[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - RPG: Jant Galdrumi Kividega

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


RPG: Jant Galdrumi Kividega

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

PostitusPostitas Thoren 17:07 19. Mai 2003

Adrin astub valvurite juurde ning lausub rahulikult

Vabandan oma kaaslast, kuid oleks tõesti tore kui saaksite meid isand Untiki juurde viia....vähemasti mind

Adrin vaatab korraks muigega teiste poole ning siis pöörab pea valvurite poole oodates vastust
Thoren
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 419

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 17:23 19. Mai 2003

Kes olen mina??!!! Sa, mees, püüa eluga rohkem kursis olla! Mina olen Daro, hetkel isand Untiki otsene käsutäitja ja kui ta saab teada, et sa meid asjata kinni pidasid, siis hakka parem kohe pillimängu või zhongleerimist õppima, sest vallandatud lossivalvuritel pole mitte kerge karjääri teha! Seega laske meid nüüd sisseja ülbitsege kellegi teisega... näiteks selle metsavanaga seal... Daro vahutab vihast - miski ei lähe nii nagu vaja. Noorematel puudub igasugune respekt endast vanemate vastu, iga valvurinäss arvab, et ta võib vastukobiseda... küsimustele ei vastata ja lõppeks on jões ujumisest ka väike palavik tekkinud,miskogu seda asja vaid võimendab... uhhh...grrrr...
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 17:25 19. Mai 2003

Ei lähe sa kuhugi üksinda. Me tuleme kõik. Meid on selle töö jaoks võetud ja seda ma ka teeme, või ei? Ütleb Kagain kõigile. Ta vaatab natuke kahtlustavalt ringi ja küsib siis valvuritelt: Kus on isand Untik? Kui te ei saa oma postilt lahkuda, öelga vähemalt kus ta on, siis otsime ta ise üles.
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 20:45 19. Mai 2003

Vanemast valvurist justkui õhkaks rahu: "Otsene käsutäitja või mitte, kui sa KOHE (see häälekõrgendus ehmatab kõiki) maha ei rahune olen ma sunnitud su välja viskama. Said aru?"

Noorem on varem seina najal seisnud hellebardi kätte võtnud.

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 23:25 20. Mai 2003

"No noh. Kas nüüd hakkame kaklema? Olen kindel, et sellest meile küll kasu ei tule. Ei teile ega meile, kes me vaid Isand Untiku manu otsime. Pange nüüd palun oma mõõgad tuppe ja rahunege pisut, me ei otsi tüli ning ma vabandan, kui teile selline mulje jääb," sõnab Kerlin valvuritele. Kui te oleksite nii kena ja näitaksite meile kätte suuna või kutsuksite kellegi meile teed näitama, oleksime väga tänulikud.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 23:39 20. Mai 2003

Kuna ülejäänud seltskond ei tundu eriti aktsioonis olevat, siis teeb Daro võimatut.... ja püüab maha rahuneda. Ei ole juttugi vabandamisest või muust sellisest. Ta vaid tõmbub tagasi ja on vait. Või nph, mis nüüd vait.. toriseb omaette edasi... teisteni kostavad vaid mõned üksikud sõnad vastuhakkama.... ... mets.... könnid... grr... mrrphphmm... Siiski on tema olemusest näha, et seda korda jääb temapoolest kalklus ära...
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 15:31 21. Mai 2003

"No näed" naeratab valvur Kerlinile: "palju parem. Vilem, juhata härrased saali."

Noorem valvur toetab oma hellebardi kõndimiseks õlale ja käele ning avab ukse. "Siiapoole, härrased."
Ta astub paar sammu üle läve ning viipab seltskonna enesega kaasa.

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 21:14 26. Mai 2003

Fandango ütleb Darole: Rahune, ega me siia kaklema ei tulnud.
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur
 
Postitusi: 976
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 18:15 28. Mai 2003

OOG:

Jätkame siis.

Mina kui passiivse (või midaiganes) stiiliga mängujuht ootan nüüd et te ise nooremale valvurile järele läheksite.

Muu juraga postitused üitan nüüd ära kustutada.

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 1:01 29. Mai 2003

Daro, pärast mõningast arutelu sisemiste deemonite ja muide asjadega (terve mõistus, südametunnistus jne) järgneb valvureile. Aga minnes jääb mulje, et ta mitte ei lähe valvurite järgi vaid kõnnib moel nagu ta oleks NAGUNII sealt läbi läinud, aga kui valvuritel sama tee, siis miks kakelda....

Noh..tulete ka või ei tule üldse? Ega meil aega raisata pole! Vutt-vutt kõik ruttu Untiki juurde pöördub Daro sõbralikult kaaslaste poole, nagu hetk tagasi olnud "seisu" poleks toimunudki. Torm on hetkeks eemaldunud ja taas särab päike... kuid hetkekski ei või unustada, et Daro puhul on "torm" kerge tagasi pöörduma....
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 12:51 29. Mai 2003

n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 16:46 29. Mai 2003

Kagain astub teistele järele, ise ikka veel natike podisemas, aga see on tal tavaline nähtus ja see läheb üle. Ta vudib Kerlini kõrvale ja küsib: Mis sa tast arvad? ma mõtlen sellest mehest mis ta nimi ka oli.. usud teda?
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 23:16 29. Mai 2003

Valvuri järel sammudes ja isekeskis juttu ajades jõuavad noored läbi suure ja lossi kohta ebapraktiliselt avara koridor-trepikoja suurde hubasesse saali. Tegelikult on ta rohkem hubane kui suur aga mulje mis temast jääb ei ole selle tõttu halvem.
Toa kiviseid seinu katavad erinevad maalid, kaardid ja loomade täistopitud pead.
Keset saali on suur mantelkamin kus parajad rusikajämedused palginotid praksuvad.
Puitlaudadest põrandat katavad enamuses kaunid kaugemaised vaibad mille keerukad tikandid moorlasi ja muid imeasju kujutavad.
Toa seinu ääristavad uksed ja nende vahel raamaturiiulid ning lauakesed nipsasjadega.
Kamina ees on neli suurt musta nahaga tugitooli. Ühest nendest on parasjagu püsti tõusmas Isand Untik.
Ta on riietatud musta. Mustad on tema püksid, must on tema vest ja must on tema kuub.

"Tagasi? Väga hea. Mis te teada saite? Oh, vabandage mind, tohin ma teile midagi pakkuda? Hommikusööki? Juua?"

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 9:03 30. Mai 2003

Jah! oleks meeldiv, kui tüli ei tee. Tahak syhte kuuma jooki, sai varane suplus tehtud, ja siis mõned leivakäärud vorstinahamoosiga palun. Teada saime mitte eriti palju. kindalsti saate Teie meid veel aidata... Kelle käes raamat on? Daro pöördub kaaslaste poole
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 10:45 30. Mai 2003

"Adrini." sõnab Kerlin hajameelselt ja huviga ringi vaadates. Tema pilk langeb Isand Untikile ja vaid üks mõte kukub kolksatades oma kohale: Mitte just eriti rikka fantaasiaga mees. Ta läheb pika sammuga otse Isanda ette, kuna ei tea midagi ei kommetest ega etiketist - metsanõid noid ei õpeta.
"Untik? Mina olen Kerlin," sõnab ta elavalt viimase kätt raputades. "Me tõime teile selle raamatu, mille me veskitiigist leidsime ja selles võite te küll teisi tänada, kuna mina ütlesin kohe alguses, et me peaksime selle ennem läbi lugema, kuid nemad ei lasknud ja kõik kartsid ja oli hirmus paanika ja nägelemine, kuid kuna me viimaks siin oleme, võite vaid arvata, kes võitis. Kena koht muuseas. Kas me süüa ikka saame? Või vahest võetakse meid jahile kaasa või lihtsalt ratsutama? Saate aru ma pole kunagi hobust isegi mitte KATSUNUD ja mulle kangesti meeldiks, kui te meile selle pisikese võimaluse annaksite. Samas ma näen teie näost juba ära, et te ei anna ja seega on minu edasine jutt suht mõttetu." Kerlin jääb vait, keerab kannalt ringi ja vajub lösakile ühte tugitooli, ise ikka veel huviga ruumis ringi vaadates. Seejärel ta tõuseb, mõõdab pikkade sammudega üle ruumi ja jääb topiseid uurima. "Adrin. Äkki sa annad sellele mehel tema raamatu," Sõnab ta üle õla vaadates. "Samas ma ei süüdistaks sind, kui sa ei annaks ja me selle abil näiteks ühe metsseaprae välja pressiks. Jah, see mulle meeldiks."
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6