inimesed end seal väga mugavalt ei tunneks ja omad seevastu väga.
Kas Urul on selle jaoks eelarves raha?

Nõustun ka sensorvalgustite ideega. Üks ei sega teist, mõlemad peaksid olema. Uru eelarves aga praegu sellist raha ei ole. Tegelikult pole Urul sisuliselt märtsikuuni oluliselt rohkem raha kui kulub elektri maksmisele ning uue wc-paberi ostmisele.

Siinkohal ajurünnak - kuidas ja kust see raha leida/koguda/teenida?

Ühe lisaraha võimalusena tulin mõned päevad tagasi Uru kalendri idee peale, mis oleks fotokalender rollimänguliste, erinevatest maailmadest pärit piltidega - kuna see teema on mind juba ammu paelunud, on mul ports fotosid ka juba olemas.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 13:11 5. Okt 2005

Karmus kirjutas:Juba tehtud.. esialgsed kavandid Surra juba eile saatis. Kenad, üks raskemini teostatav kui teine aga küll me hakkama saame! ;) Olgu ära öeldud, et üksi ma seda tegema ei hakka.. muud tööd liiga palju aga materiaalse küljega (tegemiskoht/võimalus +materjalid) saan suurelt toetada.

NB kaasaLÖÖMISE huvilised: Võimalus asjaga(valmistagumisega) maha saada juba sel nädalivahel minu juures Metsatalus, Saku vallas. Olen seal nii laupä kui ka pühapä päikesevalguse aja. Laupä õhtu teen sauna kah ;).
Materjal, ääs, alas ja tagasihoidlikud tööriistad on minu poolt. Kaasa tuleks võtta tööriided, leibakot ja kindad ning magamismant (koht olemas). Kui pädevamat sepatöö asjapulka ei leidu saan nõuga kah ehk abiks olla.

Niietsiis töötuba!

Andke PSiga hiljemalt reede(7.10.05) lõunaks teada, kes tulemas.

Kuna antud teema käib seltsi _telgitaguses_, siis Karmus, kas sa oleksid nii kena ja paneksid teema ka Kivitsõõri alla üldiselt. Võib kutsuda appi ka ju mitteliikmeid, eksju :) Seega võiks teema olla nähtav _kõigile_ dragon.ee foorumi kasutajatele. Ütle, et võtku moonakott leiva ja supimaterjaliga, et paned suure paja keema ja pakud pinda ja hääd seltskonda ja.. ega meil siin paljuga meelitada pole kahjuks :(

Aga kuna idee kannab üllast eesmärki, siis võiks kõik sepistamishuvilised õla alla panna :)

HILJEM: nägin seda Suriku teemat juba :D Aitäh, kõik töötabki !!! :)))))
Elul on ilusa une nägu
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 13:25 5. Okt 2005

äkki peaks seltsi rahade eest sinna pirukaid ja kohvi muretsema vms?
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karmus 13:27 5. Okt 2005

surra kirjutas:äkki peaks seltsi rahade eest sinna pirukaid ja kohvi muretsema vms?

Vaatame kõiksepialt palju huvilisi endast teada annab.
Karmus
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 15:33 5. Okt 2005

Kuna mina, Yrgnaine ja Ülo (sipsik) oleme laupäeval teel Tallinnas lasnamäel toimuvale venelaste korraldatud larbile, mis on ühe päevane ja lõppeb õhtupoole umbes kella üheksa paiku, siis oleks ju tore pärast väsitavat mängu end Karmuse saunas lebotada ;) ja siis hommikul puhanuna ka veidi vasarat taguda. Pean oma mänguseltskonnaga aru. Kui ka võõrustajale selline variant sobib? Ega ühe alasi ümber just väga palju rahvast korraga tegustsema mahugi ju. Ja juhendamist vajaksid ilmselt kõik, kaasa arvatud mina, kes sepavasarat vaid veidi nuusutada suvel Karmuse juures sai ;) .
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karmus 15:37 5. Okt 2005

Frugo, helista mulle kindlasti üle, et millal tulete, et tiaksin tule alla panna.
Karmus
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 15:41 5. Okt 2005

See oleks väga super Frugo!
Elul on ilusa une nägu
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 17:16 6. Okt 2005

Kui kellelgi digifotokat on, siis tehke hoolega pilti, saab üles riputada...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas algaja 17:27 6. Okt 2005

mul on.
ju ma siis pean end maleringi nihverdama....
Pumbajaam mai lord... pumbajaam...
algaja
Rändlaulik

Järgmine

Mine Nurg

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll