[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - RPG: Jant Galdrumi Kividega

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


RPG: Jant Galdrumi Kividega

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:48 1. Apr 2003

"Asume siis teele, elagu meie!!! hõikas õhinaga Kagain ja sättis end minekule.
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 15:58 1. Apr 2003

n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 19:24 1. Apr 2003

Daro küsib KEs minuga veskisse kaasa tuleb? Ja kellel vaja veel enne tõsisemat tööd kodust läi libiseda? Mina olen kohe valmis aga kas ka teie? Isegi kui me külast esialgu ei välju, võiks me koos püsida, nii et kel midagi vaja veel, siis käigu kohe ära ja kohtume veski juures. Mina lähen kohe sinna.

Daro heidab viimase pilgu uksele ja kividele, väristab ennast märkamatult, sest tunne on jõudnud juba otsapidi rindekere piirkonda. Põnevus, ärevus, tegutsemistahe - kõik nagu vanasti. Kuidas ta üldse suutis 10 aastat mitte-midagi teha!!!....

Seejärel roomab ta läi käigu välja, lossist minema ning hakkab samme veski poole sättima...
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 19:43 1. Apr 2003

"Hei Daro!!! Oota mind ka. Ma tulen sinuga kaasa kõik vajalik on mul kaasas. Hõikab Kagain ja vaatab viimast korda neid kive, judistab end ja jookseb Darole järele.
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

PostitusPostitas Thoren 19:55 1. Apr 2003

Rahu, ega meil otseselt kiiret pole, läheks ikka kõik koos, ega Kagainil ilmatu aeg seal kodus kulu, saame parem kyla lõunaservas kokku ja lähme kõik koos, minul muidu kõik koos.....

Adrin ronib rahulikult mööda käiku välja ja siis seab end lossi ette murule lootusistesse
Thoren
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 419

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 8:28 2. Apr 2003

Ja Kerlinil on hea meel. Ta jooskeb kiirelt üle lossiõue, üle silla, läbi metsa, otse üle naabri Jashoni kaerapõllu, kuni näebki metsatukas ravitseja lössis onnikest. Ta pakib kiirest vajalikud asjad - toidu, pistodad, ravimid, taimed ja mis peaasi SOOLA. Seda oli ta aeg-ajalt ikka mereveest teinud kuid kiivalt saladuses hoidnud. Küll tema kaaslased ikka üllatuvad!
Seejärel sibas ta nii kiirelt, kui ta noored jalad võtsid sügavale metsa, kus teadis Ravitsejat puuvõõrikut kogumas. Ta seletas kiirelt asja ära ning sai Ravitseja õnnistuse. Enne, kui päike majaees seisva paju alumise oksaauguni jõudis, oli ta juba hingeldades veski juures tagasi.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 15:31 2. Apr 2003

Kui varavarahommikune hämarik varahommikuse kullavalguse vastu vahetuma hakkab on meie kangelased juba veski juures.
Veski on vana madal valgeks lubjatud maakividest akendeta maja, punastest savikividest katusega nagu enamus Galdrumi maju. Ta lösutab pooleldi paisutiigi kohal, tõstetud kivist sammastele. Seinad on paksud ja alt märgatavalt laiemad kui ülalt. Hoone lõunakülge katab roheline ronikasvudekardin, selle juurde seina najale on kulunud veskikivid asetatud.
Vesiratas pöörleb loiult, nagu ta alati teeb, on kuulda veskikivide ragisemist.
Veidi veskist lõuna poole jääb möldri pere hubane elamu. See on laotud punastest savitellistest mis vaikselt hommikupäikese käes soojenevad. Aknaluugid on juba avatud ja seest võib märgata pere lapsi ja sulaseid hommikueinet võtmas. Kivide mürina järgi võib otsustada et mölder ise on juba tööl.
Uksest astub välja möldri sulane Forol, suur, tugev noormees.
"Tervist, härrased" kõnetab ta teid: "millega saan ma teid aidata

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:52 2. Apr 2003

"Meid saatais isand Untik." Vastab Kagain ja vaatab hommiku säras ringi, kuidas talle küll see hommikune õhk meeldib. Aga kahjuks ei tunne ta seda sageli sest tema arvates pole see midagi nii väärt mille pärast tasub vara tõusta....

argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 16:08 2. Apr 2003

Jah, tuleme lossist ja isanda käsul/toetusel. Meil oleks vaja natuke siin ringi vaadata. Ei midagi Teie või veski elanike vastu. Näete, ma peidan isegi oma mõõga rüü alla ära, et lapsi mitte ehmatada. Kes Teil siin kõige vanem ja targem elanik ka on? Daro püüab olla nii sõbralik kui võimalik kuid samas konkreetne, et ei tekiks sulasel tahtmist selstskonda uksetaha jätta... ikkagi isanda soov.
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 17:38 2. Apr 2003

"Isanda käsk on isanda käsk. Vaadake siis ringi, lapsed lähevad nii või naa kohe karja ära. On veel midagi? Mul oleks vaja abisse minna, leiate mu veskist."
Sulane jääb esialgu ootama.

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 17:47 2. Apr 2003

Daro uurib sulaselt Kaua sa siin töö oled olnud? Kas meeldib? Ma olin ka noorena ühes veskis suvel abiks. Mitte palgal muidugi. Veskis, kus ma töötasin, pidada kummitama ja kahtlasi asju juhtuma. Minul neid näha ei õnnestunud kuna olin seal ainult päeval. Olin tollal aramat sorti ja öösel sinna ei tikkund kuigi teised poisid küll käisid ja olla näinud ka. Mina neid muidugi ei uskunud. Kas siin ei ole mingeid ebatavalisi asju toimunud? Kõike seda püüab Daro küsida hästi vabalt ja pooleldi naljatledes ja mitte eriti tõsiselt, et mitte jätta muljet nagu ka siin veskis võiks midagi valesti olla... Rääkimis ajal püüab ta aimu sada veski arhitektuurist.

OOG: see vist pole vajalik mainida, aga igaks juhuks. Kõik need küsimused esitan ikka ükshaaval mitte ei purtsata üksteise otsa nagu ülekuulamisel Ootan ilusti vastuse ära.
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Thoren 19:29 2. Apr 2003

Adrin astub rahulikult ette, kummardab õrnalt ning lausub Kas me pääseksime ehk veskisse sisse? Ehk leiame sealt midagi millest meile abi võib olla?

Adrin jääb vastust ootama

OOG: juhul kui antakse luba minna veskisse siis ma loomulikult ei hakka uuesti postima et Adrin läks veskisse vaid siis automaatselt, loa saamisega kõmbib kamp või vähemasti Adrin veskisse....
Thoren
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 419

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 20:41 2. Apr 2003

"Mina olen siin veskis kolm aastat töötanud, kurta küll ei saa. Peavari on, süüa saab, isegi natuke raha kui hästi läheb.
Tondid? Oh, mina küll ei ole ühtegi näinud. Jutte muidugi räägitakse aga mina neid küll ei usuks.

Veskisse võite ikka minna kui teil tõsist asja on. Niisama tülitada ei maksa aga ma arvan et te selleks siin ei ole. Minge aga edasi."


Veski on lihtne ristküliku kujuline ilma akendeta ühekordne suur maja.

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 8:04 3. Apr 2003

n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 14:36 3. Apr 2003

Esimene asi mida te tunnete on värske jahu lõhn.
Veski on, nagu väljast järeldada võis, seest üks suur tuba mida hämar valgus ja õhus hõljuv jahutolm täidab.
Selle lääneseinast läheb läbi pöörlev võll mis toa keskel kaht suurt veskikivi ringi ajab. võlli ja veskikive toetab pruunikast puidust raamistik, ajahamba ja möldri igapäevaste toimetuste poolt enamustest kohtadest läikivsiledaks kulutatud.
Kivide vahelt niriseb nende alla asetatud kogujasse jahu.
Mölder, lühike töntsakas lõbusa olemisega sell, on parasjagu kummardanud veskikivide kohale kivide kohale kinnitatud viljakotti kohendama.
Ta märkab teid, naeratab, pühib käed põlle sisse puhtaks ja tuleb teile vastu: "Head härrad, kuidas ma teid aidata saan? Te ei paista just kõige tavalisemad viljatoojad-talumehed? Mina olen Jantti, meeldiv tutvuda"

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6