[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - RPG: Jant Galdrumi Kividega

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


RPG: Jant Galdrumi Kividega

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:49 31. Mär 2003

Kagain oli Daro taga ning oli valmis kõrvad kikki hoidam mida Isand Untkiki Darole vastab. Vaiksel ütleb at Darole "mis sa neist kividest arvad? ja näitab näpuga uksepiidas olevaid kive. "Kas nende eest saaks kõvasti raha? küsis Kagain Darolt nii naljaga pooleks nagu tal kombeks oli. :rolle:
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 16:34 31. Mär 2003

"Mis raha? Vaata, näevad välja kui söetükid. Oleks siis kritallid või asjad vähemalt, " lausub Kagaini ja Daro kõrval seisev Kerlin.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 17:05 31. Mär 2003

"Tervist. Sa paistad olevat varem kohale jõudnud, mis asi siin siis toimub? Kas on võimalus kuskilt raha saada vöi nii? Küsib Kagain Kerlinilt. "Ma mõtlesin et äkki saab nendest miskit head relva või midagist tegelet aga see pole vist tõenäoline aga mida sina arvat, Daro? Jätkab küsimist (seda puhku Darolt). Kagain vaatab ja uurib teisi poisse (või noormehi) mis näod neil peas on ja kas kuskilt saab nalja jaoks algmaterjali.
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 17:16 31. Mär 2003

Daro viskab pilgu kividele, millest kõik ülejäänud tunduvad eemale hoidvat. Olulist väärtust ta neil ei näe, kuid olles oma elus ühtkomateist näinud, ei hakka ta ennatlikke järeldusi tegema ja hoiab samuti distantsi. Rahu nüüd. Loodame, et Isand Untikil on meile mõni seletus anda, mis võiks nende kivide turuväärtus olla ja kas ta tarvitseb meie abi. Tundub, et te sarnaselt minule ihkate igapäevarutiinist välja?
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 17:21 31. Mär 2003

"Sai nagu jah rutiinist villand, aga tegelikult saatis isu mind mu mehisust ja küpsust tõestama. Nii et ma üritan ennast isale tõestada aga ennem pean seda küpsust endale tõestama. Mõtlesin et siit saab mingi huvitav lugu alguse ja et peaks kaasa löömavöi nii. ütles Kagain Darole. Ta sammuti uuris kive ning tundis suurt huvi nende vastu. ta astus isegai sammu lähmale aga ta ei näind midagi paremat kui eemalt.
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 18:43 31. Mär 2003

Isand Untik pöördub Daro poole: "Daro, muidugi ma mäletan teid, kuidas ma saaksingi nii ustavat elanikku nagu teie unustada?
Need kivid, kõigi eelduste kohaselt, on esimesed neli kolmeteiskümnest mida selle ukse avamikseks või igavesti lukus hoidmiseks vaja läheb.
Nende turuväärtus meid ei huvita sest me ei müü neid mitte kuhugi kuid teie abi kulub meile ära küll. Meil on vaja ülejäänud üheksa nii kiiresti kätte saada kui vähegi võimalik, me ei tohi lubada et keegi teine need enese kätte saab.

Selgitagem välja need kes on piisavalt vaprad selle ülesandega tegelemaks et ma saaksin nendele edasisi üksikasju tutvustada."

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 18:48 31. Mär 2003

"Mina ole nvapper ja julge!!! (ma arvan) Oma sõpru ja kaaslasi ma hätta ei jäta kuigi ma pole just minig viks poiss. Ütleb selle peale Kagain "Nii kes veel tulevad neid kivikesi otsima? Kes julgeb kes mitte? Tegelikult loodab Kagain sügavalt et Daro on üks neist kes temaga kaasa tuleb sest ta paistab selline hea ja tark välja. Aga eks näeb..
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

PostitusPostitas Thoren 20:11 31. Mär 2003

Terve hommiku vaikinud astub nyyd Adrin teiste seast ette Maegara paremal õlal ja seljas oma tavariided(laiad ja avarad mustad tugevast materjlist pyksid ja valge linasest maika) Teil on minu abivalmis käsi, isand Untik. Kas te ehk teate kus võiks neid kiva leida olla? Midagigi, kuhu ilmakaarde mis iganes mis võiks abiks olla, vähene materiaalne toetus oleks kah tore muidugi, söögi, tolli vms. jaoks siis, palka mina selle eest kyll ei nõua.

Adrin jääb vastust ootama...
Thoren
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 419

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 21:24 31. Mär 2003

Ahsoo...et selliseid kive siis vaja? Ja lausa 9? Hmm... see tundub üks nõidustükk olevat. Miks austatud Isandal nei dvaja läheb, kui teada tohib? Mis seal teisel pool on? Kui muidugi teada tohib. Üldiselt olen mina valmis seltskonnaga liituma, kui ma vaid teaksin, et selle tagajärjel me sealt midagi sisse ei lase. Mul on veel selline küsimus, et miks sellise ülesande jaoks kutsuti vaid noored? On's vanusel mingi tähtsus? Daro, kes pole tõesti aastaid juba midagi teinud, hakkam eluvaim sisse tulema. hakkab nõnda jalgadest pihta ja praeguseks on tunda juba mõnusat pöörlemist kõhupiirkonnas. Ta mäletab hästi, mis tunne on,kui see pähe jõuab....
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 22:59 31. Mär 2003

"Mitte et nad minu kätesse hirmsasti peaksid sattuma, aga on käsi kuhu nad mitte mingi hinna eest sattuda ei tohi. Ja seda üritame me ka vältida.
Valisin noored selle tõttu et eanamus selle küla vanadest on juba liig vanad ja ei suuda enm õppida ega seigelda"

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 0:13 1. Apr 2003

Mõistlik. Palju meid, entusiaste, siis alles ka jäänud on...? vaatab ruumis ringi....

Nii. Mina olen käsi. Aitab jamast. Mõõk on mul vahe, vaim on veel terav ja igaõhtune metsajooks on ka kasuks olnud. Moon kaasa ja otsima. Teaks vaid kuhu? Kas on isandal mingit informatsiooni? Või oskab ta juhatada kust seda saada? Ja mind ikkagi huvitab, et kuidas see käik siin leiti nüüd? Ei taha isanda asjadesse nina pista, kuid see on info mis mind huvitab...
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 1:35 1. Apr 2003

Kerlin astub iseenesestmõistetavalt ette: Minust oleks palju abi nii ravitsemisel, kui tundmatute marjade või muude taimede ära tundmises. Valdan nii mõõgavõitlust, kui vibukunsti ja pean ennast suurepäraseks kokaks." Selle viimase lause peale pilgutab ta tervele seltskonnale silma.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 11:46 1. Apr 2003

"Mina olen aga hea kiremees, võin raiuda puid kui ka vaenlasi. Kui kohtame mingit maaki millest või rüüsid või relvi teha tunnen ära. Kiidab ennas Kagain. Ta paistrab olevat ähmi täis ning valmis minema. Aga väike nfo kuluib alati ära.
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 14:31 1. Apr 2003

Daro jälgib silmanurgast kõiki kolme - Kerlinit, Aidrinit ja Kagaini. Noored nad ju on ja lahingukogemust tõenäoliselt vähe, aga samas ei ole üldse kindel, et nii palju tapelda tuleb kuivõrd mõtelda ja siin kuluvad terava taibuga noored ära. Ja mis peamine - tahe teha! Daro vaatab igaks juhuks ülejäänud noorte poole ja küsib Kas veel keegi soovib meiega liituda!? Ei? Ja? Isand Untik - kas on sul keegi meile teejuhiks-informaatoriks anda? Kas Björnil kirves ei kihele? Igaljuhul olen mina valmis.

Daro läheb veel vaatab seda ust. Tõstab käe, et kõik vaikiksid ja paneb kõrva vastu ust ning kuulatab... ta kuuleb....
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 15:44 1. Apr 2003

... ei midagi. Ainult enda vere kohinat ta kõrvus kui ta kõrva vastu ust surub.

Ruumi on alles jäänud neli seiklejat: vana olija Daro, kirvepoiss Kagain, ravitseja kerlin ja lohega Adrin.

"Kivide asukoha kohta ei ole mul õrnagi aimu kuid ma arvan et ma tean kust te alustada võite. Veskist. Mu vanaisa, siis kui ma väike poiss olin, korrutas alati: Hoia kivid enda läheduses, Untik. või: Veski, Untik, veski. Tol ajal pidasin ma seda vanamehe veidruseks aga tuleb välja et sellel hullumeelsel pobisemisel võis ka tagapõhi olla.
Ühesõnaga, minge uurige veski juurest, äkki leiate sealt midagi.
Muidugi saate te ka teemoona kui uurimine teid külast välja viib, muidugi."

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6