Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Dragon.ee 10

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Dragon.ee 10

PostitusPostitas Irve 3:54 7. Dets 2012

Täna 10 aasta eest avanes foorum kasutajatele ja põhjustas kas otsesel või kaudsel moel väga palju hilisemaid asju. Nagu lohed ikka, tundub Dragon.ee kuidagi iidne: mingi relikt aegadest, mil internet ja meie olime veel noored ja pehmed. Me jätkame, kuni selleks on vajadus.

Mul ei ole neid sõnu, millega kokku võtta kogu tänutunne kõigi seniste kaasaaitajate, kirjutajate, külastajate, kaasamõtlejate, trollide, naerutajate ja vaevujate suhtes.

Paraku ei möödunud seekordne aasta kaotusteta; täiesti ootamatult lahkus meie administraatorite seast Mart, mõistuse hääl, eesti esimene dungeon master. Kuna iga raiutud pea asemele peaks kasvama kaks uut, on mul au teile esitleda kaht uut administraatorit:

:arrow: Attila
:arrow: Tindome

Ilmselt tähendab see tulevikus ka mõningasi reforme, arenguid; ümberehitamisi ja muud sellist, et kunagi tuleks ka 20.

Juhõissa!
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Dragon.ee 10

PostitusPostitas Attila 15:46 7. Dets 2012

Palju õnne Dragon!

Ühtlasi võtan vastutuse rõõmuga vastu ja luban tegutseda dragoni eesmärkide järgi. Kui kord läheb reformimiseks, siis minu poolt on nägemus mõistlikust (ehk vähesest) hulgast alafoorumitest ja üldse allesjäänud elu koondamine. Võibolla ka edevamad profiilid ja seeläbi võimalused oma rollimänguloomuse teistele näitamiseks.
Nooruslikult entusiastlikke ja plahvatuslikke ümberkorraldavaid ideid esialgu ei ole, seega võivad konservatiivid rahulikult hingata. :)
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1261
Asukoht: Ugala

Kasutaja avatar

Re: Dragon.ee 10

PostitusPostitas docsf 23:30 7. Dets 2012

Elagu Dragon, nüüd ja igavesti!
Poisid, ärge pekske segast.
Mul on ju valus.
docsf
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 363
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Dragon.ee 10

PostitusPostitas Irve 21:23 8. Dets 2012

Lähtudes Attila eeskujust räägin oma mõtted avalikult :)

Kui ma täiesti üldse ei peaks mõtlema administratiivsetele keerukustele ja programmeerimisele ja lihtsalt unistaks, siis Dragon.ee foorumireform ei oleks ainus asi.

Dragon.ee pakub algajatele materjale ja ideaalis võiks olla see koht, mis teeb leigelt huvitatud külalisele selgeks, et rollimängud on pealtnäha kummaline ja seestnäha väga põnev, elegantne ja arendav hobi. See on üks iseseisev alamülesanne, mille lahendamine oleks ägedate mängude jätkuvuse lootuses tore.

Dragon.ee informatiivne külg on Lohewiki osas tehniliselt lahendatud, sotsiaalselt vähem lahendatud, aga veidi meie hetkevõimekusest väljaspool. Tindome täiendab jõudu- ja infot pidi meie toimunud larpide nimistut ja aeg-ajalt tuleb mul tuhin midagi juurde kirjutada. Ideaalis võiks seda tuhinat kuidagi soodustada (kas artiklivõistlusega nagu Wiki proovib?)

Dragon.ee sotsiaalvõrgustikuna töötav külg on täna kõige kehvem. 10 aasta jooksul on veebi iseloom oluliselt muutunud ja põhiline osa otsesuhtlusest ja sõbrunemisest käib tollesama ilge Facebooki vahendusel. Me võiks püüda sellega konkureerida või sellega kuidagi integreeruda või seda trendi jätkuvalt ignoreerida. Me võiks püüda ka olemasolevat foorumitarkvara häästi natuke mugavamaks ehitada (ka selleks on vahepealsete aastatega päris palju põnevaid lahendusi tekkinud). See on ilmselt põhiline diskussiooniküsimus.

Kõigeks ägedaks on paraku tarvis arendajaid; võib-olla peaks süsteemselt oma sõprade ja vaenlaste seas ringi vaatama et kas on selliseid kes oleks nõus tegema dragon.ee parendamise nimel nädalavahetuse jagu hoogtöid või arendusi? Ka siin on diskuteerimisruumi.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Dragon.ee 10

PostitusPostitas Tagtag 2:15 9. Dets 2012

Internetiaastates on see 10 aastat pool igavikku, juhhei ja trallalla, Elagu dragon.ee!
The train, it is not moving. ~ Hercule Poirot
Tagtag
Rändlaulik
 
Postitusi: 160
Asukoht: Ringi tatsamas.


Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6