Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


fRPG: Jämejuhtme Kokkulangevused

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

fRPG: Jämejuhtme Kokkulangevused

PostitusPostitas tomz 1:15 7. Sept 2004

Mängu reeglid / Muu Info
Niisiis on tegu kokkulangeva maailmaga. Tegevus toimub kusagil seal ent ometi siin. Maailmal on reeglid ka. Siin seikleb piiratud arv iseseisva mõtlemisvõimega tegelinskeid, ehk siis tosinajagu.. Teised on kõik EnnPeeTseed (Näiliselt Pärismõttetegevusega Tsiribiribimmid). Keegi üldiselt ei oska oma kõnes kasutada x ks asemel ja 2,4,6,8,0, täpitähtede asemel ja sarnaseid konstruktsioonimutante. Kõik 12 on muidu võrdsed aga kaks omavad suuremat sõnaõigust st on võrdsemad. Nemad võivad siis teiste tehtut ära keelata või vägivaldselt uue postitusega muuta. Muidu on sõnavabadus garanteeritud. (Aga ebapädevaid võib ees oodata sõnelemine – nendega kurjustatakse mõttetult, et neil juhe kokku jookseks.)

:arrow: Tegelikult ongi mängu mõte olla eriti ebareaalne ja ajada jaburat ja juhet kokku vedada normaalsetel inimsetel. Mida segasem ja seosetum jutt seda parem mittekellelegi. Niiet vahvat juhtme kokkuajamist.

:arrow: Ja kui mängijad eksivad liiga kaugele sellest mida FDMid on suutnud ette kujutada siis nad võivad ennast leida mustast alast, kus pole lõhna ega maitset ega midagi. Siis nad on lihtsalt juhtme augus.

:arrow: Nii tegelasi saab kokku olema kuni 12. Ise palun mõelge kes või mis ja mis nimi ja siis andke privasõnum. Siis saab vaadata mis või kuidas. Kes mängida soovib. Ühesõnaga privas andke teada oma:
Tegelane – selle taust ja iseloom või nii
ning soovituslik oleks Pärisnimi (ees ja perek)
Vanus (ei sooviks eriti alla (15)-16 eriti kui pole just andekas juhtmeajaja)


Lõppotsus kes saab sisse sõltub ka üldmuljest tema kohta ja .. reageerimiskiirusest. Ehk siis kes ees see ees.

:arrow: DMidel alati voli reegleid täiendada/muuta.
esimene täiendus nüüd kohe ka:
:arrow: otsekõne teha korrektselt nagu koolis õpetatult, otsekõne ise rasvases kirjas ehk boldis.
__________________

Loo taust ise on selline:

Kunagi. Oli see siis millalgi, mida keegi enam eriti ei mäletagi, kui kolmest urust ronis välja kolm ererohelist ondatrat. Midagi otseselt edasi otsustamata ei osatud midagi ette võtta. Mõeldi et kutsuks hariliku albiinonugise kaarte mängima. Samas vaevas neid dilemma sest kohalik gnoom oli eelmisel õhtul ülbitsenud ja tahtis üle võtta ühte ererohelise ondatra urgu.

Aru pidanud, said nad otsuse siiski tehtud - nad panid ka ülesse kuulutuse - väiksele rõngakujulisele lagendikule maha pika rohu sisse (rohu sisse selle jaoks et gnoom seda e leiaks). Kuulutus kutsus üles gnoomile käkki keerama ja seal seisis: “Kõik vabatahtlikud olgu valmis saama preemiat, kui nad viitsiksid ühele lollile gnoomile käkki keerata”...”P-S. Autasu on ka. Me annaksime teile kolm lammast ja kolm raha.”... “P-P-S. Inhffo: Ereroheline nugis. Ükskõik milline” Nad ei osanud kahjuks “info” arusaadavalt kõigile kirjutada.

Mets on siis selline et seal on väike rõngakujuline lagendik pika rohuga, kolme ondatra orud kusagil tammejuure all ja siis ülbe gnoomi urg kus uksel seisab silt “Tähtsa gnoomi häärber”. Muidu on mets nagu metsi ikka. Ei tea kui suur. Võibolla on seal ka muud aga võibolla mitte. Selle peale ei ole veel tulnud keegi. Metsas liigub ka suure tõenäosuseda 12 iseseisva mõtlemisvõimega tegelinskit.

Rohkem polegi veel sellest kohast teada veel. See selgub kokkulangevuste tulemusena
__________

Lõppu veel vajalik info,

Mängijad:
:arrow:1. tomz, ühtlasi ka dm – Tegelane: Sergei Lolikov – ebapädev võõramaalane. Kelle ainsaks sooviks on see mille ta on unustanud

:arrow:2. inZtance, co-dm. - Tegelane: Händrju, lillade juustega jässakas puuderdatud mongol, kes oma homoseksuaalse kalduvuse peitmiseks krabab naisi, samal ajal fantaseerides, et nad on karvased ja lihastes mehed.

:arrow:3. Henzu - Tegelane:Uulo, viinaravilt saabunud homofoobne narkosõltlasest eksmuusik, kes läks aastaid tagasi eelpensionile ja hakkas (enda arvates) tagurpidi arenema, sest psühhotroopsete ainete doosid kammisid liiga ära. Tegelikult oli ta osa suuremast plaanist. Ta oli olnud noor... või siis vana, või siis ehk lihtsalt olnud, ta ei teadnud seda enam isegi, sest asjade hetkelise seisuga läks ta varsti ülikooli tagasi. Kuid siis käis ta tol hetkel veel koolis, kus tema nimi polnud Uulo vaid Oluu. Sest ta vanemate pedereeritud huumorimeel sundis neid panema talle nime, mis ei olnud üldsegi kena. Niisis elas ja oli Oluu ühes suures linnas, mille nime ta värvikalt mäletab, sest ta otsustas sinna oma teise lapsepõlve alguses tagasi pöörduda. Linna nimi oli Psühho. Plaane pidasid inimesed Jupiteri Näriliste Uurimise Keskusest, kes olid rivaalid Elva Nokkloomade Uurimise Keskusega, kes olid juba niikunii teistest paremal järjel, sest nad asusid Elvas ja kuna seal on märkimisväärselt suur hulk nokloomi nagu kõik teavad, aga Jupiteril, mis on väga niiske piiriala, kus ei kasva taimi vaid on ainult plääz., elutseb võibolla kaks närilist või ka üks. Keegi ei tea täpselt miks JNUK otsustas oma katsealuseks võtta Oluu, kes parajasti lõpetas algkooli, igatahes võeti ta palgale, kui profesionaalne uruk hai. Ta piid olema selline isik, kes vingerdab näriliste urgudesse sisse ja leob üle nende populatsiooni. Kuna oldi kuulnud võõramaa ärik haidest, otsustati võtta kasutusele Jupiteri esimene uruk hai. Pika aja möödudes tekkisid Uulole või tollalele Oluule, kõrvalnähud, mida oli raske mitte märgata. Ta hakkas elama korteris, mis meenutas mõne närilise puuri. Sinad olid klaasist ja ühes otsas oli sein, kus olid umbes käe suurused augud. Kui inimesed ta korterist mööda kõndisid, siis jooksis ta ukse juurde ja kraapis seda paaniliselt. Toppis läbi oma keelt, käsi ja nüüd juba pikenevaid, esihambaid. Lõpuks võttis Uulo pärast viite aastat uruhaina töötamist oma palga välja. Selleks osutus aga tuusik viinaravile. Nimelt oli ta hakanud jooma- Jooma viina, taruvaigupiiritust, denatureeritd piiritust, puskarit, samakat, petrooleumi jne jne jne. Ta arvas, et see on vesi. Päris vett ta aga ei puutunud, kuis iis ainult firma tähtpäevadel ja siis ka pitsikaupa. Vesioli tmea sõnul liiga kange kraam, et seda muidu juua- rikkuvat neerud ära.
Igatahes otsustas Uulo muusikuks saada. Ta võttis endale ninaflöödi ja mängis sellega punki selle parimais olekuis. See võttis veel omakorda mitmeid aastaid, enne kui ta aru sai, et see pole väga tulus tegevus.
Igatahes võttis ta lõpuks julguse kätte ja ostis ühe bussipileti.(buss, ehk ratastel veerev rauast riskülik, millesse on saetud jääga kaetud aknad, selleks et need head ja jahedad oleksid.) Ja ostis ta kaasa lugematu hulga psühhotroopseid aineid, mis lahutakisd meelt ja ergutaksid hinge. Ta sõitis ühe bussipiletiga jänest, kuni ta muutus sõltlaseks. Bussis, ta sõi, elas ja roojas niiet keegi ei tulnud enam sinna. Tal läksid isegi silmad konstantse pimeduse tõttu suureks ja punaseks, karv läks tuhmiks ja heledaks. Päikest polnud ta kunagi saanud niiet sellega polnd probleeme. Pime oli sellepäraast, et ta koguaeg akna ääres istus ja klaasid ära udutas, niikaua kuni seal enam ükski valguskiir läbi ei tulnud. Siis kui tal lõpuks ained otsa said astus ta bussist maha. Ta oli kaltsudes, nugise näoga ja helendas vaikselt psühhotroopilistes värvides, mis kammisid teda kogu aeg niiet tema punased silmad, mis olid rusikasuurused olid kogu aeg klaasistunud ja ta liikus õrnalt hüpeldes. Ta liimis oma räbalad süljega kokku- mantliks ja kandis seda oma kõhetu keha peal. Hüpates lendlesid ta juuksed lugematutes suundades ja põhjustasid talle rõõmu, kui nad roidutükikesi püüdsid.
Igatahes oli Plaan vist nüüd täidetud ja ta oli näiliselt õnnelik. Aga ta soovis veel ühte viimast trippi, enne kui ta läheb JNUK üübernäriliseks. Ta võttis 100g hašišit ja suutis selles leiduva THC enda organismi sisestada kolme minutiga.
Kui ta ärkas asus ta Orus, kus oli Silt ja
Kaks meest. Muud ta ei tea, et Plaan jätkub ja tal on selles mingi osa.....

:arrow:4. Attila - Tegelane: Shummi on natikene suurt kasvu kesksoost mesilane, kellele tarus kitsaks jäi ning pärast selle hävimist (istus peale) kuuse alla elama hakkas. Lennata ta ei oska aga see eest allveeujumises annab ta silmad ette igale sinivaalale. Oma kaugelenägemise tõttu vajab ta 100 klaasiseid eritellimusega prille, et näha lähedasi vahekaugusi. Hetkel on sellega see jama et need hävisid (istus peale) ning Shummi ei tee paari meetri pealt vahet Nokia 5140 mobiilil ja auruveduril. Joosta suudab see eest ta kiirest mistõttu ehib ta pead sageli sinililla muhk. Lemmiktoiduks on Shummil korallkrabi meega mida ta kahjuks kunagi proovida pole saanud.
Mesimummul on lahke iseloom, kuid erilist vimma tunneb ta kõigi imetajate vastu. Neid on valmis ta isegi oma astlaga suskama mis kahjuks süstib ainult heroiini ja sageli saab ta ise pihta. Nõelamürgi tüüp on tekitanud ka teda jälitava fännklubi, mis igal teisipäeval kiusama tuleb.
Maisest varast omab Shummi oma kuuske ja tokki pambuga kus hoiab oma kalandusajakirju, mille paber on parajasti pehme ****pühkimise jaoks.
Muide Mesilane on iseendafoob mis toob talle hullusehoo igakord kui end peeglist näeb.

:arrow:5. Samwise - Tegelane: Travis Brock. Ahelsuitsetaja, alkohoolik, maniakaaldepressiivik. 22 aastat vana, kunagi isegi vist ilus mees olnud, nüüd habetunud, räbalates velvetisse riietatud, kasimata juustega. Läbikukkunud kirjanik, kes tunneb maailma valu väga-väga-väga valusalt oma parema põlve peal. See valutab tal alatasa ja sunnib teda "omapäraselt" kõndima. Travis ei ole loll, kuid ta ei ole ka tark. Sõnasepp nagu ta on, meeldib talle rääkida "kirjanduslikult korrektses stiilis", mis võib temast aru saamise kohati vägagi raskeks teha. Tagatipuks tahaks ta ennast ÕUDSALT kohe ära tappa, kuid ei leia piisavalt "romantilist" võimalust selleks.

:arrow:6. Morthgoth - Tegelane: .Ta on vana. Riietatud alati ainult valgesse. Säravalgesse!!! Rahu ja teadmiste õilsasse värvi. Misjonär. Rahu misjonär. Jumala nimi on Rahu. Tema Usk on uus. Väga uus. Sellel planeedil. Mõned kuud tagasi tehti tema koduplaneedil hämmastav leiutis. Suursugune leiutis. UHVO. Sellele planeedile sattus ta meelega. Päriselt ka. Ta tuli rahu kuulutama. Sõpradega. Nad hargnesid. Tähtis on Rahule võimalikult palju sõdalasi saada sellel planeedil olevate barbarite hulgast . Pikemas perspektiivis vallutavad nad Universiumi. Rahu on kuri jumal. Talle meeldib surm ja veri. Ilus ja punane. Preester ise on lisaks vanale veel vana ja 2 meetrit pikk ja sinine. Tema lööklause on:"Kummarda Rahu koer või tunned ülimegalasermõõga surskamist sinna allapoole vööd kuhu päike ikka nii naljalt ei paista." Ta ähvardab tihti. Ta on üldse natuke vaimselt ebastabiilne.

7. (vaba koht)

8. (vaba koht)

9. (vaba koht)

10. (vaba koht)

11. (vaba koht)

12. (vaba koht)

___

nii loodame et moded võtavad kuulda. absurdisõprade hüüet :)
Viimati muutis tomz, 22:10 12. Sept 2004, muudetud 8 korda kokku.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 1:26 7. Sept 2004

Mäng algab juba siin vähehaaval. Mänguvälisele jutule paluks panna ette sildi OG ja kuidagi eraldada. Aitäh!
___________

:arrow:IG
Sergei Lolikov astus viisijuppi ümisedes, mida ta ei mäleta, kust kuulis--- "Võibolla ma selle mõtlesin ise välja" mõles ta ja astus edasi. otse väikesele rõngakujulisele lagendikule. esimene hetk oli seal nii kõrge rohi, et Sergei komistas, kukkus ja karjus valjult ja rämedalt: "KURRAA...!" ning katkestas oma karje järsult sõnadega: "oo, silt" ja asus silti lugema.

Ta suutis välja lugeda et...

Aga enda imestuseks ei suutnud ta midagi välja lugeda, sest eesriie oli kinni ja avatiitrid jooksmata, ja seega oli ta pimeduses DMi mõttelüngas nagu neid omal ajal kutsuti. Tal jäi üle ainult ära oodata...
Viimati muutis tomz, 2:05 7. Sept 2004, muudetud 4 korda kokku.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas inZtance 1:30 7. Sept 2004

oodata avatiitreid...

Avatiitrid on jooksnud, kaamera on võtnud suuna lagendikule ning avaneb alljärgnev pilt:

Metsakese sees, lagendikul seisab lillakate juuste ning tohutult puuderdatud näoga pilusilm, ise kelmikalt jässakas, vaatab enda ette rohu sisse ja kratsib arutult pead. :o

"Õhhõõ... või nii on lood. Gnoom. Ei tea, kas seksikas... ma polegi kunagi gnoomi sellest küljest vaadanud. Einoh. Käkki keerata... Kolm raha.. lammast.. pakkumine on ahvatlev, või midagi sellist. Tahaksin küll omale talu luua, et lambavilla eksportida Kõigekõvemahomokunni Kuningriiki. Looks omale pere ja võtaks omale mehe... err.. naise. Peaks selle nugisega vist rääkima.. aga kust teda leida? "

Seejärel ta pöördub, kõnnib otsejoones tammepuu juurde, tühjendab põit ning kõnnib otsustaval ilmel metsa, ise rõkates ja lauluviisi improviseerides:

"Oh nugis, nugis, nugis.. kus oled sa? Leida tahaks sind väga ma! Oleks väike jutt sulle ajada.. nugis, kus oled sa "

Hääl kaugeneb ning lagendik on jälle vaikne ja tühi (väljaarvatud kaks retsidivistist rohukonna, kes üksteist peksavad).
Viimati muutis inZtance, 1:46 7. Sept 2004, muudetud 3 korda kokku.
//same shit, different day\\
inZtance
Õpipoiss
 
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 1:36 7. Sept 2004

DM-i interlüüd: Ja sellega tekkis maailma üks uus koht - Kõigekõvemahomokunni Kuningriik... Selle suurus oli siiski veel teadmata

IG
Niisiis siis luges Sergei endale avanevat pilt või silti. Ta ei teadnudki kumba.

“Kõik vabatahtlikud olgu valmis saama preemiat, kui nad viitsiksid ühele lollile gnoomile käkki keerata”...”P-S. Autasu on ka. Me annaksime teile kolm lammast ja kolm raha.”... “P-P-S. Inhffo: Ereroheline nugis. Ükskõik milline”


Oma õnnetuseks ei teadnud ta et sildil oli räige viga. Asjast teadsid kolm ererohelist ondatrat mitte nugist. Nugis oli roosa. Silmad olid roosad. Karv oli valge. Ta ju Albiino.

Siiski tõusis Sergei joovastunult püsti ja tekkis ühtlasi kaadrisse. Ta ei teadnud et teda filmiti. Aga see polnud talle oluline. Talle oli oluline hoopis miski muu. Aga ta ei mäletanud mis talle oluline oli. Nii sai talle oluliseks sel hetkel Ondatrate jäetud teade, mida ta pidas Nugiste omaks ning siirdus metsa otsima Ererohelist nugist. Tal oli Raha vaja.

Kaks retsidivistist rohukonna jäid teineteist edasi peksma.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas inZtance 17:06 7. Sept 2004

OOG! Mida te kardate, liituge julgesti!:)

Metsa sees laulujuppi vilistades kõndis Händrju, puuderdatud jässakas pilusilm, edasi ning uuris ümbrust :2: , et kas pole mitte albiinonugist näha. Jõudis ta siis uuesti lagendikule, kus ta nägi ühte vennikest maas silti lugemas. Meelalt suud limpsides jälgis ta Sergeid seljatagant.

Sergeid vaadati pealt, kuid seda ta ei teadnud.. seda ei teadnud keegi. Peale Händrju loomulikult, sest tema vaatas ju. Või noh. Seda ta ka ei teadnud, et ta Sergeid pealt vaatas. Ta vaatas hoopis seljatagant ja ta ei teadnud, et see oli Sergei.

Ootuses jäi ta põrnitsema Sergeid ja pähe tulid tal himurate mõtete asemel päris kurjad mõtted:

"Kuradi konkurent, tahab minu lambaid endale. Ai kurat. Pärast võtab mu mehe ka ära. Ai-ai-ai. Talle mängin vingerpussi!!"

Mõtteid mõlgutades jäi ta vaatama, mida Sergei edasi teeb. Sergei tõusis püsti ning suundus metsa edasi ning Händrju asus teda jälitama.

OG! Sergei saab sellest varsti aru.
//same shit, different day\\
inZtance
Õpipoiss
 
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 17:34 7. Sept 2004

Niisiis seadis Sergei sammud rõngakujuliselt lahendikult minema. Ta vaatas mis pidi silt maas oli ning otsustas siis selle järgi kuhu suunda minna. Loomulikult valis ta vale suuna. Sellegipoolest kõndis ta täpselt pool tundi ühes suunas ise aegajalt hüüdes:

"Nugis!....Raha?.....Roheline!!...."

Asi lõppes sellega et ta karjus häle kähedaks, siis karjus nii kõvasti et tal tõusid sooned kaela peal ülesse, silme eest läks mustaks ja ta kõndis peaga vastu puud. Sergei kukkus selili maha ja jäi liikumatult lamama. Hetk enne kukkumist sai ta ühtlasi aru et ta pole seal üksi, sest ta kuulis oksa praksumist.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas inZtance 19:01 7. Sept 2004

Nähes, et Sergei kukkus, jooksis Händrju rõõmsalt pepuga vingerdades tema juurde ja ütles kelmika, kuid konkreetse häälega.

"Mina tean. Mina tean kus nugis on, mees. Seksikas mees." (ise hindava pilguga lamavat Sergeid piideldes) "Tõuse nüüd püsti ja ma näitan sulle, tule minu järgi, poiss!"

Seejärel ta jooksis otse põõsarägastikku ja kadus, kui tuul.. kuigi ma ei tea kuidas tuul kaduda saab. Mina nagu otseselt tuult polegi kunagi näinud. Võibolla ainult seda, kui tuul lehti üles tõstab maast või hellalt puuokstega mängib.
//same shit, different day\\
inZtance
Õpipoiss
 
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 19:03 7. Sept 2004

DMi Jutt:
Rõngagujulisele lagendikule ilmus järsku kolmas iseseisva mõtlemisvõimega tegelinski. Ta nägi väga niru välja (OG: loe kolmanda tegelase kirjeldust esimeses postis)

IG: Uulo suutis lagendikul märgata vaid kahte meest - kui nad ikka olid mehed - enne kui nood lahkusid. Nii jäi ta sinna kahekesi kahe retsidivistist rohukonnaga, keda ta polnud märganud ning konnad hakkasid oma vägivaldsist Uulo peal välja elama, pekstes teda rusikatega kõhtu. Uulo seda ei tundnud.
_ _ _ _ _

Igastahes teises kohas, seal kus Sergei oli end pikali jooksnud kuulis ta mingit juttu, kuid silmad ei seletanud veel ning ta krapsas püsti, jooksis huupi suunda ja hüüdis:
"Oota mind ka! Ma tahan ka ererohelist nugist leida! Oota! Mul oleks..."
..ja tema hääl vaibus põõsastikus. Tema ei kadunud nigu tuul. Tema kadus pigem rohkem nagu Sergei.

... Peale mõningast metsas sihitult ringitormamist nägi Sergei ees lagedamat ala ja jooksis pimesi sinna. Ta ei näinud enda ümber, ta ei näinud mis tuli teiselt poolt, ta ei näinud et ta on samal rõngakujulisel lagendikul. Ta ei näinud ka et seal kaks retsidivistist rohukonna peksid mingit uut, väga imelikku isikut, ta ei näi...KÕMMDI!

... ta ei näinud kelle või millega ta seekord kokku põrkas.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas inZtance 19:13 7. Sept 2004

Seljatagant kuulis ta veel venelasliku aktsendiga viginat, kuid Händrjut see ei kottinud. Ta jooksis. Nagu ta enne polnud kunagi kõndinud. Ainult jooksnud. Ning jooks oli nii kiire, et ta silmad... silmad läksid uduseks, märjaks ja kollakaks. Ja natuke kinni, nii et ta ei näinud enam mitte midagi. Jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja jooksis ja joo... (keegi lööb grammofoni)...ksis kuni käis ilgem PÕMM! ja Händrju pea sai suure litaka ning ta tundis kuidas kõik jääb kaugeks, kuid siiski lähedaks. (ühesõnaga minestas ära, noh. Ei surnud.)
//same shit, different day\\
inZtance
Õpipoiss
 
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 20:32 7. Sept 2004

Peale põgusat pikutamist hakkas Sergei end liigutama. Talle torkas pähe, et kokkupõrge oli võibolla kostnud kahehäälselt.

Ta ajas pea ülesse ja hindas seda teist kogu kaks ja pool sekundit, hüppas seejärel ning klammerdus välkkiirelt Händrju vasaku jala külge kogu oma kerega ja räuskas:

"Miks sa mind taga ajasid!? Miks sa minuga kokku põrkasid?! Miks?? Räägi nüüd!!"
Tema sõnu saatis luhtunud katse Händrjule parema käega äsada ja seejärel veel luhtunum katse sellesama käega tal püksivärvlist haarata.

Sergei vajus kummuli ja tõi kuuldavale paar hädist häälitsust, mis tähistasid tema kehva moraalset olukorda.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 21:48 7. Sept 2004

DM interlüüd: Ja kuskile sinna tuli kuskilt ka üks suur mesilane Shummi (loe 4. tegelase kirjeldust)

Samas ei tea keegi veel tema asukohta päris hästi. Ainult Shummi ise.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 8:28 8. Sept 2004

Mesilane elas päris rõngakujulise lahendiku äärel püramiidikujulise kuuse all. Ta astus oma puust välja ja ringutas.
"ZZZZZZZ! Mazzz tahazzzzz ommikuzzzzz jookzzzzu tehazzzz!",
pinises ta valjult ning pani vastupäeva mööda rõngakujulist lagendikku ajama. Jõudes teatud rohututini pööras ta tavaliselt ümber ja jooksis päripäeva 3,14 ringi, tegi 2 tiiru ümber iseenda telje jooksis läbi lagendiku keskel asuva metsatuka joksis vastupäeva veel kaks ringi ja põrkas vastu puud. Seekord oli aga rohututi juures midagi imelikku. Oma 100silmalise meeleelundi kaudu nägi ta mingit kummalist hägu. Kuna viimasel ajal oli metsas palju imetajaid näha olnud, mõõtis ta pilguga vastast ning üritas oma astelt sellesse torgata. 56,87% suskas ta selle tavaliselt endasse. Nii ka seekord. Heroiin valgus ta kehas laiali ning enne kui ta fantaasiamaailma sukeldus (allveeujumises oli Shummi kõva käsi) nägi ta fookusesest väljaujuvate silmade eest läbivilksatamas SILTI. Iga silm jõudis mõne tähe üle lugeda ja nii pani ta aju kokku teksti:
“Kõik vabatahvlikud olgu valmis saama kreemjat, kui nad vitsiksid ühele lollile gnoomi lekäkki keera ta”...”P-S. Aut asu onka. Mean naksime teil ekolm lamast jak olmrah.”... “P-P-S. Inhffo: Erer ohe linen ugis. Ükskõ *Hik* millijijjon”
Mesimumm kaotas teadvuse.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1261
Asukoht: Ugala

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 11:18 8. Sept 2004

Kummuli Sergei suutis taibata et tal ei õnnestu oma esinemisega vastust välja pinnida. Samas kuulis ta eriti valjult kuskilt mitte väga kaugelt miskit põrinat või suminat või plaginat või... Sergei ei teadnudki mida.

Vargsi piilus ta selle kogu poole kellega ta oli kokku põrganud, ja kehitas tema lillade juuste peale õlgu:

"Nonoh! Mida head siis ka tänapäeval inimestel peas kasvab"
Kratsis kahe sõrmega kõrvatagust ja võpatas mingi mütsatuse peale eemal. Sergei laskus neljakäpakile ning sibas läbi kõrge rohu mütsatuse poole. Rohu pealt vaatas talle vastu kummaline vaatepilt - miskine triibuline kogu oli sinna vajunud ja tõmbles väga aeglaselt - ilmselt ei olnud ta päris teadvusel.

Sergei nägi ka sedasama silti mida ta oli ise ka enne lugenud ning võttis selle sildi igaks juhuks kahe käega maast ülesse - igaksjuhuks, enesekaitseks - et kui keegi veel teda peaks ründama (kuigi tegelikult ta ainult arvas et teda rünnati) siis talle äsada.

Silt ise oli tegelikult valgeks võõbatud suur sile ja kahest kihist puulaudadest kokku löödud mõõtmetega 50x20x3 cm. Kiri seal peal oli musta värviga,
____ ___ _

Kuskil eemal liigutas ennast kurikuulus gnoom oma samblaga vooderdatud avaras häärber-urus.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 11:43 8. Sept 2004

Shummi tundis nälga. Ta võttis põõsast ühe oksa ja maitses seda.
"Mmmmmmzzz"
Nii maitsvat ja kreemjat asja polnud ta ennem saanud. Ta krabas ära kogu põõsa ja pistis londist sisse. Veel parem! Mesilane hakkas sööma kõike mis ette jäi- puid, põõsaid, kive. Ja ta hakkas kasvama. Kohe hirmsaima kiirusega. Varsti oli ta puudestki pikem. Ta õgis üha edasi, kuni nägi Gnoomi. Shummi kummardus ning haaras tollegi oma keskmiste jalgade vahele. "Ampzzzz!". See oli parim kui miski muu. Lisaks sellele tarisid mingid 3 helerohelist nugist tema poole lehmi. Taa haaras nad kõik sõrgade vahele ja pistis suhu. Hammaste vahel krõgises ka million raha.
Shummi ärkas ülesse. Ta raputas pead.
"Gnoomizzz! Ma pean Gnoomilezzzz käkkizzz keeramazzzz! Ziiizz Zaan Züüazzzz"
Siis märkas ta enda ees seisvat hämu. Oletades et too ei ole mingi imetaja ning eelmisest surakast mesilasel endal pea ringi käis võttis ta suuna oma kodu poole. Ta oli vana kooli mees ja kavatses käkki omal viisil keerata...
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1261
Asukoht: Ugala

PostitusPostitas inZtance 11:47 8. Sept 2004

"Ahem." ütles Händrju ja jooksis Sergeile järgi, nähes ka samasugust pilti.

"Hõiäi," kostis ta sellepeale ja kratsis põske: "Har-har."

Siis ta laskus käpuli ja hakkas mesilast näpuga sorkima, tasakesi aga pidevalt.

"Õhhh, hõk, hõäõäh" mõmises ta ja tõusis uuesti püsti.

OG - See post siis läheb Mesimummi posti ette:)
Viimati muutis inZtance, 15:43 8. Sept 2004, muudetud 1 kord kokku.
//same shit, different day\\
inZtance
Õpipoiss
 
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

Järgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6