Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

RPG: Ebasurnute Isanda Impeeriumis

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 11:32 5. Veebr 2003

Laeran istus jalgu puhkama ja võttis kotist välja pisut toitu. Ta laotab maapinnale oma keebi ning katab selle siis söögi ja joogiga viibates ka teistele seiklejatele, et nood oma nälga kustutaksid.

Laeran oli kimbatuses. Tema lootus Otheadaim tagasi saada oli kahanenud olematuks ja ta tundis, kuidas pöördumatu saatus tema südant pitsitas. Otheadaim jagas elu, kuid samas ta ka võttis seda. Laeran ei olnud veel päris kindel, kuid halb eelaimdus karjus talle kõrva - Sa oled surelik. Surelik haldjas... Vaadates taeva poole, mõtles Laeran oma elu üle järele. Olles pisikene poisinolk ning elades muretut ja külluslikku haldjaprintsi elu, ei osanud ta oma saatust veel aimatagi. Otheadaim andis kõik ja võttis veelgi enam.

Asjad ei tahtnud kohe kuidagi rööbastes kulgeda...ja tema südames oli kuri eelaimdus...
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Crata 9:36 6. Veebr 2003

Maligna silmad löövad taas kord üle pika aja toitu nähes särama ning unustanud oma endise hirmu ja ka imestuse Mardi ootamatu muutumise üle, seab ta end Laerani juurde keebi äärele. Ta proovib natuke kõike, suutmata otsustada, mis on ikkagi parim.. ja nii ta proovib veel natuke kõike :rolle:
Siis aga taipab ta, et ta ei ole ilmselt ainus näljane ja tõmbub teatava kahjutundega toidust eemale, sosistades häbelikult naeratades: "Aitäh." Pisut seltskonnast eemal istudes asub ta neid jälgima (loe: lapseliku süüdimatusega vahtima ;)), üritades välja mõelda mingit head seletust taolise omapärase seltskonna koos rändamiseks.
my inner child is a mean little bastard - anon

ACrata
Crata
Mistress

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 16:54 6. Veebr 2003

Mart taipab et ämblikuks olemisel on omad head küljed. Haldjana, nagu ta kõht temale meeletu innukusega meelde tuletab, ühest kärbsest söönuks ei saa.
Niisis istub Laerani keebi teisele äärele ja laseb kõigel hea maitsta. Kõhu täis söönud, kõnetab ta Malignat: "Meist siis niipalju et just meie need oleme kes ühel ilusal päeval :1::1::1: võimult lükkavad ja selle maa vabaduse taastavad. Vähemalt esialgu on plaanid sellised. Ma mõtlesin, et kui sul muud teha ei ole, siis äkki aitad meil seda teha?"
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

PostitusPostitas Thoren 19:11 6. Veebr 2003

"Od-od-oot, enne kui kedagi kukutama läheme me Khal' Eal-i, nii me kokku leppisime ja sellest tuleb kinni pidada. Aga muidu jah, sellesamuse kukutame ka muidugi, aga enne käime toome endale normaalse varustuse."

Seda öelnud võtab Aswar oma vöölt tolle pätsi leiba mille ta sinna kunagi kinnitas ja avastab nyyd, et see on roiskunud(ta kyll ei NÄE seda aga lõhn käib yle pea). Sellegi poolest viskab ta selle teiste söökide keskele ning soovib head isu teistele...
Thoren
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 21:31 7. Veebr 2003

:evil: Mängujuhi Interlyyd :evil:
Rändurid võtavad loojuva päikese paistel oma tagasihoidlikku einet ja otsustavad ka öö sealsamas mööda saata - koht paistab olema suhteliselt varjatud ja jõudu on ju ometi vaja koguda.
Hommikul seiklejad ärkavad, einestavad ja seavad ennast siis teeleminekuks valmis. Olles pingutanud oma paunarihmad ja kamminud seitli õigele poole korrastatakse ka selga aetud EbaSurnute vormirõivad. Jõledusega vaatavad nad yksteisele otsa. Niivõrd sarnased tõelistele Ebasõdalastele on nyyd meie rännumehed ja aareteotsijad.
Ent kuhu nad siis oma muundatud välimusega suunduvad? Kas yle Seryna platoo ja mööda sealasuvatest Kadavoorkomandodest nagu kogu aeg planeeritud? Või on mõne mängija soov :1::1::1:-le koht kätte näidata kasvanud nõnda suureks, et võetakse ette midagi muud? Sellele peavad paar järgmist minutit (loe: postitust) vastuse andma, et salk saaks teele asuda. Abiks võib olla ka maailma kaart.
Igal juhul on selge, et mägede serval asuvatel seltsimeestel tuleb otsusele jõuda varsti. Halb eelaimdus on kasvamas nende sydames ja miski ytleb nende sydames, et aega pole enam palju jäänud...

Ahjaa. Nagu tavaks on saanud avastavad rännumehed ka nyyd, et keegi on nende asjade kallal öösel toimetanud. Hoolimata pidevalt koopasuul istunud valvurist on Kuningakukutaja poolt yhisesse toidufondi lisatud leib pooleldi ära söödud, natuke on siit-sealt kraabitud ja järatud ka muud varustust. Kuid midagi tõsist siiski juhtunud ei ole.
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 22:40 7. Veebr 2003

Juba veidi imelikuna tundub Mardile taas haldjana ärgata. Ta tõuseb istukile ja sirutab ennast igati, nii kuidas ta seda juba kaua teinud ei ole.
Ja siis see juhtub. Mart istub, kätega põlvede ümbert kinni hoides, ja suleb silmad. Ta kujutleb ennast koopalael ja Aswari õlal. Selle peale hakkavad tema juuksed musta värvust omandama ja tema ihukarvad pikenevad nähtavalt. Mõne hetkepooliku pärast on Mart juba päris parajasti karvane. Kui nüüd peaks juhtuma et siin Suurt Naistemagnetit Cyrba käepärast ei oleks võiks Martigi kõvaks machoks lugeda. (Just eriti nende mustade rinnakarvade pärast.) Paraku aga jääb Mart suure Cyrva taha varju. Ja tema tuju sellest ei muutu, tema tuli siia tegusid heastama. Kui nüüd pilk jälle Mardi poole keerata võib märgata et ta väiksemaks jäänud on. Samuti on tema kätelt sõrmed kadunud ja kui ebasurnuhilp tema külgi ei varjaks oleks paista neli jala moodi karvast moodustist mis tema reitest välja kasvavad.
Niisis tõmbub Mart järjest kokkupoole, muutudes ikka karvasemaks ja mustemaks, kui nägu välja arvata. Nüüd on temast järele jäänud vaid veerandmeetrine tomp ebasurnuriide all. Kui ta veel näha oleks siis paistaks tema jalad, mis nüüdseks täielikult ämblikulaadseteks muutund on ja tema käed mis samuti ämbliku omade kuju on võtnud. Ja veel veerand hetke ja Mardist on saanud jälle ämblik kes ebasurnu hilpude alt Aswari õlale ronib.
"Noh rahvas, ei ole siin passida midagi, marss varakambri poole minema. Ja kui keegi minu hilbud oma kotti suvatseks pakkida siis ma oleksin äärmiselt tänulik."
Ja nii vibutab Mart Aswari õlalt käppa sinna suunas kuhu ta arvab et minna tuleb.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Crata 0:56 8. Veebr 2003

Maligna kaalub oma võimalusi ning otsustab päris kiiresti, et Mardi pakkumine nende seltskonnaga koos rännata on igatahes parem muudest stsenaariumidest, mida ta oma elava kujutlusvõimega endale ette suudab maalida. Nii ta siis seabki end omaette teises koopaotsas minekuvalmis ja tulles sinna, kus ta mäletas enne Marti seisvat, märkab mõningase otsimise järel imestusega, et Mart on taas omandanud kuju, millisena tüdruk teda esimest korda nägi. Ta kontrollib veel vargsi, kas pistoda on ikka põues olemas ning ütleb siis pisut väriseva häälega: "Ma arvan, et ma olen valmis.. Ma küll ei kujuta ette kuivõrd minust kasu on, aga.. ma ei tahaks siia jääda.."
my inner child is a mean little bastard - anon

ACrata
Crata
Mistress

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 16:35 13. Veebr 2003

"Ei, pikemas perspektiivis me muidugi siia ei jää, kuid päris lageda taeva all ei ole kah vist mõtet ööd mööda saata kui selline tore koobas käepärast on? Või on meil plaan edasi liikuda?"
Selle küsimusega vaatab Mart kõigi ülejäänud koopas viibijate poole, ise juba silmanurgast oma magamispaika otsides.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

PostitusPostitas Thoren 19:49 13. Veebr 2003

Oma tavalise rahulik-kurva ilmega ytleb Aswar "Lähme...."

ja hakkab koopast välja minema....
jõudes koopast välja liigub Aswar oma tavalise rahuga mööda mägiteed põhja poole(või vähemalt võimalikult põhja poole...oleneb mida mägitee võimaldab)

OOG: Huvitav kuda suhtutakse pimedasse ebasurnusse kes ei liigu nagu pime...irw...
Thoren
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 20:40 5. Mär 2003

Mart sibab Aswarile järele, peatub siis hetkeks, ja vaatab alla:"Noh, teie seal, hakkame liikuma. Paistab et Aswar otsustas selle meie eest ära. Lähme siis, varandus ootab"
Võidukalt käppa vibutades sibab Mart Aswari õlale ja uurib sealt, mis tee peal paistab.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 2:13 6. Mär 2003

Uku ärkakb justkui liiga pikale veninud mõttest, raputab pead ning tõuseb.

Siis kohendab ta oma vormirõiva vööd, vaatab veel hüvastijätuks koopa poole, ning hakkab tasasel sammul, pilk pooleldi klaasistunult, seltskonnale järele lonkima.

Miski on ta tujust ära ajanud.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 12:16 7. Mär 2003

"Ega jah, paigal tammudes pole veel keegi kaugele jõudnud."
Laeran korjab kiiruga toidu ja muud kodinad kokku, pakib need seljakotti ning sirutab end.
"Ma nagu tunneksin, et tulemas on ilusat ilma," muheleb ta sarkastiliselt ning hakkab ka astuma.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tuslik 22:37 9. Mär 2003

Paarsada meetrit eemal, vana mägitee võtab kaks tihedat kurvi, esimene vasakule, teine viib jälle tagasi põhja poole, ehk siis kurv pöörab paremale. Natuke maad kõndida kahe suure kalju vahel, jõab tee välja väikesele lagedale maale, kus maas on igas suuruses rahne ja kive. Natuke maad edasi jätkub mägitee oma vana kitsast rada. Rada mööda tulevad kolm päkapikku ja nende taga veel üks vaikiv kääbik. Paistab olevat tüli. Igatahes sõim päkapikkude vahel on karm. Nad jõuavad lagedale maale ja päkkapikud viskavad oma suured kompsud maha ja jätkavad oma vaidlust, samal ajal kui kääbik istub ühele madalamale rahnule ja jääb väsinult piipu suitsetades päkapikke vaatama.
Kääbik on umbes sama pikk kui enamus tema rahvast, teda eristab enamikest kääbikutest see, et ta ei ole isegi mitte nii paks vaid tursk. Ta meenutab pigem päkapikku kui kääbikut, ainult tal pole habet. Tal on seljas tumeroheline kuub, kapuuts pealt ära lükatud, mille alt paistab väga sassis pruunide juustega, paksude kulmudega, väsinud nägu.
Tal on veel suur pruun kott üle õla ja keskmise suurusega amb põlvede peal. Vaidlus võttis juba karmi pöörde, kaks päkapikku haarasid juba oma kirved. Ja enne kui kääbik aru sai kuidas, lebas üks päkapikukeha peata maas ja teine päkapikk seisis tema elutu keha kohal ja natuke maha rahunedes ütles: "mölakas...või tema süüdistab mind, et me tagasi pöörasime...kollanokast tolgus selline...ma ütlen...", aga ta ei jõudnud oma lauset lõpetada, sest samal hetkel välgatas ka kolmanda päkapiku kirves ja nyyd oli kaks peata keha vedelemas. Kohe peale lööki, haaras päkapikk oma viskekirve ja saatis selle kääbiku poole teele. Aga kääbik oli kiirem, ta põikles kirve teelt kergelt ära ja lasi oma ammust täpse lasu päkapiku kõhtu ja päkapikk lohises paar meetrit maas enne kui ta elutu keha peatus. Kääbik viskas oma koti õlalt ja läks kohe päkapikkude juurde. "Neetud kaevurid, minu ülessanne oli teid kaitsta, aga teie totakad tapate üksteist ise ära!!" Ta ei ütelnud rohkem midagi vaid mõtles, samal ajal kui ta päkapikkude kehi ühe suure rahnu varju lohistas:"Ei tea, kuidas Kaevurite Gild sellesse suhtub, väga palju ma vist tasu ei saa...kurat küll...ma oskan püüda paremini kui kaitsta...see tööots tundus lihtne ja oligi...kurat...poleks vist pidanud..." Ta mõte jäi pooleli, sest ta märkas ühte veidrat seltskonda teda jälgimas, nad nägid välja nagu ebasurnud, aga nägudest oli näha, et nad polnud mitte need kes nad püüdsid olla(ühel paistsid sarved). Ja sarvedega eluka poole vaadates tundis ta ära ühe "vana tuttava." "Ei, see ei saa olla ometi Cyrb...hehhe...kurat ongi" ta mõtles kuid ei ütelnud midagi.
Tuslik
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 23:37 9. Mär 2003

"Mida's nüt?" mõtleb Mart. "Mis sell see veel on? Ja mida pagana päralt ta nende päkapikkudega teinud on?" Siis tabab Marti olukorra tõsidus, justkui solk selgest taevast. Hinnates oma seltskonna jõudusid ja võrreldes seda sellega mis kääbikust oodata on arvab Mart et seekord on jõud tema poolel. Kuid ta on õppinud et see kuis asjad näivad ei ole alati see kuis nad tegelikult on. Ja seda tõika peab ta meeles.
"Hei, sina seal, kääbik!" Kõnetab Mart Kääbikut. "Mis mees sina oled ja mida sa teed siin keset ebasurnitega üle pillutatud kõnnumaal. Ja mis pagana päralt nende päkapikkudega juhtus?"
Mart on roninud Aswari pealaele ja võtnud sisse nii ähvardava poosi nagu ükski ämblik veel varem võtnud pole. Teda näikse kangesti huvitavat mida see kääbik siin teeb.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tuslik 3:03 10. Mär 2003

Kääbik vaatas seda ebardlikku olendit ja vägisi kiskus ta suu muigele. See muie suri, kui ta nägi selle olevuse kaaslasi, sama moodi vaikselt vastust ootamas. "Kurat teab mis sorti tegelasi siin kandis liigub" mõtles kääbik. "Aga kui nad pole ebasurnud, siis on nad nende vastu ja mul piisab praegu sellestki."
"Mu nimi on Halbwin, ma olen siia maale sattunud nende kolme pärast." viipab kolme laiba poole. "Mind palgati nelja kuu eest Kaevurite Gildi poolt. Nad palusid mind turvama ühte nende lühiajalisi operatsioone. Tavaliselt saavad need tursked sellid ise ka hakkama ja ma ei ole kindel miks nad mind nende "turvameheks" palkasid. Vaadake, ma olen ametilt pearahakütt ja ma tegelen enamasti teistsuguse tööga. Aga Kaevurite Gild ei ole kitsi ja sellise raha eest ma oleksin võinud erru minna ja..."
Ta peatus hetke ja mõtles, kas tasub ühele tundmatule kambale, kes on riietatud kui ebasurnud ja veel sellises kohas nii palju kohe rääkida.
"Igatahes mina ja mu kolm kaaslast jõudsime siia mägedesse, ühe kaardi järgi mis meile anti Kaevurite Nõukogu poolt, mis pidi näitama ühe hiiglasuure hõbesoone asukohta ja meile tehti ülessandeks tuua näidis, et suurem operatsioon võiks alata. Me leitsime hõbesoone lõpu ja seda mööda, nädalate kaupa otsisime kust see algas, arvestuste põhjal liikusime aarde suunas." Kääbik ohkas ja jätkas."Kuni ei julgenud edasi minna. Me...mööda seda rada minnes, jõudsime millegi õudsani, ma ei oska seda kirjeldada, kõiki meid tabas korraga hirm millegi ees. Keegi ei suutnud järsku ühtegi sammu teha..kõigi nägudelt peegeldus õudus...me...me pöördusime tagasi. Kui oleks see minu teha olnud, oleks me edasi läinud, aga minu ülessanne polnud juhtida. Tagasiteel olid kõik päkapikud häbistatud oma hirmust ja süüdistasid üksteist, mind see eriti ei huvitanud, mind huvitas see koht kust me tagasi pöördusime. Ma olin selle üle mõtlemas, kui ma märkasin enda poole lendavat kirvest. Ma põiklesin sellest eemale lasin viskaja pihta noole. Nojah siis ma märkasin teist kahte laipa ja ülejäänut te nagu vist teate." Kääbik peatus hetke ja ütles natuke lõbusamalt: "Hästi. Nüüd te teate nii palju kui ma öelda võin ja enne kui te midagi ütlete, tahaks ma teada kas kellelgi midagi söögipoolist on või kasvõi natuke piiburohtu, mul sellest päkapikkude kraamist kõrini."
Tuslik
Rändur

EelmineJärgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll