Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

RPG: Pilve piiril!

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

RPG: Pilve piiril!

PostitusPostitas Athilith 21:39 6. Mär 2005

Siin siis nood nii nimetatud vajalikud "reeglid".
1§ Saagu meile palju rõõmu ja naeru!
2§ Omalooming on õilis!
3§ Julgus on geniaalsus.
4§ Mina olen dee-emm, ehk siis mina olen too pisike pisike tiibadega haldjake kes tiirleb te kohal ja jutustab nii üht kui teist.
5§ Me ei ropenda. Kui siis, vannume.
6§ Otsekõne või midagi säärast oranžiga ja muud märkmed rohelisega.

Mängijaid:
Mängijaid olgu mitte rohkem kui südametunnistus lubab. Nimi olgu omalaadne, tegelane omalaadne ja amet kui niisugune, tagasihoidlikum. Et olla mängija, mõtelda välja tegelane ja tema surm ning siis kogu see kammajaa mulle saata Privaat Sõnumi teel. Täname.

Sissejuhatus:
"Maailm on muutunud. (Legendaarsed sõnad, ma olen alati tahtnud neid lausuda!) Kuid ega see erilist manala teed käijaid ei mõjuta. Ehk siis pikk, nii nimetatud valge tee üle pilvede surnumaile, on üpris üle rahvastatud. Kes teab miks? Surnud oma elu ei mäleta, ainult surma. Ja nii oligi, et sellest suurest järjekorrast, ühes kahtlasemas ja keskmises osas, kukkusid üle vatja pilveraja ääre viis valgesmantlis kuju. Ilmselt olid juba järgmised surnud järjekorda liidetud. Need viis kukkusid mõned sajad meetrid, pisikesele pile tupsule... "

MÄNG:

Niisiis, Ootamatlt avastas Aadu end üksinda, lamades ühel kahvatul pilvetupsul. Eemalt paistsid mõned väga ebardlikud linnud, kes nii kõrgel lendavad ja mõnes kohas kaugemal mõnd pouingut. Kuid kõige huvitavam oli see pisike Karvane kajakas, kes tema ees tiibu sirutas ja pahaendeliselt naeratas...

Aadu nagu ta oma õnnetuse tõttu natuke pehme peaga oli vaatas loomale otsa ja küsis Mis sa töll vahid? Pole ennem idiooti näinud või?. Aadu küll imestas mis loom tuu on kuid ta siiski väga välja ei teinud, ilmselt mingi alateadvuse mälestus elust.
Nimelt ta oli tänu oma tööle elus paljutki näinud, nii laiaks sõidetud rebaseid, kährikuid, põtru, vesirotte kui ka mõnd haruldasemat looma nagu seda on florida teravkoon alligaator ja dingo. Seda küll kahjuks ainult Floridas ja Austraalias raiperookimise komandeeringus olles. Temast paremat raiperookijat polnud maailmas olemaski. Ta sai isegi toonekurega hakkama, kuid kahjuks oli ta selle unustanud ja tal polnud sellest pilve peal abi, labidatki polnud.
Kuid siiski oli tal suhteliselt ükskõik kõigest ning ta tegi eriti lolli näo pähe(mis oli tal juba väiksest peast olnud) ning hakkas näpuga pilve sisse auku uuristama, ning häid mõtteid mõtlema, mis tema puhul piirdusid sellega mis on tema lemmik toit.

Loom kohmitses veel tsip, kuid nähes, et mehike temaga ei tegele, vaatas ta korra üles ja siis astus kõrvale, sest otse taevast kukkusid alla veel kaks inimest. Linnukese näole moondus väär naeratus, mida lihtsalt oli aru saada. Kukkunud mehed kukkusid jalgupidi pilve sisse, nii, et vöökohast olid nad veel pealpool pilve....

Haldjas,leides end v66kohani pilvest vaatas teistele otsa. 2kki aitaks mind keegi sellest neetud pilvest v2lja:kirus haldjas.
M6eldes oma s6nade yle j2rele avastas ta...:"Taevas..."? No suur t2nu kyll. See loll pealik ikka pidi laskma meil seda kaarikut rynnata. Kas keegi aitab juba mind?
Athilith
Rändlaulik

PostitusPostitas Golburk 21:45 6. Mär 2005

Shitler istus ja naeris Hähähää, te saite kitse!. Aadu hakkas endaga arutama Hmm, küll on väärakas, tal on pikad kõrvad, me küll sellised ei ole, eksju Aadu? Jah, noh muidugi kui välja arvestada see autokummi muster näos, aga see on lihtsalt väike kriimustus. Ning seal ta istus ja urgitses pilve sisse auku edasi õndsas teadmatuses mis toimub.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 21:48 6. Mär 2005

Vidrik avab silmad, karjatab ja hakkab kätega vehkima Ma kukun! Appiii.... Ootab paar hetke, vaatab ringi ja pobiseb midagi halvast keevitusühendusest ja puuduvast langevarjust. Viimane kord kui mina langevarjuhüppeid tegema lähen....
Viimati muutis Henzu, 21:49 6. Mär 2005, muudetud 1 kord kokku.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 21:49 6. Mär 2005

Linnutaoline olend sapsib tiibadega ja hüpab üle pilve piiri ja liugleb igaviku suunas. Samal ajal, suurest põrutusest tigituna, laguneb pilv auruks ja kõik seal pealolijad kukuvad uue sopsatusega järgmisele pilvele.
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 21:52 6. Mär 2005

Mulle EI meeldi see olukord, millest need pilved üldse tehtud on!? Mis tiivuline elukas see on ja mispärast siin on mingi pikakõrvaline urood? Hüüatab Vidrik ja üritab üle ääre allapoole kiigata vaikselt kirjamusta mitte kannatavaid roppusi pobisedes, oma päikseprille ja õrnalt verist mantlit kohendades.
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

PostitusPostitas Golburk 21:55 6. Mär 2005

Langevarjur..
Nüüd hakkas dementne laibarookija uut auku kaevama ning hakkas habemesse pobisema Kas me ikka poest vorsti tõime? Langevarjurile oleks vaja ju külakosti pakkuda. Me oleme ikka lollid küll, taskud tühjad, ei mingit vorsti pole meil, vabandust langevarjur.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 21:58 6. Mär 2005

Vorsti!? Hujoova tahan vorsti, ma than arbuusi... jube arbuusi isu on. Mõmiseb Vidrik ja otsib taskust aadressiraamatu ning rebib sealt lehe, mdia ta oma väikeste aga see-eest uskumatult räpaste kätega hekseldama hakkab ning siis pilve pealt alla loopima kipub. Täna vu on talv varajane, hahaahahahaha!
Viimati muutis Henzu, 21:59 6. Mär 2005, muudetud 1 kord kokku.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 21:59 6. Mär 2005

Kuskilt kõrgemalt liugleb alla valgeis tressides ja räsitud ning pleekind tiibadega neeger, õla all tohutu suur ja paks raamat. Jõuab pilveni ning maandub. Ajab oma raamatu lahti ja alustab uimaselt ja masinlikult miskit juttu.
Kõigevägevamad paluvab andestust. Vaadake, kas teil on vaimseid kahjustusi või moraalseid. Kui teil on tunne, et tahate meid ära tappa, tõstke käsi, kui te tahate meid armastada... Tiibadega neeger vahib kõiki kahtlustavalt ja säärase pilguga, et ärge valesti aru saage... ...siis ärge tõstke käsi ja laskuge põlvili mu ette ja paluge minult jõudu.
Siis lõi ta raamatu kinni ja asetas selle taas oma õla alla.
et ühesõnaga, nüüd kas tahate põrgu või õilsate hulka?
Tiibadega neeger jääb ootavalt pisikest kampa vahtima.
Athilith
Rändlaulik

PostitusPostitas Golburk 22:03 6. Mär 2005

Hujoova ütled sa? Õpime ära. Hea sõna. Oot, me näeme seal kaugemal ühte arbuusi, lähme toome ära. Aadu läks arbuusile järele, ning tuli mõne aja pärast tagasi süles suur arbuus. Tundub, et siin on viljakas pilv, peaks siia maatee ehitama. Kuidas arbuusi katki teeme?. Värd märkas neegrit ning ütles talle otse Me tahame põrgusse, seal on rohkem maanteid.
Viimati muutis Golburk, 22:06 6. Mär 2005, muudetud 1 kord kokku.
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 22:05 6. Mär 2005

Oot, mis koht see on? Dressides neegripoiss, kas see on "limbo?" Sest kui on siis ma eelistaksin siia jääda. aga kui ei saa, siis põrgu see kõik. Aga muide kas teie ei peaks selle üle otsustama kuhu me läheme?
Pöördub Aadu poole: Mul peaks kuskil kahvel olema...
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 22:07 6. Mär 2005

dressides neeger sügab kukalt ja köhatab.
on vast ikka rumalad küll kes surevad, miks kunagi ei või surra normaalsed ja targad inimesed ühelajal!? Miks ei või kõik lollid ja imbetsillid kohe põrgu minna?!?! pobises neeger.

Et uuesti alustada oma loetelu avas ta suure raamatu..
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 22:09 6. Mär 2005

Neeger, ära sa targuta siin neeger, sest tead neeger, meil on selline koht ,neeger, nagu võllas, neeger ja kui sa nüüd ilusti kena neeger ei ole siis tuleme sulle karnevali tegema, neeger.
Et oma väitele kaalu anda viskab ta neegrit arbuusiga pähe. Vähemalt üritab visata.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Athilith 22:12 6. Mär 2005

arbuus taba õnnetut neegrit otse lagipähe. Viimane kukub näoli pilvetolmu ja jääb lamama. Raamat aga jääb avatuna vedelema.
Athilith
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 22:13 6. Mär 2005

Meie võimalus! Kähku sa varasta ta raamat ära ja hakka sinna genitaale joonistama, ma seon ta saapapaelad kokku.
Henzu
Võlur

PostitusPostitas Golburk 22:17 6. Mär 2005

Idioot jooksis raamatut sodima, teda see nii või naa ei huvitanud, ta ei osanud lugeda. Aga kunst oli tal käes, ta tegi maalilisi liigutusi igale lehele. Samal ajal jälgides pikkkõrva ja Langevarjurit.
Golburk
Smurf

Järgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll