Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Mänguseltskond (3-5 in) otsib DM'i

Kes, kus, mida ja kellega mängib. Mängukuulutused ja mängude otsimine.

Moderaatorid: Teemon, Irve

Mänguseltskond (3-5 in) otsib DM'i

PostitusPostitas Kriza 9:48 4. Mai 2006

Kogenud mänguseltskond, kelle keskmine iga on 30 ning keskmine mängukogemus on kolm aastat (mõnel ka DM kogemus) otsib endale uusi väljakutseid uue DM'i näol.

Olemas mängimiseks sobiv pind nii Mustamäel, Veskimetsas kui ka Lasnamäe alguses. Samuti oleme varustatud kõige muu vajalikuga (raamatud, täringud).

Kuna tegemist on kogenud ja kokku mänginud pundiga, siis ilma eelneva DM kogemusteta sa meiega hakkama ei saa. Mõnus oleks proovida mõnd alternatiivset maailma või siis lausa omaloomingut.

Meile sobib mängimiseks mõni nädalasisene õhtupoolik (esmaspäevast neljapäevani).

Uute mängudeni,

Kriza
Kriza
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 10:56 4. Mai 2006

Jutustage siis juba lähemalt, kelle käe all ja mida olete mänginud. :)
Mida rohkem teavet enda kohta annate, seda suurem on tõenäosus, et kelleki tärkab huvi.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 11:44 4. Mai 2006

Kui teil mõni laupäev (20 või 27 mai) lõbusa Paranoiamängu aega ja huvi peaks olema, võin läbi astuda - nädala sees ei jõua maailmasse piisavalt sisse elada. Selline erandkorras külalismängujuhivõimalus.
Irve
paranoik

Meie mängukogemus

PostitusPostitas Kriza 10:09 5. Mai 2006

Rahva tungival soovil siis valgustan veidi meie tausta seoses sellega, mida ja kus on mängitud. Jutt tuleb suht mõistukõne, kuna ma ei ole teistelt luba küsinud info avaldamiseks.

Enda kohta siis niipalju:
Alustasin mängijakarjääri Soomes, 2001 aastal ning tegemist oli Tolkien'i ainetel DM'i poolt omaloodud maailmaga. Mängisin seal pundis aasta aega, mille jooksul toimus täpselt üks lahng - seega tegemist oli tugevalt rollidele keskendunud mänguga.

Peale kodumaale naasmist sattusin punti, millest praegune punt välja kasvas. Kuna DM'iks oli kunsti-inimene (vihje), siis minuteada oli maailma tema enda poolt välja mõeldud. Tegemist oli esialgu 3.0 järgse mänguga, mis aegamisi 3.5 peale üle läks.

Järgmisena proovis meie peal kätt üks kaksikutest ja sellest olekski peaaegu asja saanud, kuid aegade ebasobivuse tõttu jäi asi katki.

Seejärel ostis meie pundi kuulsaim kirjanik endale kampaania raamatud ning juhtis meid suurepäraselt kuni 13 levelini, mil ettevalmistamine võttis juba liigselt aega (ning mängijaks olemise kiht võttis võimust). Seega paar nädalat tagasi otsustasime selle mängu katki jätta.

Teadaolevalt on mõned pundist ka sinu (Irve) käe all mänginud. Kuulujutud räägivad ka teistest kõvadest nimedest.

Kes kirjutaja või kamba ära tundis seda tervitan ;).

Cheers,

Kriza
Kriza
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Drajeen 10:51 5. Mai 2006

No minu tunneb Irve ära,eks:)
Paranoia võiks ju ära proovida küll, juttu on sest olnud, tegudeni pole ma veel jõudnud...
Aint, ma kipun laupäeviti kuni 16ni tööl olema. Kui ei sega, on kõik hea.
Drajeen
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 13:51 5. Mai 2006

Iseenesest 17:00 algusega võib ka.

Aga käed sügelemas mängujuht võiks seda kampa proovida küll :)
Irve
paranoik

Üritaks siis uuesti

PostitusPostitas Kriza 22:13 31. Juul 2006

Heip uuesti siia liini.

Nüüd siis suvi pea läbi ning olukord ikke endine. DM'i pole aga hirmsaste tahas mängida.

Vahepeal tänud Irve'le kes Paranoiaga meie aega sisustas ning Mytofest oli kah täitsa uus kogemus kohe.

Et siis kallid DM'id- ärgakem suveunest ning pakkugem end julgelt välja.

Kannatamatult mängu ja DM'i oodates,

Kriza
Kriza
Seikleja

Kasutaja avatar

Re: Üritaks siis uuesti

PostitusPostitas Orlau 21:29 1. Aug 2006

Kriza kirjutas:Heip uuesti siia liini.

Kannatamatult mängu ja DM'i oodates,

Kriza

Ühinen üritusega, lootusrikkalt mängu ootamisega siis. Usun, et oleme DM-i jaoks üsna malbe kamp, ei igise ega õienda ja mängime rolli, nii et saepuru taga. Mõned DM-id on lõpetanud hysteeriliselt naerdes rõdule põgenedes (ärge rohkem kysige). Aga muidu oleme nunnud, ei lase nurka, näeme head välja ja teeme ise kohvi aegajalt ;)

Nii, et võtke meid :)

Aga asju, mida me oleme harjutanud: kõik teavad nii 3.0 kui 3.5, maailmadest peamiselt Forgottenit ja Dragonlance ning natuke Malazani. Mõned meist veidi on kylastanud Ravenlofti ka.
Ilves hundinahas
Orlau
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Drajeen 17:38 2. Aug 2006

ja Paranoiat siis ka juba natukene :)
Aga, (ma võibolla räägin ainult enda eest?) ei ütleks ära ka millestki täitsa uuest, Masquerad näiteks vms
Drajeen
Seikleja

PostitusPostitas Aweron 0:55 3. Aug 2006

Ma kunagi vaba hetke leian uue töö kõrvalt, võin teile kah Paranoiat teha. Minu ja Irve stiilid on pisut... erinevad :P

aga põhimänguks kahjuks ei jaksa, endal vaja hundusi kantseldada.
Afroparmpeder ru-laga
Aweron
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas arpeau 21:16 7. Aug 2006

olen ka tahtnud juba ammu aega mängida (või vähemalt saada demo-mängu) paranoia rpg'd.
kas mulle ka kuskil ruumi on ? :oops:
Arpeau
arpeau
Manatark

PostitusPostitas mirko27 16:52 12. Juul 2007

Sõitke kord nädalas tartu:)
mirko27
Asjatundja

Mine Aktiivsed mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll