Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


24. mail LARP "Hauasaar", Kassinurmes

Siia postitame uudiseid

Moderaatorid: surra, Irve

24. mail LARP "Hauasaar", Kassinurmes

PostitusPostitas Mant 10:55 16. Mai 2008

24. mail Kassinurme mägedes toimub LARP “Hauasaar”

Legend Kuumsüvikust.

See kõik juhtus kümneid tuhandeid aastaid tagasi. Sünnimaa südames, Kuumakõrbes elas liivarahvas. Nad kummardasid enneolematut jumalat, tumedat, pimeduse jumalat, Neil olid omad legendid, omad uskumised ja kombed.
Kuid neile ei sündinud jumalat. Viimaks teatas nende peapreester, et nende jumal vajab elamispaika, siis ta tuleb. Elupaigaks ehitati jumalale liivast, savist ja mustadest müüridest tempel, mida õnnistati tulega. Sellest jäi väheseks, jumal ei võtnud seda omaks ja ei tulnud. Mindi uuesti ennustaja endi juurde, kes öelnud, et tuleb talle tee teha, sügavale, kuhu üksi hing ei ole varem käinud.

Nõnda tehtigi, lasti orjadel ehitada trepp maa-alla. Jõuti sügavale, väga sügavale, maa värises, liiva vajus aina sisse, arvati, et nende jumal annab märku. Palvetati ja kaevati. Kutsuti ja kaevati. Kuni ühel hetkel jumal sündis. Trepiastmed kukkusid orjadele peale, seinad varisesid kokku, maa alt paiskus välja suur leegitsev tuli, põletades orjadel naha pealt. Terve linn koos templiga vajus maasse. Kõikide hinged jäid sinna lõksu. Oli kuulda vaid karjumist sügavustest.

Kõik oli langenud leekide kätte. Nende usk jumala vastu oli sedavõrd tugev, et andis rammu kohutaval kaosejumalal tekkida tulest ja pimedusest

Selle leegitseva Isanda nimeks aga sai Dhul’Quanray. Uus kohutav jumal soovis tungida maa peale, kuid valguse jumalad astusid talle vastu ja tõrjusid ta pimedusse tagasi.

Nüüdseks on Dhul´Quanray sõdinud aastatuhandeid väljapääsu eest maale ja iga kord on läinud ühe või kahe valguse jumala elu, et teda peatada. Viimati võttis ta Jumalanna Elaea elu.

Maa-aluse jumala alamad, liivarahva hinged on öösiti rahutud, nad käivad isanda käsul maa peal hingesid toomas, et luua talle enneolematu armee, mille abil kunagi põrmustada kõik, kes jäävad ette tema teele maa peale. Ole valvel surelik, liivarahva hinged on liikvel.

Mängu eellugu.

Sünnimaa inimesed teavad, et kui millessegi kõvasti uskuda, siis saab see teoks. Täpselt niimoodi nagu liivarahva julm jumal, kellesse liivarahvas uskus ja kes tõmbas nad enda juurde maa alla. Sünnimaa elanikud usuvad Kaitsvatesse Jumalatesse – neile, kes ei laseks kurjusel kõrbe alt välja tulla. Nad tulevad kokku, valivad endi seast välja mõne inimese Jumalaks, ehitavad talle templi, toovad talle ohvreid, paluvad et ta võimsaks muutuks ja neid kaitseks ja paari-kolmekümne aasta pärast avalduvadki sellel inimesel jumalikud võimed ja tema ülesandeks saab astuda vastu Dhul´Quanrayle kui see jälle maa peale üritab tulla. Sääraseid templeid ja jumalaid on mitmeid ning alati saavad mõned neist hukka kui Quanray jälle sõjateel on. Ilmselt sellepärast, et Quanrayl on väga palju alamaid ja ta on võimsam, kui maapealsete Kaitsvad Jumalad. Just äsja on taas möödunud üks lahing. Surma on saanud viimati Sünnimaale tekkida jõudnud Jumalanna – Ealea. Saar kuhu tema surnukeha maeti, sai nimeks Hauasaar ja sinna ehitati tema auks suur tempel.

Kuid Ealea templi preestrid ei ole läinud tavalist teed. Ealea oli armastusjumalanna ja nad ei ole unustanud oma Neidist, keda kõik väga armastama jõudsid hakata. Preestrid ei valinud välja uut jumalakandidaati, vaid käivad koos ja paluvad Jumalanna taassündi. Seniks on loodud Templikool, kus õpetatakse välja templisõdalasi, kes edaspidi Jumalannat tema võitluses abistaksid, et ta enam ei hukkuks. Templikoolis õpetatakse ka preestreid, lootuses, et nendestki saavad, kui nad kõlblikuks tunnistatakse kunagi uued jumalad, kes saadetakse teistesse templitesse, et neid austataks ja teenitaks, kuid Ealea jääks neile alati Peajumalannaks.

Tulge vaprad lähedalt ja kaugelt Ealea Templikooli. Sünnimaa vajab kaitset. Jumalaks saamine on teie tulevik!

Muu info:

Algus: Kohalolekukontroll ja briifid alates kella 12.00. 14.00 võitluslik šõuüritus ja vahepala turistidele “Ristirüütlid”. “Hauasaare” larpi algus 15.00 ja kestab 5-6 tundi.

Osavõtutasu: 25 krooni, maksmine kohapeal.

Toitlustus: Kohapeal töötab mängusisene trahter kuskohast saab mängusisese raha eest süüa-juua. Toidu hulk on piiratud ja seetõttu mängueelseks ja järgseks ajaks võtku mängijad oma söök kaasa.

Ööbimine: Magamine toimub telkides. Oma telgid kaasa.

Registreerimine:
saata e-mail Mandile (rolemancer@hot.ee) kus märkida ära kas tahetakse mängida:
1. head või halba tegelast
2. sõdalast või preestrit
3. olla mängija või abimängija (mängujuhi abi sündmuste läbiviimisel)

Korraldab Rollimänguklubi Vaigamaa Isandad ja Emandad
Mängujuhid on:
Agur Karukäpp (Mant)
Kaido Aarde (Nublu)

Kontakt: Tel: 55995831 MSN: nejas6t@hotmail.com e-mail: rolemancer@hot.ee

Üritust toetab Jõgeva Linnavalitsus.
Võta eeskuju kaladest: ole vait kui sul pole midagi öelda
Mant
Haldjate sõber
 
Postitusi: 300
Asukoht: Vaiga

Mine Uudised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6