Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

RPG: Saarte osa

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 19:45 23. Aug 2004

Loomake punnitab silmi, toob esile krooksatuse ja lendab nagu elektriloogist paar sammu kaugemale. Tehes kätega tähe kujundeid võib lõpuks aru saada õhus hõljumas midagi nime sarnast- Sylvian.
Demonoid näitab näpuga enda peale ja noogutab. Siis teeb ta õhku suitsust põlvili, palvetava päkapiku kujutise ja enda kujutise, mis selle sisse läheb. Lõpuks teeb ta surnud päkapiku kujutise ja enda lahkumas.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Garrett 1:07 24. Aug 2004

Ramirez paistab üsna segaduses olevat: "Ta tahb vist öelda et ta tuli Fjernist?" Ta pöördub haldja poole: "Mida sina arvad?....Mis me edasi teeme?"
Te ärge pange mind üldse tähele...Ma siin omas mullis...
Garrett
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 12:13 24. Aug 2004

"Pole aimugi. Kutsari härra, mida teie arvate. JA KUS KURAT ME ÜLDSE OLEME?" küsib haldjas lausa karjudes.
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 8:58 26. Aug 2004

Mina? Ma arvan, et lähme majja tagasi. Siin võib selliseid, nagu need kaks siin, veel ringi luusida. Ja lähemalt vaadates oleme me minu maja taga metsas. Ülejäänut kuuled majas.
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 12:05 26. Aug 2004

"Ohh..." ohkab haldjas ja vaatab veelkorra metsa. Seejärel suundub ta majja.
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Garrett 13:49 26. Aug 2004

Ramirez komberdab haldjale järgi ise midagi podisemas....
Garrett
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 9:33 12. Sept 2004

OG: Henzu, plaanis ka postitada või lasen edasi? Üldiselt, kui ma pikemat aega vaikin, siis tähendab seda et ma ootan kellegi postitust...
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 20:02 6. Nov 2004

Majja tagasisaabudes näete te kõike samasugusena ja mees alustab juttu: Noh, siin me siis oleme, Musta saare põhjaosas. See on minu hütt, lähim asula on siit jalgsi umbes 2 päeva tee kaugusel, meie saabusime siia nii kiirelt tänu minu tupsule, ütleb mees ja osutab miskisele rohelisele paksude kaantega raamatule oma kotis.
Teisi meiesugusi, khm, spioone on siin veel, üks läänes ja üks lõunas. Idapiirkond on keelatud, sinna ei saa isegi Musta Saare enda elanikud sisse. Üks meist küll üritas, aga...teda me enam näinud pole.
Räägitakse, et idas on suur kääbaste rägastik, kus elab Hecubah ja teised musta maailma suurkujud, kuid keegi pole sealt veel tagasi tulnud ja nii ei saa me ka teada, mis seal tegelikult on.
Ahjaa, muidugi, ma unustasin meid tutvustada. Mina olen siinse nimega Ants, õige nime Turwe ja see on minu kaaslane Unn. Nii, mina olen oma jutud rääkinud, kuidas jääb teiega?
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 20:16 6. Nov 2004

"Mina olen Linteithil. Nagu sa näed, haldjas.. Küsimus üldse, kuidas sa meid siia tõid? Tupsuga? Kuidas sa teadsid, kes me oleme üldse?"
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 21:56 6. Nov 2004

Teid tõin ma siia vankriga ning väikse abiga Tupsult. Kust ma teadsin? No ole nüüd, ega siin nii heledates riietes kogusid eriti tihti nüüd küll ei näe, üleüldse, miks põrgu päralt telkisite te keset teeäärt?
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 0:16 7. Nov 2004

"Juhtub..." ütleb haldjas ja vaatab irvitades maha...
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Garrett 1:59 7. Nov 2004

"Mis siis nüüd edasi saab?" Püüab Ramirez juttu edasi viia.
Garrett
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 13:27 7. Nov 2004

Seda tahtsin mina teilt küsida. Üleüldse, mida te siin saarel teete?
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 14:21 7. Nov 2004

"Tegelikult pidime me vist kääbastele minema, tuletonte, või misiganes nende nimi ka polnud tapma minema..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Garrett 19:18 7. Nov 2004

Ramirez vahetab äkki teemat: "Need tüübid kes meid ründasid...sa ütlesid et nad olid mingid linnavahid. Äkki me peaks sinna linna minema." Pikem mõtte paus. "Miks nad meid üldse tappa tahtsid?" Vaatab hütis veidi ringi: "Ja kas sul on midagi millega ma jala saaks kinni siduda?"
Garrett
Rändlaulik

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll