Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

dragon.ee alamdomeeni soov

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

dragon.ee alamdomeeni soov

PostitusPostitas shooteris 15:47 25. Dets 2010

Kuidas saab luua omale lehekülje aadressiga http://www.lehenimi.dragon.ee?
Viimati muutis Irve, 15:23 30. Dets 2010, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: teema pealkiri korrigeeritud
shooteris
Turist

Kasutaja avatar

Re: küsimus

PostitusPostitas Jux 16:48 25. Dets 2010

Jux
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 1:34 26. Dets 2010

Neid lehti saab nii, et meid tuleb kõigepealt veenda, et antud samm on kuidagi kasulik ja vajalik ja siis umbes sellise veenmise pealt saabki. Ma usun, et meid veenab üsna hästi see, kui on midagi ägedat kuskil mingi halvema nimega juba olemas.

Kui server on omal olemas, on see meie poolt veidi lihtsam teostada.
Irve
paranoik

PostitusPostitas shooteris 15:47 29. Dets 2010

ok. Tegu on isetehtud arvutimängu (praegu pooliku) kodulehega. Tean et Timmo Liiva sai sellise doomeniga lehe teha. Lehekülge on vaja mängu reklaamimiseks lehe praegune aadress on [url=relvaisandad.edicypages.com]siin[/url]
shooteris
Turist

Kasutaja avatar

Re: dragon.ee alamdomeeni soov

PostitusPostitas Irve 15:29 30. Dets 2010

Selliste õhinapõhiste projektidega on tihti see häda, et neid jätkub kuni on õhinat. Kui sul juba praegu on lehele toetudes plaan "teha rallimäng ja ..." ka, siis ei näe ma dragon.ee alamdomeenil küll suuremat mõtet.

Paljud palju edukamad projektid saavad hakkama ka pelgalt foorumiteemaga, mille avapostitust korrigeeritakse.

Hea asja jaoks pole vaja head kodukanime, vaid head mängu :) Mängude programmeerimise ambitsiooni ma samas tunnustan ja kui kunagi peaks tõesti midagi lahedat tekkima, usun et saame täiesti kokkuleppele selle välja jagamises. Praegu, andesta, on mul see kahtlus, et saad seda asja tehes palju lahedaid kogemusi, aga lõpp-toote sündimise šanss on üsna madal.

Ütleme, et olen näinud üsna mitut sellist ka varem ja ühtki pole mängida saanud.
Irve
paranoik

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll