Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Uru õhu- ja kütteresiim

Tartu rollimängukeskuse toimetused sisaldab ka vana Kivitsõõri foorumi sisu.

Moderaatorid: surra, Priist, Portaali Minimudel, Frugo

Kasutaja avatar

Uru õhu- ja kütteresiim

PostitusPostitas j-georg 21:30 9. Jaan 2005

Sattusin sõbra sünnipäeval kokku ühe ventilatsioonispetsialistiga, kes oli nõus meie urgu vaatama tulema. Kas oleks tarvis?
Nonsense News Service - uudised, mille usaldusväärsuses pole vaja kahelda...
j-georg
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 21:47 9. Jaan 2005

Igati vahva.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas j-georg 12:13 10. Jaan 2005

Kes need võtmekandjad on, kelle abil siis see spetsialist sisse lasta?
j-georg
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 12:16 10. Jaan 2005

Mina, Frugo, sentius, surra.

Enamjaolt olen kõige kättesaadavam inimene mina, kuna nii elan kui õpin Uru vahetus läheduses.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 17:25 10. Jaan 2005

Olen samuti huvitatud ventilatsiooni spetsialistiga kohtumises. Teisipäevast neljapäevani olen saadaval vaid õhtuti, ülejäänud päevad ka päevasel ajal.
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 19:32 10. Jaan 2005

Lisaks ventilatsioonile on veel esmaseks mureks ka elekter ja küte. Kui keegi teab mõnd spetsi kes neid asju jagab, siis andke palun teada. Oleks vaja inimest kes hindaks ära elektrisüsteemide olukorra ja inimest kes teeks vajalikud arvutused küttekehade arvu ja võimsuse kohta. Arvan, et meil on ikkagi lihtsam elektriküttega, hiljem võib ju mõelda ka puukütte peale.
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas juks 20:34 10. Jaan 2005

Kõige odavam ja mugavam küttesüsteem oleks ikkagi soojuspump, kuigi selle stardikulud on väga suured. Soovitaks kindlasti kaaluda seda. Töötan koolis kus jooksvad kulud küttele langesid poole võrra, enne kasutati puitkütet. Kool sai selle projektiga, kus omafinantseering oli üsna väike
Senised saavutused:
Tuhandes haiku
juks
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas j-georg 22:10 10. Jaan 2005

Ma pakun, et see ventilatsiooni-onkel oskab kütte koha pealt kah paar sõna öelda. Igatahes esimene arvamus ventileerimise kohta oli, et üks sisenev ja üks väljuv vaksase läbimõõduga toru, viimasel elektriga käitatav propeller külges, et saaks ühendada küttesüsteemi automaatikaga vajalike resiimide saavutamiseks ja hoidmiseks.
j-georg
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 11:13 17. Jaan 2005

Nii, Urus tiksub nüüd 3 KW termo- ja kiirusregulaatoriga soojapuhur. Neljapäevast saati on see tuksunud täis vungi peal, et suurema niiskuse ja külma välja saada. Õnneks on Urus kahetariifne voolumõõtja ja laupäeval, pühapäeval tiksub see samuti öise taksiga. Kuid edaspidi tasub täisvungiga lasta vajadusel vaid ürituste ajal, lahkudes aga keerata madala reziimi peale. Ütlen seda kõigile kel on ja saab olema Uru sissepääsu võti töötubade juhendajad, mängujuhid jne, sest see jääb teie vastutusele. Kui mingil põhjusel tekib vajadus puhur välja lülitada, siis tasub eelnevalt jahutada maha küttekeha keerates termoregulaator ventilaatoriga tähistatud asendisse, nii et ventikas samal ajal töötaks. Urus on vastav juhen puhuri juures olemas, jälgige seda.

P.S. j-georg, milla ma sinu spetsiga kohtuda saaks. Olen Urus kindlalt olemas neljapäeval kella viiest alates.
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas j-georg 12:47 17. Jaan 2005

Frugo kirjutas:j-georg, milla ma sinu spetsiga kohtuda saaks. Olen Urus kindlalt olemas neljapäeval kella viiest alates.

Eks peab talle siis vist helistama, e-läkitusele pole ta seni vastanud.
j-georg
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 16:35 17. Jaan 2005

kui kytate, siis võiks avada ventilatsiooni (selles ruumis, kus on elektri-kilp) -
siis läheb niiskus välja, muidu kondenseerub seintele ning seda pole ju vaja.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 16:06 12. Veebr 2005

Asun järgmise nädala esmaspäevast aktiivselt tegelema Uru sooja-, ventilatsiooni- ja remondiga seotud probleemidega. Igasugune abi ja iniatsiatiiv info kogumisel on igati teretulnud. Palun kogu asjasse puutuv info suunata otse mulle. J-georg, kas sinu tuttav on endiselt kättesaamatu?

Olen kättesaadav tel. 55509372, mudugi PS. ja meiliaadress frugo@dragon.ee

PS. Sentius, Priist, Surra, j-georg ja kõik teised kel Uru sisekujunduse ja remondi osas sõna sekka öelda on, kas oleks võimalik järgmisel nädalavahetusel kokku saada, et neid küsimusi konstruktiivselt ja põhjalikult läbi arutada, konkreetsed tegutsemisplaanid paika panna? KuNäiteks pühapäeval 12.00, Urus?
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas j-georg 19:50 12. Veebr 2005

Frugo kirjutas:Näiteks pühapäeval 12.00, Urus?

13. või 20. veebr?
j-georg
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 15:02 13. Veebr 2005

Mõtlesin 20. veebruari. Nädalaajase etteteatamisega , et jõuaksite oma plaane sättida ja vajaliku infot, mõtteid koguda :) Kui sobib? Vabandust, kui see täpsustus veidi hiljaks jäi:oops: . Oleks pidanud kohe täpsem olema, püüan end tulevikus parandada ;)
Frugo
Uru isakääbik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 16:49 15. Veebr 2005

Kas 20. veebruaril, kell 12.00 minu poolt kokkusaamiseks välja pakutud aeg sobib kõigile, keda nimetasin ja keda nimetamata jätsin? Andke palun teada, et saaksin ka enda plaanid paika loksutada.
Frugo
Uru isakääbik

Järgmine

Mine Nurg

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll