Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

probleemid uue foorumiga

Dragon.ee ja foorumiga seotud teated, kommentaarid, küsimused, putukad, soovitused jne. Foorumi Reeglid.

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Re: probleemid uue foorumiga

PostitusPostitas Irve 0:50 14. Jaan 2010

Kerimisribaga on tõesti veidi jamamist olnud. Minu masinas oli see säilinud ainult Operaga näiteks. Andsin veidi kõrgust juurde jälle: kas nüüd on kellelgi veel avatarid keritavad?
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Orm 19:06 6. Veebr 2010

Kui minna "Kes on foorumil" alla, siis viia hiir üle kasutaja, muutub tabeli taust lausa maagilisel moel kahtlaseks. Sama probleem esineb ka "Kasutajad" all.
Saabuv öö mähkis endasse laanekurus asuva Karutare hurtsiku. Raba poolt oli kuulda hundiulgu. Tuul sahistas tare katuses, lõgistas pajaakna kallal ja häilitas süsi koldes.
Orm
Seikleja

Kasutaja avatar

Hüüdja hääl kõrbes

PostitusPostitas Irve 0:45 7. Okt 2010

Igaks juhuks ja vabandades kõikide ees, kel seda teada pole tarvis: kui on keegi, kelle foorum on kõik need aastad olnud inglise keelne -- palun võtke juhtpaneel lahti foorumi seadete alt ja muutke liides eesti keelseks.

Otselink, mis loodetavasti töötab
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 0:16 9. Dets 2010

Mõni päev tagasi tekkis mul uus probleem. Nimelt Opera alt sisse logides hoiab süsteem mind sees vaid loetud sekundid ja siis viskab välja. Veateateid ei anta, lihtsalt lööb taas esilehe ette ja ma näen, et ma olen siin külalisena.

Firefox lubab mul õnneks ilusasti sisse logida.
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 2:39 9. Dets 2010

Opera 10.03-ga jään ma ise küll ilusasti sisselogituks praegu testides. Standardprotseduur on hävitada kõik dragon.ee küpsised. Selleks on lehe allservas lausa eraldi link pakutud (ilmselt saab kuskilt seadistustest ka).

Kõrvalepõikena pean mainima, et Opera 10 on umbes kohutavalt väga kiire ja kui tal reklaamitõrje ja noscript nimelised pluginad töötaks samahästi kui firefoxil, vahetaksin ilma kõhklemata brauseri ära.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 18:32 9. Dets 2010

Jah, küpsiseid ma kipun mõnikord unustama. Kustutasin need ja nüüd asi toimib.
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 18:24 27. Juun 2011

Galerii tundub et on natuke haigeks jäänud. Räägib mingist uuendusest ja pilte ei näita.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 14:59 18. Juul 2011

Ma ei tea kas keegi juba sellest juttu teinud ja ma olen nii ülbe et ei viitsi otsida ka, sest vihastasin ennast sisselogimisel seaks. Üle pika aja siia kiigates tahtis foorum mingil põhjusel kindlaks teha ega ma bot ei ole. Sellest poleks iseenesest midagi, aga see kuradima kast, kus numbrid ja tähed kirjas on, oli nii keeruliseks aetud, et sümbolite väljaveerimine oli pea võimatu ülesanne. Mitu korda proovisin, seejärel kutsusin teised inimesed appi ja koos arutasime iga sümboli puhul eraldi, mida see ebamäärane kastihunnik võiks püüda endast kujutada. Lõpuks õnnestus sisse pääseda, aga harja ajas punaseks küll.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 23:32 19. Juul 2011

Tead, see on üks paras õnnetus. Need botituvastused on nii kuramuse tubliks läinud et täpselt nii me inimesi tuvastama peame.

On veel keskiseid, kel sellega suuremb jama on olnud? Ilmselt saab leida mingit kompromissi kah; ennist lihtsalt tulid need botid meil ustest-akendest ja siis sai keeratud kuni neid ei tulnud.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 23:57 21. Juul 2011

noh, selle kohta on üks kulunud nali:
varsti käib botituvastus nii, et kui captcha ära lahendab - bot, kui ei lahenda - järelikult inimene
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Attila 14:24 22. Juul 2011

Tuvastuseks väike valik lihtsaid küsimusi?
Mul oli ka probleeme - lõpuks lasin endale uue parooli saata lihtsalt.
Võimalus on üks miljonist, aga postitus võib siiski asja ette minna.
Attila
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 14:21 7. Okt 2011

Vahetasin captcha mootori reCaptcha peale; loodetavasti on too veidi paremb ja neid google translatori spämmiahve jääb vähemaks.
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 18:59 23. Okt 2011

Vahetasin reCapthca tagasi, sest ei töötanud nagu vaja ja näitas end välja ainult eelvaates, mis polnud päris meie eesmärk. Loodame parimat.
Irve
paranoik

Eelmine

Mine Dragon.ee

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll