Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Juunior Larp tulekul

Kõikide Maailmade Noorlarparite Kogunemiskoht

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Priist, Bernard, lendya, Trexxx, Dwar, juss, kuriboh

Kasutaja avatar

Juunior Larp tulekul

PostitusPostitas Priist 15:56 6. Apr 2003

Kõigile, kõigile, kõigile!

Larp-juuniori kauaoodatud esimene mäng on lõpuks tulemas!'

26-dal aprillil toimub Vapramäel, Elva külje all (neli penikoormat tarbatu poole) suure mõrtsuka ja röövlipääliku Jõhkra Jõnni avalik hukkamine poomise korras Ajatu Põhjamaa kuninga Ernest Esimese käsul. Poomine toimub keskpäeval ehk kell 12.00 Kõigil, kes soovivad seda vaatemängu uurida, soovitatakse tund aega varem kohale tulla, et jääks aega ka enese kirja panemiseks ja vaatamise tasu maksmiseks. Vaatamise tasu on 35 krooni. Hinna sees ka väike suhupiste pärast hukkamist.

Nõutavad: Eelnev regamine Priisti juures ja sellega koos ka persooni karakter kirjalikul kujul. Regamine lõpeb 22 aprill kell 10.00 Vanusepiiri ei ole kummaski suunas, tulgu kõik, kes soovivad.

Ühtlasi võiksid ennast üles anda ka inimesed, kes sooviksid mängule kaasa aidata GM-i või npc kujul.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 23:07 6. Apr 2003

Saada inf ka aadressile larp@larp.ee, et Hulkur saaks selle larpi kodukale üles riputada.
Tubli oled kui asja ära teed!
Õlalepatsutus.
Aeg
Tähenärija
 
Postitusi: 837
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 12:58 9. Apr 2003

Ajatu Põhjamaa

Ajatu Põhjamaa on pika ajalooga kuningriik, ajalooga, mis on enamjaolt olnud täidetud erinevate sõdadega, jättes maa siiani sõjaarmidesse. Sõjapidamine oli kunagi siin rahvusliku spordiala asemel. Kuid aegamööda mindi liiga julgeks ning pärast kaugeid vallutusi, mis oli suuresti ammendanud Ajatu Põhjamaa sõdalastevaru, hakkasid vallutatavad ühise jõuga rindejoont tagasi suruma, saades lõpuks tagasi praktiliselt kõik oma endised alad. Vallutussõdade endine noor ja vapper juht, Kuningas Ernest Esimene on juba vana, kuid suudab veel hoida riiki mitte küll väga õitsval järjel, kuid vähemalt stabiilses seisus. Naabridki ei paista lähiajal sõda soovivat, vaid on õnnelikud, et nüüd saab pisut rahus elada. Kuninga endine mitmekümne tuhande pealine sõjavägi on nüüdseks kahanenud vaid mõneks tuhandeks meheks, hoidmaks elu rahulikuna kõigis riigi nurkades. Endise aja sära ja uhked sõjaretked on lakanud ning praegune elu Ajatul Põhjamaal on hea ja rahulik.
Siiski – järjest raskem on kuningal võidelda suurenevate röövlijõukude vastu, ning ta tunneb oma jõudu raugevat. Kuna tema poeg, prints Waldemar, ei ole siiani trooni ülevõtmise suhtes huvi äratanud ja tütar Ursula oma soo tõttu riiki valitsema ei kõlba, on karta, et tulevast valitsejat tuleb riigi huvides otsida mujalt. Kuna see kuuldus on levinud suust suhu ka üle terve riigi, üritavad vaprad noormehed üle kogu maa korda saata vägitegusid, mis oma suuruselt ja vahvuselt jõuaksid ka kuninga kõrvadesse. Paraku on vägitegude võimalustega kitsas käes. Lohesid pole siin riigis enam ammu nähtud ja see viimane, mis kuningriigis mäletati olevat, oli tegelikult mäletatavasti täitsa meeldiv ja tore olevus, kes mägedes kaevurpäkapikkudega koostööd tegi ja nende kullal silma peal hoidis. Paraku leidis ka tema oma otsa isehakanud kangelase läbi, kes selle eest ka kohe kuninga käsul võlla tõmmati.
Nimelt ei meeldi kuningale mingil kujul vägivald. Sõjad ei tule arvesse, kuna need on äärmiselt auväärsed ettevõtmised, kuid labane tapmine on kuninga silmis vääga taunitav. Nii leiavadki end vägimehed kangelasteo sooritamise järel üpris tihti trooni asemel võllast. Kuid ega seepärast üritamine lõpe.
Lisaks inimestele elavad Ajatul Põhjamaal ka juba mainitud kaevurpäkapikud, töökas ja tõsimeelne rahvas, keda väljaspool mägesid väga harva kohtab, kuid kelle käsitöö on kõrgelt tuntud ja hinnatud üle kogu maa.
Ega metsapäkapikkegi tihti kohta, sest nemad saavad metsalt kõik, mis neile eluks tarvilik ning lihtsalt ei pea vajalikuks sealt välja tulla.
Metsades elavad ka haldjad, ehkki mitte kunagi samas kohas, sest nende läbisaamine päkapikkudega teadupärast just kõige soojem ei ole. Metsast võib leida veel teisigi elukaid, kuid kuna inimesed sinna minna ei tihka, ja kuna metsapäkapikud, kes üpriski agressiivse loomuga on, pärimise peale vaid tigedalt urisevad ning haldjad küsimise peale vaid saladuslikult naeratavad, ei oska ükski inimene arvata, keda kõike sealt leida võib.
Aga ega mets ainus koht ole, kus elada annab. Kääbikud on näiteks oma elamise lausa maa sisse uuristanud ning tunnevad end seal suurepäraselt. Kuna neid ei huvita suure rahva tegemised, tuleb ka nende kohtamiseks minna nende elupaika, kuid ega seal midagi huvitavat ei ole.
Nii ei olegi noormeestel suurt lootust kangelaseks saada ning olles mõni aeg tulutult mõnda kolli või koletist otsinud, pöörduvad nad pettunult kodukohta tagasi, leiavad mõne neiu, abielluvad ja saavad lapsi, kes tulevikus samamoodi käituvad.
Inimesed elavad aga kõikjal, kus pole eelnimetatud rasse. Neid leidub sisemaal, kus nad elatist vilja kasvatamisega teenivad. Üpris jõukalt elavad inimesed mägede ääres, kus eelkõige tegeletakse päkapikkude käsitöö vahendamisega soovijatele üle kogu maa, kusjuures vahelt mitte väikest tasu ei võeta. Mägedeäärne rahvas on hääd võitlejad, kuna ei sa ju ometi lasta juhtuda sellel, et soovijale kättetoimetamisel kallis ehe, relv, raudrüü või muu ese röövitaks.
Tõsimeelne ja kange rahvas elab rannaaladel, kus tegeletakse kalapüügiga. Eriti tuntud on rannarahvas oma kaunite naissoo esindajate poolest, kes kuulujuttude kohaselt oma ilu saanud seetõttu, et nende soontes voolanud tilgake mererahva verd. Kuid ärgu lasku kergemeelne kosjaline end ilust petta – pole olemas karmimaid ja tugevamaid naisi kui rannapiigad, ning kes ühega naitub, peab olema julgem mees kui kõik kuningriigi kangelased kokku. Mitmeid kuulsaid naissõdalasigi on sirgunud just mereäärsetelt aladelt. Ometi ei lase rannakülade noormehed end sellest heidutada ning ega sealgi abielud sõlmimata ja lapsed tulemata jää.
Kõik need tegelased, vastavalt rassile ja uskumustele kummardavad sadu erinevaid jumalaid, ja nii mõnigi kord on tekkinud kõigi nende religioonide esindajate vahel tõsiseid konflikte, mis tihti viivad välja suuremat sorti verevalamiseni, mis kestavad, kuni üks pool on langenud teise poole mõõkade (hangude, aerude, labidate jne…) läbi ja võitjad kuninga käsul üles poodud. Nii on jälle mõni usk vähem ja seega ka probleeme vähem. Kuid ega sellest pikka pidu ole – peagi avastab keegi kõrtsus just enne sulgemisaega uue jumala, keda ta lahkelt kuulutama hakkab.
Ja nii voolab elu ajatul Põhjamaal omasoodu. Kuninga sõdurid võitlevad üha tigedamalt metsaservades pesitsevate röövlijõukudega ning vahetevahel võib ägedamat võitlust ette tulla mereäärsetel maadel, kus lõunapoolsetelt aladelt tulnud piraadid üritavad kambaga vägivaldselt kosja tulla võluvatele rannakülade piigadele, kes aga end sugugi ära viia ei lase või kui juhtubki, et mõnest saadakse kambakesi jagu ja viiakse kaasa, siis mõne kuu möödudes toovad lõunamaa mereröövlid nad heaga tagasi.
Kuningas Ernest Esimene aga tunneb enda õlul aasta-aastalt üha raskenevat vanadusekoormat ja hoiab kõrvad lahti kangelastegude või muude väärt ettevõtmiste suhtes siin kuningriigis.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 13:39 9. Apr 2003

Võimas kirjeldus.Sellest saab huvitava mängu
Merlon
Manatark
 
Postitusi: 613
Asukoht: Pärnu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 15:45 9. Apr 2003

iihaa!!! Väga tore!! Väga, väga tore :!: :!: Tulen kindlalt. Pani tõesti mõttlema ja vahel natsa meenutas Rohan'it aga jah anet on. Aga palju on oodatud rahva summ?
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene
 
Postitusi: 1095
Asukoht: 56645629

Kasutaja avatar

mnjaa

PostitusPostitas Zenthar 17:41 10. Apr 2003

hea kirjeldus Priist jätka samas vaimus :!:
Mitte midagi mõistlikku pole siia kirjutada
Zenthar
Haldjate sõber
 
Postitusi: 335
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Sande 12:39 18. Apr 2003

lõpuks lugesin läbi... norm värk. ma tulen!
Sande
Manatark
 
Postitusi: 605
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas andu 17:43 18. Apr 2003

tore et suht palju inmesi tuleb
parem õudne lõpp kui lõputu õudus
andu
Rändlaulik
 
Postitusi: 169
Asukoht: tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 18:33 18. Apr 2003

palju juba regand on huvitav?
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene
 
Postitusi: 1095
Asukoht: 56645629

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 21:30 18. Apr 2003

Kusjuures mängijaid on reganud praeguseks üksteist. Nõme värk, ma ootasin kaks korda rohkem. Ja regamise tähtaeg hakkab ka varsti otsa saama. No, loodame et viimasel minutil nõudlus ägeneb. Aga muidu lisaks on veel tavamängijatele kuininga sõdurid (5-6 meest) ja veel mõned suuremad mängijad. Nii et kokku peaks ikka pisut üle 20-ne tulema.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 22:58 18. Apr 2003

norm, norm aga kas (kui väga vaja) saab ka kohapeal regada?
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene
 
Postitusi: 1095
Asukoht: 56645629

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 23:57 18. Apr 2003

Mis tähendab "kui väga vaja"? Mis peaks takistama praegu regamast? Aga ega ma kedagi tagasi ajama ei hakka, va. juhul kui tal pole kostüümi, reeglitest halli aimugi ja üldse paistab olevat kogemata kohale sattunud. Siis ma küll ei lase. Aga muidu, kui juhtubki keegi kohale tulema lihtsalt lambist, siis peab ta leppima npc rolliga.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 8:29 19. Apr 2003

tänan (uus avatar jah)
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene
 
Postitusi: 1095
Asukoht: 56645629

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 9:46 19. Apr 2003

raunok1 kirjutas:(uus avatar jah)


On vä? AAaHH!! Ongi! Kust see siia sai? Appiii... :D
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 12:42 19. Apr 2003

Siin oli minu ilge venna kirjutatud tekst, mille ma eemaldasin...
Viimati muutis Priist, 13:52 20. Apr 2003, muudetud 1 kord kokku.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Järgmine

Mine Noorte larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6