Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Dragon.ee sisuosa täiendamisest

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Dragon.ee sisuosa täiendamisest

PostitusPostitas Irve 13:50 26. Nov 2007

Nüüd, kus vasakpoolne menüü meile päevast-päeva vastu vahib, võiks mõelda sellele, et kuidas sinna materjale juurde saada ning tekitada. Seepärast tahakski natukene sel teemal arutelu ajada. Põhiliselt võiksite sõna võtta järgmistel teemadel:

1. Artiklite ja alamlehtede ideid (Nt: "Kuidas teha huvitavat rolli").
  2. Kuidas nende ideede realiseerumiseni jõuda — kuidas saada sinna sisu juurde (Nt: Palkame omale Gygaxi).

Ühesõnaga võiks teha väikese ajurünnaku ja vaadata, kas äkki tekib Säravaid Mõtteid. Artikli-ideed võiks igal juhul kokku koguda.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

Re: Dragon.ee sisuosa täiendamisest

PostitusPostitas Fromhold 13:55 26. Nov 2007

Materjalide alla võib ju igaüks sokutada oma mängudest üle jäänud materjale, mooduleid, ideid, pilte jms. Sellist nodi on nagunii kõigil nagu muda.
Selline eraldi mängujutide nurgake.
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Lõvi 14:20 26. Nov 2007

Irve, ma ju saatsin sulle ühe artikli larpi alla, said isegi viite allikale. Kus see siis on? :)
Kahtlustest ja pimedusest päevatõusu alla
Tulin päiksepaistes lauldes, mõõka paljastades.
Sinna sain, kus lootus lõpeb ja kus süda murdub:
Raevus keegu, turma needku verev õhtupuna!
Lõvi
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 15:13 26. Nov 2007

Vahele jäin :)

Võib-olla peaksin ennast kuidagi lehe täiendustsükli seest unustamisvõimet arvestades distantseeruma. Wikiunistus on üks osa sellest muidugi...
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas aatomik 16:09 26. Nov 2007

Minuarvates võiks sinna Drägoni alla koondada blogid. Mitte mängijate enda blogid, kus nad arutavad maailma asju vaid mängu blogid, kus on mängu tegevus kirja pandud. Nagu on foorumis eraldi teema Mängukroonikad. Mina näiteks aga ei pea Dragoni foorumis mängukroonikat sest mul on selleks eraldi blogi(d) selleks loodud. Kahjuks ma aga arvan, et sellest blogist ei tea eriti keegi siinsetest kasjutajatest, kes külla aga teavad mängukroonikatest, sest ma küll panin blogi adre teemasse Drägonistide blogid, kuid seal on kokku suur hunnik blogisid millest enamus on niisama suvakad päevikud kust pole midagi lugeda, ning minu oma ei ole veel isegi listi tõstetud.

Ma muidugi ei tea kui paljud veel peavad blogi eraldi oma kodulehel või kuskil blogspot.com-is.

Drägun - Materjalid - Mängu blogid/kroonikad Oleks väga hea koht nende hoidmiseks.

Vot nii arvan mina...
aatomik
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 16:36 26. Nov 2007

Mina soovitan kogu selle vasakpoolse osa kriitilise pilguga üle käia. Uus materjal sisse, vana välja. Kuigi enamus artiklitest on seal asjalikud, vajab see osakond uuenduskuuri.

Eriti meeldib mulle linkide all:
"Kultuurireisid - Drägoniasjade maaletooja"
Oi aegu ammuseid, oi aegu ammuseid... :)
hmmm... mh?
Olorin
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 16:56 26. Nov 2007

Irve kirjutas:Wikiunistus on üks osa sellest muidugi...

no nädalavahetusest on php5+ offlines olemas, mediWiki saab joosta ...
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 21:04 26. Nov 2007

Mängukroonikate blogid on huvitav mõte. Äkki oleks seda mõtet teha kuidagi mingi RSS voogude koondajaga? St et oleks mingi hulk voogusid ja siis igaüks vaatab, et mida loeb või mitte. Teine variant oleks teha kuidagi nimekirjaga, aga siin on see, et surnud blogisid on suht nadi märgata ja eemaldada...
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas aatomik 21:56 26. Nov 2007

Mis iganes asi see RSS voogude koondaja ka ei oleks :lol:
Mis see siis on? :?

Aga lihtsalt list teha....
Ma ei usu et see kontrollimin nii kaaruline oleks...
Esiteks, kui isegi on jäetud blogi pooleli, siis kui tema kallal on kunagi vaeva nähtud siis on seda huvitav lugeda niisama jutuna (kuigi jah lõpp oleks selline poolik) Samas kui iga kuu käib keegi need blogide adred läbi ja vaatab millal oli viimane post siis näeb suhteliselt hästi, kas on veel aktiivne või ei (alates mingi 6 kuud mitteaktiivsust võiks lugeda surnud blogiks). Kuna mingi kuu ajaline mitteaktiivsus võib olla lihtsalt tingitud sellest, et on kiire olnud ja ei ole jõudnud mängida.
aatomik
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tagtag 22:54 26. Nov 2007

Ma tahaks teada kas kuskil on võimalik avaldada isetehtud seiklusmooduleid? See võib kõikidele loomingulistele Mooduliteigijatele kasuks tulle oma nn. kuulsuse saavutamiseks.
The train, it is not moving. ~ Hercule Poirot
Tagtag
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 0:33 27. Nov 2007

Tagtag kirjutas:Ma tahaks teada kas kuskil on võimalik avaldada isetehtud seiklusmooduleid? See võib kõikidele loomingulistele Mooduliteigijatele kasuks tulle oma nn. kuulsuse saavutamiseks.

Soovid Ilma Kätteta Inimestele järge kirjutada? Düsgraafiarünnak juba võttis mu pooleldi auti :D

Kui keegi midagi valmis kirjutab, saab selle ka üles panna...

RSS
aatomik kirjutas:Mis iganes asi see RSS voogude koondaja ka ei oleks :lol:
Mis see siis on? :?

blog.tr.ee näiteks või technocrati või Firefoxile võid Sage installida. Blogidel on enamasti selline lisafail, mis pealkirjad ja lingid nendele standardsel kujul välja annab. See on RSS ja neid saab kokku koguda.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tralayn 3:01 27. Nov 2007

Seoses nende mängukroonikatega tekkis mõte, et larparid tahavad ju ka väga hoolega mängijatelt tagasisidet ja kirjutavad kokkuvõtteid jms. Et miks mitte neid kusagile ilusasti mängude kaupa välja tõsta, lõppenud mängusarjade puhul saab tagasivaateid ka ilusasti avaldada. Mitmetel mängudel on kombeks omaenda kodulehele materjale üles panna, aga nii mõnigi elabki dragunis (nt Juunior ja paljud pisemad mängud). Nii saaks alati enne mängu ja pooliku sarjaga liitudes kõik taustmaterjalid läbi lugeda. Pealeselle oleks huvitav idee kasutada kokkuvõtetena mõningate tegelaste tagasivaateid või nende katkendeid. See muidugi konkreetsele mängujuhile konkreetse katkendi olemasolul. Reeglid maailmate kaupa ka.

DD uudiste all võiks keegi leida midagi uuest (4th edition) süsteemist, kui see ükskord välja tuleb. Võiks, eksole, mina ei viitsi hästi :oops:

Süsteemide all võiks larp ka välja toodud olla.
Mmm something-something... /sisesta tark ent humoorikas lause siia/
tralayn
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Fromhold 10:43 27. Nov 2007

Irve kirjutas:Vahele jäin :)

Võib-olla peaksin ennast kuidagi lehe täiendustsükli seest unustamisvõimet arvestades distantseeruma. Wikiunistus on üks osa sellest muidugi...

Jah, ja mul on üks mõõgaöö sinu käes :). Enne üles panekut ma vaataks ta nüüd korra kriitiliselt üle. Ja mooduleid ja muud nasvärki on ka nagu muda.

Ühes Ravenlofti foorumis on väga mõnus teema iga kuu, mille võiks siiagi sisse panna : iga maa kohta väike lõik või südmuskatke, mis iseloomustab seda maad. Ei mingit seiklust ega midagi. Mängu on selliseid asju väga mõnus sisse pikkida, väike lõbus/kurb/totter seik lihtsalt. Näitseks (jacki?) napsutanud kübaraga ja piibuga jänes on taoline mõnus vahepala.

Võiks teha vastava teema kleepsu, kuhu igaüks võib kirjutada ja adminni iga mingi perioodi tagant tõstavad vasakusse tulpa.

Ja mängublogid on mõnus mõte.
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tagtag 22:50 29. Nov 2007

Irve kirjutas:
Tagtag kirjutas:Ma tahaks teada kas kuskil on võimalik avaldada isetehtud seiklusmooduleid? See võib kõikidele loomingulistele Mooduliteigijatele kasuks tulle oma nn. kuulsuse saavutamiseks.

Soovid Ilma Kätteta Inimestele järge kirjutada? Düsgraafiarünnak juba võttis mu pooleldi auti :D

ma ei ole suurem asi järjekirjutaja :rolle: mul pigem väiksed OMAloodud seiklusmoodulid (rõhk sõnal väiksed)
The train, it is not moving. ~ Hercule Poirot
Tagtag
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holebuulD 23:10 29. Nov 2007

Tagtag kirjutas:mul pigem väiksed OMAloodud seiklusmoodulid (rõhk sõnal väiksed)

IRW ei no päris hea. (rõhk sõnal no)

P.S. ega ma pahatahtlikult ma niisama TIBA pahatahtlikult (rõhk sõnal niisama).
holebuulD
Manatark

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Yahoo [Bot] ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll