Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

RPG: Pilve piiril!

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 22:17 6. Mär 2005

raamatu vahelt potsatab välja üks kehata pea. Ta ajab end kahe näpu abil püsti, mis on kuidagi viisi sattunud ta peast kaelakohalt välja kasvama ja vudib siis Neegri poole
Išand! Išand!
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 22:19 6. Mär 2005

Pärast paelte kinni sidumist üritas ta neegri nimbust ära varastada, ja joonistas ta otsatte fallose ning kirjutas sinna "neeger!"
Ja loomulikult virutas värdjast ebardile jalaga niiet see veeres sutsuke pilve ääre poole.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 22:25 6. Mär 2005

Ja kui pea oli jõudnud rulluda nii pilve piirile, et enamvähem oleks alla kukkund, saab ta oma sõrmedega pidama.
Värdjad! De Tabside mu išanda ära. Ma närin teil kerad otsast! karjus Pea ja ajas end püsti, et tormata kallale esimesele ettejuhtuvale surnule.
Athilith
Rändlaulik

PostitusPostitas Golburk 0:29 7. Mär 2005

Idioot vaatas kogu sündmust hämmeldusega pealt ja üritas kõigest aru saada, kuigi see tal muidugi ei õnnestunud. Kuid siiski ta hõikas Püüa meid siis kinni. Ning ta võttis raamatu ja üritaas jalga sinna suruda kust värdjas tulnud oli.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 17:08 7. Mär 2005

Rumal idioot ei teadnud millega tegu ja seetõttu, kiire välgatuse järel, oli ta muutunud peenikeseks järjehoidjaks raamatu paksude ja koormavate kaante vahele.
Pea kukkus kuklale ja pahvatas naerma.
Njäf-njäf-jäää...On vast rummal Imimese loom,Puterdas ta endale iseloomuliku jabura aksendi või miski muu väärdusega.
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 17:50 7. Mär 2005

Vidrik kergitas kulmu, unistas pesapallikurikast, avastas ühe juhtumisi maas vedelemas ja andis toeka hoobi peale, kes oli justkui loodud sihtmärgiks. Või, et sina oled ka neeger? Raisk, neeger, ära hüppa midagi siin neeger, muidu saad teinekord kaheraudsega pruuni armastust.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 17:55 7. Mär 2005

joooooooopppaaaaaaaiiidiiiiiii, selle imelise kisa saatel kadus Pea kaugele pilvede taha.
Pilve seest potsatasid välja aga kaks mehikest, kes olid vahepääl nagu kusagile kadunud.
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gimly 18:11 7. Mär 2005

Pilve seest välja popsatanud ei saanud Uhve algul aru ,kus ta on.Näha oli ainult mingit jalgpalli taolist asja kaugustesse lendamas.Siis järsku nägi ta enda kõrval suurt meest kellel oli kurikas käes.Natuke hirmul küsis Uhve:Kus ma olen...
When a goblin blows himself up, it is considered stupidity.
When a human blows himself up, it is considered courage.
Gimly
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hailer666 19:38 7. Mär 2005

Samal ajal oli haldjas end pilvest v2lja hiivanud ja lausus:"Kas sa siis aru ei saa,me oleme pilvepiiril. N2ib,et asi on jama. Vaadates kirvega meest. N2ib,et asi on v2ga jama:sosistas haldjas.
Hailer666
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gimly 20:04 7. Mär 2005

Uhve oli hämmeldunud:Pilvepiiril..kas see tähendab et me oleme taevas??
Gimly
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 20:30 7. Mär 2005

Raamat avas oma laiad kaaned ja sülitas pisikese ja peenikese jublaka välja, mis hetkega kui survekahuriga täidetav õhupall täitus massiga, see oli too Idioot. Raamat aga karjatas.
TE OLETE SURNUD! Kas sellest on nii raske aru saada! Te lambaajud kukkusite üle järjekorra ääre!Ja nüüd peaksite oma keha põletamisele minema, aga ei, teie töllerdate siin!
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gimly 20:38 7. Mär 2005

Ja mis raamat sina veel oled,et siin niimoodi karjud minu pihta.Väheke austust peaks ka ju olema.Ma ei teinud terve elu rasket sõnnikuloopija tööd selleks ,et peale minu surma tuleks mingi suvaline raamat minuga mölisema!!! Sel,hetkel jõudis Uhvele pärale,et ta on surnud ja hakkas töinama...
Gimly
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 20:44 7. Mär 2005

Saage aru, kui te nüüd kohe ei kutsu tressNeegreid endale järele, siis te jääte elu ja surma vahepääle ja te jääte surematuteks! See ei tohi nii olla! Andke end ülesse! Kisendas ähmitäis raamat..või..siis..nimesi täis raamat.
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gimly 20:54 7. Mär 2005

Uhve sai enda vähese aruga suurele võimalusele pihta (saada surematuks) ja pistis plehku.Mind sa kätte ei saa...igavene töllermokk!!!Uhve arvaski,et oli pääsenud,kuid oma õnnetuseks sai ta järgmisel hetkel aru,et pilveräbalake kus nad kõik olid oli üpriski väike ja tal polnud kuhugi põgeneda.
Gimly
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 21:11 7. Mär 2005

Vidrik vaatas üllatunult tekkinud lõustu ja ilast idiooti ning otsustas kuulutada välja oma riigi. Nii, mina olen siisn nüüd boss, ok. Saate aru, mucho grande bosso. Ma olen limbo kuningas! Mwhahahah. Sa raamat ära kobise midagi, mul suhteliselt savi. Kukkusin kuradi lennukist alla, et saada kuningaks!? Jeei.Ütleb ta ja hüpitab käes kurikat. Mina olen teie kuningas - Kuklux! Kõik dressides neegrid võivad seenele käia, sest siis teeme niele karnevali.
Henzu
Võlur

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll