[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
Dragon.ee foorum • Vaata teemat - fRPG: Jämejuhtme Kokkulangevused

Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


fRPG: Jämejuhtme Kokkulangevused

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 21:55 26. Sept 2004

DM: Ühele agressiivsetest sipelgatest, kes just valmistus vanameest liivateraga viskama, sajab Uulo selga, ning tema elutegevus lakkab. Teine lendab vibratsiooni tõttu mingis arusaamatus suunas ning maandub katkise muna valkainel. Seda hakkab ta siis seal häälekalt lürpima

PIT FRIEND märkab et narkarid on visad liigutama end, ning endale teise väga suure labitatäie mullaga katet tehes silkab eemale, otse Shummi seljataha ning varjub seal. Mis siis et ta on Shummist oluliselt suurem. Aga noh. Kuna PIT FRIEND ei ole isemõtlev tegelinski, siis ta ei teadvusta endale kogu seda värki.

Auk on nüüd veel suurem maas. See mis sai labidaga kaevatud.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas morthgoth 17:24 27. Sept 2004

Vana lausub "Tubli ori, nüüd juhata mind tsivilisatsiooni juurde" Vana jääb käsutäitmist ootama.
Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.
morthgoth
Ruunitundja
 
Postitusi: 481
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas samwise 17:36 27. Sept 2004

totally tasteless emotions - http://emotions.juhe.ee
samwise
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 245
Asukoht: w00t!?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 23:30 27. Sept 2004

Üks sipelgatest, see, kes seisis surmasaanu kõrval, ehmub esiteks kaaslase kiirest surmast ja teiseks Travise, tema jaoks hirmsast, kääksumisest ning põgeneb.
Teine, kes "lahingust" osa võttis kuuleb muna lürpimist, nii et tal kõht sekundiga tühjeneb, ning kõnnib minema. Oht on seega möödas.


Keegi seal pimedas küsib suurelt ringilt: "Kas keegi üldse teab missugune see koht siin välja näha võiks. Ma kuulen et mingi tegevus käib aga ei näe midagi. Peale selle ei saa ma aru kuhu ma sattunud olen?"


Gnoom lukustab end oma häärberisse ning on väljaspool öiseid hädaohte.
"Huh.. vedas.... küll see öö tuli raisk ruttu - alles ma ärkasin ülesse ja müõtlesin, et teeks kohvi kui järgmine hetk... KÕMM. Öö. Jälle magama või? kuram.... Hmm, meelde tuli. teed ei joonud ma hommikul...... pagan. kohvitass jäi metsa, ei saa ka täna teed teha. ohtlikuk.... met....... minna."
*aevastab*
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas samwise 11:56 5. Okt 2004

Travis kääksub natukene aega. Ühel hetkel aga jääb vait. Mööduvad paar pinevat hetke ja Travis ohkab.

* OEH *

Travis võtab pintsakutaskust paki Leek'i, paneb suitsu ette, võtab tikud ja läidab suitsu. Siis võtab ta põuetaskust metallpläsku ja kallab suure lonksu mingit kuldset vedelikku alla. Peale seda väriseb ta keha natukene aega ja Travis lausub:

"Ole tänatud! Suitsu on veel küllaga ja ka viskit, seda väärt märjukest mis keha soojaks ja mõistuse teravaks digimuteerib."

Travis pöörab oma pead ja vaatab ringi.

"Jou, mehed-naised-lapsed-puuhobused-jämejuhtmed! Kui kirjandusgeeniuselt suitsu ja viskit tahate, siis lausuge lihtsalt IKKKIIKKIIKKKIIKKKIIIKKIIKKERRIKKIII!!!"

.. ja Travis puhkeb valjult ja võikalt naerma.

OG! Vandused, et ebaaktiivne olin. STV otsustas, et minul pole netti vaja.
totally tasteless emotions - http://emotions.juhe.ee
samwise
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 245
Asukoht: w00t!?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 12:19 5. Okt 2004

See kes ennem anonüümselt hädaldas tajub oma võimalust ennast vastutusest vabastada oma südametunnistuse ees ja alkohoolse joogiga end kolmandasse taevasse viia ajutiselt. Tuleb välja et ta esitab end puuhobusena.
"Tere. Mina olen IKKKIIKKIIKKKIIKKKIIIKKIIKKERRIKKIII!!! Ma olen harilik kasepuust puuhobune ja ma tahaks kikerikii saada . seda märjukest. oo kirjandus-premium.... või kessas-nüüd-sis-ka-olid? Igastahes kui ma väike olin siis vanaema vineerhobune andis mulle brändit. aga ma tahaks midagi uut. viski käiks kah...
.. ja kui keegi tahab minu sõber olla aga nimi ei jää meelde siis võib mind lühidalt IKIKIIIks ka kutsuda."


Puuhobune selles osas ei valetanud, et ta vanaema oli vineerhobune ja talle väiksest peast brändit pakkus. Tal olid üldse sellised kogemused alkoholiga, et ta üldiselt oli kerge sõltlane, ja veel kergem mõjutatav. Iga pitsi, mis ta jõi tõstis ta ühe taeva jagu kõrgemale. Samas Puuhobune enne iga 'pummeldamist' unustas ära, et nii palju kui ta taevasse tõusis, pidi ta ka hiljem põrgusse vajuma ning kiruma oma lolli teguviisi.

Mälsetuspilt, mida ebameeldivalt tugevalt tajuvad ka need keda Ikikii ei huvita, saab otsa ning siis kostab juhtmeaugus kabjaklõpsumist, tiku tõmbamist, ning kes õiges suunas vaatavad võivad näha helesinist rohmakat puuhobust ning Travise silmade läikimist. Puuhobune astub talle julgelt ligi ja langetab oma hobusenäo travise lähedale, hoides ühe kabjaga põlevat tikku. Ta nuusib oma suurte sõõrmetega rahulikult Travist.

-----
Gnoom uinub talveunne
Ondatrad uinuvad ka talveunne
Allesjäänud sipelgad leiavad troinoi loigu ja joovad ennast mälukasse
PIT FRIEND varjub põõsasse.
---
Sergei saab torujupiga pähe. See teeb räigelt valu, nii et pisarad voolavad tal silmist, otse PIT FRIENDI kaevatud auku, ning teevad sellest järve. Toruga saanud kuhta kasvab sergeile ka muhk, mis lõhub ja huugab. Selle leevendamiseks hüppab Sergei ise järve ning muhust saab Muhu saar. Sinna asuvad kilpkonnad elama ning avavad laevaliikluse rõngakujulisele lagendikule.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas samwise 12:24 5. Okt 2004

Travis imeb oma suitsu ja vahepeal võtab lonksu märjukest. Peale auväärt puuhobuse monoloogi üritab Travis rääkida.

"Hohh.. Ohhoo.. Hohhhohhoo! Keegi üles IIKKIIKRI.. ei.. kuidas kurat see nüüd käiski.. KRIIKIIKRIIKIIIIIRR.. Kurat! Ei tule enam välja.. IIKRIIIKRIIKK..."

Ja Travis jääb üritama. Ta üritab seni kuni DM ütleb, et tal tuleb see taas välja. Alkoholijoove on ka juba päris korralik. Ja raske on midagi hääldada, kui koni hambus on. Hääldamise vahepeal annab Travis pläsku edasi puuhobusele.
totally tasteless emotions - http://emotions.juhe.ee
samwise
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 245
Asukoht: w00t!?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 12:45 5. Okt 2004

Puuhobune võtab kerge kummardusega vastu pakutava ning manustab seda kraami otse ninna. Tal on nimelt selline anatoomia, et nina kaudu mõjub see asi 198% tõhususega. Kuuldes Travist üritamas, naeratab laialt ning aitab kirjandusgeeniust oma mälu järgi. Päris puhtalt see tal endalgi ei õnnestu, sest ta pole enam pädev igasugu vigurusi tegema sõnadega.

DM: Seda, kas Travisel õnnestub enneöeldut täpselt korrata ei tea keegi. Siiski, kuna see on nii keeruline ning Travis ihu ja hingega üritab, siis mõni aeg möödub ning talle endale tundub vahetevahel, et öeldu võib isegi olla see mis ta tahab.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas samwise 13:03 5. Okt 2004

Travis üritab juba pikemat aega seda sõna välja öelda. Ausaltöeldes, hakkab ta juba tasapisi ära unustama isegi algset väljendit. Puuhobuse abi kahjuks ei aita teda ka liialt. Travise suu liiguks nagu hästi õlitatud mehhaanika. Suits ette, põlema, suits ära tõmmata, koni maha visata ja uus koni ette.

Ühel hetkel aga võpatab terve ümbruskond halehäälsest karjatusest:

"SUITSUD ON OTSAS!! SUITSUD ON OSTAS!!! AARRGGHH!!! IIIIIKK!!! SUITSUD ON OTSAS!!! JA R-KIOSK ON KINNi!!! EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!"


Travis hakkab jooksma. Ta jookseb väga-väga kiiresti. Intelligendi kohta kindlasti liiga kiiresti.

"Nagu keenja sprinter"

... kostub hääl taevast. Ja Travis jookseb..

* PÕMMM *

... peaga vastu puud. Ei pea vist eriline geenius olema, et ära arvata, mida Travis nüüd teeb. Kirjanik vajub kokku.
totally tasteless emotions - http://emotions.juhe.ee
samwise
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 245
Asukoht: w00t!?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 23:32 5. Okt 2004

Hobune on hämmingus. Ta ei taipa kuhu kadus see lahke kirjanik, kes ta segamini jootis. Tulemuseks on see et ta vajub teistest sügavamale olematusse pimedusse....

DM: Väljas koidab. Võimalik et kolmapäev

PIT FRIEND naudib koidikut sealsamas põõsas. Aga samas läheb ähmi täis, sest valges teda võibolla märgatakse. *Hiilib eemale* ning näeb ühte kokkuvajunud kuju (Travist). See et PIT FRIEND näeb kohutav välja, ei tähenda et ta kuri oleks. Tegelikult on ta hästi sõbralik ja heatahtlik. Tavaliselt on kurb et teised tema eest põgenevad või vägivaldselt reageerivad tema ilmumisele. Igatahes koputab ta oma koletusuure sõrmega, millel on koletusuur, lõikamata küüs, Travise õlale ja väljendub:
*UUUU*

----

Sergei suudab muhu maha jahutada ning hiilib jalgpalllivõistkonna suurusest narkarite pundist mööda. Otsib ülesse Shummi ja tervitab teda:
"Eu. Sa olid eile vist käsi. Noh. See. Käkiteema. Jõhker teema ju"
vastust ta i oota ära, vaid jätkab.
"Ma... Ma oleks ka käsi. Vaata. Mulle see gnoom ei meeldi...."
siis ta saab aru et Shummi pole viimased väga pikka aega reageerinud. Ning ta nägu tõmbub krimpsu.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas samwise 23:54 5. Okt 2004

Travis hakkab toibuma. Tema huulilt lahkuvad vaiksed sõnad.

"Suitsu.. vajan suitsu.. jõud on otsas.. intelligents on otsas.. kõik on otsas kui ma suitsu ei saa.. ma vajan suitsu.. sui.. su.. s... s.. sssuuitsu..."

Ja Travis minestab taas.
totally tasteless emotions - http://emotions.juhe.ee
samwise
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 245
Asukoht: w00t!?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 0:03 6. Okt 2004

*AGA PIIPU? SAMBLAGA?*

*TURBASAMBLAGA?*


Ning ta võtab taskust 20 kg-se koti turbaga ja 1 liitrise mahutiga hiigelpiibu ning pakub seda minestanule
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 16:51 6. Okt 2004

OG!

Olukord on nii, et mina lähen homme (7 okt) hommikust ära aega teenima. see tähendab pikka äraolekut.

kes jätkata soovib, võib vabalt edasi postitada. loodetavasti on teil huvi siia tulevikus edasi kirjutada vähemalt siis kui ma saan linnas käima hakata jälle / või siis kui täitsa tagasi.

seni igatahes oli tore koos teiega ;)



p.s. kui co-dm ei ilmu aga tegevust siiski on, siis olgu või anarhia
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas samwise 18:56 6. Okt 2004

Travis avab silmad ja võtab piibutubaka vastu ja pobiseb ebamäärased tänusõnad.

Kuid, midagi kahtlast juhtus just. Travis tundis midagi, midagi mida ta pole kunagi varem tundund. Tükike temast oleks nagu surnud. Midagi KADUS. Ja Travis, vaene hing, kaotas reeglid oma peast. Pigem, maailm EEMALDAS reeglid, seadused, ka füüsika omad, tema mõistusest. Jupike Travisest just kadus.

Travis muigab. Siis mossitab. Ja siis laseb huulilt kõige kurjakuulutavaima naeru mis maailmas iial kõlanud on. Travis pistab kisama!!

"ANANNNNNNAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRHHHHHHHHHHHHHHHIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Travis võtab oma põuetaskust välja suure kasti, võtab välja ka kruvikeeraja. Ta pusib 2 sekundit kasti kallal ja..

* POOF! *

.. ilmub kuulipilduripesa. Travis istub rahulolevalt kuulipilduja taha ja hakkab igas suunas ja kõigi pihta meeletult tulistama, endal süütu ilme näol.

OG! Head ajateenimist sulle :) Ära siis ära pööra seal ja jämejuhet maha jäta ;)
totally tasteless emotions - http://emotions.juhe.ee
samwise
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 245
Asukoht: w00t!?

Kasutaja avatar

PostitusPostitas samwise 10:39 7. Okt 2004

totally tasteless emotions - http://emotions.juhe.ee
samwise
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 245
Asukoht: w00t!?

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6