Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kiirküsitlus kujunduse teemal

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Menüü kadumine

Häirib mind
16
33%
On hea
16
33%
Laiuse fikseerimine segab ka
6
12%
Tehke mis tahate, mul kama
11
22%

Hääli kokku : 49

Kasutaja avatar

Kiirküsitlus kujunduse teemal

PostitusPostitas Irve 18:48 23. Dets 2009

Kuna ümberkorraldusteks läheb, siis korjasin ära paremal pool olnud menüü ja viskasin foorumi määratud laiuse peale. Mul läks lugemine mõnusamaks, aga Surra arvas, et ei olnud päris nii.

Ehk siis kas toome menüü tagasi kui wiki ilusaks läheb?

Võite niisama muidugi ka arvamust avaldada, aga "postita" nupu kasutamine on vähetrendikas niiet ma ei eelda midagi :)
Irve
paranoik

Re: Kiirküsitlus kujunduse teemal

PostitusPostitas Katzenminze 20:48 23. Dets 2009

Mul hääletamise värk millegi pärast ei tööta, nii et siis kommenteerin lihtsalt.

Mind küll häirib see lai must riba mõlemal pool. Kuidagi tühi ning on raskem lugeda kui enne- pilk on liiga keskele kokku suunatud vms.
Katzenminze
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Erech 21:14 23. Dets 2009

Ma ei suuda uues kujunduses leida linki wikile ja blogile. Need lingid võiksid olla suured ja kas nüüd just silmatorkavad, a vähemasti hästi märgatavad (suuremad kui paremal üleval asuva menüü nupud).

Sama probleem on ka blogis, et ma otsisin linki wikisse ja ei suutnud leida. Muidugi mul võis midagi kahesilma vahele jääda. Siiski need kolm rakendust võiks minu arust üksteisele "suurelt" viidata, nii et ka väsinud peaga saad aru, et selle nupu kaudu jõuab dragoni teistesse valdustesse.

A muidu on see kolmik lahendus väga super (idee ja teostus)ning kiidan tegijaid :rolle:
Erech
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 21:33 23. Dets 2009

mina tnnen menüüst puudust küll, olen hajrunud kasutama
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kuriboh 23:43 23. Dets 2009

Harjumatu praegu ja see-tõttu ka natukene häiriv. Kuid minu arust täitsa mõistlik ja hea idee, lihtsalt peab harjuma veel.
In the grim darkness of the 41th millenium there is only awesome.
kuriboh
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 3:46 24. Dets 2009

Tähelepanek: vajutage SHIFT+CTRL+R, kui tahate kujunduse (ja postimisel emotikud) uuesti laadida. Mu läppar keeldus uut kujundust näitamast.

Preaegu esmareaktsioonide pealt ütleks, et menüü toome mingi hetk tagasi, aga ilmselt lülitatavana -- kes tahab näeb, kes mitte, ei.

Menüü eelis on ka üldiselt saidi sidusamaks tegemisel -- uutel kasutajatel on hea kui saavad huvi korral lisainfot juurde, kui foorumi maanduvad.

Sisaliku blogi ilmsel hakkab viitama tollesama ülemise riba pealt, sest on suts erinev asi, kuigi aadress on tõesti dragoni all.

Wiki viide tuleb sinna kus on Portaal (või asendub sellega) ja praegu elame seni ilma, kuni mootor korda saab tehtud.

Aeg kirjutas:mina tnnen menüüst puudust küll, olen hajrunud kasutama

Kui tohib küsida, siis mida sa seal klõpsisid? :) Minule vajutas ta küll ainult südametunnistusele.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 21:31 27. Dets 2009

Vahekokkuvõtte korras ülteks vastanute pealt, et menüü vajalikkus on olemas ja et ilmselt tuleb mul leiutada mingi viis selle tagasitoomiseks. Lehe laiuse jätan alles, sest nüüd on täisekraanis võimalik tekste paremini lugeda.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Gregik 23:44 27. Dets 2009

Võiks olla selline link, mis lubab ka foorumit täislaiuses näidata.
Johhaidii!
Gregik
Kosmiline Tapjakloun

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 16:26 5. Jaan 2010

Alguses ei saanud ma arugi, mis värk on, peale asjaolu, et foorum näis minu laiekraani keskel kuidagi eriti õnnetu ja pisike. Suur tühjus häirib. Laiuse ehk lugemise lihtsuses nõustun Irvega. Aga menüüd oli muidu ilus ka vaadata - sobis hästi ja tegi olustikku hubasemaks.

Ja veel: Ehkki seda on käsitletud teises teemas ja praegu kaevan vanu probleeme üles janiiedasijatagasi, ei saa ma vakka olla mind endiselt kõige enam häiriva kujundusmuudatuse koha pealt. Seega ütlen seda veelkord ja kõvasti, et saaks südamelt ära: Avataride paigutamine paremasse serva on idiootsus. Nagu füüsilises ilmas, on ka virtuaalmaailmas teksti tõlgendamisel väga oluline roll selles, kes seda ütles. Ütleja põhjal tean, mis intonatsiooni ja meelestatusega teksti lugema peaksin - kas ma peaksin postitust tõlgendama irooniliselt, surmtõsiselt, eelarvamuslikult vms. See on info, mis peaks mul lugemise hetkeks olemas olema, st see võiks olla omandatud lugemisele eelnevalt. Siinses kultuuriruumis käib lugemine endiselt vasakult paremale. Praegu on õnnetult paremas servas kössitavad avatarid minu jaoks samahästi kui surnud, sest lähtun postituse lugemisel väikesest värvilisest nimest postituse kohal - selle paigutus on oluliselt loogilisem.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 16:33 5. Jaan 2010

Mina kes ma tihemini käin suudan vasakust servast avatari ära piiluda küll ja enam väga ei häiri.

Samas mahuksid nad praegu tõesti posti pealkirja ja teema ette ära. See tähendaks seda, et plaan nad 45x45px pealt suuremaks teha tuleb maha matta.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas KEK 16:50 5. Jaan 2010

olen priistiga täielikult ühel meelel.

lisaksa ei leia ma seda, et avatar peaks olema kolesuur. pisikesest avatarist (ja nimest selle kõrval) piisab ju täielikult, arusaamaks kellega tegu.
KEK
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aurin 18:39 5. Jaan 2010

Avatar on loogilisem jah vasakus servas, nagu kõikides teistes foorumites. Peenikesed tekstikastid mulle aga meeldivad. Neid on kuidagi mugavam lugeda, ei pea teksti ühest ekraani servast teise taga ajama.

Menüü riba on iseenesest üleval servas olemas, kõigega mis otseselt vajalik. Sinna võiks ka lisanduda ka link sisalikule ja LoheWikile. Samas oli vana menüü lihtsalt väga ilus tükk kunsti mida vaadata.
(685) "Throw your soldiers into position from whence there is no escape, and they will prefere death to flight." - The Art of War
Aurin
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 14:15 6. Jaan 2010

Need avatarid on suts intensiivsed teksti alguses, sest neil pole suuri piire. Samas ütleks, et parem on küll: st muutusega nii kiiresti harjumine tähendab, et oli samm paremuse poole ehk.

Lisaks avastasin, et aju on õppinud pildi lähedusest nime otsima, mis on suhteliselt sürr kogemus: ma leian kiiremini üles selle kollase nime mida ma varem ei näinud ja mida Priist vaatas.

Kui paremale poole alles jätta hakkas segama ja kommenteerisin nad praegu välja sealpool.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 16:33 6. Jaan 2010

Oh, juba palju parem. Tänud ja kiitused.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 16:45 6. Jaan 2010

Ülemine kollane riba töötab taas nagu vaja.

Viskasin Lohewiki juurde ja kes Galeriis pole ammu käinud, siis ärgu peljaku ka selle peal klõpsida. Ei jää enam "kinni" sinna seigeldes.
Irve
paranoik

Järgmine

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll