Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

RPG: Saarte osa

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

RPG: Saarte osa

PostitusPostitas terep12 15:39 2. Mai 2003

Reeglid:

:1: EI MINGIT läbu paluks!! :2:
:1: Mngitel mõtetutel meestel kelle post on umbes: tuleb lööb selle maha jne. paluks mitte osaleda. :2:
eks näis siis mis välja tuleb. mängige.
Viimati muutis terep12, 18:27 18. Mai 2004, muudetud 14 korda kokku.
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 16:55 2. Mai 2003

osaleks küll, aga kas sul on ette tehtud tegelased või peab igaüks ikkagi ise endale tegelase välja mõtlema?
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 15:43 7. Mai 2003

Proovin ikka. Argkunnile niipalju et tegelase võid ise välja mõelda aga võid ka valida kuningate hulgast ja kui kõik kunni kohad parajasti kinni on siis nojah. Reedel ma üritasin mingi algse jama maha panna aga aeg-ajalt ma täiendan seda esimest posti.
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mortac 20:27 7. Mai 2003

Vabandan arvamuse avaldamise eest, aga ma arvan, et sa pingutad nende kuningatega üle: kuningaid on palju... ...minu lugemise järgi 12.
Noh need täidetakse ehk kõik ära ja mis sa loodad siis, et veel mingeid muid tegelasi ka tuleb ve??
Ma nagu kahtlen selles.
Filosoofiline mõttetera...
Maailm on hukas, kuid muretseda pole mõtet: üks inimene ei suuda midagi muuta... niiet tuleb oma elu lihtsalt nautida.
a.k.a Don't worry, be happy...
mortac
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 0:07 8. Mai 2003

mortac kirjutas:Vabandan arvamuse avaldamise eest, aga ma arvan, et sa pingutad nende kuningatega üle: kuningaid on palju... ...minu lugemise järgi 12.
Noh need täidetakse ehk kõik ära ja mis sa loodad siis, et veel mingeid muid tegelasi ka tuleb ve??
Ma nagu kahtlen selles.

Noh ikka juhtub elame üle kui ei tule välja siis ei tule ja proovime uuesti(kui keegi viitsib
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 14:24 9. Mai 2003

ei. ku ei taha kunn olla siis võid olla mingi suvaline lonts.
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 20:08 11. Mai 2003

arutelu m2ngujuhtimise yle kolis eraldi teemasse
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 20:21 11. Mai 2003

terep12 kirjutas:Võtan järje siis üles.
Kesksaarel käib kõva võitlus: ühel pool on Kirhmlenid ja Celeste'i jõud, teisel poolel Hecubah ja Irhen.
Hecubah ja Irhen on vallutanud suurema osa saarest ja Mustalt Saarelt tuleb aina uusi jõudusid. Celeste ja Kirhmlenid võitlevad aga vapralt vastu
.
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 20:26 11. Mai 2003

khm. jah. prooviks siis mänigida.
kaardi puudumine on kyll suur õnnetus aga üritan teha selle.
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 18:06 14. Mai 2003

Kesksaare on suuremas osas okupeerinud Hecubah ja Irhen. Kirhmlenid aga on jäänud ühte saare ossa, mille ääres paikneb kuri mets. Metsa kõrval asub ilus linn Bretonnia, kus asub ka kõrgete vallidega loss ja Kirhmlenide ala lõunaosa kuningas. Ühel päeval tuleb lossihoovi kuninga valvur ja ütleb: Kõigil, kes tahavad osaleda Irheni välja põrutamises Kurjast metsast paluks tulla keskööks kuninglikku relvakambrisse. Päev möödub kiiresti ja kesköö saabub.....meie kangelased astuvad relvaruumi, nende hulgas on....
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 18:35 16. Mai 2003

(vaatab ringi)
amm... mina?
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 10:00 1. Juun 2003

nu c'mon, teist tegelast on ka vaja, tahaks hakata juba oma ideesid teostama...
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghil 12:11 1. Juun 2003

Kas sa ,terep-yx-kax, oled ikke kindel, et sa tead t2pselt, mida teed? sest kui sa tahad hakata ise tegema foorumirpg-d, siis h2kki tuleks seda teha ka vastavas foorumis egk siis "Foorumi Rollim2ngud"... Keegi ei oska juba ammu siia selliseid asju otsima tulla... K6ixe targem on vast r22kida kellegi modega (irve, surra, ...), et nad su teema ymber t6staksid... siis on vast natuke suurem v6imalus sul endale m2ngijaid leida...
You know, Knowledge is a tricky thing!
Ghil
Laste günekoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 12:15 1. Juun 2003

Demon kirjutas:foorumi rollim2ngudele nyyd eraldi foorum :)

siin foorumis aga v6ivad j2tkata "avalikud" m2ngud, kus m2ngija ei pea ennast DMi juures registreerima enne kui saab m2ngima hakata

kommentaariks siis niipalju, et ei tee yldse paha alguses oma m2ngu veidi siin avalikus osas hoida kuni on n2ha et sellest ka midagi v2lja tuleb, ning siis alles piiratud ligip22suga erifoorumisse kolida
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 12:27 1. Juun 2003

mis mõttega panna see eraldi foorumisse, kui tegelasi ple? 1est ei piisa, nii ei ole võimalik mängu teha...
terep12
Võlur

Järgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll