Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Quenya õpigrupp

Tartu rollimängukeskuse toimetused sisaldab ka vana Kivitsõõri foorumi sisu.

Moderaatorid: surra, Priist, Portaali Minimudel, Frugo

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 22:07 8. Apr 2005

Tasarielile tuleks oma võti teha ja asi vask.
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 14:32 9. Apr 2005

Jah, seda tõepoolest.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 12:54 11. Apr 2005

Priist, kas sa teeksid seda, oled rohkem linnas ning mina pole seni veel Elvas võtmekoja otsa komistanud.
Frugo
Uru isakääbik

PostitusPostitas Tasariel 21:10 11. Apr 2005

Mnjah. Tegelt pole vist vaja võtit. Asi selles, et hetkel ma ei näe taolises vormis tundide jätkamises mõtet. Ei süüdista teisi, süüdistan ennast. Lihtsalt ei viitsi igaks nädalaks ette valmistada ja teeselda, et ma quenyast midagi taipan. Tegelt ei taipa. Seda ka ei taipa, miks see keel teisi huvitab, aga see selleks. Ise õppisin puhtast teadmishimust. See aga valdab mind ainult teatud piirini. Tundub, et olen selle piiri hetkel ületanud. Ei ole enam nii tore. Kahju. Teen ettepaneku jätkata õpinguid seminaride vormis. Rohkem aega ette valmistamiseks, kitsam teema, ideaalis rohkem sõnavõtjaid, kui ainult mina, rohkem osavõtjaid ka, kui kaks või kolm. Mõtlen natuke, ja ehk ilmutub mulle mõni põnev teema, millesse tahaksin koos teiega süüvida. Või pakkuge ise välja. Näiteks Tengwari süvaõpe või midagi teoreetilisemat, nagu Quenya vs Sindarin Tolkieni loomingus. Või siis... juhe. Ahjaa, te tahtsite ju hoopis rollimängulist quenyat õppida. Tehke siis seda ;) Õppematerjalid sai Urgu kappi riidekuhja alla peidetud, otstarbepäraseks kasutamiseks. Kui tekib konkreetseid küsimusi, siis võib minu käest alati nõu küsida. Aga hetkel... võtan puhkust.

Lambengolmolya
Tasariel
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 11:46 12. Apr 2005

Poetades pisara, topib Priist kaunilt särava vastpaljundatud võtme taskusse tagasi.

Head pensionipõlve. :)
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 13:35 12. Apr 2005

Kurb muiduigi, kuid mis parata, iga asi amendab ennast kord. Igaljuhul aitäh sulle Tasariel ja loodame sind varsti taas Urus uusi ideid teostamas näha, kas siis õpetades või ise õppides :D.
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas requel 0:09 13. Apr 2005

Kas saan siis õigesti aru, et tulevasel neljapäeval on quenya asemel malering? Ja kui, siis mis kell alustada 8) ?
Aspiring Champion of Munchkinism
"Mul oli eile kõvasti noort verd" - aurin
// helkuriga rogue.
requel
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Die 0:24 13. Apr 2005

Jah, said õieti aru. Ning alustamise paneb paika koos rahvaga juba vastavas teemas. Ilmselt peale 18.00 siis.

Aga natuke kvenjat ja sindarit võime teinekord omal käel juurde õppida. Miskid materjalid on ka minul, nii et kui soovi on - why not.
Kui oled kaelani sitas, ära pead longu lase (Saksa vanasõna)
Die
Lohede õpilane

Eelmine

Mine Nurg

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll