Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Heledam taust foorumile?

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Heledam taust foorumile?

PostitusPostitas paadikapten 11:04 16. Dets 2009

Kas oleks võimalik seada foorumile ka mingit heledamat tausta?

Põhjus selles, et praegune väsitab silmi. Kui ma õieti mäletan, siis juba alates viimasest foorumi välimuse tuunimisest. Igatahes üle paari minuti jutti ei saa ma foorumit vaadata, silmad väsivad kohutavalt ja kui siis silmad sulgeda, on silme ees tükk aega musta-valgetriibuline.
Muudes sarnase kujundusega foorumites pole asi nii hull, nondes saab vähemalt prillidega olla, kuid siin ei aita prillid kah (prillid pole suvalisest kohast saadud, vaid arsti poolt määratud).

Paljudes sarnase kujundusega foorumites on ka heledamad variandid olemas. Minu poolest võivad heledamast variandist osad kujunduselemendid puududa (osades foorumites nii ongi), mina foorumite juures kujundust ei vaata.
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

Re: Heledam taust foorumile?

PostitusPostitas Irve 13:06 16. Dets 2009

Kui heleda taustaga dragon.ee kavandit tegin sain vastu päid ja jalgu, et hele taust on igakülgselt kurjast. Mind ennast see taust ei sega. Olen küll mõelnud pikemaajaliste ümberkorralduste teemal seda, et tekstiakna laius tuleks ära piirata, et ei peaks lugema väga pikkasid ridasid.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tindome 16:56 16. Dets 2009

Veider.
Minul on raske just heledal põhjal tumedamaid tähti vaadata. See üleüldine hele ning särav ekraan tundub nagu lambi sisse vaatamine. (Eks mu riistvarka on kiviaegne ka.)
Aga muidugi, kui oleks erinevaid kujundusi valida, keda see segada saaks.
Kui mitte teha kirega, miks siis üldse teha?!
Tindome
Loitsija

PostitusPostitas Erlessa 12:25 8. Juun 2014

Ma kaevaks vana teema rõõmsalt üles - lugesin täna pikemalt ühte teemat siin ja pärast oli nägemine hea mitu minutit triibuline. Tea, kas see on teistel ka nii? Kui, siis äkki kaaluks sutsu teistsugust kujundust?
Bosom Friends Productions // real-world GM
Erlessa
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 22:06 8. Juun 2014

Kunagi on olnud see teemaks.
Mind ennast näiteks see tume taust üldse ei sega. Silmad just puhkavad. Kirjad pole ka teab mis erksad ja tegelikult ei kujutaks ma seda foorumit teistsugusena ette.

Näiteks, kui ma panen heledama lehe omal ette, siis silmad kisuvad krõlli kõige pealt, nigu käiks kerge valu läbi. Silmadel võtab kaua aega, et ära harjuda.
Ilmselgelt pimedas ei soovita ma ühtegi ekraani vaadata.
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dani 22:11 8. Juun 2014

Mulle ka meeldib pigem tume taust. Aga alternatiiv võiks soovijatele ikka olemas olla. Ei pea olema sama ilus kui see "õige" ;)
Vox clamantis in deserto...
Dani
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alleria 22:11 8. Juun 2014

Kui see väga keeruline pole, siis variant võiks olla mõlemale. Siis on kõik rõõmsad ja valivad lihtsalt endale sobiva.
The race is long and in the end it's only with yourself
Alleria
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 23:14 8. Juun 2014

Kui on vabatahtlik seda ehitama, siis miks mitte. Alternatiiv on panna rahad kokku ja rentida suvel paariks nädalaks mõni osavam tudeng.

Ühe probleemina näen seda, et Wikisse ja foorumisse piltide lisamisel tähendab heledam nahk seda, et mõnikord ei ole värk kõige kaunim. Tõtt-öelda häirib see probleem mind hoopis vastupidisel moel -- musta tausta puhul on wikist väljatrükkide pildid väga printerivaenulikud.

Kolmas koht: ma tahaks nagunii foorumit veidi kaasajastada; on hästi mitmeid asju mis on vahepeal möödunud mitme arvutipõlvkonna ajal muutunud ja millega me foorum kaasa pole läinud. Samas juhtus eelmine kord foorumit ümberkujundades/täiendades, et osad ei tulnudki enam tagasi sest võõras ja harjumatu.

Niiet siin mõtlemisainet on isegi rohkem kui ainult heleda naha osas.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Trexxx 14:55 10. Aug 2015

Kas seda nii ei saa teha, et kasutaja ise konfib kuidas ta foorumit kuvada tahab?
Setupisse valik: Valge mustal, Must valgel ja kastike linnukesega...

Värvipimedatele ka mingi variant st. neile kes ei tee punasel ja rohelisel vahet.
"Meest eristab hobusest mõistus - mõnikord ka sadul."
- Hagar hirmus

" On võimatu olla masenduses kui sul on õhupall. "
- Vinnie PUHH -
Trexxx
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 13:30 14. Aug 2015

Malle peaks saama lisaks tekitada, aga see võtab aega...kes viitsib sellega tegeleda?
surra
veider molekul

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll