Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Paganakivi muljed

Kõikide Maailmade Noorlarparite Kogunemiskoht

Moderaatorid: Irve, chloe, Sorontur, Priist, Bernard, lendya, Trexxx, Dwar, juss, kuriboh

Kasutaja avatar

Re: Paganakivi muljed

PostitusPostitas Aurin 16:11 3. Sept 2010

Gregik kirjutas:Ma nõustun sinuga 100%. Samas peaks selle rollimängulise lähenemisega jälgima ka seda, et reeglid ei saaks rikutud. Näide mängult: Peale võltsgarnisoni ja bandiitidega peetud lahingut tegin ma silmad lahti ning asusin omasid otsima. Peale Viiele jagatud Lokhi poolt õnnistatud ravi, leidsin ma ühe sureva garnisoni sõduri. Olin leidnud üles ka oma suure haamri ning otsustasin sellega ta eluküünla kustutada, pea puruks löömise teel. (Lõin haamriga demonstratiivselt hoogu võttes tema pea kõrvale vasta maad). Sellega eeldasin, et olen ta eluküünla kustutanud. Keerasin ringi ning hakkasin ära minema, kuid maaslamaja tuletas mulle meelde, et peaksin ikkagi kümneni lugema. Tegin siis uuesti sama protseduuri ning lugesin kümneni. Reeglite seisukohalt oli esimene lahendus vale, kuigi kõrvalvaatajale täiesti arusaadav ja ka sellele isikule tegelikult, kelle pea ma purustasin. Teine lahendus oli reeglite seisukohast korrektne, kuid kõrvalvaatajale paistis nagu ma oleks 10 sekundiks kivistunud. Samas tahan veelkord rõhutada, et ma austan reegleid ja ei taha tõstatada mingit reeglite muutmise diskussiooni. Lihtsalt praeguse situatsiooni puhul tuli kõigepealt lähtuda reeglitest ning siis alles rollimängust. Eks igaüks otsustab ise, milline variant oli/on/oleks parim.

Ka minu laibagasooritasid saa eelpool mainitud liigutuse, millest ma järeldasin, et see üks löök läks ilmselt libamisi ja see väike kolju mõra ei ole midagi millest "ravi" loits päästa ei suudaks. Rollimänguliselt ongi 10-ni lugemine nii põhjalik keha hävitamine, et lihtsad loitsud enam elujõudu ei taasta. Ehk siis ühe korra haamriga asemel oleksid võinud virutada 10. siis oleks nii reeglid kui rollimäng lahendatud.
(685) "Throw your soldiers into position from whence there is no escape, and they will prefere death to flight." - The Art of War
Aurin
Loitsija

Kasutaja avatar

Re: Paganakivi muljed

PostitusPostitas Hulkur 12:59 5. Sept 2010

Sellepärast soovitangi ma teha sellised löögid reaalselt arusaadavad. Kõnealusel juhul siis suure hooga õrnalt vastu pead. Suur hoovõtt ei jäta kellelegi arusaama, et tegemist on kerge paitusega.

Reegel keelab vastu pead löömise, kuid antud juhul saab seda teha ohutult ja ainult kerge puutega.
Võrreldav füüsilise kontakti keeluga. mis reaalselt kehtib võitlusele - maadlemine ja kaklus.
2B or not 2B = FF
Hulkur
Haldjate sõber

Eelmine

Mine Noorte larp

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll