Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Küsitlus: Mis teeb dragon.ee heaks?

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Küsitlus: Mis teeb dragon.ee heaks?

PostitusPostitas Aeg 15:40 10. Dets 2006

Hei, sõber!
Nokitsen siin kooli jaoks üht kodutööd, kus tuleb analüüsida kasutaja seisukohast üht veebikeskkonda. Ja otse loomulikult võtsin ma selleks ju vana hea dragon.ee.

Oleks tore, kui jaksaksid ka mõne minuti oma pead vaevata ja ja paaril teemal arutleda, saaks tulemus parem ja huvitavam kui vaid minu isiklik arvamus. Üleüldise heaolu huvides olen nõus analüüsi hiljem ka avalikuks tegema.

Tuletan igaks juhuks meelde, et dragon.ee pole vaid foorum, vaid ka galerii, uudised, taustamaterjalid jne jne

1) Miks kasutad dragon.ee-d?
2) Millist osa dragon.ee-st kõige rohkem külastad?
3) Millisest osast dragon.ee-s on Sulle kõige rohkem kasu?
4) Mis võiks dragon.ee-s parem olla?

Aitäh!
Aeg
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas heru 15:50 10. Dets 2006

1) Peamiselt informatsiooni vahetamiseks mängugrupis. Vahel ka, et näha, mis toimub "dragoni"-maastikul.
2) Privaatfoorumeid ja tutvusringkkonna poolt tehtud teemaalgatused/postitused. Pärast mõnd üritust ka galeriid. Jutuka jaoks ei ole enam aega.
3)Privaatfoorumid
4)Kasutajaskonnast võiks vast tulla rohkem vabatahtlike, kes arendaks portaali kui tervikut edasi. Ka modereeritud wiki (või kindlate toimetajatega, kes vahendavad sisu autorite ja wiki vahel) ei teeks paha.
"I don't want to achieve immortality through my work. I want to achieve it through not dying." -- Woody Allen
heru
metsHaldjas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 15:57 10. Dets 2006

1) Üritan pakkuda keskkonda ja dragon.ee eesmärke toetavaid tegusid.
2) Foorumit ofkoors ja oma blogi.
3) Privaatfoorum, huvitavaid poste tegevad külastajad
4) Kasutajaskonnast võiks vast tulla rohkem vabatahtlike, kes arendaks portaali kui tervikut edasi.
Irve
paranoik

PostitusPostitas Erlessa 16:10 10. Dets 2006

1) Uudiste saamiseks larpide, trenni jms. kohta. Suhtlemiseks ja infovahetuseks. Galeriid kasutan ka.
2) Foorumit
3) Foorumist
4) Mind ei häiri mitte miski
Bosom Friends Productions // real-world GM
Erlessa
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 18:57 10. Dets 2006

1. Suhtlemiseks. Vahest ka mõnele küsimusele vastuse leidmiseks. Aga enamasti suhtlemiseks. Sarnase mõtteviisi ja huvidega inimeste mõtted pakuvad ka mulle huvi.
2. Foorumit, portaalis lugesin kolm aastat tagasi kõik selle huvitava jutu läbi loomulikult. Huvitavat juttu lisandunud ei ole, viimane massiivne muutus portaalis toimus aasta tagasi, kui "Hei!" oli mõnda aega vahetatud sõnaga "Pröök!"
3. Kasu? Kasu... hmm... eks vist ikka foorumist.
4. Portaali areng; foorumis natuke rohkem sõbralikkust ja lähedust, selle puudumist on tihti näha.
hmmm... mh?
Olorin
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 19:59 10. Dets 2006

1) Ainuke koht, kus larpidest ka miskit teada saab.
2) Larp, Kõrts, Ulme ja Õudus
3) Larpi foorumist
4) Pol-reli võiks ära kustutada või vähemalt selle arutamise väljaspool seda ära keelata.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija

PostitusPostitas Berilac 22:18 10. Dets 2006

1) Dragon.ee'sse on koondunud erinevad rollimänguhuvilised inimesed ning see ühendab neid. Ühtegi teist nii suurt foorumit pole ja ei oleks ka vaja.
Dragon.ee's on enamus larpikuultusi üleval ning siin on ka muljete teemad.
Samuti on informatsiooni larbitrennide kohta. Siin saab niisama käia kõrtsis juttu ajamas.
2) Foorumit kasutan muidugi, vahel ka galeriid, portaali haruharva.
3) Foorumist.
4) Kasutajad ja adminid ei saa vahete vahel hästi läbi. Mõnikord satuvad foorumisse algajad, kes spämmivad julmalt.
Berilac
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 22:55 10. Dets 2006

1. et asi toimiks
2. foorum, aeg-ajalt ka galerii. teoorias v6iks siia lugeda ka #dragon.ee kanali ircworldis
3. privaatfoorumid, kui j2lle kunagi m2ngu hakkab tegema. lisaks foorum tervikuna silmaringi laiendamiseks
4. portaaliosas pole p6him6tteliselt 4 aastaga mingi peale uue mootori lisandunud. veidi vampire tausta peksin ööhiilguritelt v2lja, selle saab vast millalgi sinna ylesse
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dwar 23:19 10. Dets 2006

1) Miks kasutad dragon.ee-d? Et hankida infot erinevate mängude kohta. Samas on kohati ka taustamaterjalidest kasu olnud.
2) Millist osa dragon.ee-st kõige rohkem külastad? Peamiselt foorumit.
3) Millisest osast dragon.ee-s on Sulle kõige rohkem kasu? Foorumist
4) Mis võiks dragon.ee-s parem olla? Väga sageli kaldutakse teemadest mööda... Lisaks veel uute kasutajate tehtud kahtlased teemad, mis on enamasti häirivad.
I wish my lawn was emo, so it would cut itself.
Dwar
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bernard 4:03 11. Dets 2006

1 - Eesti rollimängijate kommuun ju - hangin infot, annan infot, hoian ennast kursis toimuvaga. Aeg-ajalt peksan foorumis trollidega ja muude loomadega päid kokku ning hoian silma peal, et larbiosa ei läbustuks ning muud teemad sinna ei trügiks.

2 - foorum, siis galerii

3 - foorum (larbiteemad), galerii, portaal - selles järjestuses

4 - Portaali osa tõi Demon välja juba aga kordan, portaalis pole viimaste aastate jooksul peale mootori suurt midagi muutunud. Lisaprobleemina näen, et algaja peab olulise või elementaarse info leidmiseks sobrama (praeguseks juba majesteetlikus) foorumiarhiivis. Elik just "info killustatus uustulnuka jaoks" on minu silmis põhiline probleem.
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Larbi- ja võitlustreeningud üle Eesti: VG LARP Klubi
Bernard
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas docsf 7:24 11. Dets 2006

1. Et saada infot algavate mängude kohta ja lihtsalt aega veeta.
2. Foorum ja Galerii, foorumi teemadest enim Kuldlohe Kõrts ja LARP
3. Vaata eelmist vastust.
4. Rohkem võiks olla kasutajaid :)
Poisid, ärge pekske segast.
Mul on ju valus.
docsf
Haldjate õpilane

Re: Küsitlus: Mis teeb dragon.ee heaks?

PostitusPostitas Pallando 11:20 11. Dets 2006

Aeg kirjutas:1) Miks kasutad dragon.ee-d?

1. Info saamiseks - enda kursishoidmiseks toimuvaga, tagasiside saamiseks, info edastamiseks.

2. Larp, taaskehastamine, uudised, mõned privaatfoorumid, galerii.

3. Uudised, taaskehastamine, larp.

4. Üldiselt ajab asja ära. Kuid mulle tundub, et dragon.ee peaks selgemalt määratlema oma rolli mitte üksnes rollimängijate seas vaid ühiskonnas laiemalt: kui tahetakse kasvõi osati olla rollimängijate tegemisi kajastav infokeskus, siis mis selleks tuleks nagu teha, kuidas ja mida kuvada sinna väljapoole. Mis on need väärtushinnangud, mille kandmisega tahetakse end samastada?
Ideid saab ammutada näiteks kasvõi naaberriikide rollimänguportaale tuustides.

Siin ülalpool nagu kurdetakse, et töökäsi arendamisel on vähe. Aga kuidas nende otsimine üleüldse toimib? Millega motiveerida neid abikäsi? Milline on üldse selle arendustöö läbimõeldus kui selline? Kuidas kaasata rollimänguportaali arendamiseks materiaalseid ressursse? Vat siin oleks mille üle mõtelda. Aga loomulikult on see vaid minu arvamus.

Ma mõtlen näiteks oma rollimängukaugete tuttavate seisukohalt, kes minu õhutusel tahaksid rollimängu nuusutada. Et kas ma julgeksin neile infosaamiseks soovitada portaali dragon.ee? Julgen ja olengi seda teinud (tõsi küll - ainult viited konkreetsetele asjalikele teemadele), kuid kui vaadata mõningaid kakelusi ja lapsusi, mis siin teinekord aset leiavad, siis tekib nagu hirm.
Pallando
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Portaali Minimudel 9:46 12. Dets 2006

1) Kasutan peamiselt selleks, et saada ennast huvitavat infot (taaskehastamine, LARP jne), osaleda (tavaliselt kõrvaltvaatajana) huvipakkuvates diskussioonides, suhelda. Ühesõnaga - tunnen, et dragon.ee ümber on tekkinud küberkommuun kõigi selle tunnustega :rolle:
2) Kõige rohkem kasutan foorumit, sellele järgneb galerii ning siis muud portaali osad.
3) Isiklikult mulle on kõige rohkem kasu foorumist.
4) Kasutajamugavus on dragon.ee-s päris hea, kuigi tundub, et vähemate kasutajakogemustega inimene võib ka hätta jääda. Kõige rohkem probleeme võib minu arvates valmistada otsing, mingi kindla teema otsimisel võib vastuseid tulla rohkem kui ootasid. Samas on kahtlemata ka nii, et mida rohkem kasutad, seda lihtsamaks asi läheb.
Portaali Minimudel
Meister

PostitusPostitas Dark Matter 11:54 12. Dets 2006

Mulle meeldib et siin on kõik nii sõbralikud!!
Ma olen väike ja loll. Ärge mind ammustage.
Dark Matter
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Fromhold 16:22 12. Dets 2006

1) Miks kasutad dragon.ee-d? - info ja ideede saamiseks, privaatfoormumites asjade arutamiseks
2) Millist osa dragon.ee-st kõige rohkem külastad? - foorum, privaatfoorumid
3) Millisest osast dragon.ee-s on Sulle kõige rohkem kasu? - rollimängu ja drägoni artiklid, privaatfoorumid
4) Mis võiks dragon.ee-s parem olla? - omaloomingut võiks avalehel rohkem ülal olla. So. omad kodukootud seiklused, maailmad, seikluskonksud jne. jne.
Fromhold
Valingu veinimeister

Järgmine

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll