Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

RPG: Maailma Lõpu Kohvik

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

RPG: Maailma Lõpu Kohvik

PostitusPostitas Henzu 20:30 9. Mär 2005

Hetked maailma lõpu kohvikus.
On Koht kuhu kõik kord jõuavad, see koht on maailma lõpu kohvik, kuhu sattudes pole enam midagi. Üle aja me haihtume ja laguneme algosakesteks, aga samas on aeg, mis meil jäänud rohkem kui huvitav. Me võime teha, mida süda soovib: juua lauas rahulikult lõpmatul hulgal teed või kohvi või siis teha suitsu kuni meist pole enam muud järel, kui suits mida hingame. Ja rääkida, rääkida, rääkida.Aga me võime ka sõita tagasi, et vaadata, kuidas läheb neil, kes meist maha on jäänud. Nemad aga meid ei näe. Ja me ei saa minna üksi. Sest üksi poleks meid enam olemas.
Me kohtame seal vanu sõpru ja uusi tuttavaid, kes on lahkunud, kuid liikumas edasi, edasi, edasi.

Esialgu mängijaid vaikd kaks, Müts (Golburk) ja mina, sutsu hiljem las tulla teisigi.
Järgnevad hetked koos Hr Kreuz Ozwaldi ja Thomas Guildernsterniga...
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 21:47 9. Mär 2005

Üle õrna suitsuvine on näha lauda, kus istub mees veidi määrdunud pintsakus, kaabu nagisse riputatult ja naudib rahus klaasi head elsassi veini. Ta näolt võib näha valdavat ükskõiksust ja kerget põlastust kogu selle inimhulga vastu, mis kohvikus voorib, omastades endale pehmeid istmeid, kuulates metsikuid rütme, juues vürtsikaid brändisid ja vesteldes lõbusalt ja kergemeelselt olevast, möödunust ning tulevast.
Ta laual on karbike sigaritega ja hõbedast tulemasin. Võttes lonkse, tunnetades lihtsa puuviljaveini maitset mõlgutab ta omi mõtteid ning silitab pöidlaga käes olevat habemenuga, seda vaadates nukralt naeratades ja ohates asub ta silmadega ringi seirama, kas leidub, kedagi tuttavat või lihtsalt sümpaatset härrat või naisterahvast kellega juttu ajada või kellel lihtsalt silmi puhata.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

PostitusPostitas Golburk 23:14 9. Mär 2005

Ozwald oli aastaid elanud Maailma Lõpu Kohvikus kuid tundis sel hommikul ärgates mingit erilist kihku teha lahti aken. Kui ta akna avanud oli, hakkasid ta meeled suurel kiirusel tööle. Kõik lõhnad, sulanud lume alt välja ilmunud lumikellukeste, ärkava muru, värske õhu segunenud aroom tungis tema ninna nii nagu ei kunagi varem. Silmad haarasid madalalt selgesse taevasse pingutavat päikest, vaikselt pungi ajavaid sireleid. Kõrvadesse kostus varahommikust kevadist linnulaulu, jääpurikate tilkumist. Ta teadis, et see on eriline päev millegi uue jaoks.
Peale väikest pesemist ja riietumist asus ta teele alla korrusele, kohvikusse. Ta suundus otsemaid oma tammepuust laua poole kuid ühel hetkega tajus ta niiskete saabaste jäetud jälgi. Keegi uus oli tulnud, keegi uus oli istunud südaöisele rongile, keegi uus kes oli maganud öö rongis. Kes oli see isik kelle nägu polnud tuttav?
Kreuz pööras pilgu lauale kus oli sigarikarp, sealt rändas pilk edasi habemenoale ja mehe kätele mis habemenoaga mängisid. Silmad peatusid tema näol, ilme oli kutsuv. Kreuz tegi kannapöörde ning läks mehe juurde, võttis istet ning tegi mehe poole noogutuse ja ütles: "Tervist, minu nimi on Kreuz Ozwald, kutsuge mind Kreuziks, siin on kõik omad."
Selle peale võttis ta laualt tassi, valas selle kohvikannust täis ning hakkas keerutama hõbedast liuda millel olid kümned ja kümned erinevad taskud. Taskutes oli mitmeid erilisi lisandeid, mett, pipart, kaneeli, suhkurt, kõike mida ette võis kujutada. Ta võttis liua kõrvalt väikse salvrätikusse mähitud teelusika, mees riietas teelusika lahti ning asetas rätiku kõrvale. Ozwald tõstis endale natuke kohvi sisse jahvatatud Argentina pipart ning hakkas lusikat aegamööda tassis keerutama.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 12:09 24. Juun 2005

"Tervist", ütles mees külmalt. "Mind kutsutakse Thomaseks". Ning läitis hõbedase tulemasinaga oma aroomika sigari ning hetkeks tuli ta näole õndsuse ja rahulolu vine. Kuid avades jälle silmad ning nähes seda õrnalt suitsust, lihtsat kohvikut tumenes ta nägu jälle ning tema hallikassinistest silmadest oleks tol hetkel raske midagi välja lugeda. Ta rüüpas oma veini vaadates tühja ja ükskõikse pilguga läbi võõra. Siiski, fokuseerides külalisele loitis ta silmades vilklev uudishimu leek.
"Oskate ehk midagi selle koha kohta rääkida? Te tundute siin juba mõnda aega viibivat olnud."
Henzu
Võlur

PostitusPostitas Golburk 15:27 24. Juun 2005

"Mina ei läinud, mina tulin. See oli otse kui kutse sellelt vanamehelt endalt." osutades baariletti pühkivale vanale, kelle silmist kaikus vastu sadade tuhandete vanune pilk. "Kui sind huvitab siis tema on jumal, ta kutsus mind siia. Ma ei tea millega ma selle ära teenisin, aga sain loa jääda siia nii kauaks kui hing ihaldab. Peale kõikse, me oleme ju kõik hinged, lihtsalt siia satuvad, hinged kes on lõpetanud viimse elu ja kavatsevad kustuda. Mulle anti luba siis jääda ja mõnesaja aasta pärast uuesti alustada. Keegi peab olema ju kustumatu ja viima midagi edasi?" Kreuz tundis tassis keerlevat kuivust ja lisas maitseainet Tandori Masala mis pani tassitäie vahutama. "Nii on ju hea, unustamatu kogemus, sest kõik on siin viimset korda."
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 20:24 24. Juun 2005

"Kas pole mitte kõik kuskil viimast korda, et mitte iial naasda? Mina tulin. Vabal tahtel ja oma käe läbi. Loodan, et ei pea seda kahetsema- sõbrad matsid mu keha vist vaikselt, ilma palju käratsemata."
Thomas uuris pilguga ruudulises, kulunud flanellsärgis väsinud ilmega meest, kes laisa käega pühkis letti mahaloksunud õllest ja küpsisepurust.
"Ma arvasin alati et jumal on midaigi sümboolset. Midagi tundelaadset. Nagu armastus. Flanellsärgis vanameest ma ei oleks osanud oodata."
Kallates oma pudelist veini juurde muigas ta nukralt ning ohkas.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 10:28 19. Nov 2007

(surm on selle asjaga minu poolest, müts ka ei mängi nagu näha.)
Henzu
Võlur

PostitusPostitas Golburk 0:33 21. Nov 2007

"Eks nende vanameestega olegi nii, et kunagi ei või teada, mis just nende peas keerleb. Meenutused aegadest, kui nemad oma noort verd valasid. Külmad tunded, mis on kantud põlastusest noorema põlvkonna üle. Või vana viis aegadest, mil Jimmy Hendrix Woodstocki lavadel kitarrikeeli purustas."
Kreutz pööras järsult teemat, kerge kartusega. Just see kartus, mida ta tundis iga kord, kui keegi uus oli tulnud. See küsimus oli tal juba tuhandeid kordi varem läbi mõeldud.. Aga ikka oli see hirm, küsida võhivõõralt lahkunult..
"Aga.. Kuidas siis ikkagi? Lõpp, ma mõtlen?"
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

Re: RPG: Maailma Lõpu Kohvik

PostitusPostitas Henzu 20:28 3. Dets 2007

"See oli algus." ütleb Thomas nukralt muiates. "Kõik algas lõpust, aga lõppes alguses. Uppumissurm on selles suhtes naljakas. Elu jooksis kiiresti ja hallilt silme eest mööda ja hetkeks lõi pähe, et see on igav. Ja siis oli kõik. Silmapilk ning edasi teate juba ise..."

Pannes habemenoa taskusse silitas ta oma veidi karestunud lõuga ning tõstis klaasi vastu valgust silme ette ning uuris selle tumepunast helki.

"Ja teil? Kutsutud on alati parem olla kui kutsumata tulla, või mis?"
Henzu
Võlur

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll