[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - RPG: Jant Galdrumi Kividega

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


RPG: Jant Galdrumi Kividega

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 10:53 28. Apr 2003

Nii-nii. Ülemäära palju teada me nüüd ei saanud. Näiteks huvitab mind väga, kas see kivi, mis ta mäekolli koopasse tooma läks, saadi kätte või peame ise sinna minema... ja kas julged raamatulugejad on valmis ka seda kirja uurima? Mina jään oma seisukoha juurde, et äkki ikka Untiki juurde... Daro hoiakust on siiski aru saada, et nii vastu ta enam ei ole.

OOG: Kas meile ütlevad midagi kohanimi Refl(i) või nimi Methelos?
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 10:59 28. Apr 2003

Kerlin krabab kirja enda kätte ja keerab selle lahti.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 15:30 28. Apr 2003

Minul isiklikult pole midagi Untiki juurde minemise vastu, ma arvan et te PEAKS sinna minema, muidu võib see rammatulugu halvasti lõppeda. Ma võin kaasa tulla, kui see teile mu usaldatavust näitab.
Fandango paneb vibu selga ja naeratab.
Mõnus seltskond, minuarust pole minu algatust vajagi et siin kaklus pihta hakkaks.
Viimati muutis terep12, 15:45 29. Apr 2003, muudetud 2 korda kokku.
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur
 
Postitusi: 976
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 15:31 28. Apr 2003

Kirja sisu mõne tunni jooksul, Refli on mitte väga kaugel asuv Maailma Suurim linn. Või nii räägitakse.

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:44 28. Apr 2003

Lähme aga Untiki juurde. Ma ei taha nii heast seltskonnast ilma jääda. mine tea mida see raamat teeb.. seda üteldes on Kagain näost natike kaame, ta ei suuda selle vastu midagi teha, ta lihtsalt kardab igast imelikke raamatuid...

"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 18:05 28. Apr 2003

Teiste arutelu ajal on Kerlin jõudnud kirjale pilgu peale visata:

Kiri on kirjutatud vanale äärmiselt kvaliteetsele paberile mis tundub vaevalt juuksekarva paksune olevat. Käekiri selle pinnal on keskmise suurusega, ühtlane ja ilus vaadata ning lihtne lugeda, kirjutatud sinise tindiga.

Kallis Hatrad,


Ma olen tegelenud sinu probleemi lahkamisega ja jõudnud üsna hämmakohutavatele faktidele. See uks mis sinu keldrist välja tuli on kõigi eelduste kohaselt värav põrgu relvalattu kust avamise kohal terve põrgu armee meie ilma saaks. Miks see just täpselt sinu lossis on ja nii raskesti avatav, ma ei tea, kuid kahtlustan et see oli kunagi otsene värav sealt meie ilma ja keegi minu vanadest kolleegidest sellele maagilise sulguri on sepitsenud. Ja arvatavasti pidi ta jätma mingit laadi avamise võimaluse sest täieliku põrguväravasulguri on ainult üks mees suutnud valmis teha. Tema nimi oli Heldr, kui see sulle midagi ütlema peaks. Praegu osatakse teha ainult ajutisi, kuigi ka see ajutine võib olla paarsadatuhat aastat, väravasulgureid sest Heldri raamatukogu põles teadmata põhjustel maha. Aga ma ei tüüta sind rohkem meie ajalooga ja asun tagasi sinu probleemi juurde.
Hoiatan sind, ära lase mitte iialgi sellel väraval avaneda ja parem varja see hoolikalt ja kogu avamiseks tarvilikud kivid enese kätte. Kui see avatud saab on maailma lõppu oodata. Ma kardan et põrgulised jõud üritavad sind igati takistada kuid kahjuks ei ole meil hetkel muud teha kui loota. Ma ei saa sind ise otseselt aidata kuna olen kirjutanud alla Võlurite Nõukogu Neurtraliteedilepingule ja selle murdmine tähendaks meie kõigi elude veel suuremasse ohtu seadmist.
Kivide suhtes oskan ma sind ehk veidi aidata. Uurisin, nii palju kui ma arvasin end tohtivat, nende asukohti. Kõike mul välja selgitada ei õnnestunud kuid midagi siiski. Enamus kive peaks olema kusagil sinu küla läheduses. Täpsemalt ei saa ma öelda kuna see nõuaks kangemat maagiat kui Leping mul kasutada lubab. Ühte väga sellise kivi moodi kivi olen oma silmaga näinud ühes Thakria templitest, millises, ma kahjuks ei mäleta ja isegi kui mäletaksin on seda isegi kirja teel liigriskantne öelda.
Minu soovitatav teguviis sulle oleks koguda kokku kivid mis sinu külas asetsevad ja siis tulla minu jutule Reflisse. Kui sa kohale jõuad leian ma su ise üles.

Austusega,

Methelos


OOG:
Maagid on viimase viiekümne aasta jooksul müüdistaatuse omandanud kuna julm enamus nendest kas hulluks läks või ära kadus. Selle massilise hulluksminemisega on nad enesele teeninud õigustatud vihkamise kuna see enamasti massilise hävitustööna väljendus.

mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal
 
Postitusi: 1135
Asukoht: Tähtvere

PostitusPostitas Thoren 21:45 28. Apr 2003

No Kerlin, mis seal siis seisab? Mis edasi teeme?
Kõlab kysimus Adrini huultelt
Thoren
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 419

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 16:29 29. Apr 2003

Oeh... nyyd on siis põrguvärav meie hoolde sattunud. Sellist tähtsat tööd küll ei oleks oodanud. Meil aja kõigest yhte maagi, keda me tõenäoliselt ei leia ja samal ajal peama vaatama, et värav kinni püsiks... oi nalja saab. Meil on nüüd pidepunktideks lisaks mäekolli koopale ka Thakria tempel ja me ikkagi ei tea, kas need on kuangi juba sealt ära toodud või on need toomata kivid... Ma arvan, et nüüd lähme küll Untiki juurde ja uurime asja. Kas ta teab midagi oma sugulaste käikude kohta. Äkki mingi päevik vms. JA sina Fandango ära teravmeelitse... kakelda tundub et saab varsti kõvasti Daro on muutunud ärevaks. See tunne, mis teda enne valdas on muutunud. Mõnus ärevus on segunenud tõsise ärevusega ja murega... mille jälile me oleme nüüd saanud....
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 15:53 30. Apr 2003

Viime selle raamatu kohe Untiki juurde. Aitab küll, vaatame mida ta ütleb! ütleb Kagain käskiva ja hirmuga hääles. Ta läheb ja võtab raamatu kätte ning lööb selle plaksuga kinni..
Liigume! Mitte, et ma oleks mingi liider, aga ma soovitan seda väga kõvasti.
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 16:29 30. Apr 2003

Kiiresti! ütleb Fandango
Enne kui juhtub midagi hirmsat!
Fandango näos on näha hirmu ja ärevust.
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur
 
Postitusi: 976
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 16:42 30. Apr 2003

Kerlini näost on näha muhedust ja rahumeelsust.

No mai saa teist aru rahvas. MIDA me siin õieti kardame? Raamatut? Kirja? Ideed Reflisse minna?
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht
 
Postitusi: 556
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 16:57 30. Apr 2003

Eeh. Mina kardan raamatut :oops: aga me võiksime Untiki juures käia, et talle ka sellest kirjast rääkida. Sellega ei lähe ju kaua aega ning tema juures võime me seda raamatut edasi uurida. ütles Kagain Kerlinile ikka veel natike kartes.Muidugi võime me seda siin sama uurida ja kohe sinna Relfisse põrutada. Seda ei keela meil keegi, aga äkki saame me Untiki juurest uut ja kasulikku infot.
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 17:22 4. Mai 2003

Samal ajal kui raamatuuurijad raamatu edasise saatuse üle vaidlevad, avaneb veskiuks ja õue ilmub mölder. Päikesevalguse peale silmi kissitanud, jalutab ta seiklejate poole. Vöeh, ma juba kartsin, et teiega miskit juhtunud. Lähete välja veskitiigist laegast otsima ja enam tagasi ei tulegi. Ma kartsin, et te köik juba äragi uppunu vöi oli laekas miskit sorti paha völujöud sees. Kas te leidsite selle üldse üles? Alles nüüd märkab mölder teiste seas seisvat Fandangot.Oi, mulle tundub, et ma teiega nüid küll pole varem kokku trehvanud. Kuna te paistate viibivat teiste seas, ilma et nad teie vastu vaenulikkust üles näitaksid, vöin eeldada, et te olete nende kaaslane. Riiete järgi otsustades paistate vast metsamees olevat? Mina olen kohalik mölder, ja see on minu veskitiik, mille kaldal te seisate. Ja see sääl on minu veski. Ja see selle härra riiete küljes (Osutab Darole) paistab olevat minu tiigi põhjamuda. Ja see raamat seal on... Aaaahhhh! Raamat! Kust te selle saite? Rääkige välja, kust te sellise raamatu leidsite? Ah? Mulle pole kunagi raamatud meeldinud, aga see näeb eriliselt vaenulik välja... Mölder paistab olevat täitsa hirmul, tema jahust niigi valge nägu on veelgi kahvatumaks tõmbunud, jättes temast elava laiba mulje, kui ta seal värisedes raamatut jõllitab...
Rollimängukeskus -
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

PostitusPostitas Thoren 17:35 4. Mai 2003

Pysti tõustes lausub Adrin otsustanult

Aitab siin seismisest, lähme Untiki juurde ja peale seda kive tooma

Seda öelnud krabab Adrin raamatu ja tolle kirja endale kaenlasse ning hakkab lossi poole astuma...
Thoren
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 419

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 17:54 4. Mai 2003

Kagain oleks nagu ehmatusest üle saanud, ta manab näole väikse naratuse, mis peaks näitama tema rahulolu ja kergendust, et ikkagi minnakse isand Untiki juurde. Ta hakkab Adrini järel lossi poole kõmpima, ise muheledes (omaette): Küll on ikka hea, et nii tehti, natuke veel ja ma oleks oma 20 m taha poole jooksnud....
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja
 
Postitusi: 430
Asukoht: Tõrvandi

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6