Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Hei kõigile! Mure. Kas keegi mängib Viljandis D&D?

Kes, kus, mida ja kellega mängib. Mängukuulutused ja mängude otsimine.

Moderaatorid: Teemon, Irve

PostitusPostitas Humagon 16:07 15. Aug 2005

Beastmaster kirjutas:Jah...ma muide lugenud seda...Kas autor mitte Irve polnud...Ple küll kindel aga nagu jäi selline nimi kusagilt meelde...
Ise oleks rahul kombineerides teist ja kolmandat võimalust...Vähem kui kolmas...rohkem kui teine...

Jah, see on Irve artikkel ja see on võetud portaali lehelt...
Humagon
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Beastmaster 18:49 15. Aug 2005

Just...Ma lugesin enamus läbi kah...mis DnD'g seotud...Aga kui hakkan kunagi tõsisemalt mängima siis Humagon'i küsin endale character'i joonistada...
Aga ega kauplusel Kultuurireisid ja...see mis Tartus on...või mõnel eisel DnD'd müüval kauplusel...pole vist intertnetis kodukat...või mis...
Beastmaster
Meister tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 0:22 16. Aug 2005

Nad on, jah, kole häbelikud. Ehkki Võlukambrisse annab kenasti helistada. Kohale minna on muidugi parem, näed permanentselt seal jõlkuvat karja kodutuid, eraelu ja varanduse kaotanud kroonilisi MtG-mängureid ning muid toredaid inimesi ja saad oma tellimishimu koheselt ära rahuldada. Ehkki põhikraami peaks vist enamik aega kohapealgi jaguma.
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Beastmaster 1:17 16. Aug 2005

Ega jah...Silmaga katsuda ja käega näha on ikka kõige mõtekam...Tuleb retk Tartusse...Ple kunagi liialt seda postivärki nagunii usaldanud...Kas seal neid PHB'e, DMG'e jms eralid kah müüb...
Beastmaster
Meister tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tribulant 8:25 16. Aug 2005

Myydvad eralid, myyvad. Ja kooslid myyvad ka, kas või kastikaupa.
tribulant
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Beastmaster 22:32 20. Sept 2005

Viljandis on tekkinud nüüdseks siis DnD grupp...Aga kui on veel huvi siis pange aga siia paar rida kirja...
Beastmaster
Meister tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Timmo 18:41 2. Nov 2005

Mina olen samuti huvitatud, täna sain 16 aastaseks.
Olen d&d'st ainult kulnud, ise mänginud pole, kuid tahaks siiski midagi sellist teha.
Timmo
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Beastmaster 20:26 2. Nov 2005

No siis võta teadmiseks, et selline väike kamp on täitsa olemas...Viis inimest. Aga minuga ple mõtet sellest rääkida. Küsima pead DM'ilt. Ehk siis Tuu-Tuu'lt.
Beastmaster
Meister tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tuu-Tuu 12:59 24. Nov 2005

Selline küsimus, et kas Viljandis on tulnud pildile mõni drägonist, kes oleks nõus olema DM?
Praegu on koos juba teise kamba jagu mängidasoovijaid.
Olemasolevat kampa eriti suuremaks ei taha ajada, kahte mängu mina juhtida ka ei jaksa.
Tuu-Tuu
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Beastmaster 1:45 2. Dets 2005

Avaldage aga soovi...võimalik DM on ka olemas (mina...tundub nii hetkel)...seega on vaja ehk vaid mängijaid...kolm on vist olemas...
Beastmaster
Meister tuleloitsija

PostitusPostitas Muumitroll 1:44 19. Jaan 2006

Probleem on sama mis teema algatajal. Kas on mõni mäng tekkinud?
Muumitroll
Seikleja

PostitusPostitas Rythar 12:33 19. Jaan 2006

njah,
kui mängijad viitsiksid kord kahe nädala jooksul tartus käia, siis võiks ju dee-emmata teid
aga viljandi vahet sõelumiseks olen laisk
Rythar
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Beastmaster 16:41 19. Jaan 2006

ja mina olen Tartus käimiseks liialt laisk ja ihne...
Beastmaster
Meister tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 17:43 19. Jaan 2006

mäng on Tuu-Tuu käe all tekkinud, oh Muumitroll. mängutahtjaid, nagu ilmneb, rohkem kui yhele mängujuhile jõukohane. pigem on praeguseks kysimus selles, kas keegi Viljandis jaksab veel mõnda mängu teha.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tuu-Tuu 19:12 19. Jaan 2006

Minu juhtimise all on jah üks grupp septembrist saadik aktiivselt mänginud (aktiivselt selles mõttes, et aeg-ajalt teen kurja nägu ja ütlen mängijatele: "Ei tee kolme mängu nädalas. Lihtsalt ei tee ja kõik."). See grupp on minu arvates praegu just paraja suurusega ja sinna rahvast juurde ei taha võtta.
Soovijaid on küll vähemalt ühe grupi jagu veel. Häda on selles, et keegi ei taha/oska/viitsi olla DM. Paar minu PC-d on proovi teinud, aga regulaarset kämpeini pole kujunenud. Võib-olla kunagi.
Seega on endiselt vaja DM-i. Kui mõnel suurel targal osaval Viljandi drägonistil süda härdaks läheks, siis koguneks tema jalge ette kindlasti hulk väikesi PC-sid, kes talle ootavalt otsa vaataksid ja kärsitult täringuid klõbistaksid.
Seni aga tuleb neil elada kurba elu ilma mängusõltuvuseta, käia Tartus mängimas või üritada siiski omakeskis grupeeruda. Kui on soovi ADD-d kas või nuusutada, siis võib mulle privasse kirjutada. Mänge vaatamas käia ja npc-sid mängida saab tahtmise korral minu juureski.
Samuti leiavad vahel aset ühe- või mõneosalised mängud, kus saab kaasa lüüa. Tuleb lihtsalt oma kontaktandmed anda või hoolikalt foorumil silma peal hoida.
Tuu-Tuu
Ruunitundja

EelmineJärgmine

Mine Aktiivsed mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll