Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


M: Rõngassärk- tumendatud, neetimata.

Osta-Müü-Vaheta ainult rollimängudega seotud kraami.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve

Kasutaja avatar

M: Rõngassärk- tumendatud, neetimata.

PostitusPostitas chloe 16:23 19. Juun 2013

Sottahuuto ja Pööripäev on tulemas, vaja raud selga ajada!

Siin on müüa paar larbiks sobivat chaini: uus ja kasutamata, tumendatud, neetimata.
Rõngas 10 mm
Rinnaümbermõõt: 140 cm
Pikkus: 85 cm
Kaal: 12 kilo kandis
Hind: 150 eur koos saatmisega Eestisse. Kes ees, see mees, st kes esimesena rahhi mulle kannab, see saab. Ostan ise ka ja kaua ei oota, sest vb jõuab keegi teine esimesena ja ma ei taha ilma jääda. St asjaga on kiire!

Teine on väiksem: rinna ümbermõõt 95 cm, pikkus 60 cm, ja alt on laiem 110 cm. Tumendatud, neetimata. Hind sama. varrukad on mõlemal poolde kätte.

Konto nr: 221017602322, Johanna Tikka. Ja palun ka mulle teada anda siin või FB-s, muidu kulutan heausklikult raha ära.
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1312
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: M: Rõngassärk- tumendatud, neetimata.

PostitusPostitas chloe 1:07 10. Juul 2013

Müüa rõngassärk! Kes esimesena maksab, see saab endale!

Mul on üks rõngassärk üle ja mulle kahjuks ülisuur.
Tumendatud, neetimata, pikad käised. Kaenla alt needitud. Neli ühele muster. Rõnga diameeter 10 mm. Täiesti UUS!

Kaal: 12 kg ümber
varruka pikkus: 55 cm
varruka laius: 26 cm
Särgi pikkus: 85 cm
Rinna ümbermõõt: max 140 cm
NB! mõõdud varieeruvad olenevalt kandja kehavormidest. Kui on veidi kogukam ja vormidega, siis ka särk veidi lühem. Vajadusel saadan pilte ka.
HIND: 139 euri.
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1312
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

Re: M: Rõngassärk- tumendatud, neetimata.

PostitusPostitas chloe 21:32 10. Juul 2013

Nooh, kui proovida kirjeldada suurust, siis Aurinile, Jaanus Pulgale, Loooomale ilmselt istub hästi, noor Säre tunneks ennast selles ka mugavalt ilmselt, aga mõni sale, vibalik noormees :D peaks rõngaid vahelt ära võtma. Varrukad on pikad, aga neid annab alati lühemaks teha.
Vana skinhead õpetab noort
-Poju, kujuta ette,et jalutad metsas ja äkki ronib põõsast välja inimene,i melikult riides, naeratab, kaasas on kitarr ja käes on kepp. See on larpar ja jumal tehku nii, et sa teda hipiga segi ei ajaks...
chloe
Nati Kõvem Võlur
 
Postitusi: 1312
Asukoht: Tartu


Mine Turuplats

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


cron
© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6