Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

RPG: Saarte osa

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Zenthar 12:30 6. Juun 2003

Oota , enne käime kõrtsist läbi ja võtame mõned õlled! lausub Yerin...
Mitte midagi mõistlikku pole siia kirjutada
Zenthar
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 13:34 6. Juun 2003

Väravate taga on kuulda kõva peksmist. Järsku näevad kõik, kes on vallidel, miskit HIIGLASLIKKU elukat. Ta ulatub peaaegu linnavalli ääreni.
Käes on tal suur haamer, millega ta linnaväravat peksma hakkab. Viienda laksu järel linnavärav puruneb. Vampiirid tungivad eluka juhtimisel sisse.
Rünnakule! karjub sõjamees.

Kogu sõjameeste kamp kes ennem väljas oli ja veel SUURED lisaväed kõrtsust tulevad vampiire ja elukat veristama....
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Zenthar 13:39 6. Juun 2003

Ei no tore küll, isegi kõrtsi jooma ei saa minna kirub Yerin ja sööstab koletistele kallale.....
Zenthar
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 14:06 6. Juun 2003

Vallil seisjatel käib nagu ühel mehel peast mõte läbi: nii, nüüd oleme lõksus! Kraapides kokku oma viimased jõu-ja julgusevarud asuvad kaitsjad (ja Sarg) pealetungile, saates lendu noolte ja viskenugade pilve, mis tabavad nii hiiglast kui vampiire. Taiplikumad sõdalased on välja otsinud pikad köied, mille otsas on raudkonksud. Hooga lendavad need hiiglase poole, et teda pikali tõmmata ja talle ots peale teha.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 17:50 6. Juun 2003

Ausalt öeldes olin ka mina üks neist, kes ei läinud kohe lahingusse, vaid plagasid linna. Aga nüüd läheb karmiks... Mis parata-puhkan just ühes kangialuses, kui kostab värava purunemise ragin ja kära. Kargan välja tänavale, et siis kohe tagasi viskuda-kamp ebasurnuid lippavad lähemale. Keegi nagu oleks nende kannul, aga näha kah eriti pole. Mingi 10 ebasurnut... Teen katse-kas märkavad, kui nende kõrvalt ühe maha võtan? Virutan kettnuiaga lähimal pea sodiks, teised lippavad edasi-järelikult asi toimib. Olgu, lippan neile järele, ise muidugi end varjates ja mitte väga lähedale minnes. Kuhu nad küll minna mõtlevad?...
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 18:24 6. Juun 2003

Samal ajal, kui sõdalased on ametis hiiglase kallal, ronib Sarg müürijupile ja piilub metsa poole. Hetkeks vajub tal suu lahti: terve väli on täis ebasurnuid ja õhk on vampiiritiibadest paks. Kiiruga alla ronides hüüab ta teistele: Taganege! Meil pole siin enam midagi teha...!
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 20:08 6. Juun 2003

Samal ajal valgub kindslusest välja armee vibukütte, kõigil pikad vibud käes. Nad hakkavad kiiresti ebasurnuid nottima....
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mortac 20:18 6. Juun 2003

Mortus vaatab, et pole enam mõtet niisama istuda ja jookseb esimese ettejuhtuva kurja eluka poole ja virutab mõõgaga hoobi, nii et peal lendab veel tükk aega kõrgel õhus.
Kõik rünnakule, me võime selle lahingu veel võita."
Karjub ta ja virutades kõigele vaenulikule, mis vaatevälja ilmub. Olgu selleks vampiir või läheneva suure kolli varbad ja sääremari.
Filosoofiline mõttetera...
Maailm on hukas, kuid muretseda pole mõtet: üks inimene ei suuda midagi muuta... niiet tuleb oma elu lihtsalt nautida.
a.k.a Don't worry, be happy...
mortac
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 21:19 6. Juun 2003

Vibukütid taganevad ja ainsad kes peale seiklejate peksma jäävad on vähesed allesjäänud sõjamehed......
Järsku ilmub künka tagant välja hele kogu. Tema seljas on mitmed valged kombitsad ja ta lendab tagumiste jäsemeteta draakoni seljas.
kogu hakkab kiiresti ebasurnuid nottima ja varsti pole neist enam midagi järel, isegi suur elukas lamab maas veres.
Siis hakkab kogu rääkima: Mina olen Erynéir, Kirhmlënide kõrge kuningas. Ma tulin siia teile ütlema et teil pole enam palju aega. Te peate ruttu suunduma kirdesse, Astelmaa poole. Nüüd tõstke oma relvad taeva poole, ma annan neile õnnistuse, ja kui te järgmine kord abi vajate ja oma relvad taeva poole tõstate, siis teadke, et ma tulen...
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 21:28 6. Juun 2003

Sarg korjab kokku märgist mööda läinud nooled ja surub need oma pungil nooletuppe. Toetudes oma rapiirile silmitseb ta kerge muigega oma kapuutsi varjust sõdalasi, kes oma relvad õnnistamiseks välja sirutasid. Seltsimehe? Ehk oleks meil aeg teele asuda? Kellele seda relvademanamist vaja, kui oled mees, saad ka ise hakkama. Ahjaa, kui aega saate, ehk läheme? Keerates teistele selja, libistab Sarg oma varukatesse paar viskenuga ja hakkab pika sammuga linnast välja astuma.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 22:45 6. Juun 2003

No eks lähme siis.Lausus Plekinox ja keksis sargi järele.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Zenthar 0:10 7. Juun 2003

Ahh , kurat nende surnutega , mina läen kõrtsi jooma ütleb Yerin ja seab sammud kõrtsu poole...
Zenthar
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 1:45 7. Juun 2003

Sarg peatub puude varjus ja jääb hetkeks istuma. Aeh, mõtleb ta, mis ma neist ebasurnutest üldse taga ajangi... süüa neid ei saa ja raha nende juurest kah ei leia...
Jälgides veidi aega ülejäänud seikeljaid, hiilib Sarg tagasi linna poole. Nii, kust ma saaksin kogu selle tobuvabaohu kohta teadmisi... muidugi, kõrtsust!
Sarg astub tähelepandamatult kõrtsi ja sulgeb enda järel ukse, mis imekombel enam ei krigise. Peitnud õliplasku põue, küsib mees kõrtsmikult pindi õlut ja astub nurgalauda, jäädes silmitsema kangelasi, vargaid, lindpriisid, kõrilõikajaid ja muidu vahtijaid, kes ebasurnute rünnaku eest kõrtsi peitu on tulnud.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 8:18 7. Juun 2003

Kõrtsmik sõnab Tere, siin on teie õlu.. kellegile veel midagi? Ja kuidas seal õues rünnakuga ka läks? Ai, kuidas ma vihkan neid ebasurnuid, iga õhtu on nad jälle platsis, aga ennem pole neil õnnestunud linna SISSE saada.... Samal ajal tormab kõrtsi sisse mees ja karjub: Mees ja naine! Täiesti surnuks puretud! Kõrtsmik küsib: Kus? Mees karjub:Linna läänesrevas!
Siis kõik ehmatuvad. Kõik ju teavad, et linnavärav on idaosas ja lääneserva poleks ebasurnutel kuiagi õnnestunud jõuda....
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mortac 16:12 7. Juun 2003

Mortus toetub vaikselt linnamüürile ja tukub, kui mingisugune rahvahulga lärmamine ta äratab. Ta kuulab hoolikalt ja saab aru, et mingi imelik mõrv on toimunud.
Siis pobiseb veidike tülpinud häälega: "Oeh, kurjus on ikka eriti levima hakkanud: kõigepealt ebasurnud, siis mingid vampiirid ja veel suured koletised, nüüd juba mõrv salapärastel asjaoludel, ei tea mis järgmiseks." Lööb siis käega ja läheb oma väga nüridat mööka vaatates sepa juurde. Ise mõeldes: "Nende ebasurnute vastu võitlemine rikub hea mõõga ära, enamus nende kehast on lihtsalt kondid."
Filosoofiline mõttetera...
Maailm on hukas, kuid muretseda pole mõtet: üks inimene ei suuda midagi muuta... niiet tuleb oma elu lihtsalt nautida.
a.k.a Don't worry, be happy...
mortac
Rändlaulik

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll