Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

RPG: Jant Galdrumi Kividega

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:50 3. Apr 2003

"Minu nimi on Kagain. Meida saatis isand Untik üht asja uurima. Teile ei tohiks see midagi teha, ma arvan." ütles Kagain pärast suurt aevastust. Jahutolm sattus ninna;)

Mod: Untik
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

Kerlin

PostitusPostitas dreampiller 16:02 3. Apr 2003

Kerlinit ei huvitanudki ainult antud ülesanne, kui selline. Ka veski töö oli äärmiselt paeluv ja ta uuris lähedalt nii jahukotte, ehitust, kui ka veskikivi ja selle juurde kuuluvaid konstruktsioone. Kuna üks suurimaid Kerlini armastusi oli kokakunst - tekitas kõik see, kuis jahu tehakse paratamatut huvi.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 17:30 3. Apr 2003

"Isand Untik? Mis võiks Isand Untikil minuga soovi olla? Uurige aga ringi, aga ärge palun midagi ümber ajage ega ära lõhkuge, eksole?"
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 17:36 3. Apr 2003

Me üritame mitte lõhkuda. Me (OOG: ma loodan) täname teid. ütles Kagain ikka veel natike turtsudes.
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 18:31 3. Apr 2003

Ka Daro vaatab väheke ringi ja püüab möldriga seda sama "kummituste-jutu" trikki. Et äkki mödril on mõni lugu selle veski kohta rääkida...

Daro uurib ka, kas veskil kelder on? (OOG:või oli veski selline maakividest posti otsas?)Et kui on olemas ka kelder, siis suundub Daro peale möldri jutu ära kuulamist sinna...

Hoolimata tähtsast ülesandest ei saa ka Daro hetkeks seisatamata jätta. Ta sulgeb silmapilguks silmad, tõmbab ettevaatlikult ninaga jahu ja vilja lõhna ning rändab meeltes lapsepõlve. Isa oli Darol karmi olemisega, kesküll oma lapsi ei löönud, kuid nendega ka väga palju ei tegelnud. Töö tahtis tegemist. Seepärast on tal eriti helged mälestused veskist, kus oli sõbralik mölder,kes rääkis palju lugusid huvitavatest inimestest ja maadest... seal tekkiski Darol esimest korda tunne, et oma isa talu pärijat temast ei saa.Jäägu see vennale. Tema tahab maailma näha...
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 19:42 3. Apr 2003

Kummitustest oskab ka mölder vaid lugusid ja legende rääkida.
Keldrit veskil ei ole, pool temast on tõesti vee kohal.

Eemalt on kuulda kuidas karja välja viiakse.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 22:54 4. Apr 2003

Kagain hakkab veskis ringi kõndima ja uurima ega kuskil midagi ebatavalist ei ole. Ja mida ta näeb.........
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 22:41 6. Apr 2003

Mitte midagi ebatavalist kui sellist ei paista. Noor päkapikuisand saab kah lõpuks teada kuidas see valge pulber tegi millest ema vahest harva leiba küpsetas.
Ämblikud ja muud sellised tegelased on küll noormehe ringi nuuskimise peale veidi pettunud kuid esialgu nad veel midagi ette ei võta, vast läheb ta ära loodavad nad.

Olles seda mõne hetke pealt vaadanud küsb mölder: "Head härrad, äkki räägite mulle mida te otsite, äkki saan kuidagi aidata?"
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

PostitusPostitas Thoren 23:16 6. Apr 2003

Ega te pole kokku puutunud mustade munakujuliste kividega? Nii umbes kahe rusika suurused? Kui olete siis kus? Millal? Kellega? jne.

Adrin jääb vastust ootama....
Thoren
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 11:08 7. Apr 2003

Kerlin müksab Adrinit õlaga ja sosistab:Oled sa kindel, et teda usaldada võib? Kui need kivid MINU käes oleksid, siis mina neidküll nii lihtsalt välja ei annaks.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 15:30 7. Apr 2003

"Mustad munakujulised kivid? Mitte ei saa öelda et ma mõnda näinud oleksin. Mina tegelen ikka veskikividega rohkem. Aga milleks teile mustad munakujulised kivid? Tavalisi kive on ju siin iga nurga peal..."
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 16:38 7. Apr 2003

Daro,kes oli pikaks ajaks mõttesse jäänud, sekkub nüüd vestlusesse. Seda me esialgu ei tea. ISand Untik ütles vaid, et veskis võime leida kas infot või neid asju endid,mida otsime. Esmapilgul võib tõepoolest jääda mulje, et tegu vaid tühite kividega. Kui vaid Untik teab, mis need tegelikult on. Seega ei meenu sulle midagi "mustade kividega"? Kes siin eelmine mölder oli?
Starfild
Tähetäps

PostitusPostitas Thoren 17:18 7. Apr 2003

Untikil on lihtsalt natuke raskesti täidetavad soovid hetkel, ta nimelt tahab hakata kaunistama miskeid ruume, ja selle jaoks nõudis ta justnimelt selliseid spetsiifilisi kive...

Adrin pilgutab kaaslastele silma...
Thoren
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 17:23 7. Apr 2003

Kagain pilgutab vastu ning hakkab midagi ütlema aga siis mõtles ümber.
ta tahtis ütelda midagi naljakat kuid leidis et see oleks kohatu..
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 17:36 7. Apr 2003

"Eelmine mölder oli minu isa, muidugist. Tema on nüüd surnud aga..."
Möldrile näikse midagi meenuvat, ta istub ühele puusõrestiku kivile ja mõõdab teid pika pilguga...
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll