Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

2011 kokkutulek (vere ja sollade loeng)

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

2011 kokkutulek (vere ja sollade loeng)

PostitusPostitas Katzenminze 21:22 30. Aug 2011

Kuna pärast DF-il meediku mängimist on Eesti larpimaastikul haavadega (ja surmaga) seonduv veelgi südamelähedasemaks muutunud, pean ma küsima, et kas keegi teine peale minu oleks huvitatud pisikesest loengust, mis seletaks paari levinumad larpihaava toimet ja tagajärgi? Et no teaks, kui kõvasti ja kas üldse karjuma peab, või kui kiirelt päriselt, hoolimata sellest 10min jooksul surnuksveritsemise reeglist, otsad annad, ning kuidas peaks haavadega tegelema. See tüüpiline viskame-sideme-peale suhtumine pole eriti toitev. [isiklik rant] Eesti larp on minu arvatesjäänud paigale mugavustsooni. Tehakse täpselt nii palju, et läbi saada, aga midagi lisaks ei vaevuta tehtama. Loomulikult on erandeid, kuid oleks tore, kui tasapisi liigutaks ka kollektiivselt edasi. [/isiklik rant]

Lisaks võiks uuesti algatada võltsvere teema (millele pakuti hiljutisel autosõidul larpilt tagasi nii mõnigi katsetamist väärt idee.)

PS! Inimene, kes oleks nõus loengut läbi viima, on olemas. Nüüd oleks lihtsalt vastukaja tarvis, et kas midagi sellist on mõttet organiseerida.
Katzenminze
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

Re: Dragon.ee kokkutulek 2011

PostitusPostitas Dani 22:06 30. Aug 2011

Mina tahaks.
Vox clamantis in deserto...
Dani
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 23:12 30. Aug 2011

Veri, jaaa :)
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tanel 8:14 31. Aug 2011

Ja, ikka!
Lugege Jaanus Põldaru imepärastest seiklustest koduvabariigis

Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 9:14 31. Aug 2011

Iti: minu huvi reeglite osas on põgus aga eksperimentaaltohterdamise osas suur. St kui sul oleks viitsimist ja aega katsetada ja oma katsed üles pildistada selle ettekande jaoks, oleks see täiesti ülivõrdes huvitav :D
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 9:15 31. Aug 2011

Verd!
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 9:18 31. Aug 2011

Attila kirjutas:Verd!

Mis veri? Haavaarme ja õmblusi ka!
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

Re: 2011 kokkutulek (vere ja sollade loeng)

PostitusPostitas Kuldmari 10:56 31. Aug 2011

Mulle meeldiks peamiselt see haavade teema: et kui haavata saad, siis kuidas (millal) see haav visuaalis tekitatakse (praegu on see meil ju puhtalt ettekujutuse vili), millega seda sorgitakse-õmmeldakse, kuidas see veritsema pannakse (kui veritseb), kas on mitut tüüpi larpihaavu (põletus, torge, rebimine, hammustus jne) ja kuidas siis neid kõiki "päriselt" teha.

Väike DF kogemuse jagamine ja siis vajadusel järgnev mõttesessioon (aga miks ka mitte töötuba) oleks täitsa teema.

Kuldmari
mängudel sageli olnud üübervõimetega ravitseja
= kõik saab ükskord otsa =
Kuldmari
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 11:41 31. Aug 2011

Taani sõjaväemeedikud käisid mingi aeg Eestis ning õpetasid meie kaitseväelasi tegema väga, VÄGA realistlikke vigastusteimitatsioone - mõnda pilti vaadates tekib küsimus, et kas sellel naerataval tüübil on tegelikult ka käsi otsast või mitte. Forumantidest laiguliste kaudu õnnestub ehk mõni meie vastava oskusega meedik ära seepida. Teine seltskond, kes väga pädevate imitatsioonidega hakkama saab, on Eesti Punane Rist. Nemad võivad isegi koostööaltimad olla, kui neile lubada, et ehk mängime neile kunagi kannatanuid. Kontaktid tulevad alati kasuks.

Arno, koostöö ja projektide lainel.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 12:31 31. Aug 2011

Mõnus.
Ma olen endale muideks kokku ostmas igasugust kraami, millega on võimalik sinikaid ja selliseid asju imiteerida - ehk siis korralikku grimassivarustust :)
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tindome 18:58 31. Aug 2011

täiega äge. Muidugi tee!
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija

PostitusPostitas Katzenminze 19:47 31. Aug 2011

Irve kirjutas:St kui sul oleks viitsimist ja aega katsetada ja oma katsed üles pildistada selle ettekande jaoks, oleks see täiesti ülivõrdes huvitav :D

Mul on viitsimist (ja kui kokkutulek nüüd seal okt-nov toimub ka aega) katsetada, üles pildistaja ja ka seletused protsessist juurde kirjutada. Iva on aga selles, et peale nende ideede, mis autos välja käidi, mul midagi muud pole. Plaanin kirjutada saksa poisile ka ja uurida nende haavade ning ravitsemise kohta, sealt saab ka kindlasti midagi juurde, kuid ka see pole palju. Ise mõtlesin, et äkki võiks pärast loengut olla vestlus ja ajurünnak sellel teemal- mitu pead on siiski mitu pead, ning kindlasti on keegi ka midagi juba edukalt või vähem edukalt katsetanud, siis teaks kordamist vältida.

Samuti paluti küsida, et mis haavadest täpsemalt kuulda tahetakse.
Katzenminze
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 20:51 31. Aug 2011

See Arno kontaktide otsimine on ka väga edev mõte. Nad teevad neid päris hästi.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 22:47 31. Aug 2011

Katzenminze kirjutas:Samuti paluti küsida, et mis haavadest täpsemalt kuulda tahetakse.

Kõigest! Mis tundub reaalne, et on võimalik saada. Ja mul on väga avatud pea selleks, seega ma võin kõiksuguseid asju välja pakkuda, et millest kuulda tahaks. Ajurünnakutes olen ka vahel päris asjalik, nii et võin enne kokkutulekut ka anda ideid ja asju, et misse ja mida.
Suhtlegem.
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Telc 23:56 31. Aug 2011

http://browningswounds.co.uk/

Tellime mõned lahtised luumurrud ära? :D
hik
Telc
Haldjate sõber

Järgmine

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll