Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

probleemid uue foorumiga

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Re: probleemid uue foorumiga

PostitusPostitas Udutont 17:04 13. Dets 2007

Sekundeerin teemonile: foorumi sulgemisel automaatselt kõigi kirjade märgituks lugemine on halb lahendus. Sekundeerin ka tankile: Kirjade märkimise nupp võiks asuda (ka) uute postide lehel.
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:47 13. Dets 2007

Oberon kirjutas:Mul on probleem uute postituste otsimsiega .
Ma ei suuda 100% öelda kuidas tekib , aga mis tekib on see :

Firefox 2.0.0.11
NoScritpt allows dragon.ee

Search posts from last visit lehekülg on lahti ( ".... search.php?search_id=newposts" )
Nimekirjas on loetud ja lugemata poste mingi suvaline kogus.
Vajutad F5 ( või "Reload from server" )
1 / 8 'st on tulemsueks "No posts found" , ülejäänu 7/8 on õige
vastus ( eelnevad lugemata topicud ikka lugemata ja loetud postitused ka näidatud ).

nüüd lisaparameetreid :
lehekülje avamise ja F5 / reload vajutamise vahe on erinev arv minuteid , aga vähem
kui sessiooni aegumine ja rohkem kui mõni üksik minut.

Map tea kas sa sellega midagi teha oskad, aga vbla oled isegi näind ?

Eks ma teatan kui midagi veel avastan, või kui situatsioon kordub siis uurin lähemalt.

see uute postide n2itamine jukerdab jah tiba. antud anomaaliat ma pole t2heldanud, kyll aga ei kuva ta mul n2iteks alati k6iki uusi poste
mis netiyhendus sul on? normaalne adsl, mitte miski dialup? ega sa pole t2heldanud mittekuvamise ja kellaaja seost?
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arpeau 21:07 13. Dets 2007

pole kindel, et siia peaksin kirjutama - aga dragon.ee's ringi hulkudes sain galerii leheküljelt 2 fatal errorit.
teate ikka eks?
Arpeau
arpeau
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Oberon 0:12 14. Dets 2007

Teemon kirjutas:

Firefox 2.0.0.11

Search posts from last visit lehekülg on lahti ( ".... search.php?search_id=newposts" )
vastus ( eelnevad lugemata topicud ikka lugemata ja loetud postitused ka näidatud ).

nüüd lisaparameetreid :
lehekülje avamise ja F5 / reload vajutamise vahe on erinev arv minuteid , aga vähem

Eks ma teatan kui midagi veel avastan, või kui situatsioon kordub siis uurin lähemalt.

see uute postide n2itamine jukerdab jah tiba. antud anomaaliat ma pole t2heldanud, kyll aga ei kuva ta mul n2iteks alati k6iki uusi poste
mis netiyhendus sul on? normaalne adsl, mitte miski dialup? ega sa pole t2heldanud mittekuvamise ja kellaaja seost?

Netiühendus on pädev :)

Kellaaja seost pole täheldanud. Küll aga seda featuret (?), et loetud postid mingi aja tagant kaotatakse ära sealt new_post lehelt.
Vbla seda ma olengi täheldanud ? aga seda ajaühikut map oska öelda mis hetkest nad sealt ära kaovad.

Eks ma hoian pilgu peal kellaegadel edaspidi...
MÜÜA ! Langevari, korra kasutatud. Pole avatud. Pisut määrdunud. saata privaatsõnum.
Oberon
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sentius 8:34 14. Dets 2007

Mina saatsin 9. dets priistile ühe ps-i. Istub siiani outboxis, kuigi on näha, et priist on 12. dets käinud foorumis kolamas.
Veider. Tarhv Veider.
VägivaldneKarvasjalgneRabavistrikPistrikPart
ehk meeter hammast ja tilluke tuvi otsas.
------------
Õnnelikkus on kohustuslik!
sentius
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 9:00 14. Dets 2007

Oberon kirjutas:
Teemon kirjutas:

Firefox 2.0.0.11

nüüd lisaparameetreid :

Netiühendus on pädev :)

Kellaaja seost pole täheldanud. Küll aga seda featuret (?), et loetud postid mingi aja tagant kaotatakse ära sealt new_post lehelt.
Vbla seda ma olengi täheldanud ? aga seda ajaühikut map oska öelda mis hetkest nad sealt ära kaovad.

Eks ma hoian pilgu peal kellaegadel edaspidi...

minu teooria on see, et see view new posts/vaata uusi postitusi on kas sessioonip6hine v6i on seal t6esti mingi aeg

sentius - see, et priist foorumis k2is, ei t2henda veel et ta luges su privat. praegu on kole keeruline m2rgata, et sul on uus priva, a eks see saab kunagi veidi silmatorkavamaks kui irve asjadega sinnakanti j6uab
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 13:15 14. Dets 2007

minu syy - pole jõudnud veel päisesse ikooni teha uute sõnumite jaoks... vaikselt teeb - juppe on palju.
surra
veider molekul

PostitusPostitas virgo 23:06 15. Dets 2007

kage kirjutas:üldiselt nõus tema kommentaaridega, samas võiksite ka laiskade inimeste eest hoolitseda kes ei viitsi shifti vajutada ;)

Laisad inimesed võivad vajutada hiire keskmist nuppu;)
virgo
Rändur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 1:12 21. Dets 2007

tank kirjutas:ma ei tea, kas see on viga, ent "View new posts" tabelis ei ole enam teemaalgataja tulpa. on ainult viimase vastaja oma.

Ma siin vaatan, et tulpa otseselt ei ole -- aga see info on täiesti loetav kohe postituse nime all...

Lisasin kõigi foorumite loetuks märkimise viite otsingulehe allserva.

Koristasin ära esilehelt mõttetu moderaatoriinfo ja sain avalehele rohkem foorumeid.

Tõstsin avatari allapoole nime ja tiitlit nagu vanasti ja võtsin ära liitumiskuupäeva postituste juurest.

Tegin asupaiga näitajat suuremaks, et mõnusam oleks sihtida.

Tegin veidi keelefailis sigadusi ja tegin veidi sigadusi ringi.

Korrigeerisin paar iluviga nagu vale värvi menüü vasakul ja ICQ ikooni ja kodulehe ikooni varjutav uksepildike läks minema.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Oberon 9:44 21. Dets 2007

Irve kirjutas:
... Pisike kuhi parandusi ..

Avaldan kiitust ja õhutan ka järgmisi ToDo listi asju ette võtma.
MÜÜA ! Langevari, korra kasutatud. Pole avatud. Pisut määrdunud. saata privaatsõnum.
Oberon
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Fromhold 13:10 9. Jaan 2008

Minul igatahes ei tööta see postituste all paremas nurgas olev nooleke, et üles. Ei reageeri vajutusele mingit moodi.

Ja Paranoia foorumi ikoon on ikka kole. Teised on juba ilusad.
Tartu Seksiguru
Fromhold
Valingu veinimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 11:23 10. Jaan 2008

Lee tegi ja Dingo avastas: Kui teha privaatfoorumis globaalne teadaanne, siis saab seda teha ja see tekib kõigisse privafoorumitesse näha. Vältigem.
Irve
paranoik

PostitusPostitas Mutabor 15:50 15. Jaan 2008

Mul oli praegu mitu korda nii, et logisin sisse, siis suunati avalehele ja sealt nägin, nagu ei oleks olnud sisse loginud. Logisin uuesti sisse ja sama lugu. Vist neljas katse õnnestus.
Mutabor
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 1:49 23. Jaan 2008

Üks veider asi toimub. Kui üldiselt avanevad mul saidid Opera brauseriga kiiremini kui Firefoxi all, siis Dragoniga on vastupidi - Firefoxi all on ta kiirem kui Opera all. Opera võtsin kasutusse peale seda, kui foorum oli uuenduskuuri läbinud, seega varasema kohta ei oska midagi öelda. Varem oli mul kaua aega vaid Firefox, Internet Explorerit ei kasuta juba ammu.

On see kuidagi parandatav või tuleb mul endiselt valida Opera puhul kannatuse varumise ja Dragoni jaoks eraldi Firefoxi käivitamise vahel?
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 9:42 31. Jaan 2008

Irve kirjutas:Lee tegi ja Dingo avastas: Kui teha privaatfoorumis globaalne teadaanne, siis saab seda teha ja see tekib kõigisse privafoorumitesse näha. Vältigem.

see on paha jah, see on erinevus eelmisest foorumimootorist ning privaatfoorumite õigused tulid kaasa sealt kõigile gruppidele.
kuidagi lihtsalt seda sajakonnas privaatfoorumis sajakonnale grupile ära kaotada ei saa, ükshaaval on "pisut" tülikas. vaatame, kas järsku saab andmebaasipäringu abil
Teemon
Nutikas Lutikas

EelmineJärgmine

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll