Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Jüriöö ülestõus 2014

Siia postitame uudiseid

Moderaatorid: surra, Irve

Re: Jüriöö ülestõus 2014

PostitusPostitas Pallando 20:23 22. Apr 2014

Org kirjutas: Samuti peaks grupis vanematele mängijatele südametele panema, et nad uuemate reeglite täitmist pidevalt jälgiks ja vajadusel neile neid ka meelde tuletama. GMid võiksid ka antud olukordades veidikene rangemad olla ja reeglite rikkuja kas siis antud lahingust kõrvaldama või rollimängust mõnekümneks minutiks eemaldada ja reeglitega tutvuma saata.

Kõik väga õiged mõtted. Siia lisaks omalt poolt sellise märkuse:
kogenud mängija, kes sa tead reegleid - ole hea ja anna nende tegeliku järgimisega noortele isiklikku eeskuju. Mõtle sellele, et need noored õpivad SINU käitumisest. Mõtle sellele, et SA vastutad selle eest, kuidas need noored reeglitesse tulevikus suhtuma hakkavad. Olgu mis iganes adrekavoog su peas, ära palun jäta sissetulnud lööke lugemata, sest SA rikud teiste mängu. Ja seda pannakse tähele!!! Ja SA saad petise nime külge.

Kui mu vaist mind just ei peta, siis tuleb lähiaastatel üsna uhkelt uut rahvast (lahing)larpimaastikule juurde. Kogenud larpar - ole hea ja suhtu neisse heasoovlikult nagu noorematesse õdedesse ja vendadesse ja ära püüa nende arvelt oma ego upitada. Tänan Sind mõistva suhtumise eest ette!
Pallando
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 21:31 22. Apr 2014

Kas löögid pähe on lubatud? :?
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 22:11 22. Apr 2014

See vististi oligi Oru jutu konks, et pähelööki peaks ignoreerima.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kaval rebane 22:56 22. Apr 2014

Aga mis siin ikka - on väga tore, et sulle mõni asi ka meeldis. Eks ma pingutan, et sulle Jüriöö tulevikus veel rohkem meeldima hakkaks. Muide - Vaprate Viikingitega tegite te koostööd ka 2013 Jüriööl.

Hihihi. Võib-olla siis tegime jah, ju siis eelmine aasta oli nii vägev, et ei näinudki kaugemale, kui see, mis parasjagu käsil oli. Igatahes, see aasta sai kõvasti rohkem tunda Viikingite rasket kätt omade seas ja nii mõneski olukorras sai koos nendega platse puhastatud. Piltidelt oli ka vinge vaadata, kuidas must-punases reas oli eskinud mõni üksik rohe-raudne meesloom. Äge!

Aga vastuseks (mitte, et sa oleksid mulle küsimuse püstitanud) tahan öelda, et mul on ülimalt hea ja kerge meel, et sa võtsid mu teravat kirja nii nagu ma lootsin - rahulikult ja probleemile mõeldes.
Tahaksin vaid öelda, et kogu see sõnakasutus ja see, et võib tunduda, kuidas mind ei saaks tõsiselt võtta, juhtuski lihtsalt selle tõttu, et isegi kaks päeva hiljem, rahulikult maha istudes, valdasid mind sellised ookeanilained, mis lihtsalt südame tulikuuma verd pumpama panid.. Kuskilt pidi ju see aur välja saama, et minust hommikuks hautis alles poleks.
Tahaksin veel lisada, et selle armsa märkuse peale, kus poiss end õnnelikuna tundis - esimese asjana tuli mulle kerges plahvatusohtlikus hoos ebameeldiv idee, ning alles siis see, mille nüüd avaldan: võib-olla oli tema siis üks neist, kes tegelikult nautis ka mängu, aga kuna tema ülejäänud 14 pakki 10 tk pakis andsid edasi teistsugust muljet/arvamust, meile see lihtsalt silma ei paistnud.
I'll kill you so hard, you will die to death.
kaval rebane
Vanem õpipoiss

PostitusPostitas Pallando 7:29 23. Apr 2014

kaval rebane kirjutas: tahan öelda, et mul on ülimalt hea ja kerge meel, et sa võtsid mu teravat kirja nii nagu ma lootsin - rahulikult ja probleemile mõeldes.

Ja mul on hea meel seda lugeda, et ma selle lähenemisega suutsin su tormleva pahameele vahetada märksa helgemate meeleolude vastu. Mitte üksnes sellepärast, et sa inimesena mulle väga meeldid, vaid ka sellepärast, et tegelikult ei sööda ühtegi putru nii palavalt kui see on keedetud. Elik - puder tuleb maha jahutada :) Mis sa arvad, mis oleks saanud meie vestlustest (või teemaarendusest kui sellisest üleüldse), kui ma oleks tulnud välja teise poole süüdistustega analoogses toonis ;) ???

Tahaksin veel lisada, et selle armsa märkuse peale, kus poiss end õnnelikuna tundis - esimese asjana tuli mulle kerges plahvatusohtlikus hoos ebameeldiv idee, ning alles siis see, mille nüüd avaldan: võib-olla oli tema siis üks neist, kes tegelikult nautis ka mängu, aga kuna tema ülejäänud 14 pakki 10 tk pakis andsid edasi teistsugust muljet/arvamust, meile see lihtsalt silma ei paistnud.

Sakala hundid tagasisidestasid mulle ülevoolavat rahulolu. Seda kinnitas ka eile trenni kogunenute hulk. Ülevoolavat rahulolu edastasid ka Viikingid ja Kohtla-Järve kooliõpetaja Olga Mesilane. Ülevoolavat rahulolu rollimängu kui sellise üle edastab ka näiteks see pilt siin . Tegemist on hetkega, mil Sakala huntide preester Õilishingele (kes on omavahel väga osavasti sidunud kokku maausu ja kristluse) ilmutab end suur püha ürglehm, kel on 4 udarat, millest voolab sulajuustu. See ürglehma teema osutus väga elujõuliseks - ürglehma piimaga ravisid Sakala hundid oma pisemaid või suuremaid kehavigastusi. Elin (jah - sul on nimekaim Sakala huntide seas) ravis VG kilbist näkku tekkinud turset piimapakki näole surudes, Harri väänas jala välja ja tohterdas vigasaanud kohta koguni 2 piimapaki abil :)

Minu jaoks on LARP ühislooming. Meie kultuuriruum on paraku täis formaate, kus vähesed esinevad ja paljud kuulavad. LARPi fenomen on selles, et kõik osalevad, ning õige timmimise ja häälestamise korral tähendab see üüratut sünergilist ühisloomingulist energiat. Ja sellega on võimalik teha suuri asju. Toota näiteks hunnikute kaupa Puhast Vaimustust. Mis on seda suurem, kuna sul on selles kaasosalus. Ma arvan, et seda tunnet kiirgas su postituse osa, milles rääkisid koostööst viikingitega. Ma arvan (tegelikult olen päris kindel), et Puhta Vaimustuse tunnet kogesime ka mängus, kus sinust Kuninganna sai. Ma julgen väita, et selle Puhta Vaimustuse toel suudame me uued ja rumalad harmooniliselt liita kogenud ja kavalatega nii, et kõik hundid ja lambad ühtaegu nii söönud kui terved on :)

Sinu Surnud Issi
see kurjamu Aago Raudne lõi mind ju selja tagant ööpimeduses maha - sa ju mäletad tütreke. Iseasi, et ma ei mäleta, et mulle oleks väärikaid matuseid korraldet või midagi... :P
Pallando
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kaval rebane 20:51 23. Apr 2014

Viljandi poiste üle olen ma alati (võiks öelda, et) uhust tundunud. Nägin seda ka nüüd Jüriööl ja see oli südantsoojendav - õige pealekasv. Mis puudutab aga neid, kes tulevad metsa väljasõidule jooma või idiooditsema, need kas "õppigu larpima 9383748" või tegelegu oma asjadega.

Aga jah, surnud issi (küll see koht ajas mind naerma), surnud ei pidavat ju rääkima ega mäletama... Võib-olla olid sa parasjagu üleminekul sinna, kus sa oled, kui me sulle matused korraldasime. Ei saa nüüd pahaks panna, et sa ei mäleta...
I'll kill you so hard, you will die to death.
kaval rebane
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Steppihunt 1:25 24. Apr 2014

Mind häiris liskas sellele, et oma punkte ei loeta see, et teiste (vastaste) elude/turvistega olid väiksed umbkeelsed väga hästi kursis. Pärast esimest tabamust nahkturvisesse (3AP) väideti mulle, et olen surnud.

Nendega kelle jaoks oma elude lugemine liiga keeruline oli tegelesin lihtsalt. Kui ikka turvistamata vastane pärast teist ja kolmandat lööki ei kukku tuleb neljas ja viies kord lüüa nii, et ta enam ei tahaks võidelda. Sai se väike "oi blin" välja löödud hakkas lahing edenema.

Midagi positiivset ka:
Mulle meeldis väga metsa lahingute tsenaarium, sain metsas ringi joosta ja kõrisid lõigata :D !

Aago Raudse peata vaim 8=
Pole olemas sellist asja nagu ex-VG, sa võid lahkuda, aga sa ei kaota kunagi seda suhtumist.
Steppihunt
Seikleja

PostitusPostitas Pallando 13:09 24. Apr 2014

Steppihunt kirjutas:Aago Raudse peata vaim 8=

päris peata kohe vä? ma tean, et sul kõri läbi lõigati, aga kuidas äkki kogu pea keha küljest... :o

aga viimase Jüriöö parima pildi auhind läheb vast sellele
Pallando
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Org 15:40 25. Apr 2014

Karutare mehed lõigavad ilmselgelt väga sügavalt.
Org
Seikleja

Eelmine

Mine Uudised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll