Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Küsitlus: Mis teeb dragon.ee heaks?

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 17:06 12. Dets 2006

1) Vanast harjumusest. Inimeste ammendumise tõttu külastan järjest harvemini.
2) Ainult foorumit
3) Kuna ma ühtegi muud osa ei kasuta, siis ilmselt foorumist?
4) "Kodu" ja "arsti" mängimine võiks ära lõppeda.

Ahjaa .. webikeskonna analüüsi seisukohalt on need üksjagu retoorilised küsimused, mille vastustel puudub oluline väärtus. Kasvõi näiteks selle postitamine foorumisse eeldab, et inimesed a) kasutavad foorumit, b) külastavad seda piisavalt tihti ja c) on piisavalt aktiivsed (ehk ei ole lurkerid). Loomulikult saab teise küsimuse vastuseks ollagi ainult Foorum.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Re: Küsitlus: Mis teeb dragon.ee heaks?

PostitusPostitas Selenus 1:13 14. Dets 2006

1) Ei tea isegi
2) Foorumit (kuna mujal eriti midagi külastamisväärset pole)
3) Vt eelmine
4) Näiteks see, et asjalike teemasid ei keerataks mõttetuks laminaks. Ja võiks olla rohkem erinevate arvamustega täisealisi kasutajaid. Vabandage väga, aga hetkel on see lastetuba, mida teadmata põhjustel pidevalt külastab ka väike arv täiskasvanuid. Ning mingi hulk - nagu ka mina - eksib siia aegajalt, kui muud teha pole.

Ma ei tea, võibolla aitaks mingi PR kampaania, et suuremat arvu oiukaid kasutajaid kohale meelitada. Aga vaevalt muidugi et see mingi originaalne mõte on.
Gott mit uns!
Selenus
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 1:27 14. Dets 2006

1. ei kasuta. ei oska, muidu võibolla küll.
2. foorumit.
3. ehh?
4. laste päralt on tulevik, niiet tehkegi lasteaed :) üle 18-e range korra alusel ja omal vastutusel sisenemine?
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 14:02 14. Dets 2006

oh ei
kuulge, yritaks nyyd olla t2iskasvanud? (nagu te oma postides ytlete) :)

mitte teha uusi ja uusi varikasutajaid(seleniuseid,darkmattereid jms), postida anonyymsetelt proksidelt ja mitte vinguda?

olen v2sinud sellest, et iga kord kui on v6imalus midagi halvasti 8elda, siis te seda ka teete. jumala eest, kui k6ik on pahasti, miks te siis siin olete? kui ei meeldi, minge 2ra.

ma tegin uue foorumi. v6tke minuga yhendust, ja ma annan admini parooli yle. seal on v6imalik k6ike teha nii, nagu peab ja on hea. aga paluks siin j2tta see pidev igal v6imalusel virisemine. kui meeldib, kasutage. kui ei meeldi, 2rge kasutage. aga palun j2tke see pidev ja korduv oioikuipahasti-siin-liivakastis-k6ik-on-aga-ma-ei-l2he-2ra-vaid-parem-virisen-siia-edasi

arvata muidugi v6ib, et kasu sellest pole, te oletegi siin lihtsalt vingumiseks. uues foorumis poleks ju kellegi kallal vinguda
nagunii on tulemuseks vaikus mu privas6numite kastis, aga varsti j2rjekordsed vings6numid foorumis. tundub, et m6ne inimese elu seisnebki liivakastidesse pissimises

vabandust, aeg, teemav2lise posti eest
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 0:12 16. Dets 2006

I rollimängu kaifi lootuses
II hetkel larpi või uudiste osa
III uudised
IV lugemist on kogu aeg portaali värv häirinud. Kas võiks teha nii, et värvi
saab kasutaja muuta?
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas morminas 17:42 19. Dets 2006

1) Dragon.ee-d kasutan ma peamiselt keskaja ja LARP-i kohta info saamiseks.
2) Kõige rohkem külastan ma foorumit.
3) Foorumist ja samuti ka artiklitest.
4) Minu meelest on kõik ideaalne ja muuta ei tuleks mitte midagi.
Kunagi ei tea mis on nurga taga, tihti leiate sealt tupiktänava, kustkohast tuleb leida väljapääsa, harva on võimalus astuda samm tagasi.
Mõelge elu üle järele ja mõlge enne kui teete. Kuid iial ärge kurvastage sest elatakse vaid kord.
morminas
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sharker 11:21 4. Apr 2007

1) Miks kasutad dragon.ee-d?
2) Millist osa dragon.ee-st kõige rohkem külastad?
3) Millisest osast dragon.ee-s on Sulle kõige rohkem kasu?
4) Mis võiks dragon.ee-s parem olla?

1. Saan siit erinevat informatsiooni toimuvate mängude kohta, natuke suhtlemiseks sõpradega :).
2. Hm... kunsti osa, privaatfoorumeid, arvutimänge ja larpi mänge puudutavaid sektsioone :)
3. Kogu krempel kokku on kasulik :), huvitavat infot tuleb erinevatest teemadest, ma ei eelista üht valdkonda teisele.
4. Ei nurise ega virise... eks mootori ja serveri haldajad ise teavad paremini mis parem võiks olla :P. Ma ise ei käi siin nii tihti et mingite probleemide otsa oleks komistanud.
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emeriel 20:45 4. Apr 2007

1) Miks kasutad dragon.ee-d? - Info larpide kohta. See on peamine. Siia tulevad ikkagi suured kuulutused. Ja mõnikord D&D ja ostu-müügi tõttu.
2) Millist osa dragon.ee-st kõige rohkem külastad? - Larp, Turuplats, Lohenurk (noh, see koht, kus te suhtlete), Noorte Larp, erafoorumid. Vahest harva, kui igav on, kiikan muudesse kohtadesse ka.
3) Millisest osast dragon.ee-s on Sulle kõige rohkem kasu? - Larpi ja ostu-müügi alafoorumid.
4) Mis võiks dragon.ee-s parem olla? - Kollased plärakad aka smailid võiksid ilusamat värvi olla ja ühtse stiiliga. Muidu on kena.
♥ Tema põhjatu süda su varjatud hirm!
Emeriel
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holebuulD 21:29 4. Apr 2007

1-Vanast harjumusest. Üks hetk hakkasin tänu Trexxxi soovitusele käima ja jäingi.
2-Foorumit, mujal ei käi
3-Foorumist :P
4-Mis võiks dragon.ee-s parem olla? :)
holebuulD
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Darknes 22:14 7. Apr 2007

1) Et saada tevat Larp üritustest ja muud sellist.
2) Larp,Noorte Larp,Kuldlohe kõrts,RPG-arvutimängud.
3) Foorumist :)
4) Ma arvan et weebitisain võik olla parem natsa aga muidu ok.:)
There in no truth only Darknes
Darknes
Vandersell

PostitusPostitas Ussike 17:56 24. Apr 2007

*alles avastasin kogemata, aga tundub hea koht olevat
*sõbralik keskkond
*toredad teemad

Jätkake samas vaimus 8-)
WC on Winston Churchilli nimetähtedega sanitaarhügieeniline tsentrum...
Ussike
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Eleanora 20:46 3. Nov 2007

1) Sest siin leiab kõige rohkem teavet selle kohta, kuidas meisterdada boffermõõka, kilpi ja muud kasulikku.
2) Ma pole varem siia veel midagi kirjutanud. Aga lugenud olen küll, põhiliselt boffermõõkade kohta, kuna kavatsen ise varsti proovida 1. gen mõõka teha. Vibude kohta lugesin ka, nüüd on endal üks valmis (kuigi pole proovinud, nooli veel pole).
3) Vt. punkt 1-2.
4) Boffermõõkade teemades paljud lingid ei tööta enam ja see teeb asjast aru saamise palju raskemaks (2. geni puhul minu jaoks lausa võimatuks).
Eleanora
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Orm 19:24 5. Dets 2007

Super äge Dragoni foorum.
See on tohutult ilus.
Ja loomulikult ka sisud. Siit leiad igast abi ja nodi :D
Saabuv öö mähkis endasse laanekurus asuva Karutare hurtsiku. Raba poolt oli kuulda hundiulgu. Tuul sahistas tare katuses, lõgistas pajaakna kallal ja häilitas süsi koldes.
Orm
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tindome 12:12 12. Dets 2007

1) Miks kasutad dragon.ee-d?
Kuna ma tingimata kuskil logeleda, töövaheldust ja laiskuseveetmist tahan, siis dragon on üks neid kohti, millega mul mingi hingeline side on.

2) Millist osa dragon.ee-st kõige rohkem külastad?
foorumit, uusi poste loen alati larpist, DjaD üldisest jutust ning dragon.ee-osast. Muud pisteliselt.

3) Millisest osast dragon.ee-s on Sulle kõige rohkem kasu?
Pole sest kasu midagi, ajaraisk peamiselt :)

4) Mis võiks dragon.ee-s parem olla? Vastupidiselt mitmetele eelkirjutajatele leian ma, et jagelust võiks rohkem olla. Praegu on ajatapjana suhteliselt kasutu koht - noh, kukub mingi infokild, selle peale mõni lihtsameelne ütleb midagi lolli nagu "jaa, tore" või "ei, päh", ja diskussiooni napib. Samas - arusaadav, kõik teemaline on juba kohalike poolt ammu ära diskuteeritud.
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija

PostitusPostitas piir 7:44 21. Dets 2007

Aga kes üldse ütleb, et miski teeb midagi heaks? Miks ta seda ütleb, kas ta rahuldab oma ego? Suvaline avalik esinemine on ju nagunii vähem või rohkem onamine. Lollile küsimusele leiab alati lolle vastuseid, midagi mõistlikku vastata oleks selge raiskamine. Miks peaks miski midagi heaks tegema? Tegu oleks nagu juba ette eeldusega, et see miski on hea...
piir
Deaktiveeritud

Eelmine

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll