Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


SR/SW mängud Tallinnas

Kes, kus, mida ja kellega mängib. Mängukuulutused ja mängude otsimine.

Moderaatorid: Teemon, Irve

SR/SW mängud Tallinnas

PostitusPostitas maniac 17:24 18. Apr 2008

Kuigi siin on krdi vaikne, teeks paar lasku pantrist taeva suunast õhiks mõne Tie fighteri et tähelepanu scifi fännidelt saada.

Kas leidub ka siin seltskonnas mängureid kes huvitatud kolmapäeviti tallinna sündalinnas nii 19st 24/01ni pelama shadowruni, star warsi?

Mõtted liiguvad 4th editioni SRi ning ka Star Wars Saga peal. Mänguritel võiks olla reaalne huvi scifi vastu sest kuigi SRis on orki ja haldjad jms metarassid, siis sellega sarnasus fantasy maailmaga piirdub.

Vanust võiks olla ikka niipalju, et ema ei kärata koju kell 22 ning rollimängu kogemust võiks ka olla. Ei taha kuidagi võõrustada "oh ma tahaks ka lõpuks saada rollimängukogemuse" tüüpi isikuid. Et asja veel tüütumaks teha simulantidele, siis mängurid peaksid ka reegleid teadma ning lausa oma tegelasele tiba ajalugu kirjutama enne mängu.


PS. kui mõni seltskond sarnaseid settinguid pelab tallinnas, siis andke tead, veel suurema huviga pelaks ise neid settinguid :)
--
Maniac
maniac
Seikleja
 
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

Re: SR/SW mängud Tallinnas

PostitusPostitas sentius 18:18 18. Apr 2008

mina olen käpp Star Wars Saga teemal, raamatud olemas ka.
enda mängupesa vajab veel tiba nokitsemist, aga potentsiaalselt on see
võimalus tulevikus vajadusel arendatav.
VägivaldneKarvasjalgneRabavistrikPistrikPart
ehk meeter hammast ja tilluke tuvi otsas.
------------
Õnnelikkus on kohustuslik!
sentius
Ruunitundja
 
Postitusi: 423

Kasutaja avatar

Re: SR/SW mängud Tallinnas

PostitusPostitas docsf 19:16 18. Apr 2008

Star warsi mängiks heameelega aga kolmapäeva õhtu ei sobi kuna siis mul endal mängugrupp külas...
Kas just 24/01 pelada saan on iseasi... bussiliiklus kipub hõredaks jääma ja hommikul tarvis ka tööle minna :D
Poisid, ärge pekske segast.
Mul on ju valus.
docsf
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 363
Asukoht: Tallinn

Re: SR/SW mängud Tallinnas

PostitusPostitas maniac 18:11 19. Apr 2008

Mul endal mängu"pesa" kawe plazas ning läbi aegade saanud rahvas ka autoga koju, kuid see üldiselt sõltunud sellest, kas mängijaid ka autoomaniku suunal elamas.

Kolmapäev eesmärk on see, et siis on mul endal aega ning tavaliselt läbi aegade pelanud tol päeval.

Aga kui huvitatud, siis andke märku privamaili (sentiusele saatsin maili juba tema mängupesa teemal, aga pole teine veel vastand) kujul ning siis vaataks mida ja kuidas saaks alustada. Mul on endal paar huvitatud Shadowruni teemal, kuid laisad kõik, ajalood ei taha kuidagi valmis saada. 3 pleierit miinimum ja siis võiks hakata emba kumba pelama. Mängustoori on valdavalt improviseerimine (loe: alguses on paar missiooni täiesti improviseerimine, kui see tavaliselt piisav, et pleieritel juba hakkavad esimesed vaenlased jne tekkima + ka pisike stoori arenema, mille peale midagi aretada saab). Igatahes tahaks teha sellist mängu, mis ikkagi pleierite oskuste ka tegevuste valdkonnas. Nüri saata piloodid korraga maa peale sõdima või siis anda maarottidele ülesannet vallutada mõni kosmoselaev. Nii et tegelaste taustast sõltub ka mängu plot, seepärast mind nii huvitab see ajalugu.

Kui keegi deklareerib ennast piloodina, kes ajab äri siin seal, siis ootaks ka ideid, kuidas ta ise kujutab seda ette, kas on äkki mingeid huvitavaid trading reegleid jne.

Ja nati ka minu mängujuhtimis stiilist: sügavad ja keerulised plotid pole kahjuks(õnneks) minu rida. Actionit, raha, varustust saab ning ma pole evil, kuid kui sita kokku keerad võid ikka lõpuks uue chari teha :D Ehk mu moto mängudes on, et varem või hiljem on ikka need mängijad, kes on eduka karjääri mingil alal ära rikuvad. Samas kui ei riku, siis on ka huvitavam minule, saab exploorida aspekte, mida tavaliselt ei saa. (privateer on omale oma laevastiku jõudnud moodustada või mõni reamees sõjaväes kerkinud juba korralikuks rühmaülemas/pataljoni ülemaks... ingame veel)

Hetkel veel lahtine, kas SR või SW, kuigi SRi jaoks on mul vanu tuttavaid öelnud, et tahaksid, kuid ajalugu pole, pole ka mängu, siis saab alati ka SW suunas mind kallutada :)

PS ja kui keegi veel lisaks tahaks mõnda SW mängu ise juhtida või juhib äkki juba,kuhu veel ühte sw fänni kampa saab võtta, siis andke teada.
--
Maniac
maniac
Seikleja
 
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn

Re: SR/SW mängud Tallinnas

PostitusPostitas maniac 18:57 1. Mai 2008

Kui on konkreetselt huvitatuid SW kosmose temaatilisele mängule tallinnas (kolmapäeviti), ja ei ole probleemiks südalinnas olla kell 19-24, siis andke märku. Kosmose temaatilne antud juhul siis tähendab rohkem kosmoselaevade peale suunatud mängu, kus maakrabist Jedi kõige paremini ei sobi.

SW Saga oleks aluseks.
--
Maniac
maniac
Seikleja
 
Postitusi: 16
Asukoht: Tallinn


Mine Aktiivsed mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6