Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Rollimängijate kokkutulek 2008?

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Re: Rollimängijate kokkutulek 2008?

PostitusPostitas Attila 0:27 11. Nov 2008

Otsige aga oma märkmik välja. Kokkutulek toimub 13 detsember. ;) Kuulutus ja info selle nädala jooksul.

Veel. Sellel aastal tahaks alustada üritusega varem ja asjalikumal moel. Et kui Sul on midagi kasulikku ja huvitavat, mida tahaksid rääkida või teha siis võta aga ühendust (Lauamänge, D&D, juttu). Ise erinevatel eesti larpidel käinuna, nii osaledes kui köögipoolel, siis kihk on seda kogemust kuidagi haarata. Tõenäöliselt tuleb eesti uuema aja larbinduse kohta üks ettekanne & hilisem vestlusring. Võibolla õnnestub ka Lõhkise Sibula reeglite tõlge viimistleda ja 8 mastiline kaardipakk hankida.

Aga õhtune pool läheb nii nagu tavaliselt :D.

Sorontur. Ozkar. Attila.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tanel 0:57 11. Nov 2008

wuhuuu \o/
Lugege Jaanus Põldaru imepärastest seiklustest koduvabariigis

Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 11:22 11. Nov 2008

Et mina, kes ma lauamängudest ei pea, vaid olen eriti huvitet ikkagi inemiste nägemisest, võin siis õhtul alles tulla, jah?
JAH? :love:
"...vahel helbena suudan Su juurdegi tulla ja Sa näed minust heledat und"
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 15:37 12. Nov 2008

Jaa, keegi ei pea tervet kokkutulekut kohal olema, aga see võib nii mõnedki Patu Kahetsus Punktid (PKP'd) maksta. ;)
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hulkur 12:30 13. Nov 2008

Jaa, Heart peab tõsiselt pattu kahetsema selle ebasündsa kuuldemängu pärast milles ta osaline oli :)
2B or not 2B = FF
Hulkur
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 15:50 13. Nov 2008

No tule taevas appi! Ma pean pealt passima, kui äge on teistel miskeid lauamänge mängida? Ma võin samal ajal enne üritusele tulekut kodus ka iluund teha, onju, võibolla isegi midagi asjalikku korda saata.

Ja Hulkur. Kuuldemängus polnud tegelikult midagi ebasündsat, sul polnud lihtsalt piisavalt uni. :love:
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 16:28 13. Nov 2008

PKP'd oli lihtsalt teemakohane nali. Ma ei arva, et kõik peaksid huvituma puhkepäeval lauamängudest. Ei ole kohustuslik, vabandan kui selgusetuks jäi.
Aga sügisene kokkutulek on vist ainus üritus aastas, kus rollimängijatel oleks võimalus oma ala asjadest rääkida (nt: Irve eelmise aasta loeng D&D's häälte tegemisest, mis mulle endale väga meeldis).
Seetõttu püüame siis alguses asjalikumad olla, vaatame kas tuleb välja.

Aga õhtune pidu ei ole mitte teisejärguline, pigem vastupidi. :)
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chloe 12:03 14. Nov 2008

Heart kirjutas:No tule taevas appi! Ma pean pealt passima, kui äge on teistel miskeid lauamänge mängida? Ma võin samal ajal enne üritusele tulekut kodus ka iluund teha, onju, võibolla isegi midagi asjalikku korda saata.

Ja Hulkur. Kuuldemängus polnud tegelikult midagi ebasündsat, sul polnud lihtsalt piisavalt uni. :love:

Sa võid kodus iluund teha, sa võid tulemata jätta, sa võid samal ajal kui teised igasugu erinevaid ja vahvaid lauamänge mängivad ka midagi muud põnevat teha, sest rollimängijate kokkutulekul on valdavalt nutikad inimesed, sa võid kogu see aeg ka lõbusalt jaurata koos inimestega, kes niisama jutustada tahavad. Keegi ei sunni midagi tegema, pole kunagi sundinud. Inimesed teevad tavaliselt oma elu ise toredaks, korraldajad aitavad sellele natuke kaasa.
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 12:10 14. Nov 2008

chloe kirjutas:
Heart kirjutas:No tule taevas appi! Ma pean pealt passima, kui äge on teistel miskeid lauamänge mängida? Ma võin samal ajal enne üritusele tulekut kodus ka iluund teha, onju, võibolla isegi midagi asjalikku korda saata.

Sa võid kodus iluund teha, sa võid tulemata jätta, sa võid samal ajal kui teised igasugu erinevaid ja vahvaid lauamänge mängivad ka midagi muud põnevat teha, sest rollimängijate kokkutulekul on valdavalt nutikad inimesed, sa võid kogu see aeg ka lõbusalt jaurata koos inimestega, kes niisama jutustada tahavad. Keegi ei sunni midagi tegema, pole kunagi sundinud. Inimesed teevad tavaliselt oma elu ise toredaks, korraldajad aitavad sellele natuke kaasa.

Ma jäin arusaamatuks sulle. Aga mida iganes :) Mulle meeldib, kui teised minu elu toredaks teevad. Mulle meeldib olla publik.
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas chloe 13:03 14. Nov 2008

Ok, loen kiirelt ja väga ülevaatlikult teemat, väga ei süvene. Mulle lihtsalt jäi mulje, et sa vingusid. Vabandan.
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Heart 13:18 14. Nov 2008

Vabandus vastu võetud :)
Mul on hea meel, kui teistel tore on... Lihtsalt, kui teised tegelevad asjadega, mis minule huvi ei paku, siis selleks ajaks ma organiseeriks omale lihtsalt muud :) See ongi see, et näed, suudan oma elu piisavalt toredaks ka ise teha.
Heart
vändagängster

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 14:11 14. Nov 2008

Ma mudu hea meelega täidaks ka tänavu mingi aja ära, aga mul ei ole head mõtet, et mida rääkida :)
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Florian 15:05 15. Nov 2008

See on siis ametlik info, et kokkutulek toimub?
Elul on ilusa une nägu
http://lillepidu.blogspot.com/
Florian
Raudkäsi

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 15:58 15. Nov 2008

Siin kuskil sai lausa regada ju...
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shalaya 16:44 15. Nov 2008

Juhuuuuu!
Kõik see jutt on palsam minu vanadele kõrvadele!
Ja kui taevas just alla ei kuku, olen käsi, jalg, pea, kõri ja kõik muud jutud ka :)

Olgu korraldajad juba ette tänatud!

/me kummardab ning jääb regamisvormi ootama
Shalaya
Valguse kaitsja

EelmineJärgmine

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll