Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Dragon.ee kokkutulek 2011

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Dragon.ee kokkutulek 2011

PostitusPostitas Irve 15:42 9. Aug 2011

Ahoi-ahoi.

LP;EL* : Kas on mõeldav teha kokkutulek ja Gondori ball samaaegselt ja seetõttu kokkutulekul vähem juua.

Kolleegid Keskmaa Ordust hakkasid korraldama oma iga-aastast balli ning tegid Eesti mõttes täiesti pretsedenditu pakkumise teha üritus veidi suuremalt ja hõlmata sellega ka dragon.ee. Pretsedenditu on see ses mõttes, et üldiselt püüab meil siin riigis iga grupp oma identiteedist kümne küünega kinni hoida ja ülejäänud on lollid (vt. taaskehastajate mõnd pikemat foorumiteemat).

Lühidalt arvan, et see oleks väga tore kui me selle ühitamisega hakkama saaks. Gondori ball on selline uhketes riietes üritus, kus kuningas võtab inimesi vastu, nad tantsivad ja siis pärast kui bänd on ära läinud ajavad maast ja ilmast juttu. Teisisõnu veidi põhjalikum teemapidu, mis on muuhulgas ka Ordu iga-aastane kokkutulek-üritus.

Dragon.ee kokkutulek on olnud lõbusate etteastetega rollimängijate kokkutulek, kus on palju mula, joomist ja sauna mõningase tantsuga.

Kui neid kahte ühitama hakata, on mõeldav üritus, kus kõik rõivastavad end balli jaoks viisakal moel, kuningas räägib rolliväliselt meie rollimänguaastast ja jagab krõpsikuid või muud tunnustavat meenet ja siis on tantsud. Kuskil kõrvalruumides kus ei tantsita on mulisemine ja joomine vähemates kogustes kui dragon.ee saunaläbudel kombeks.

Kas sellisel hübriidkoletisel oleks turgu: kas seda ideed võiks mingis suunas kohandada? Ideid, mõtteid ja kriitikat palun!

* LP;EL = Liiga Pikk; Ei Lugend.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

Re: Dragon.ee kokkutulek 2011

PostitusPostitas inwe 15:56 9. Aug 2011

ma täpsustaks et seekord on Ordul kavas teha hoopis Numenori maskiball, mis oleks selline dekadentlikult veneetsialik ning lubaks varieeruvust kostüümides ja jututeemades. idee oli selline, et kõik saaksid ennast üles lüüa ja oleks rollimänguline raamistik, mille sisuks oleks eesti rollimänguaasta lõpupidu.
inwe
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 16:04 9. Aug 2011

Gondor-Numenoor-schmumenoor :D

(läheb, peidab end tolkienistide eest kuskile pakku)
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 16:20 9. Aug 2011

Aga teeme.

Kõlab hästi ses mõttes et on orgunni vähem ja samas saab ühitada kahte üritust millel osalejad alati sellele teisele pole jõudnud ja siis on tore.

(Ning tantsida tahaks ka muidugi väga, jah.)
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lee 16:28 9. Aug 2011

Milline suurepärane idee!!! Mina toetan kahe käega ja loodan siiralt, et kavandatav aeg mulle sedakorda sobib.
anguis in herba
Lee
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 16:52 9. Aug 2011

Ajaliselt vist kisub novembri lõpu poole.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aurin 17:05 9. Aug 2011

Toetaks kindlasti sellist ettevõtmist ja püüaks see aasta ka isegi ennast jälle kokkutulekule kohale vedada.

Niipalju kui ma käinud olen, on Kokkutulei kikka mingi teemapidu olnud, miks mitte siis seekord vähe tõsisem teema võtta.
(685) "Throw your soldiers into position from whence there is no escape, and they will prefere death to flight." - The Art of War
Aurin
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas VincentArckharum 18:29 9. Aug 2011

Mina heameelega esindaks Urukeid, või saadaksin mõne teise uruki. Arutada oleks ikka nii mõndagi - just silmaspidades Eesti asja Paremaks tegemise suunas ;)

Jõudu kõigile! ;)
"My name is a word of power on the lips of my followers. You can't escape me, i'm inside your mind."
VincentArckharum
Orkipäälik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas fey 15:14 10. Aug 2011

Kõlab suurepäraselt! Ma oleks kindlasti tulija.
Kas praegusel ajal on siis mõni pummeldamine? Noore kuninga aegu peeti küll pillerkaari - ei pandud tähelegi, kuidas pool linna maha põles.
fey
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Telc 12:04 11. Aug 2011

VincentArckharum kirjutas:Mina heameelega esindaks Urukeid, või saadaksin mõne teise uruki.)

Uruk Numenori ballil. (lühijutt)

1. Haldjas (veinikannu põhja lähedalt uurinud):"Mina olen Numenori osavaim vibulaskja!"
2. Haldjas (sarnases konditsioonis): "Tühjagi! Sa ei saa vibule ilma vanaema abita nöörigi peale!"
1: "No, mis - tule mõõtu võtma!"
2: "Kindel see, tooge uruk-hai siia!"
1: "Näed sed puud teisel pool välu, umbes poole versta kaugusel, uruk? Jooksuga sinna!"
hik
Telc
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 13:33 16. Aug 2011

Hmm. Meenus "Viimane sõrmusekandja" ja tegelikult oleks rääkida paljustki. Niiet millal?
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 17:30 16. Aug 2011

Novembri lõpus ilmselt.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paljasjalgne 23:05 23. Aug 2011

ooo, milline mõnus idee! suurepärane võimalus peale aastatepikkust pausi jälle kaunis kostüüm selga ajada ja vanemaks jäänud näod üle vaadata (ning enda tarkusekortse esitleda).

olen käpp. nov lõpp/dets algus sobiks hästi.
Orkaan Zelda ja tema Hämmastav Konnasadu
paljasjalgne
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 1:21 30. Aug 2011

Novembri lõpp tundub reaalne ehk siis mulle isegi teostatav.
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 19:43 30. Aug 2011

Sihime praegu 26ndat.

Ühtlasi tänan juba ette kõiki neid korraldamisambitsiooniga inimesi, kes kohe hakkavad mulle privaatsõnumiga teatama, et nad ilgelt tahaks mind aidata sel raskel kolgata teel, et ma ei põleks läbi ja säilitaks oma usu inimkonna abivalmidusse ja sellesse, et kõik see on seda jama väärt.
Irve
paranoik

Järgmine

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot], Yahoo [Bot] ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll