Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Suurem generaalplaan dragon.ee-ga seoses

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Suurem generaalplaan dragon.ee-ga seoses

PostitusPostitas Irve 15:26 22. Nov 2009

Viimane kokkutulek lükkas mitu asja paralleelis veerema ja võib-olla mõni teist mõtleb, et mida ma täpselt siin sebin ja mis suunas.

Dragon.ee alustades oli seis selline, et rollimängijad olid kõik olemas, ei olnud suhelnud väljaspool omi gruppe ja kõigil olid suud sõnu täis. Kõik said kokku, sõbrunesid, tutvusid, rääkisid ja siis sai see jutt suuresti ära räägitud. Igaüks läks oma eluga edasi ja hakati tööle, kasvatama lapsi ja isekeskis edasi pusima. Olukord ei ole ülihull, sest lugemas käiakse: lihtsalt uute teemade tegemiseks napib kuidagi väge ja tõtt-öelda jäetakse tihti ka kommentaarid enda teada.

Tekkis tunne. et "vana seltskond" vajab mingit viisi kus info ja mõtelused neile niiöelda koju kätte tuuakse. Vana seltskonna teenindamiseks ajan praegu käima rollimängublogi. Et poleks vaja infot otsida ja et info oleks piisavalt ligipääsetav. Loodan, et hakkab tööle.

Siis teise probleemina on meil dragon.ee sisuosa, mille täiendamine tähendas tekstiredaktorit, käsitsi HTMLi tegemist ja muud õudust, mille jaoks mul kunagi aega polnnud. Selle lahendasin Wiki ülespanekuga: nüüd on teksti tekitamine mugav ja siselogimine brauseripõhine.

Vaikselt tõstan sinna Dragon.ee sisuosa infot ümber. Pikemas plaanis tuleb sinna kokku kirjutada ja liigutada kõik foorumiteemad, kus on juhised larbirelvade ja varustuse tarbeks. (10 lehte ja igal lehel 2 asjalikku artiklit ei ole mugav viis algajatele infot jagada.)

Samuti peaks wiki alla minema ka praegu täiesti puuduv: mängujuhtide omavahelise kogemuse jagamine. Larbi mängujuhid astuvad praegu samadesse ämbritesse.

Dragon.ee foorumiga -- kui selleni ükskord jõuan -- peaks tegelikult ka veidi ümberkorraldusi tegema. Tahaks tõsta kõik need vanad teemad kuskile lukustatuna arhiivi ära. Mõte selles, et ei oleks sundust neid arutamiseks üles kaevata. Seda ei saa enne teha, kui väärt asjad on tõstetud wikisse ümber. Samuti pole praeguse liikluse juures vist väga mõtet hoida niipalju alafoorumeid.

Kui see kõik on tehtud, siis teenindaks uusi tulijaid nii wiki, foorum, kui blogi, vanu pigem blogi ja wiki ja aktiivsed huvilised nii palju kui vähe saaks rahulikult foorumis jätkata.

Võibolla kirjutasin rumala jutu.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: Suurem generaalplaan dragon.ee-ga seoses

PostitusPostitas Dan 1:08 23. Nov 2009

See on hüva et keegi omab aega ja viitsib foorumi ümber tõsta - ja läbi töötada.

Infovahetuskoht on vajalik. Aga pelgalt infovahetuse peale internetis ei saa midagi üles ehitada. See ei asenda inimestevahelist silmast-silma suhtlust. Jah, paljudel on töö ja mõnedel on lapsed, kuid oma hobidega tegeletakse, kui sellest tuleb mingi positiivne "fiiling".

Mis puutub mingisse varustuse relvade tegemisse, siis on igasugu õpetusi nett täis ning kahtlemata on seal paremaid kirjatükke kui keegi siia iial on postitanud. Jällegi - uus tarkus sünnib tegelemisest. Tegelejaid on vaja, et oleks aktiivsust.
Dan
Tuleloitsija
 
Postitusi: 800

Kasutaja avatar

vabandan ette, offtopic

PostitusPostitas sondor 18:34 25. Dets 2009

aga see on tõesti hüva et keegi omab aega
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard
 
Postitusi: 417
Asukoht: kuskil sinu alateadvuses...

Kasutaja avatar

Re: Suurem generaalplaan dragon.ee-ga seoses

PostitusPostitas KEK 16:05 31. Dets 2009

sondor kirjutas:aga see on tõesti hüva et keegi omab aega

oeh :D.

me kõik omame aega...
KEK
Ruunitundja
 
Postitusi: 478


Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 1 külaline


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6