Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Star Wars: Coruscandi Varjud

Rollimängud üle Interneti foorumi kaudu

Moderaatorid: Payl, Golburk, Balor

Kasutaja avatar

Star Wars: Coruscandi Varjud

PostitusPostitas Payl 16:06 13. Sept 2003

Coruscant. Õhtu. Sajab.

*Kaamera hõljub õhus, keset ühte paksu liiklusvoolu, vaadates mõõduka nurga all alla maapinna poole.*

Näha on majadekanjoni seinad ja meeletu igituksuv liiklus mis nende vahel voolab. Möödub erinevatel kõrgustel ja kiirustel hõljuksõidukeid. Suur enamus nendest jälgib liikluskontrollkeskuse programmeeritud sõidukoridore kuid on näha ka mõned sõidukid millel nähtavasti load sõidukoridoridest lahkuda on. Kellelgi ei tundu kuhugi kiire olevat, kõik tundub justkui vihmast läbi imbunud ja loid.

*Kaamera tõuseb meetri või paar ja keerab end samal ajal ringi. Nurk maapinna suhtes jääb samaks.*

Vaatevälja ilmub ühe suure üldkujult ümmarguse pilvelõhkuja osa. Sellesse oleks justkui lõigatud iga paari-kümne korruse tagant tänavad millel inimesed majasse sisenemata kõndida saavad. Ühe sellise viis meetrit laia tänava äärde on just maandumas tuhmpunane hõljuksõiduk. Tegemist on pisitransportvedudeks kasutatava mudeliga mis juba palju aastaid näinud on. [loe: mikrobuss] Ta on kohati roostes, mõned kohad on üle värvitud, parema külje lükanduks on arvatavasti mõnelt teiselt, algselt musta värvi olnud sõidukilt, ümber tõstetud. Sõiduki eeskülje valguspaneelid lülituvad välja ja vett tuuleklaasilt eemale tõukav magnetväli deaktiveerub.

*Kaamera libiseb vaikselt mikrobussi ette tänavale, umbes inimese pea kõrgusele.*

Hõljuktranspordi parem, kerevärvi punane, lükanduks libiseb lahti ning sõiduki sisemusest astub välja noor inimene. Ta on saleda kehaehitusega, umbes kahekümnene mees. Mustad lühikesed lokkis juuksed, suur kongus nina ja pruunid silmad annavad tunnistust tema Boskia päritolust. Ta kannab siniseid tunkesid ja selle all pruuni maikat, mõlemad küllaltki räpased.
Noormees tõmbab sõiduki ukse kinni ja selle sisemine valgustus lülitub välja.
Ta suundub üle tänava, maja külje alla, kaamera vaikselt järgnemas. Maja tänavapoolne sein on tehtud läbipaistvast metallist. Need aknad on maast laeni, ümbritsetud ainult viiesentimeetriste valgete raamidena mis akendele kolm korda kolm meetrit ruudud moodustavad.
Akende taga paistab heledalt valgustatud sinaka põrandaga söögiasutus. Maja sisepoole sein on valkjast piimklaasi meenutavast ainest, ülejäänud kaks seina on puhtalt valged. Valge lae sisse on asetatud piimklaasiga valgustid mis saali rohket jahedat valgust heidavad. Saali seinte äärde ja akna alla on asetatud kandiliste hõbeka helkega teraslaudade read. Iga laua ääres on lihtsad kandilise olemisega toolid. Siin - seal istuvad kliendid kes siia oma õhtueinet võtma on tulnud. Suuri hõrgutisi siin ei pakuta aga toit on looduslik. See on ka omaniku, leti taga seisva valgesse uniformi riietatud kõndivat vaalaist meenutava selli, suur trump klientide meelitamisel.

Noormees astub sinna kus kahe kõrvuti oleva klaaspaneeli peale "Otto Bistroo" kirjutatud on. Liikumissensorite ärrituse peale sõidavad uksed lahti ja noormees astub sisse suundudes vasakule, leti juurde.

Saalis istuvad teiste hulgas ka:
[nüüd tulete teie, mängijad, mängu]

OG: Kes siis lõppeks mängust osa võtavad saadavad mulle privaatsõnumi ja ma lisan teid Rollimängufoorumi kasutajate hulka et te postitada saaks.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 19:43 13. Sept 2003

Leti ääres istub rodialane nimega Dreedo. Ta näeb välja keskealine, veidi jõulisema kehaehitusega kui rodialastel tavaks ning on riietunud lihtsalt ja praktiliselt. Praktilisuse all võib mõelda eelkõige peaaegu kaalutuid (toodetud Naboo moe järele) pruuni värvi pikki pükse, ilmakindlaid musti saapaid, helehalli särki ning tumehalli vesti, mille paljudest taskutest ulatuvad välja mitmed laevakapteni töö juurde kuuluvad vahendid. Ühe alumise tasku piirjoontest võib osavam vaatleja oletada, et seal seisab miski, millel on komme blastrikiiri välja sülitada. Nähtavasti hetkel aga vesti ja kõige selle juurde kuuluva omanikul kavatsust tasku sisu kasutada ei ole. Sest ta kummutab klaasikest Jawa mahla ning vestleb inimsoo ühe esindajaga. Lähem kuulaja võiks sosistamisest hoolimata eristada standardkeele sõnu:

Dreedo: ...seejärel ma murdsin neist läbi. Need müünokid võivad parves küll ohtlikud olla, kuid nad on küllaltki arad. Lõpuks tegin ma ka oma laeva neist tühjaks. Kõik see võttis siiski aega. Seetõttu mul rohkem aega läkski. Kuid kaup on mul praegu laevas, Moorc.

Moorc: Hea küll. Selle vürtsilaadungi nimel tasus ka päeva rohkem oodata. Ma ei kahetse, et ma sinuga äri tegin. Kas ma võin oma droidid saata seda maha laadima?

Dreedo: See on juba maha laaditud. Saada nad vaid seda ära tooma.

Moorc: Olgu. Ma parem kiirustan - võimud ei tohi sellest midagi teada. Sinagi seda vist ei sooviks. Ela hästi, Dreedo.

Nende sõnadega lahkub Moorc ruumist, ise vasakule ja paremale vaadates. Dreedo jääb oma kohale klaasikest lõpetama.
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 20:03 13. Sept 2003

Pikk roheliste silmade, tumedate juuste, sirge nina ja suure armiga vasakul käel olev mees , kel seljas räbaldunud riided: püksid mustad ja parema jala säär ära tulnud, särk on keskelt ribadeks ja mantel, mida ta kannab sinine ja selja peal on suur auk. Ta näeb ise ka suht räbaldunud välja ning ainsaks relvaks paistavad olevat ta käed, mis näevad üsnagi tugevad välja. Ta ähvardav välja. Ta läheb noormehe juurde ja hakkab rääkima: Mis sind siia toob? Tavaliselt ühtegi kõrgema klassi inimest siin küll ma näinud pole...
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 12:58 14. Sept 2003

Märkamatult astub sisse pikka kasvu lihaseline mees. Tal on seljas metallne sini-roheline turvis mis katab rindkeret. Turvise all on tal pikkade varukadega must särk, jalas on tal hallikas-rohelised püksid ning pikad saapad. Vööl on näha kahte blasterpüstolit, ning krediidikukkur. Ta pikad juuksed katavad enamuse ta näost aga sellegi poolest on näha et tal puudub parem silm. Ta istub leti äärde ning tellib ühe jawa mahla...
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas munkki 18:56 14. Sept 2003

Ühe väiksema laua taga istub mees, kes on riietatud pikka mantlisse. Pikad, mustusest lainesse tõmbunud juuksed on hooletult patsi seotud. Ees prillid, mille klaasi paksus ei ole võrreldav ühegi pudelipõhjaga.
Paremas käes, on mehel klaas, mis on sinna ununenud juba nii mõnekski minutiks ja laual on näha leht. Lähemal vaatlusel paistab silma veerg "Töökuulutused". Lehte süvenenud ei märka mees isegi ruumi sisenejaid ja sealt lahkujaid.
munkki
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 14:04 16. Sept 2003

Akna alla on ennast istuma seadnud pikkade heledate juustega mees, pealtnäha tublisti üle kuue jala pikk ja tugeva kehaehitusega. Ta välimus ei hirmuta inimesi. Ta lihtsalt jätab mulje, et tema isiklik ruum ulatub tema kehast mitme meetri kaugusele. See hallis ürbis mees vaatab aknast välja ja vahetevahel jägib põgusalt ruumis liikuvat rahvast.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 17:40 16. Sept 2003

Aga nüüd on mul vaja uut tööotsa... enne aga tuleks maad kuulata, mis koht see säärane üldse on ja keda siin usaldada võib. Seega küsin leti taga olevalt klaasi puhastavalt mehelt:
Paluks veel üks mahl!

Olles selle kätte saanud, nõjatun letile ja küsin:
Tervist! Minu nimi on Riekaff, ja ma alles kolisin sellesse kvartalisse. Ega te ei oskaks mulle mingisuguseid nõuandeid anda mismoodi siinkandis elu käib? Keda ma teadma peaksin?
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 20:44 18. Sept 2003

Piimklaasist seina tagant kostuvad sammud on kontrastiks eelnenud vaikusele.
Sammude tekitajaks kuulduvad olevat kontsaga kingad.
Olles pikkust pidi võttes umbes poolde söögisaali jõudnud, sammud peatuvad. Kostub teadjamates õõvastust tekkitavalt tuttav aga siiski arusaamatu hääl. Miski neis ütleb neile et nad on seda kusagil kuulnud.

Maailm aeglustub.

Kostub veel üks hääl, justkui miski klõpsatus, mille kõla seguneb vere kohinaga teie kõrvades. Piimklaasi sisse tekib esimene auk kust enda järel klaasitükkide saba vedades punakas blasterkiir läbi puurib. Sekundiosa hiljem on neid juba rohkem ning äärmiselt pika ja veniva sekundi võrra hiljem on suur osa piimseinast juba purunenult alla varisemas. Kiiremate refleksidega kliendid on laudade ja toolide alla varjumas.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 22:19 18. Sept 2003

Eks ma siis olen pikali ning kougin oma blastri taskust välja ning üritan üle leti kiigata.

OOG: Natuke selgusetuks jäi... kuskohas see piimklaasist sein on? Kustkohast tulistati?
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 18:10 19. Sept 2003

Pilt
Punane punkt on see kust tuli tuleb.

Endiselt pole möödunud üle sekundi.
Blög
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 18:16 19. Sept 2003

Mees räbaldunud riietes ootab laua all ja vaatab piimseina poole nii kaua, kui saab asjas natuke rohkem selgust.
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

PostitusPostitas munkki 21:48 19. Sept 2003

lehte süvenenuna ei pane alguses tähele, et midagi on lahti, siis kui sagimine ja laua alla varjumine pihta hakkab, tõstan pea. nähes kiirt, purunevat klaasi ja laudade alla peitunud inimesi, poen ka kohkunult laua alla. üritan lehega end katta, et ikka kindlasti see ohtlik kiir mind ei märkaks. samas on ka natuke uudishimu, seega panen lehe küll enese ette, kuid teen silmade kohale augud sisse, et näha, mis toimub.
munkki
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 23:38 19. Sept 2003

Metallse turvisega mees näib siiski üsna rahulik. Ta tõmbab välja oma kaks blaster püstolit ning sihib nendega pingsalt seina poole, samalajal üritades aru saada mis seal on.
Viimati muutis Ryhkija, 16:58 21. Sept 2003, muudetud 1 kord kokku.
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 16:22 21. Sept 2003

Payl kirjutas:Pilt

Olen niisiis leti ees põrandal kõhuli, blaster käes.

Automaatselt ei oska midagi ette võtta, aga siis katsun end sättida nii, et võimalikult vähe kehapinda jääb selle kohani, kust tulistati, ja hakkan alt lähima klaasseina juures oleva lauani roomama.

Siunan veel mõttes kogu Coruscanti ja iseennast maapõhja, et ma teist (ega ka kolmandat ja neljandat) blastrit kaasa ei vedanud.
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 12:56 22. Sept 2003

Payl kirjutas:.

Hallis ürbis tegelane lükkab laua ümber, viskub selle taha ning heidab põuest tõmmatud, ähvardavalt plinkima hakanud metallkera läbi katkise aknaklaasi tänavale. Kostub ....
hallsilm
Lohede õpilane

Järgmine

Mine Foorumi rollimängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll